Varenie a pečenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Baby Bonnie Bubble Jacket
Video sa načíta
Postarajte sa o roztomilú Bonnie, ktorá potrebuje navariť, nakŕmiť a nakoniec obliecť do pekného oblečenia. Zahráte sa spoločne s Bonnie a spríjemníte jej deň?

Baby Hazel Cupcake

23.2.2014
72%
Hra - Baby Hazel Cupcake
Video sa načíta
Pomôžte Hazel s prípravou chutných koláčikov. Najskôr si pripravíte cesto a potom ho prelejete do malých košíčkov, následne ich dáte piecť do rúry a môžete podávať na stôl.

Baby Bonnie Bumble Bee

22.2.2014
78%
Hra - Baby Bonnie Bumble Bee
Video sa načíta
Premeňte Bonnie na krásnu včeliu princeznú. Predtým ju však musíte vykúpať, prebaliť, uvariť jedlo a obliecť do pekných šiat. Zvládnete to ?

Raspberry Cream Cake

21.2.2014
62%
Hra - Raspberry Cream Cake
Video sa načíta
Máte chuť na niečo, čo nasýti váš nenásytný jazýček? Tak v tom prípade máte dnes šťastný deň! Boli ste pozvaní za známym kuchárom naučiť sa tento výborný recept. Postupujte podľa inštrukcií a dokončite túto tortu čo najrýchlejšie sa bude dať.

Pizza Margarita

20.2.2014
74%
Hra - Pizza Margarita
Video sa načíta
Upečte si chutnú pizzu margaritu, ktorá ma chutný a zdravý základ. Najskôr si pripravíte cesto a potom poukladáte ingrediencie na pizzu, ktorú dáte piecť do rúry. Po upečení si budete oblizovať prsty.

Brownie Paw Recipe

19.2.2014
62%
Hra - Brownie Paw Recipe
Video sa načíta
Upečte si chutné tortičky za pár minút, jedine čo potrebujete je chuť na pečenie a pár minút. Budete postupovať od základov, cez pečenie až samotný výsledok. Príjemnú zábavu.
Hra - Cooking Big Breakfast Burrito
Video sa načíta
Máte radi mexickú kuchyňu? Ak áno, tak si skúste urobiť tento úžasný recept na fantastické burrito. Robte všetko podľa inštrukcií a sledujte, ako sa jedlo pripravuje. Nakoniec sa budete môcť pokochať touto mňamou.
Hra - Cooking Master: Swedish Meatballs
Video sa načíta
Uvarte si výborné mäsové gule! Pripravte si všetky ingrediencie, nakrájajte si cibuľku, papričku a zmiešajte to s mletým mäsom a cestom. Gule potom dáte na panvicu a môžete si pochutnať!
Hra - Cake Master: Chocolate & Vanilla
Video sa načíta
Upečte si skvelú čokoládovú tortu s vanilkou! Pečenie je veľmi jednoduché, musíte si však starostlivo pripraviť všetky suroviny, namiešať cesto a pri pečení to nespáliť! Akonáhle budete mať tortu hotovú, môžete ju vyzdobiť.
Hra - Ice Cream Cone Cupcakes 2
Video sa načíta
Skúste si urobiť tento recept na skvelú zmrzlinku, po ktorej sa vám budú len zbiehať sliny. Nasledujte inštrukcie a nakoniec si poriadne zmrzlinku vyzdobte podľa vašich predstáv a chutí.

Cooking Pizza Pockets

25.1.2014
72%
Hra - Cooking Pizza Pockets
Video sa načíta
Pripravte si chutné pizzové kapsičky, ktoré si vytvoríte od cesta až po samotnú oblohu. Najskôr si nakrájate zeleninu, syr a šunku a potom si pripravíte z pripravených surovín cesto na pizzu. Dokážete ju precízne pripraviť?

New Year Confetti Cake

17.1.2014
72%
Hra - New Year Confetti Cake
Video sa načíta
Upečte si spoločne s milou dievčatkom chutný novoročný koláč, ktorým chce prekvapiť celú rodinu. Nebojte sa, že by ste niečo poplietli neustále budete mať pri sebe radcu.
Hra - Sara's Cooking Class: Vanilla Ice Cream
Video sa načíta
Naučte sa spoločne so Sarah, ako si pripraviť chutnú vanilkovú a k tomu ešte domácu zmrzlinu. Nebojte sa, že by ste niečo poplietli Sarah vám bude pri každom kroku radiť.

Merry Christmas Cake

15.1.2014
79%
Hra - Merry Christmas Cake
Video sa načíta
Staňte sa cukrárkou a prijímajte objednávky od svojich zákazníkov. Po prevzatí objednávky treba tortu upiecť, ozdobiť a odniesť zákazníkovi. Ak budete objednávky stíhať v čas, dostanete peniaze, za ktoré si môžete do svojho obchodu zakúpiť zaujímavé veci na lepšie pečenie a zdobenie torty.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie