Varenie a pečenie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Addicted To Dessert: Thanksgiving Cupcakes
Video sa načíta
Urobte si úžasný zákusok na Deň Vďakyvzdania! Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

Julia The Stewardess

4.12.2014
83%
Hra - Julia The Stewardess
Video sa načíta
Júlia je letuškou a miluje svoje zamestnanie. Tiež rada cestuje a obsluhuje ľudí. Pomôžte jej splniť všetky požiadavky cestujúcich. Dávajte si pozor, sú netrpezliví, takže nebudete mať veľa času nazvyš. Tiež budete môcť za zarobené peniaze vylepšiť váš jedálniček, vozík a ďalšie vymoženosti.

Frenzy Hotel

30.11.2014
72%
Hra - Frenzy Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila svoj prvý hotel a chce svojím zákazníkom poskytnúť všetko, čo potrebujú. Napríklad ubytovanie, jedlo, nápoj alebo príjemný relax v bazéne. Vašou úlohou je Sare pomôcť so všetkými návštevníkmi. Podarí sa vám viesť hotel a učiniť návštevníkov šťastnými?

Super Hair Salon

29.11.2014
74%
Hra - Super Hair Salon
Video sa načíta
Vo svojom kaderníckom salóne musíte uspokojiť všetky zákazníčky. Každá z nich má iné želania, takže individuálny prístup je základom. Aby ste postúpili do ďalšieho kola, musíte zarobiť určitý obnos peňazí. Tiež je potrebné starať sa o zákazníčky čo najskôr, aby neboli nahnevané.
Hra - Baby Alice Mommy And Me Cooking
Video sa načíta
V tejto hre musíte pomôcť mladej dievčine a jej mamičke s varením. Najprv v obchode vyberte správne ingrediencie, ktoré budú potrebné. Následne vyberte ideálne oblečenie na varenie a hurá na to. Všetky ingrediencie opracujte a následne zmiešajte dohromady.

The Cosplay Challenge

27.11.2014
68%
Hra - The Cosplay Challenge
Video sa načíta
Cosplay sa blíži a s ním aj mnoho zákazníkov do vašeho obchodu, ktoré si budú chcieť zakúpiť moderné kostýmy. Aby váš obchod prosperoval musíte zákazníčky rýchlo obsluhovať a vytvárať kostýmy podľa ich požiadaviek. Podarí sa vám to ?
Hra - Strawberry Shortcake Donut
Video sa načíta
Vyprážanie šišiek sa môže na prvý pohľad zdať ako pekná nuda. V tejto hre však všetko odsýpa nejako rýchlejšie a Vaším jediným cieľom je plniť krabice objednávok. Dokážete šišku vždy ideálne pripraviť a nespáliť ju?

Greengrocer's

23.11.2014
83%
Hra - Greengrocer's
Video sa načíta
Kathrin si otvorila svoj obchod so zeleninou a ovocím, aby však prosperoval, potrebuje vašu pomoc s predajom. Každým úspešným kolom získate do svojho obchodu niečo nové. Podarí sa vám obchod viesť, čo najlepšie?
Hra - Cook With Bobby Chocolate Biscuit
Video sa načíta
Pomôžte Bobbymu s varením, čo však nebude žiadna sranda. Buďte presní a riaďte sa podľa receptu a nemôžete nič pokaziť.
Hra - Bruschetta With Tomato And Basil
Video sa načíta
Uvarte si túto vynikajúcu dobrotu! Stačí dodržiavať recept a nemôžete nič pokaziť.

Tara's Fashion Boutique

5.11.2014
81%
Hra - Tara's Fashion Boutique
Video sa načíta
Tara si otvorila nový obchod s oblečením a preto potrebuje vás, aby ste jej pomáhali s obsluhou, predajom a samotným chodom obchodu. Dokážete postaviť obchod na nohy a ešte ho vylepšiť rôznymi doplnkami, ktoré si budete môcť časom dovoliť?
Hra - Sara's Cooking Class Christmas Doughnut Cookies
Video sa načíta
Sara sa postupne pripravuje na Vianoce a preto chcela vyskúšať nový recept na koblihy. Pomôžte jej pripraviť cesto a chutnú plnku, aby vyzerali pekne. Podaria sa vám ?

Winter Shopping 2

28.10.2014
83%
Hra - Winter Shopping 2
Video sa načíta
Staňte sa podnikateľkou vo svojom vlastnom obchode so zimným oblečením. Obsluhujte zákazníkov a baľte ich nákupy. Snažte sa ich obslúžiť všetkých, aby ste mohli zarobiť čo najviac peňazí, nakúpiť nový tovar a upraviť obchod.

Cosmetic Store

28.10.2014
77%
Hra - Cosmetic Store
Video sa načíta
Veďte váš obchod s parfumériou. Cieľom tejto hry je obslúžiť všetkých zákazníkov a zarobiť čo najviac peňazí. Budete tiež môcť kupovať aj nový tovar a nesmiete zabudnúť na doplňovanie tovaru.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie