Varenie a pečenie

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.11.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Easter Egg Cakes

22.4.2016
68%
Hra - Easter Egg Cakes
Video sa načíta
Upravte tieto dievčatá podľa vašich predstáv. Budete ich líčiť, česať a obliekať. Záleží len na vás, ako si s tým poradíte....
Hra - Ice Cream Cone Cupcakes Saga 2
Video sa načíta
Pripravte si vaše domáce kornútky! Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

Anna Easter Bunny Cake

8.4.2016
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video sa načíta
Anna chce upiecť pre rodinu krásneho chutného zajačika. Pomôžte jej spečením a samotným zdobením, aby sa páčil najmä deťom.

Barbie in Diet

3.4.2016
86%
Hra - Barbie in Diet
Video sa načíta
Barbie chce schudnúť a preto sa rozhodla, že sa bude lepšie stravovať. Pomôžte jej s prípravou chutného a zdravého šalátu. A nezabudnite jej vybrať pekný úbor a make-up.

Cook Tasty Cake

31.3.2016
78%
Hra - Cook Tasty Cake
Video sa načíta
Chcete si upiecť chutný koláč a neviete ako na to? V tejto hre sa môžete stať skutočnou kuchárkou a pripraviť lahodný koláč vlastnými silami. Vašou úlohou bude podľa podrobného návodu hľadať suroviny a správne ich primiešať do cesta. Na konci stačí koláč už len upiecť a odzobiť.
Hra - Pizza Cooking With Grandma
Video sa načíta
Uvarte za pomoci starej mamy chutnú pizzu. Aby ste recept nepokazili neustále vám bude radiť. Držte sa týchto zásad a určite nič nepokazíte.
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta
Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy Najskôr ju musíte vzbudiť, umyť v kúpeľni a pripraviť chutné raňajky. Dohliadnite, aby všetky svoje úlohy splnila na jednotku a mohla sa vydať do školy.

Princess Cake Maker

24.3.2016
76%
Hra - Princess Cake Maker
Video sa načíta
Upečte si tortu a ozdobte ju krásnymi marcipánovými figúrkami, ktoré majú tvar princezien. Podarí sa vám ho upiecť správne?
Hra - Baby Ariel Cheesecake Factory
Video sa načíta
Ariel chce upiecť chutný jahodový cheesecake, ktorým by mohla pohostiť svojich hostí. Pomôžte jej s nákupom a samotným pečením, aby bol výsledok dokonalý.

Papa's Bakeria

22.3.2016
83%
Hra - Papa's Bakeria
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel z úspešnej série Papas a staňte sa tentokrát pekárom. Postupne k vám budú chodiť zákazníci, pričom každý z nich bude chcieť iný koláč presne podľa svojich predstáv. Pokúste sa jednotlivé koláče pripraviť čo najlepšie a zarobte si tak dostatok peňazí.
Hra - Princess Kitchen: Belle's Pancakes
Video sa načíta
Bella chce pripraviť najchutnejšie palacinky pre rodinu. Pomôžte jej s prípravou cesta a samotnou dekoráciou, aby sa všetkým páčili.

Dating Justin Bieber

11.3.2016
72%
Hra - Dating Justin Bieber
Video sa načíta
Myslíte si, že poznáte Justina Biebera? Overte si to touto hrou a odpovedajte na všetky otázky. Počas toho ho budete musieť obliecť a pripraviť chutný dezert. Dá vám Justin šancu alebo nie?
Hra - Chocolate Cupcakes: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Máte chuť na čokoládové tortičky? Pripravte si ich. Môžete však nachystať všetky ingrediencie a tiež nájsť potrebné riady. Hotovu tortu môžete ozdobiť.
Hra - Berry Cheesecake: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Pripravte si lahodnú tortu s lesným ovocím. Najprv musíte nájsť všetky potrebné ingrediencie a pripraviť si riady. Hotovú tortu stačí len ozdobiť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)