Varenie a pečenie

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.11.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Berry Cheesecake: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Pripravte si lahodnú tortu s lesným ovocím. Najprv musíte nájsť všetky potrebné ingrediencie a pripraviť si riady. Hotovú tortu stačí len ozdobiť.
Hra - Go Fast Cooking Sandwiches
Video sa načíta
Myslíte si, že máte dobrý postřeh a umíte to s jídlem? Tak v tom případě je tato hra pro vás. vaším úkolem je nachystat sendvič dle výběru zákazníka. Pokud stihnete vydělat dost peněz postoupíte, pokud se vám to nepodaří tento den si budete muset zopakovat.
Hra - Gyros: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Pripravte si parádny gyros! Nachystajte si všetky potrebné ingrediencie na riad. Varenie má niekoľko fáz, počas ktorých hľadáte ingrediencie a miešate ich. Akonáhle budete mať jedlo hotové, môžete jedlo nazdobiť.
Hra - French Waffles: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Urobte si parádne francúzske vafle! Nachystajte si potrebné suroviny na riad. Následne budete v rôznych fázach ingrediencie pripravovať. Na konci môžete hotový pokrm nazdobiť.
Hra - Girl on Skates: Pizza Mania
Video sa načíta
Otvorte si vlastnú picériu! Prijímajte objednávky, robte chutnú pizzu a nakoniec ju rozvezte k zákazníkom! Do svojej reštaurácie môžete nakupovať rôzne vylepšenia. Môžete tiež nakúpiť ďalších doručovateľov.
Hra - Ratatouille: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Pripravte si výborný zeleninový pokrm! Vždy hľadáte potrebné ingrediencie na riad. Následne varíte. Nakoniec môžete pokrm krásne ozdobiť.

Coffee Day

23.2.2016
72%
Hra - Coffee Day
Video sa načíta
Staňte sa manažérkou malej reštaurácie a postarajte sa o jej chod. Aby všetko klapalo tak jak má čašníčku musia obsluhovať a upratovať neporiadok po zákazníkoch. Pomôžte im, aby ich podnik bol ziskový a mohli si zakúpiť nové vybavenie a doplnky.

High Tea Hotel

6.2.2016
81%
Hra - High Tea Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila hotel s krásnou reštauráciou a aby mohla prosperovať potrebuje vás, aby ste jej pomohli s obsluhou zákazníkov a zarábaním peňazí. Pomôžte jej, aby sa jej sen splnil a zvelebujte jej miesto novými vymoženosťami za zarobené peniaze.

Cheesecake Pops

6.2.2016
79%
Hra - Cheesecake Pops
Video sa načíta
Pomôžte mladej slečne s upečeným chutného koláča s originálnymi doplnkami v tvare lízatiek. Podarí sa vám ho upiecť správne alebo to bude pohroma?
Hra - Addicted to Dessert: Winter Cupcakes
Video sa načíta
Urobte si tento báječný dezert, stačí, keď budete dodržiavať recept a nič nemôžete pokaziť. Takže sa snažte a robte to, čo vám bude zadané.
Hra - Oti's Cooking Lessons Spooky Cake
Video sa načíta
Pripravte si túto chutnú tortu, ktorú si môžete upraviť podľa vášho gusta. Najprv musíte postupovať podľa receptu, ktorý vás dovedie až na koniec.
Hra - Cooking Frenzy Minion Lollipops
Video sa načíta
Urobte si túto dobrotu v tvare mimoňov. Bude len na vás, ako si s tým poradíte. Stačí, keď budete postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

Cooking Pizza for Dinner

18.1.2016
65%
Hra - Cooking Pizza for Dinner
Video sa načíta
Upečte si pizzu, musíte najskôr zbierať ingrediencie a potom ich urobiť. Takže sa do toho pustite.

How To Make An Anna Cake

14.1.2016
63%
Hra - How To Make An Anna Cake
Video sa načíta
Anna si chce urobiť vynikajúcu tortu a bude na vás jej s tým pomôcť. Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)