Varenie a pečenie

Od najnovších

Goodgame Empire

6.1.2015
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Panini

21.6.2014
86%
Hra - Panini
Video sa načíta
Skúšala si niekedy pripraviť panini? Natrénovať to môžeš v hre a potom to ísť vyskúšať aj do kuchyne. Nie je to tak zložité, ako sa na prvý pohľad môže zdať, tak do toho!
Hra - Emmas Recipes Chocolate Cookies
Video sa načíta
Chceš sa naučiť piecť cookies? Máš jedinečnú príležitosť. Je potrebné nakúpiť suroviny, pripraviť ich, zmiešať v presnom poradí a nakoniec čokoládové sušienky upiecť. Môžeš ich dozdobiť čokoládou alebo medom.

Papa's Donuteria

17.6.2014
89%
Hra - Papa's Donuteria
Video sa načíta
Je to tu, už dlho očakávaná hra Papa 's Donuteria je vonku! Louie si otvoril novú pobočku v zábavnom parku, a chce vás tam ako svojho zamestnanca! Budete robiť krásne šišky pre vašich zákazníkov, budete môcť aj vylepšovať vašu predajňu, tiež sa budete zúčastňovať aj veľa ďalších minihier! Je to len…

Bake Pancakes

15.6.2014
61%
Hra - Bake Pancakes
Video sa načíta
Usmažte čo najrýchlejšie čo najviac palaciniek. Akonáhle začnú meniť farbu, tak ich otočte, a keď zhnednú, tak ich môžete dať preč. Kto z vás ich urobí najviac?

Donuts Cooking Games

14.6.2014
77%
Hra - Donuts Cooking Games
Video sa načíta
Vyskúšaj si sama, ako sa robia donuty. Aké suroviny zmiešať, ako ich ušúľať, ako donuty osmažiť? Ale už je len na tebe, ako ich ozdobíš.
Hra - Jennifer Rose Fitness With Flirt
Video sa načíta
Vitaj v novej posilňovni, ktorú si založila Jennifer Rose - a samozrejme ju chce ďalej vylepšovať. Pomôž jej starať sa o zákazníkov a zároveň stihnúť flirtovať so svojím priateľom. Myslíš si, že sa to nedá stihnúť naraz?

Chinese Food Cooking

13.6.2014
71%
Hra - Chinese Food Cooking
Video sa načíta
Pomôžte tejto šikovnej čínskej kuchárke nájsť ingrediencie a čo najrýchlejšie kuchtiť to, čo po vás chce vedúci! Predtým, než začnete hrať, tak si dobre prehliadnite, čo máte hľadať, inak budete stratení, pretože hra je na čas. Navyše, keď sa veľakrát netrafíte, tak musíte začať znova.

Magic Aromas

10.6.2014
82%
Hra - Magic Aromas
Video sa načíta
Magic Aromas je zábavná hra, v ktorej sa zahráte na čarodejnicu, ktoré ma za úlohu pripravovať rozličné lektvary a elixíry. K dispozícii budete mať niekoľko semien, z ktorých môžete vypestovať rastliny a z ich kvetov následne vytvoriť požadovaný elixír.

Baby Hazel Mothers Day

26.5.2014
91%
Hra - Baby Hazel Mothers Day
Video sa načíta
Blíži sa deň matiek a preto sa hazel rozhodla prekvapiť svoju mamku pekným koláčikom a výzdobou. nebude jej pomáhať len otec, ale hlavne vy. Tak smelo do toho a pomôžte jej s prípravami.

Party Down

21.5.2014
83%
Hra - Party Down
Video sa načíta
V hre Party Down sa musíte postarať o všetkých hostí a splniť všetky ich priania. To obnáša roznášanie jedla a tiež starostlivosť o ich zábavu. Ide napríklad o vzájomné rozhovory alebo tiež zábavu na tanečnom parkete. Dokážete sa postarať o všetko?

Country Fried Steak

8.5.2014
72%
Hra - Country Fried Steak
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej sa naučíte, ako robiť pravej grilované kura! Začnete úplne od základu, takže od zemiakov. Tie umyjete, olúpete a nakrájate. Potom prichádza zelenina, ktorú taktiež nakrájate a následne rozmixujete paradajky. Všetko zmiešate a potom, čo nakrájate kura, ho naložíte v tejto omáčke.…

DIDI Cooking Master

27.4.2014
78%
Hra - DIDI Cooking Master
Video sa načíta
V tejto hre budete mať recept na báječné nachosky! Stačí robiť len to, čo vám počítač zadá a nemôžete sa pomýliť. Zvládnete pripraviť túto báječnú delikatesu?
Hra - Jennifer Rose: Romantic Library
Video sa načíta
Práca knihovníčky nie je len tak jednoduché zamestnanie, čo zistila aj Jennifer. Vašou úlohou bude jej pomôcť s obsluhou zákazníkov a nákupom nových vecí. Aby ste si ich mohli dovoliť a zlepšovali svoju knihovnu musíte každý deň zarobiť určitý počet peňazí. navyše sa musíte z času na čas venovať jej…

Minestrone Soup

20.4.2014
82%
Hra - Minestrone Soup
Video sa načíta
V tejto skvelej hre si uvaríme polievku Minestrone. Na začiatku budete musieť nájsť všetky ingrediencie a veci, ktoré budete potrebovať pri varení. Následne si ingrediencie nakrájate a všetko vložíte do hrnca. Pridáte nejaké drobnosti a môžete uvarenú polievku servírovať.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie