Varenie a pečenie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Sara's Cooking Class: Chicken Soup
Video sa načíta
Vieš uvariť kuraciu polievku? V tejto hre ti recept predvedie obľúbená a známa Sára, takže to určite nemôžeš pokaziť. Koľko hviezdičiek za svoju polievku získaš?

Country Cuisine UK

23.6.2014
70%
Hra - Country Cuisine UK
Video sa načíta
V tejto hre budete variť jeden z tradičných Britských receptov! Stačí dodržiavať inštrukcie a môžete vytvoriť krásny obed pre vašich hostí.
Hra - Emmas Recipes Chocolate Cookies
Video sa načíta
Chceš sa naučiť piecť cookies? Máš jedinečnú príležitosť. Je potrebné nakúpiť suroviny, pripraviť ich, zmiešať v presnom poradí a nakoniec čokoládové sušienky upiecť. Môžeš ich dozdobiť čokoládou alebo medom.

Bake Pancakes

15.6.2014
61%
Hra - Bake Pancakes
Video sa načíta
Usmažte čo najrýchlejšie čo najviac palaciniek. Akonáhle začnú meniť farbu, tak ich otočte, a keď zhnednú, tak ich môžete dať preč. Kto z vás ich urobí najviac?

Choco Romance TodayNÁŠ TIP

7.12.2013
98%
Hra - Choco Romance Today
Video sa načíta
Čokoláda je známe afrodiziakum preto je častým darčekom. Vytvorte si aj vy svoje vlastné čokoládky, ktoré môžete niekomu venovať. Postup prípravy je veľmi jednoduchý, musíte si rozpustiť čokoládu, naliať ju do formičiek spoločne s ovocím alebo orieškami a nechať ju vychladnúť. Po pár minútach,…
Hra - Jennifer Rose Fitness With Flirt
Video sa načíta
Vitaj v novej posilňovni, ktorú si založila Jennifer Rose - a samozrejme ju chce ďalej vylepšovať. Pomôž jej starať sa o zákazníkov a zároveň stihnúť flirtovať so svojím priateľom. Myslíš si, že sa to nedá stihnúť naraz?

Donuts Cooking Games

14.6.2014
77%
Hra - Donuts Cooking Games
Video sa načíta
Vyskúšaj si sama, ako sa robia donuty. Aké suroviny zmiešať, ako ich ušúľať, ako donuty osmažiť? Ale už je len na tebe, ako ich ozdobíš.

Chinese Food Cooking

13.6.2014
71%
Hra - Chinese Food Cooking
Video sa načíta
Pomôžte tejto šikovnej čínskej kuchárke nájsť ingrediencie a čo najrýchlejšie kuchtiť to, čo po vás chce vedúci! Predtým, než začnete hrať, tak si dobre prehliadnite, čo máte hľadať, inak budete stratení, pretože hra je na čas. Navyše, keď sa veľakrát netrafíte, tak musíte začať znova.

Magic Aromas

10.6.2014
82%
Hra - Magic Aromas
Video sa načíta
Magic Aromas je zábavná hra, v ktorej sa zahráte na čarodejnicu, ktoré ma za úlohu pripravovať rozličné lektvary a elixíry. K dispozícii budete mať niekoľko semien, z ktorých môžete vypestovať rastliny a z ich kvetov následne vytvoriť požadovaný elixír.

Baby Hazel Mothers Day

26.5.2014
91%
Hra - Baby Hazel Mothers Day
Video sa načíta
Blíži sa deň matiek a preto sa hazel rozhodla prekvapiť svoju mamku pekným koláčikom a výzdobou. nebude jej pomáhať len otec, ale hlavne vy. Tak smelo do toho a pomôžte jej s prípravami.

Waitress Adventures

24.5.2014
80%
Hra - Waitress Adventures
Video sa načíta
Práca v reštaurácii je veľmi náročná. V hre Waitress Adventures musíte okrem obsluhy zvládať aj starostlivosť o seba. Choďte do salónov a mnohých ďalších podnikov, ktoré Vás urobia atraktívnejšími a môžete dostať tiež lepšie zamestnanie.

Party Down

21.5.2014
83%
Hra - Party Down
Video sa načíta
V hre Party Down sa musíte postarať o všetkých hostí a splniť všetky ich priania. To obnáša roznášanie jedla a tiež starostlivosť o ich zábavu. Ide napríklad o vzájomné rozhovory alebo tiež zábavu na tanečnom parkete. Dokážete sa postarať o všetko?

Country Fried Steak

8.5.2014
72%
Hra - Country Fried Steak
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej sa naučíte, ako robiť pravej grilované kura! Začnete úplne od základu, takže od zemiakov. Tie umyjete, olúpete a nakrájate. Potom prichádza zelenina, ktorú taktiež nakrájate a následne rozmixujete paradajky. Všetko zmiešate a potom, čo nakrájate kura, ho naložíte v tejto omáčke.…

DIDI Cooking Master

27.4.2014
78%
Hra - DIDI Cooking Master
Video sa načíta
V tejto hre budete mať recept na báječné nachosky! Stačí robiť len to, čo vám počítač zadá a nemôžete sa pomýliť. Zvládnete pripraviť túto báječnú delikatesu?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie