Varenie a pečenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Strawberry Shortcake Donut
Video sa načíta
Vyprážanie šišiek sa môže na prvý pohľad zdať ako pekná nuda. V tejto hre však všetko odsýpa nejako rýchlejšie a Vaším jediným cieľom je plniť krabice objednávok. Dokážete šišku vždy ideálne pripraviť a nespáliť ju?

Greengrocer's

23.11.2014
83%
Hra - Greengrocer's
Video sa načíta
Kathrin si otvorila svoj obchod so zeleninou a ovocím, aby však prosperoval, potrebuje vašu pomoc s predajom. Každým úspešným kolom získate do svojho obchodu niečo nové. Podarí sa vám obchod viesť, čo najlepšie?
Hra - Bruschetta With Tomato And Basil
Video sa načíta
Uvarte si túto vynikajúcu dobrotu! Stačí dodržiavať recept a nemôžete nič pokaziť.
Hra - Cook With Bobby Chocolate Biscuit
Video sa načíta
Pomôžte Bobbymu s varením, čo však nebude žiadna sranda. Buďte presní a riaďte sa podľa receptu a nemôžete nič pokaziť.

Tara's Fashion Boutique

5.11.2014
81%
Hra - Tara's Fashion Boutique
Video sa načíta
Tara si otvorila nový obchod s oblečením a preto potrebuje vás, aby ste jej pomáhali s obsluhou, predajom a samotným chodom obchodu. Dokážete postaviť obchod na nohy a ešte ho vylepšiť rôznymi doplnkami, ktoré si budete môcť časom dovoliť?
Hra - Sara's Cooking Class Christmas Doughnut Cookies
Video sa načíta
Sara sa postupne pripravuje na Vianoce a preto chcela vyskúšať nový recept na koblihy. Pomôžte jej pripraviť cesto a chutnú plnku, aby vyzerali pekne. Podaria sa vám ?

Cosmetic Store

28.10.2014
77%
Hra - Cosmetic Store
Video sa načíta
Veďte váš obchod s parfumériou. Cieľom tejto hry je obslúžiť všetkých zákazníkov a zarobiť čo najviac peňazí. Budete tiež môcť kupovať aj nový tovar a nesmiete zabudnúť na doplňovanie tovaru.

Winter Shopping 2

28.10.2014
83%
Hra - Winter Shopping 2
Video sa načíta
Staňte sa podnikateľkou vo svojom vlastnom obchode so zimným oblečením. Obsluhujte zákazníkov a baľte ich nákupy. Snažte sa ich obslúžiť všetkých, aby ste mohli zarobiť čo najviac peňazí, nakúpiť nový tovar a upraviť obchod.

Samira's Sew Shop

27.10.2014
88%
Hra - Samira's Sew Shop
Video sa načíta
Samira chce byť úspešnou podnikateľkou a práve si prenajala priestory pre svoje krajčírstvo. Vašou úlohou bude nakupovať tovar a zadávať vašim zamestnancom prácu na šitie. Hotové výrobky potom môžete vystaviť v hlavnej miestnosti. Zo začiatku to bude ťažké, ale akonáhle sa zabehnete, tak budete mať…

Grilled Barbecue

27.10.2014
68%
Hra - Grilled Barbecue
Video sa načíta
V tejto hre budete viesť svoju vlastnú živnosť. Budete mať na starosti stánok s občerstvením. kde budete robiť jedlá z mäsa a morských plodov. Cieľom je obslúžiť čo najviac zákazníkov a rozšíriť váš sortiment jedál.

Ashley's Kitchen Skill

22.10.2014
68%
Hra - Ashley's Kitchen Skill
Video sa načíta
Podarí sa vám pomôcť tejto mladej kuchárke s varením? Nebude to tak jednoduché, musíte postupovať presne podľa postupu. Podarí sa vám niečo pekné ukuchtiť?

Park Diner

17.10.2014
69%
Hra - Park Diner
Video sa načíta
Pomôžte tejto mladej slečne s obsluhou zákazníkov. Musíte byť rýchli, pretože zákazníci sú netrpezliví. Podarí sa vám všetkých včas obslúžiť?

Scooby-Doo! Dinner

13.10.2014
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta
Pomôžte Scoobymu s jeho novou reštauráciou, ktorú si otvoril. Aby sa mu darilo musí obsluhovať hostí, prinášať im jedlo a usadzovať. Vašou úlohou je, aby boli vaši hostia spokojní a nečakali dlho. V každom dni musíte zarobiť určitý počet peňazí, za tie ktoré vám zostali si môžete niečo kúpiť. Tak čo…

Wedding Chocolate Cake

12.10.2014
74%
Hra - Wedding Chocolate Cake
Video sa načíta
Pripravte pre novomanželov tú najkrajšiu tortu, aká sa vám podarí. Najskôr musíte namiešať ingrediencie a vytvoriť korpus. Nakoniec ho musíte ozdobiť, aby mohol ísť na svadobný stôl.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie