Varenie a pečenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Perfect Hot Dog

22.5.2016
78%
Hra - Perfect Hot Dog
Video sa načíta
Pripravte si chutný hot dog spoločne s hlavnou hrdinkou v tejto skvelej hre. Než začnete so samotným varením, bude potreba najskôr nakúpiť potrebné suroviny. Až budete mať všetko nakúpené, môžete sa pustiť do samotnej prípravy. V každom kroku stačí postupovať podľa návodu a výsledok rozhodne bude…

Ice-Cream Delight

13.5.2016
60%
Hra - Ice-Cream Delight
Video sa načíta
Predávajte vašim zákazníkom tú najlepšiu zmrzlinu v okolí. Musíte si ju namiešať a potom ju rýchlo predať. Záleží len na vašej rýchlosti, čím rýchlejší budete, tým viac peňazí získate.
Hra - Mother's Day with Maleficent
Video sa načíta
Deň matiek oslavuje aj Mal so svojou zlou matkou, ktorá tento sviatok miluje. Pomôžte Mel s prípravou chutného jedla a výberu šiat pre jej mamku. Bude sa jej tento deň páčiť?
Hra - Baby Rapunzel Mother's Day Surprise
Video sa načíta
Rapunzel chce prekvapiť svoju mamku chutným jedlom, krásnou kartou a výberom šiat. Pomôžte jej s prípravou, aby bola jej mamka šťastná.

Wedding Cake Factory

23.4.2016
78%
Hra - Wedding Cake Factory
Video sa načíta
Obslúž všetkých zákazníkov, ktorí chcú svoju obľúbenú tortu. Aby si splnila všetky ich želania, musíš byť precízna a rýchla. Zvládneš každý deň zarobiť dostatočnú sumu peňazí?

Easter Egg Cakes

22.4.2016
68%
Hra - Easter Egg Cakes
Video sa načíta
Upravte tieto dievčatá podľa vašich predstáv. Budete ich líčiť, česať a obliekať. Záleží len na vás, ako si s tým poradíte....
Hra - Ice Cream Cone Cupcakes Saga 2
Video sa načíta
Pripravte si vaše domáce kornútky! Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

Anna Easter Bunny Cake

8.4.2016
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video sa načíta
Anna chce upiecť pre rodinu krásneho chutného zajačika. Pomôžte jej spečením a samotným zdobením, aby sa páčil najmä deťom.

Barbie in Diet

3.4.2016
86%
Hra - Barbie in Diet
Video sa načíta
Barbie chce schudnúť a preto sa rozhodla, že sa bude lepšie stravovať. Pomôžte jej s prípravou chutného a zdravého šalátu. A nezabudnite jej vybrať pekný úbor a make-up.

Cook Tasty Cake

31.3.2016
78%
Hra - Cook Tasty Cake
Video sa načíta
Chcete si upiecť chutný koláč a neviete ako na to? V tejto hre sa môžete stať skutočnou kuchárkou a pripraviť lahodný koláč vlastnými silami. Vašou úlohou bude podľa podrobného návodu hľadať suroviny a správne ich primiešať do cesta. Na konci stačí koláč už len upiecť a odzobiť.
Hra - Pizza Cooking With Grandma
Video sa načíta
Uvarte za pomoci starej mamy chutnú pizzu. Aby ste recept nepokazili neustále vám bude radiť. Držte sa týchto zásad a určite nič nepokazíte.
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta
Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy Najskôr ju musíte vzbudiť, umyť v kúpeľni a pripraviť chutné raňajky. Dohliadnite, aby všetky svoje úlohy splnila na jednotku a mohla sa vydať do školy.

Princess Cake Maker

24.3.2016
76%
Hra - Princess Cake Maker
Video sa načíta
Upečte si tortu a ozdobte ju krásnymi marcipánovými figúrkami, ktoré majú tvar princezien. Podarí sa vám ho upiecť správne?
Hra - Baby Ariel Cheesecake Factory
Video sa načíta
Ariel chce upiecť chutný jahodový cheesecake, ktorým by mohla pohostiť svojich hostí. Pomôžte jej s nákupom a samotným pečením, aby bol výsledok dokonalý.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)