Obľúbené online hry zadarmo

Zpět
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

Goodgame Empire
Hra - Dragon Maker
Video sa načíta

Dragon Maker
Hra - Panini
Video sa načíta

Panini
Hra - Cupcake Frenzy
Video sa načíta

Cupcake Frenzy
Hra - Summer Runway Secrets
Video sa načíta

Summer Runway…
Hra - Nuda v knižnici
Video sa načíta

Nuda v knižnici
Hra - Pony Love
Video sa načíta

Pony Love
Hra - My Kitty’s Kiss 3
Video sa načíta

My Kitty’s Kiss 3
Hra - Bloopers 2
Video sa načíta

Bloopers 2
Další

Hry pre baby a dievčatá online zadarmo

The Moon Angel 2

16.1.2015
80%
Hra - The Moon Angel 2
Video sa načíta
Kto z vás má rád Obliekačky tak si iste užijete aj túto. Dostanete na starosti tieto dve mladé a krásne slečny. Napred je musíte nalíčiť, obliecť a učesať.

Sleepy Giftman

15.1.2015
75%
Hra - Sleepy Giftman
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi dostať v každom kole vianočný darček po stromček. V ceste vám budú stáť mnohé prekážky, ktoré je možné zdolať vhodným posúvaním krabíc či inou vhodnou interakciou s okolnými predmetmi.

Queen's Here 1

15.1.2015
79%
Hra - Queen's Here 1
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude nachystať tieto dve krásne slečny na veľký večierok. Budete ich môcť nalíčiť, obliecť aj učesať. Záleží len na vás, ako ich na tento veľký deň vystrojíte.

Dragon Bomb

15.1.2015
74%
Hra - Dragon Bomb
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu zničiť všetky modré totemy. Aby sa vám to podarilo, musíte k ním dostať bomby, ktoré ich roztrhajú na márné kúsky. Bomby uvediete do pohybu tak, že odoberiete niektoré žlté kocky.

Mooo!

15.1.2015
69%
Hra - Mooo!
Video sa načíta
Naplňte všetky fľaše na mlieko s touto kravou. Cieľom je sa dotknúť v každom leveli fľaše, aby ste postúpili ďalej. Lenže to nebude tak jednoduché, pretože na vás bude čakať veľa prekážok. Dokážete ich všetky dostať a nezničiť žiadnu z nástrah?

A Stroll in Space

15.1.2015
75%
Hra - A Stroll in Space
Video sa načíta
V tejto akčnej skákačke budete mať za úlohu pomôcť astronautovi prekonať množstvo nástrah a nepriateľov a uprchnúť tak z vesmírnej lode. Využívať pritom budete pomoct opice sediacej v kontrolnom centre, ktorá dokáže vypnúť gravitáciu, podľa toho, ako potrebujete.

Wish Totems

14.1.2015
83%
Hra - Wish Totems
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať všetky modré a šedé totemy do vody. Šedé totemy spôsobujú výbuch, ktorý musíte vhodne nasmerovať. Dávajte si pritom pozor, aby červené totemy ostali v bezpečí na hracej ploche.

Super Castle Sprint

14.1.2015
75%
Hra - Super Castle Sprint
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre budete mať za úlohu pomôcť rytierovi uprchnúť pred nebezpečným kostlivcom. Počas behu sa musíte vyhýbať rozličným prekážkam, ktoré vám stoja v ceste. Okrem toho sa snažte pozbierať čo najviac zlatých mincí.

Bearboy and Cursor

14.1.2015
76%
Hra - Bearboy and Cursor
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto skákačke bude dostať medvedíka cez levely plné prekážok bezpečne do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte zdolať rozličné prekážky a nástrahy. Pomôcť vám môžu i rozličné bloky, ktoré je možné podľa potreby odstrániť či naopak zviditeľniť.

First Aid Road Accident

14.1.2015
70%
Hra - First Aid Road Accident
Video sa načíta
Zachráňte tohto malého nezbedníka, ktorého zrazilo auto a potrebuje nutne vašu pomoc. Dokážete mu pomôcť a stabilizovať ho z vážneho stavu, v ktorom je? Snažte sa a vyčkajte na príchod sanitky.

Frost

14.1.2015
78%
Hra - Frost
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej skákačke bude pomôcť hlavnému hrdinovi uhasiť všetky ohníky. Každý oheň je možné uhasiť za pomoci jednej ľadovej kocky. Kocky musíte vždy vhodne presúvať, poprípade vytvárať či odstraňovať z hracej plochy.

3 Point ShootoutHra na skóreHra o medaily

14.1.2015
72%
Hra - 3 Point Shootout
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru na skóre, v ktorej budete hádzať na kôš. Ak sa vám podarí nahádzať určitý počet košov, tak sa dostanete do ďalšieho kola. Dávajte si pozor na nepriaznivý vietor.

Panda's Bigger Adventure

13.1.2015
76%
Hra - Panda's Bigger Adventure
Video sa načíta
V tejto logickej adventúre sa ocitnete vo vesmíre, kde budete musieť pomôcť pande vyriešiť rozličné obtiažné úlohy. K prekonaniu prekážok musíte využívať predmety, ktoré nájdete vo vašom okolí.

CP6

13.1.2015
78%
Hra - CP6
Video sa načíta
V tejto zaujímavej logickej hre budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu cez levely plné prekážok bezpečne do cieľa. Váš hrdina nedokáže skákať, avšak napriek tomu sa môžete presúvať z plošiny na plošiny. Pokiaľ hrdina stúpi na červené plochy, začne sa zmenšovať.

PhysBallz

13.1.2015
75%
Hra - PhysBallz
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude spájať krúžky rovnakých farieb. Snažte sa vytvárať čo najdlhšie reťazce a daný level tak v čo najkratšom čase zdolať. Majte pritom na pamäti, že vždy musíte spojiť aspoň tri rovnaké prvky, čím ich odstránite z hracej plochy.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie