Varenie a pečenie

Od najnovších

Goodgame Empire

27.11.2015
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Papa's Bakeria

22.3.2016
83%
Hra - Papa's Bakeria
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel z úspešnej série Papas a staňte sa tentokrát pekárom. Postupne k vám budú chodiť zákazníci, pričom každý z nich bude chcieť iný koláč presne podľa svojich predstáv. Pokúste sa jednotlivé koláče pripraviť čo najlepšie a zarobte si tak dostatok peňazí.
Hra - Princess Kitchen: Belle's Pancakes
Video sa načíta
Bella chce pripraviť najchutnejšie palacinky pre rodinu. Pomôžte jej s prípravou cesta a samotnou dekoráciou, aby sa všetkým páčili.

Dating Justin Bieber

11.3.2016
72%
Hra - Dating Justin Bieber
Video sa načíta
Myslíte si, že poznáte Justina Biebera? Overte si to touto hrou a odpovedajte na všetky otázky. Počas toho ho budete musieť obliecť a pripraviť chutný dezert. Dá vám Justin šancu alebo nie?
Hra - Chocolate Cupcakes: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Máte chuť na čokoládové tortičky? Pripravte si ich. Môžete však nachystať všetky ingrediencie a tiež nájsť potrebné riady. Hotovu tortu môžete ozdobiť.
Hra - Berry Cheesecake: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Pripravte si lahodnú tortu s lesným ovocím. Najprv musíte nájsť všetky potrebné ingrediencie a pripraviť si riady. Hotovú tortu stačí len ozdobiť.
Hra - Go Fast Cooking Sandwiches
Video sa načíta
Myslíte si, že máte dobrý postřeh a umíte to s jídlem? Tak v tom případě je tato hra pro vás. vaším úkolem je nachystat sendvič dle výběru zákazníka. Pokud stihnete vydělat dost peněz postoupíte, pokud se vám to nepodaří tento den si budete muset zopakovat.
Hra - Gyros: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Pripravte si parádny gyros! Nachystajte si všetky potrebné ingrediencie na riad. Varenie má niekoľko fáz, počas ktorých hľadáte ingrediencie a miešate ich. Akonáhle budete mať jedlo hotové, môžete jedlo nazdobiť.
Hra - French Waffles: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Urobte si parádne francúzske vafle! Nachystajte si potrebné suroviny na riad. Následne budete v rôznych fázach ingrediencie pripravovať. Na konci môžete hotový pokrm nazdobiť.
Hra - Girl on Skates: Pizza Mania
Video sa načíta
Otvorte si vlastnú picériu! Prijímajte objednávky, robte chutnú pizzu a nakoniec ju rozvezte k zákazníkom! Do svojej reštaurácie môžete nakupovať rôzne vylepšenia. Môžete tiež nakúpiť ďalších doručovateľov.
Hra - Ratatouille: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
Pripravte si výborný zeleninový pokrm! Vždy hľadáte potrebné ingrediencie na riad. Následne varíte. Nakoniec môžete pokrm krásne ozdobiť.

Coffee Day

23.2.2016
72%
Hra - Coffee Day
Video sa načíta
Staňte sa manažérkou malej reštaurácie a postarajte sa o jej chod. Aby všetko klapalo tak jak má čašníčku musia obsluhovať a upratovať neporiadok po zákazníkoch. Pomôžte im, aby ich podnik bol ziskový a mohli si zakúpiť nové vybavenie a doplnky.

High Tea Hotel

6.2.2016
81%
Hra - High Tea Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila hotel s krásnou reštauráciou a aby mohla prosperovať potrebuje vás, aby ste jej pomohli s obsluhou zákazníkov a zarábaním peňazí. Pomôžte jej, aby sa jej sen splnil a zvelebujte jej miesto novými vymoženosťami za zarobené peniaze.

Cheesecake Pops

6.2.2016
79%
Hra - Cheesecake Pops
Video sa načíta
Pomôžte mladej slečne s upečeným chutného koláča s originálnymi doplnkami v tvare lízatiek. Podarí sa vám ho upiecť správne alebo to bude pohroma?
Hra - Addicted to Dessert: Winter Cupcakes
Video sa načíta
Urobte si tento báječný dezert, stačí, keď budete dodržiavať recept a nič nemôžete pokaziť. Takže sa snažte a robte to, čo vám bude zadané.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)