Varenie a pečenie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Cooking With Mom

27.5.2016
70%
Hra - Cooking With Mom
Video sa načíta
Dokážete si urobiť túto dobrú tortu? Stačí, keď budete dodržiavať postup a nemôžete nič pokaziť.

Perfect Hot Dog

22.5.2016
78%
Hra - Perfect Hot Dog
Video sa načíta
Pripravte si chutný hot dog spoločne s hlavnou hrdinkou v tejto skvelej hre. Než začnete so samotným varením, bude potreba najskôr nakúpiť potrebné suroviny. Až budete mať všetko nakúpené, môžete sa pustiť do samotnej prípravy. V každom kroku stačí postupovať podľa návodu a výsledok rozhodne bude…

Ice-Cream Delight

13.5.2016
60%
Hra - Ice-Cream Delight
Video sa načíta
Predávajte vašim zákazníkom tú najlepšiu zmrzlinu v okolí. Musíte si ju namiešať a potom ju rýchlo predať. Záleží len na vašej rýchlosti, čím rýchlejší budete, tým viac peňazí získate.
Hra - Mother's Day with Maleficent
Video sa načíta
Deň matiek oslavuje aj Mal so svojou zlou matkou, ktorá tento sviatok miluje. Pomôžte Mel s prípravou chutného jedla a výberu šiat pre jej mamku. Bude sa jej tento deň páčiť?
Hra - Baby Rapunzel Mother's Day Surprise
Video sa načíta
Rapunzel chce prekvapiť svoju mamku chutným jedlom, krásnou kartou a výberom šiat. Pomôžte jej s prípravou, aby bola jej mamka šťastná.

Wedding Cake Factory

23.4.2016
78%
Hra - Wedding Cake Factory
Video sa načíta
Obslúž všetkých zákazníkov, ktorí chcú svoju obľúbenú tortu. Aby si splnila všetky ich želania, musíš byť precízna a rýchla. Zvládneš každý deň zarobiť dostatočnú sumu peňazí?

Easter Egg Cakes

22.4.2016
68%
Hra - Easter Egg Cakes
Video sa načíta
Upravte tieto dievčatá podľa vašich predstáv. Budete ich líčiť, česať a obliekať. Záleží len na vás, ako si s tým poradíte....
Hra - Ice Cream Cone Cupcakes Saga 2
Video sa načíta
Pripravte si vaše domáce kornútky! Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

Anna Easter Bunny Cake

8.4.2016
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video sa načíta
Anna chce upiecť pre rodinu krásneho chutného zajačika. Pomôžte jej spečením a samotným zdobením, aby sa páčil najmä deťom.

Barbie in Diet

3.4.2016
86%
Hra - Barbie in Diet
Video sa načíta
Barbie chce schudnúť a preto sa rozhodla, že sa bude lepšie stravovať. Pomôžte jej s prípravou chutného a zdravého šalátu. A nezabudnite jej vybrať pekný úbor a make-up.

Cook Tasty Cake

31.3.2016
78%
Hra - Cook Tasty Cake
Video sa načíta
Chcete si upiecť chutný koláč a neviete ako na to? V tejto hre sa môžete stať skutočnou kuchárkou a pripraviť lahodný koláč vlastnými silami. Vašou úlohou bude podľa podrobného návodu hľadať suroviny a správne ich primiešať do cesta. Na konci stačí koláč už len upiecť a odzobiť.
Hra - Pizza Cooking With Grandma
Video sa načíta
Uvarte za pomoci starej mamy chutnú pizzu. Aby ste recept nepokazili neustále vám bude radiť. Držte sa týchto zásad a určite nič nepokazíte.
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta
Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy Najskôr ju musíte vzbudiť, umyť v kúpeľni a pripraviť chutné raňajky. Dohliadnite, aby všetky svoje úlohy splnila na jednotku a mohla sa vydať do školy.

Princess Cake Maker

24.3.2016
76%
Hra - Princess Cake Maker
Video sa načíta
Upečte si tortu a ozdobte ju krásnymi marcipánovými figúrkami, ktoré majú tvar princezien. Podarí sa vám ho upiecť správne?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)