Obľúbené online hry zadarmo

Zpět
Hra - Totally spies dance
Video sa načíta

Totally spies dance
Hra - Super Hair Studio
Video sa načíta

Super Hair Studio
Hra - Gingerbread Circus 2
Video sa načíta

Gingerbread Circus 2
Hra - Pinup Facial Bauty
Video sa načíta

Pinup Facial Bauty
Hra - Pink Princess Room
Video sa načíta

Pink Princess Room
Hra - Monster High Flara Blaze Dress Up
Video sa načíta

Monster High Flara…
Hra - Fairytale Maiden
Video sa načíta

Fairytale Maiden
Hra - Jumping Line light
Video sa načíta

Jumping Line light
Hra - Monkey Temple
Video sa načíta

Monkey Temple
Další

Hry pre baby a dievčatá online zadarmo

Behind The Reality

24.5.2016
78%
Hra - Behind The Reality
Video sa načíta
S hlavným hrdinom tejto hry sa ocitnete v podivnom svete plnom záhad a tajomstiev. Pokúste sa tu nájsť všetky predmety, ktoré vám umožnia dostať sa späť domov. Predmety sú dobre schované, takže nájsť ich nebude jednoduché. Našťastie však môžete využiť dostupnú nápovedu.

Spring Disney Princess

23.5.2016
82%
Hra - Spring Disney Princess
Video sa načíta
Jar je už tu a na túto sezónu sa chú pripraviť aj princezné. Pomôžte každej s výberom oblečenia, aby vyzerali moderne a krásne. Zvládnete im pomôcť?
Hra - Princess Best & Worst Red Carpet Gowns
Video sa načíta
Ktorá z princezien bude vyzerať najlepšie na červenom koberci? Vyberte každej princezne originálny outfit a výsledok sa dostaví.

Bright and Clean

23.5.2016
78%
Hra - Bright and Clean
Video sa načíta
Pomôžte hlavnej hrdinke upratať dom rodičov v tejto zábavnej hre. Vašou úlohou bude hľadať konkrétne predmety, ktoré sa nachádzajú v okolí domu. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, môžete kedykoľvek využiť dostupnú nápovedu.
Hra - Glam Girls Shopping Spree
Video sa načíta
Oblečte tieto dievčatá podľa vašich predstáv. Budete mať peniaze len na niekoľko vecí, takže sa snažte vojsť do vášho limitu.

Daylight Robbery

23.5.2016
78%
Hra - Daylight Robbery
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude vyriešiť veľkú lúpež, ktoré sa odohrala v malom a pokľudnom mestečku. Pomôžte hlavnej hrdinke policajtke pozbierať všetky dôkazy, ktoré by mohli viesť k odhaleniu zlodeja. V prípade, že nebudete môcť nejaký predmet nájsť, využite dostupnú nápovedu.

Rapunzel's Team Choice

22.5.2016
82%
Hra - Rapunzel's Team Choice
Video sa načíta
Oblečte Rapunzel a to rovno dvakrát do rôznych druhov oblečenia. V ktorom vyzerá lepšie?
Hra - Disney Princess Coachella
Video sa načíta
Oblečte princezné do pôvabných šiat a vyberte im aj krásne doplnky, aby si užili svoju dovolenku v zámorí.

The Daffodils Garden

22.5.2016
78%
Hra - The Daffodils Garden
Video sa načíta
Hlavná hrdinka v tejto hre sa rozhodla, že si otvorí kvetinárstvo s narcismi. Nemá však dostatok peňazí a tak sa rozhodla, že predá všetky starožitnosti a cenné predmety, ktoré sa nachádzajú na jej záhrade. Pomôžte jej v hľadaní a nákupte všetko potrebné vybavenie, aby si mohla splniť svoj sen.

Perfect Hot Dog

22.5.2016
78%
Hra - Perfect Hot Dog
Video sa načíta
Pripravte si chutný hot dog spoločne s hlavnou hrdinkou v tejto skvelej hre. Než začnete so samotným varením, bude potreba najskôr nakúpiť potrebné suroviny. Až budete mať všetko nakúpené, môžete sa pustiť do samotnej prípravy. V každom kroku stačí postupovať podľa návodu a výsledok rozhodne bude…

Goodwill Ghosts

22.5.2016
78%
Hra - Goodwill Ghosts
Video sa načíta
Pomôžte obyvateľom malého mestečka, ktorých ohrozujú tajomný duchovia v tejto zábavnej hre. Vašou úlohou bude pomôcť každému obyvateľovi nájsť predmet, ktorý stratil v okolí. Pri hľadaní sa snažte byť čo najrýchlejší, aby ľudia nemuseli dlho čakať a vy ste zarobili čo najviac peňazí.

Backyard Hidden Objects

21.5.2016
78%
Hra - Backyard Hidden Objects
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je pomôcť hlavnému hrdinovi upratať záhradu. Tá je plná neporiadku a rozličných vecí, ktoré musíte nájsť. Za nazbierané veci budete získavať peniaze, ktoré následne môžete využiť napríklad na nákup nápovedí.

The Inheritance

21.5.2016
78%
Hra - The Inheritance
Video sa načíta
Carl zdedil dom po svojom dedovi, ktorý je plný rozličných zaujímavých predmetov a artefaktov. Pomôžte mu ich všetky nájsť a pozbierať. Predmety sú často dobre ukryté, takže musíte byť pri hľadaní veľmi pozorný. V prípade potreby môžete využiť nápovedu.
Hra - Baby Snow White Adventure
Video sa načíta
Zahrajte si túto zábavnú hru a vydajte sa spolu so Snehulienkou do lesa. Na začiatku hry jej budete musieť pomôcť nájsť všetky čísla. Následne ošetrite Snehulienke všetky rany a zašite roztrhané šaty. V poslednej časti hry si budete môcť Snehulienku obliecť presne podľa vašich predstáv.

Andreas Letters

21.5.2016
78%
Hra - Andreas Letters
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť hlavnému hrdinovi zachrániť jeho vzťah s dievčaťom menom Andrea. Aby sa vám to podarilo, musíte nájsť všetky stratené dopisy, ktoré si pár medzi sebou poslal. Okrem toho však budete musieť objaviť i množstvo ďalších predmetov.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)