Varenie a pečenie

Od najnovších

Shakes a fidget hra online
Video sa načíta
Vitajte v kúzelnom svete hry Shakes and Fidget! Pôvodne je hra vytvorená podľa komiksu, v ktorom figurujú dve hlavné postavy, kúzelník Fidget a bojovníka Shakes. Ich spoločná cesta potom vedie k hľadaniu kúzelné lysohlávky, ktorá vlastníka urobí všemocným! V tejto hre sa tak vydávate na dobrodružnú… (viac)

Laundry Day

18.3.2014
84%
Hra - Laundry Day
Video sa načíta
V hre Laundry Day sa stanete zamestnankyňou v práčovni. Vašou úlohou bude vziať špinavé prádlo od zákazníkov, oprať ho v práčke, následne vysušiť a podľa potreby i vyžehliť. Práce budete mať mnoho, takže je potreba všetko dobre naplánovať a nevynechať žiaden dôležitý krok.
Hra - Adriano Ristorante Italiano
Video sa načíta
V hre Adriano Ristorante Italiano si vyskúšate, aké to je vlastniť reštauráciu. Musíte objednávať suroviny a tiež obsluhovať všetkých zákazníkov. Počiatočné recepty sú jednoduché, neskôr však pribudnú nové jedlá a ich recepty sú zložitejšie.
Hra - Chocolate and Banana Muffins
Video sa načíta
Chocolate and Banana Muffins je hra ako stvorená pre všetky dievčatá, ktoré majú radi pečenie. V hre si totiž môžete sami vytvoriť skvelé banánovo - čokoládové muffiny. V každom kroku máte presne popísané čo máte robiť, takže sa stačí držať návodu a výsledok bude dozaista skvelý.

Apple Cake Fantasy

15.3.2014
80%
Hra - Apple Cake Fantasy
Video sa načíta
Vyskúšajte si upiecť vlastný jablkový koláč v hre Apple Cake Fantasy. K dispozícii budete mať všetky potrebné suroviny, takže vám stačí len postupovať presne podľa návodu a vytvoriť tak ten najlepší koláč.

Make Cake 3

14.3.2014
75%
Hra - Make Cake 3
Video sa načíta
V hre Make Cake 3 sa stanete cukrárkou, pričom na začiatku si zvolíte, či chcete vytvárať tortu, zmrzlinu alebo koláčiky. Na výber budete mať vždy veľké množstvo prísad, ktoré môžete medzi sebou kombinovať a vytvoriť tak dobrotu presne podľa vašich predstáv.

Frenzy Airport

13.3.2014
74%
Hra - Frenzy Airport
Video sa načíta
Hra Frenzy Airport je simulátorom skutočného letiska. Je nutné pracovať tak, aby nikto z klientov nečakal príliš dlho. Je potrebné obsluhovať tak, aby bol postupne odbavený každý cestujúci. Ak budú čakať príliš dlho, potom môžete o zákazníkov dokonca prísť.

Janes Hotel 2

12.3.2014
70%
Hra - Janes Hotel 2
Video sa načíta
Jane a jej rodina majú veľké dlhy, aby ich splatili, musia sa v hoteli pekne obracať. Vašou úlohou bude obsluhovanie zákazníkov v každom smere. V bublinkách nad nimi sa objaví rôznorodé želanie. Napríklad, že potrebujú vyluxovať izbu, priniesť kávu, či prihlásiť sa na izbu. Vašou úlohou je…

Mama's Ice Cream

10.3.2014
79%
Hra - Mama's Ice Cream
Video sa načíta
Staňte sa na pár minút predajcom tej najlepšej zmrzliny v okolí. Vašou úlohou bude prijať od zákazníka objednávku a splniť mu ju, podla jeho predstáv. Každým kolom musíte nazbierať určitý počet peňazí. Podarí sa vám prejsť všetky kolá?

Baby Hazel Cupcake

23.2.2014
72%
Hra - Baby Hazel Cupcake
Video sa načíta
Pomôžte Hazel s prípravou chutných koláčikov. Najskôr si pripravíte cesto a potom ho prelejete do malých košíčkov, následne ich dáte piecť do rúry a môžete podávať na stôl.
Hra - Baby Bonnie Bubble Jacket
Video sa načíta
Postarajte sa o roztomilú Bonnie, ktorá potrebuje navariť, nakŕmiť a nakoniec obliecť do pekného oblečenia. Zahráte sa spoločne s Bonnie a spríjemníte jej deň?

Baby Bonnie Bumble Bee

22.2.2014
78%
Hra - Baby Bonnie Bumble Bee
Video sa načíta
Premeňte Bonnie na krásnu včeliu princeznú. Predtým ju však musíte vykúpať, prebaliť, uvariť jedlo a obliecť do pekných šiat. Zvládnete to ?

Raspberry Cream Cake

21.2.2014
62%
Hra - Raspberry Cream Cake
Video sa načíta
Máte chuť na niečo, čo nasýti váš nenásytný jazýček? Tak v tom prípade máte dnes šťastný deň! Boli ste pozvaní za známym kuchárom naučiť sa tento výborný recept. Postupujte podľa inštrukcií a dokončite túto tortu čo najrýchlejšie sa bude dať.

Pizza Margarita

20.2.2014
74%
Hra - Pizza Margarita
Video sa načíta
Upečte si chutnú pizzu margaritu, ktorá ma chutný a zdravý základ. Najskôr si pripravíte cesto a potom poukladáte ingrediencie na pizzu, ktorú dáte piecť do rúry. Po upečení si budete oblizovať prsty.

Brownie Paw Recipe

19.2.2014
62%
Hra - Brownie Paw Recipe
Video sa načíta
Upečte si chutné tortičky za pár minút, jedine čo potrebujete je chuť na pečenie a pár minút. Budete postupovať od základov, cez pečenie až samotný výsledok. Príjemnú zábavu.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie