Varenie a pečenie

Od najnovších

Goodgame Empire

25.8.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Fairy Cakes

2.1.2014
73%
Hra - Fairy Cakes
Video sa načíta
V hre Fairy Cake budete pomáhať víle, ktorá chce upiecť malé koláčiky. Pomôžete jej s podávaním surovín, ich miešaním a dekorovaním?

Pizza Party

2.1.2014
60%
Hra - Pizza Party
Video sa načíta
Pizza je ideálne jedlo na párty a každý z vás má ju má určite rád. Skúste si jednu takú upiecť! Riaďte sa inštrukciami a vytvorte výborný pokrm. Musíte byť veľmi rýchly, inak vám vyprší čas!

Grilled Cheese

29.12.2013
68%
Hra - Grilled Cheese
Video sa načíta
Vaša dobrá kamarátka Kelly vás pozvala, aby vás mohla naučiť svoj ​​tajný recept na výbornú desiatu, ktorú si dopraje po škole. Nasledujte jej inštrukcie a určite sa nepomýlite. Nakrájajte všetko, čo potrebujete a nakoniec to pekne spojte a dajte smažiť.

Sara's Cooking Class: Gingerbread HouseNÁŠ TIP

24.12.2013
82%
Hra - Sara's Cooking Class: Gingerbread House
Video sa načíta
Upečte si vlastnú perníkovú chalúpku! Nebude to však jednoduché! Najskôr si musíte pripraviť všetky ingrediencie, ktoré budete potrebovať. Následne si pripravíte cesto, ktoré vyvaľkáte a pomocou foriem z neho vyrežete jednotlivé diely chalúpky. Akonáhle vychladnú, môžete začať skladať chalúpku.…
Hra - Sara's Cooking Class Christmas Dinner
Video sa načíta
S kuchárskou Sárou, vás táto hra bude určite baviť. V prvom rade si vyberiete, čo by ste radi uvarili. Na výber máte morku, hráškový šalát, pečené zemiaky a brusnicovú omáčku. Po vybraní jedného z jedál sa do varenia, môžete pustiť. Musíte si pripraviť ingrediencie a postupne ich zmiešavať tak, ako…

Strawberry Short Cake

23.12.2013
74%
Hra - Strawberry Short Cake
Video sa načíta
Vyskúšajte si upiecť tento vynikajúci dezert, ktorý sa hodí ku ktorejkoľvek príležitosti. Najskôr si musíte nachystať veci, suroviny potrebné k príprave a pečeniu. Postupujte podľa toho, čo sa vám zobrazí na ploche, a nemôžete nič pokaziť. Akonáhle ho vyzdobíte, tak ho môžete aj celý zjesť.
Hra - Sara's Cooking Class: Napoleon Pastries
Video sa načíta
Sara's Cooking Class: Napoleon Pastries je perfektná hra pre všetky dievčatá, ktoré majú radi varenie. Vašou úlohou v hre bude vytvoriť zákusok s jahodami, pudingom a čokoládou. Aby ste vedeli ako postupovať, v ľavom hornom rohu sa vám budú postupne zobrazovať prísady a náčinie, ktoré máte práve…

Cooking with Love

21.12.2013
91%
Hra - Cooking with Love
Video sa načíta
Poznáte to, žena nemá ľahký život, musí zvládať viacero vecí naraz. Napríklad vybrať si oblečenie na domáce práce, upiecť chutné koláčiky pre môže a nakoniec si vybrať pekné šaty a make-up, keď príde. Pomôžte tejto sympatickej slečne, aby všetko stihla.
Hra - Christmas Chocolate Cookies
Video sa načíta
Pripravte sa na Vianoce a upečte si chutné vianočné koláčiky s hrou Christmas Chocolate Cookies. Postupovať budete od krájania čokolády, až po zdobenie samotných koláčikov. Tak na čo ešte čakáte, pusťte sa do pečenia.
Hra - Ramen Delight! The Happy Journey
Video sa načíta
Ramen Delight! The Happy Journey je super obsluhovacia hra, v ktorej budete pomáhať pande včas obslúžiť všetkých zákazníkov. Tí si môžu vyberať jedlá a nápoje z vašej aktuálnej ponuky a vy im ich musíte včas pripraviť, aby ste získali dostatok peňazí na postup do ďalšieho kola.

Papa's PastariaHra na skóreHra o medailyNÁŠ TIP

10.12.2013
95%
Hra - Papa's Pastaria
Video sa načíta
Konečne je tu ďalší diel tejto obľúbenej hry! V tomto diele budete pozvaní na svadbu, lenže v meste nie je žiadny hotel, ktorý by vás ubytoval. Nájdete si prácu v luxusnej reštaurácii, kde si odpracujete ubytovanie. Vaša úloha je úplne jasný, berte objednávky, čo najrýchlejšie, najpresnejšie…

Red Velvet Cake

8.12.2013
93%
Hra - Red Velvet Cake
Video sa načíta
Upečte si za pár minút chutný koláčik, po ktorom sa vám budú zbiehať slinky. Postupný návod, aké suroviny budete potrebovať a miešať, nájdete v ľavom dolnom rohu. Nezabúdajte ani na to, že keď budete chcieť naliať tekuté ingrediencie, musíte ich najskôr otvoriť. Nakoniec sa spoločne so Sárou môžete…

Caesar Salad

8.12.2013
79%
Hra - Caesar Salad
Video sa načíta
Pripravte si vlastný lahodný Caesar šalát s lahodnými kuracími kúskami. Najskôr si nachystáte zeleninu do šalátu a lahodný cesnakový dip. Následne musíte ugrilovať kuracie mäso a nakrájať na kúsky. Všetko zmiešate dohromady a šalát je na svete.
Hra - Sara's Cooking Class: Fruit Smoothie
Video sa načíta
Vyrobte si vlastný kokteil! Na výber budete mať 4 druhy lahodných ovocných kokteilov s mliekom, jogurtom či inými pochutinami. Ovocie si vždy musíte nakrájať či olúpať. Potom nasypať do mixéra a kokteil bude hotový.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie