Varenie a pečenie

Od najnovších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)
Hra - Rachel's Kitchen Grand Prix Seafood
Video sa načíta
Zahrajte si túto bezchybnú hru, v ktorej budete hrať za krásnu kuchárku menom Rachel. Pomôžte sa Rachel dostať do kuchárskej súťaže! Najskôr si musíte precvičiť niektoré recepty, kým pôjdete do súťaže. Postupujte podľa zadania a nič nemôžete pokaziť. Dávajte pozor, ak chcete súťaž vyhrať, je nutné…
Hra - Celebrity Spa 2 Back to Nature
Video sa načíta
Založ si vlastné kúpele, do ktorých ti bude chodiť veľa zákazníčok! Užiť si môžu paru, bahenný kúpeľ, sprchu alebo rôzne pleťové masky. Staraj sa o ne dobre, aby ti potom zaplatili a ty si tak mala splnený limit pre postup do ďalšieho levelu.

Game Day Chili Cooking

14.11.2013
60%
Hra - Game Day Chili Cooking
Video sa načíta
Uvarte si šialene pekelné chilli priamo na baseballovom zápase! Odpáľte svoje chuťové bunky s týmto šialeným receptom. Vašou úlohou bude postupovať podľa inštrukcií, ktoré budete mať zadané.

Chicken Parmesan

13.11.2013
79%
Hra - Chicken Parmesan
Video sa načíta
Kura s parmezánom je ľahké na prípravu a vždy vynikajúci! Nachystajte si ingrediencie, po celej kuchyni, aby ste mohli brať korenie, paradajky, syr a mohli ste vytvoriť výborný obed pre celú rodinu. Dávajte si pozor, aby vám kurča nevyschlo, až budete pridávať omáčku.

Pad Thai Cooking

12.11.2013
70%
Hra - Pad Thai Cooking
Video sa načíta
Pad Thai je tradičné Thajské jedlo, ktoré je veľmi obľúbené po celom svete. Vy budete hrať za mladú slečnu, ktorá pozvala, svoje priatelia na obed. Napred budete musieť nakúpiť ingrediencie v obchode. Potom jej pomôžte uvariť jedlo presne podľa receptu. Tak nesklamte jej priatelia a urobte im ten…

Creepy Cooking

12.11.2013
83%
Hra - Creepy Cooking
Video sa načíta
Varenie trochu inak! To je hra Creepy Cooking, v ktorej varíte s kostrou. V ponuke sú samé chutné veci, od desivých koktailov až po pečené netopierie krídelká alebo opekané pavúky. Nechýbajú ani hranolky alebo zelený sliz. Zákazníci sa len hrnú.

Bugs Bunny Carrot Cakes

10.11.2013
80%
Hra - Bugs Bunny Carrot Cakes
Video sa načíta
Upečte si chutný mrkvový koláč s králikom Bugs. Králikovy samozrejme chutí mrkva, preto mrkvový koláč. Najskôr si nachystáte ingrediencie, ktoré budete potrebovať na prípravu. Potom jednotlivé ingrediencie zmiešate do cesta. Zvyšok je už na vás.

Panda Restaurant

10.11.2013
78%
Hra - Panda Restaurant
Video sa načíta
Táto Panda si v meste otvorila svoju prvú reštauráciu preto potrebuje tvoju pomoc pri obsluhe. Tvojou úlohou, po príchode zákazníka bude jeho usadenie, potom si ťa zdvihnutou rukou privolá a vyžiada objednávku. V bublinke nad ním sa objaví pokrm ktorý chce, ak sa vo výbere pomýliš jedlo musíš…

Cute Baker Wedding Cake

9.11.2013
89%
Hra - Cute Baker Wedding Cake
Video sa načíta
Cute Baker Wedding Cake je hra pre skutočné kuchárky. V prvom rade si vyberiete, aký by mala mať torta tvar, potom si musíte pripraviť ingrediencie a spoločne ich spracovať. Potom už len stačí tortu upiecť a nakoniec vybrať dekorácie, podľa vášho uváženia. S dekoráciami môžete hýbať a rozmiestňovať…
Hra - Cheese Chocolate Square Cake
Video sa načíta
Chceli by ste si pripraviť a pomaškrtiť na cheesecaku? Tak v tom prípade si vyskúšajte hru Cheese Chocolate Square Cake. Aby bol koláčik chutný a pekný stačí postupovať podľa návodu, podarí sa vám to ?

Mia Cooking Lasagna

2.11.2013
83%
Hra - Mia Cooking Lasagna
Video sa načíta
Mia sa rozhodla uvariť Lasagne. Varí ich prvýkrát a preto nemá s týmto receptom, vela skúseností. Pomôžte jej pri príprave ingrediencií a varení.

Betty's Pet Clinic

2.11.2013
80%
Hra - Betty's Pet Clinic
Video sa načíta
Betty si otvorila svoju vlastnú veterinu. Zákazníčky, ktoré k vám prídu do veterinárnej kliniky si sadnú na jedno z kresiel. Vašou úlohou bude zákazníčky obslúžiť a vziať im chorého psa. Po prevzatí ho položíte na stredný pult a psa vyšetríte. Po pár sekundách, sa nad ním objaví bublinka so…
Hra - Cake Master: Chocolate and vanilla zebra cake
Video sa načíta
Upečte si spoločne s Lízou chutný vanilkovo – čokoládový koláčik, ktorý po upečení môžete ozdobiť. Ako bude vyzerať váš koláčik nakoniec?

Butter Pecan Pumpkin Pie

29.10.2013
78%
Hra - Butter Pecan Pumpkin Pie
Video sa načíta
Máte chuť na nezvyčajný zákusok? Upečte si aj vy rýchly koláč s hrou Butter Pecan Pumpkin Pie, kde vám bude pomáhať kuchárka. Zvládne aj vy za pár minút pripraviť chutný zákusok?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie