Hry obliekačky

Zoradiť od najlepších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Popoluška obliekačka

21.5.2012
73%
Hra - Popoluška obliekačka
Video sa načíta
Je tu ďalšie super Obliekačky s krásnou rozprávkovou princeznou. Tou je tentoraz Popoluška. Ako by podľa Vás mohla vyzerať? Aké šaty, vlasy a doplnky jej vyberiete? Bude vyzerať ako vo svojej rozprávke, alebo úplne inak?
Hra - High School Musical Dress up
Video sa načíta
Poznáte filmy High School Musical? Potom iste viete, aké dôležité je, aby hlavné postavy vyzerali pekne. Vašou úlohou je jednu z dievčat tohto muzikálu pripraviť tak, aby vyzerala čo najkrajšie. Môžete jej vybrať oblečenie, obuv aj štýlové doplnky.

Denim Trends

24.10.2011
66%
Hra - Denim Trends
Video sa načíta
Zahrajte si na modelku a skúšajte si jednotlivé druhy oblečenia. Na výber máte z množstva pekný kúskov a vyberať si môžete tiež z doplnkov ako sú kabelky či šperky. Veľkú časť vzhľadu robí tiež účes a preto ani v tejto hre nechýba možnosť vyskúšať rôzne strihy.
Hra - Monster High Abbey Make Up and Dress Up
Video sa načíta
Poznáte Abbey z Monster High? Ak áno, potom Vás určite poteší táto bezchybná hra, v ktorej ju budete môcť nalíčiť, vybrať podľa seba ten najlepší účes a samozrejme aj super oblečenie.

Štyri prírodné živly

28.6.2012
96%
Hra - Štyri prírodné živly
Video sa načíta
Ako by ste si predstavovali stelesnenie prírodných živlov vody, vzduchu, ohňa a zeme? V tejto naozaj veľmi prepracovanej hre si to budete môcť vyskúšať. Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte všetky 4 živly ako krásne slečny so všetkým, čo k nim patrí ...

Shopaholic HawaiNÁŠ TIP

14.4.2012
96%
Hra - Shopaholic Hawai
Video sa načíta
Užite si to pravé nadšenie z nakupovania, tentoraz na pláži exotického Hawaia. Zájdite si na kozmetiku, ku kaderníkovi, nakupujte oblečenie, šperky aj doplnky. Ale nezabudnite, že máte obmedzený rozpočet;) Peniaze si môžete zarobiť tak, že budete pracovať v obchodoch Burger Restaurant, Fruity Fizz…

Miley goes to school

12.8.2011
58%
Hra - Miley goes to school
Video sa načíta
Hannah Montana alebo Miley ide do školy a potrebuje vybrať oblečenie, s ktorým bude chodiť do školy. Šatník, z ktorého môžete vyberať je naozaj široký. Ak by ste nevedeli, ako oblečenie zladiť, prezrite si tipy, kde už je Miley oblečená.

Vianočná obliekačka

4.12.2011
69%
Hra - Vianočná obliekačka
Video sa načíta
Nadchádza čas Vianoc a sú tu aj vianočné hry. Tento krát bezchybná hra pre dievčatá, kedy si budú môcť obliecť vo vianočnom izbe modelku do naozaj štýlového oblečenia. na výber bude z množstva kabátikov, sukní, pančúch i doplnkov, aby mohla sa mohla naplno prejaviť všetky fantázie. Pri hraní určite…
Hra - Monster High Draculaura
Video sa načíta
Ďalší zo super oblíkaček inšpirovaných seriálom Monster High. Tentokrát môžete podľa svojej fantázie vybrať účes, oblečenie a doplnky mladej Draculauře.

Emo Gothic hra

12.8.2011
65%
Hra - Emo Gothic hra
Video sa načíta
Hra Emo Gothic je už podľa názvu trochu neobyčajná Obliekačky. V tejto hre totiž neobliekajú bárbiny, ako to býva obvykle, ale vyberáte oblečenie pre emo dievča. Vyberať môžete naozaj z pekných kúskov oblečenia, takže sa nimi môžete inšpirovať aj vy sami.

Barbie on rollers

28.3.2012
68%
Hra - Barbie on rollers
Video sa načíta
Krásná Barbie se tentokrát rozhodla vyjet si na kolečkových bruslích. Pomůžete jí se k této příležitosti správně obléknout? Vyberte jí barvu helmy, chráničů i bruslí a k tomu to nejlepší oblečení, aby se všem i při sportu líbila.

Hannah Montana Superstar

14.1.2012
73%
Hra - Hannah Montana Superstar
Video sa načíta
Staňte sa módnou poradkyňou tejto mladej hviezdy. V hre Hannah Montana Superstar bude len na Vás, aký jej zvolíte účes aj farbu vlasov a ako ju na jej dôležité turné oblečiete. Uplatnite všetok svoj ​​vkus a predstavivosť, aby mala pred svojimi fanúšikmi úspech a všetkým sa páčila. Nakoniec si…

Selena Make-up

15.8.2011
69%
Hra - Selena Make-up
Video sa načíta
Ďalšie makeupová hra s celebritou Selenou Gomez. Tentokrát môžeš zmeniť Selén vzhľad ako pravá vizážistka. Urob ju pekný účes, nanes make-up a očné tiene, vyber rúž vhodné farby a veľa ďalšieho. Aby toho nebolo málo, môžeš ju dokonca zmeniť aj farbu očí.

Flora Winx

25.3.2012
65%
Hra - Flora Winx
Video sa načíta
Hrajte na piáno a sledujte, čo sa bude diať s jednou z bábik Winx - Flórou. Pod správnymi klávesmi sa totiž skrývajú jej šaty, topánky, náušnice aj zmena náhrdelníku. Určite Vás táto neobvyklá Obliekačky zaujme;)

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)