Varenie a pečenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Party Down

21.5.2014
83%
Hra - Party Down
Video sa načíta
V hre Party Down sa musíte postarať o všetkých hostí a splniť všetky ich priania. To obnáša roznášanie jedla a tiež starostlivosť o ich zábavu. Ide napríklad o vzájomné rozhovory alebo tiež zábavu na tanečnom parkete. Dokážete sa postarať o všetko?

Country Fried Steak

8.5.2014
72%
Hra - Country Fried Steak
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej sa naučíte, ako robiť pravej grilované kura! Začnete úplne od základu, takže od zemiakov. Tie umyjete, olúpete a nakrájate. Potom prichádza zelenina, ktorú taktiež nakrájate a následne rozmixujete paradajky. Všetko zmiešate a potom, čo nakrájate kura, ho naložíte v tejto omáčke.…

DIDI Cooking Master

27.4.2014
78%
Hra - DIDI Cooking Master
Video sa načíta
V tejto hre budete mať recept na báječné nachosky! Stačí robiť len to, čo vám počítač zadá a nemôžete sa pomýliť. Zvládnete pripraviť túto báječnú delikatesu?
Hra - Jennifer Rose: Romantic Library
Video sa načíta
Práca knihovníčky nie je len tak jednoduché zamestnanie, čo zistila aj Jennifer. Vašou úlohou bude jej pomôcť s obsluhou zákazníkov a nákupom nových vecí. Aby ste si ich mohli dovoliť a zlepšovali svoju knihovnu musíte každý deň zarobiť určitý počet peňazí. navyše sa musíte z času na čas venovať jej…

Minestrone Soup

20.4.2014
82%
Hra - Minestrone Soup
Video sa načíta
V tejto skvelej hre si uvaríme polievku Minestrone. Na začiatku budete musieť nájsť všetky ingrediencie a veci, ktoré budete potrebovať pri varení. Následne si ingrediencie nakrájate a všetko vložíte do hrnca. Pridáte nejaké drobnosti a môžete uvarenú polievku servírovať.

Sweet 16 Cake

15.4.2014
65%
Hra - Sweet 16 Cake
Video sa načíta
Sladkých 16 rokov má dievča len raz za život a preto by sa mal tento deň patrične osláviť s krásnou tortou. Pripravíte ju?

Make Family Salad

4.4.2014
76%
Hra - Make Family Salad
Video sa načíta
Pokiaľ sa radi zdravo stravujete, hra Make Family Salad je presne pre vás. Vašou úlohou bude na večeru totiž pripraviť skvelý šalát. Hra vás postupne prevedie jednotlivými krokmi, takže sa nemusíte báť, že by ste niečo pokazili. Pokiaľ sa vám bude recept páčiť, môžete ho vyskúšať doma.

Cherry Cheesecake

27.3.2014
78%
Hra - Cherry Cheesecake
Video sa načíta
Upečte si vlastný čerešňový koláč v skvelej hre Cherry Cheesecake. Hra vás postupne prevedie celou prípravou, takže každý krok si môžete sami vyskúšať. Nakonci sa môžete tešiť na skvelý cheescake.
Hra - Bento Box: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
V hre Bento Box: Sara's Cooking Class sa stanete kuchárkov, ktorá má za úlohu pripraviť niekoľko netradičných pokrmov. V hre nájdete podrobné inštrukcie, takže vám stačí postupovať presne podľa návodu. Nakoniec sa budete však sami diviť, aké zaujímavé veci môžete z jedla vytvoriť.

Maggie's Bakery

23.3.2014
69%
Hra - Maggie's Bakery
Video sa načíta
Maggie si otvorila svoju cukráreň, v ktorej pečie tie najlepšie torty. Vytvor si aj ty v jej cukrárni jednu tortu a postupuj podľa jej pokynov.

Laundry Day

18.3.2014
84%
Hra - Laundry Day
Video sa načíta
V hre Laundry Day sa stanete zamestnankyňou v práčovni. Vašou úlohou bude vziať špinavé prádlo od zákazníkov, oprať ho v práčke, následne vysušiť a podľa potreby i vyžehliť. Práce budete mať mnoho, takže je potreba všetko dobre naplánovať a nevynechať žiaden dôležitý krok.
Hra - Adriano Ristorante Italiano
Video sa načíta
V hre Adriano Ristorante Italiano si vyskúšate, aké to je vlastniť reštauráciu. Musíte objednávať suroviny a tiež obsluhovať všetkých zákazníkov. Počiatočné recepty sú jednoduché, neskôr však pribudnú nové jedlá a ich recepty sú zložitejšie.
Hra - Chocolate and Banana Muffins
Video sa načíta
Chocolate and Banana Muffins je hra ako stvorená pre všetky dievčatá, ktoré majú radi pečenie. V hre si totiž môžete sami vytvoriť skvelé banánovo - čokoládové muffiny. V každom kroku máte presne popísané čo máte robiť, takže sa stačí držať návodu a výsledok bude dozaista skvelý.

Apple Cake Fantasy

15.3.2014
80%
Hra - Apple Cake Fantasy
Video sa načíta
Vyskúšajte si upiecť vlastný jablkový koláč v hre Apple Cake Fantasy. K dispozícii budete mať všetky potrebné suroviny, takže vám stačí len postupovať presne podľa návodu a vytvoriť tak ten najlepší koláč.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie