Varenie a pečenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Emma's Recipes: Easy Baklava
Video sa načíta
Uvar si ďalšie zaujímavé jedlo s Emou, tentoraz baklavu. Ak nevieš, čo to je a ako na to, prečítaj si recept. Ako bude jedlo chutiť?

Mia Cooking Peach Flan

30.6.2014
82%
Hra - Mia Cooking Peach Flan
Video sa načíta
Pripravte si v hre Mia Cooking Peach Flan vynikajúci broskyňový koláč. Hrou vás bude sprevádzať nápoveda, na vás však bude jednotlivé kroky správne vykonať. Navyše v hre budete mať i stanovený časový limit, počas ktorého je potreba všetko stihnúť.

Fuel Manager

28.6.2014
76%
Hra - Fuel Manager
Video sa načíta
Staňte sa obsluhou benzínky, čo znie to celkom jednoducho, ale nenechajte sa zmiasť. Za zarobené peniaze môžete nakupovať aj ďalšie doplnky ako automat na pitie a zmrzlinu. Takže to budete musieť zákazníkom nosiť z automatu až priamo do auta. Budete tiež obmedzený časom. Podarí sa vám zdolať každý…
Hra - Sara's Cooking Class: Chicken Soup
Video sa načíta
Vieš uvariť kuraciu polievku? V tejto hre ti recept predvedie obľúbená a známa Sára, takže to určite nemôžeš pokaziť. Koľko hviezdičiek za svoju polievku získaš?
Hra - Sara's Cooking Class: Chocolate Cake
Video sa načíta
Čokoládová torta - komu by nechutila. Ak ju nevieš upiecť, môžeš sa inšpirovať v našej hre. Sára ti totiž s pečením torty pomôže, takže to nakoniec bude veľmi jednoduché.

Serena's Sea Food Frenzy

24.6.2014
84%
Hra - Serena's Sea Food Frenzy
Video sa načíta
Pomôžte Serene s jej novým stánkom s rybami. Dneska má premiéru na pláži a vašou úlohou bude pripraviť a čo najrýchlejšie obslúžiť všetkých zákazníkov. Nenechajte ich čakať dlho, inak nebudú žiadne peniaze!

Country Cuisine UK

23.6.2014
70%
Hra - Country Cuisine UK
Video sa načíta
V tejto hre budete variť jeden z tradičných Britských receptov! Stačí dodržiavať inštrukcie a môžete vytvoriť krásny obed pre vašich hostí.

Panini

21.6.2014
86%
Hra - Panini
Video sa načíta
Skúšala si niekedy pripraviť panini? Natrénovať to môžeš v hre a potom to ísť vyskúšať aj do kuchyne. Nie je to tak zložité, ako sa na prvý pohľad môže zdať, tak do toho!
Hra - Emmas Recipes Chocolate Cookies
Video sa načíta
Chceš sa naučiť piecť cookies? Máš jedinečnú príležitosť. Je potrebné nakúpiť suroviny, pripraviť ich, zmiešať v presnom poradí a nakoniec čokoládové sušienky upiecť. Môžeš ich dozdobiť čokoládou alebo medom.

Papa's Donuteria

17.6.2014
89%
Hra - Papa's Donuteria
Video sa načíta
Je to tu, už dlho očakávaná hra Papa 's Donuteria je vonku! Louie si otvoril novú pobočku v zábavnom parku, a chce vás tam ako svojho zamestnanca! Budete robiť krásne šišky pre vašich zákazníkov, budete môcť aj vylepšovať vašu predajňu, tiež sa budete zúčastňovať aj veľa ďalších minihier! Je to len…

Bake Pancakes

15.6.2014
61%
Hra - Bake Pancakes
Video sa načíta
Usmažte čo najrýchlejšie čo najviac palaciniek. Akonáhle začnú meniť farbu, tak ich otočte, a keď zhnednú, tak ich môžete dať preč. Kto z vás ich urobí najviac?

Donuts Cooking Games

14.6.2014
77%
Hra - Donuts Cooking Games
Video sa načíta
Vyskúšaj si sama, ako sa robia donuty. Aké suroviny zmiešať, ako ich ušúľať, ako donuty osmažiť? Ale už je len na tebe, ako ich ozdobíš.
Hra - Jennifer Rose Fitness With Flirt
Video sa načíta
Vitaj v novej posilňovni, ktorú si založila Jennifer Rose - a samozrejme ju chce ďalej vylepšovať. Pomôž jej starať sa o zákazníkov a zároveň stihnúť flirtovať so svojím priateľom. Myslíš si, že sa to nedá stihnúť naraz?

Chinese Food Cooking

13.6.2014
71%
Hra - Chinese Food Cooking
Video sa načíta
Pomôžte tejto šikovnej čínskej kuchárke nájsť ingrediencie a čo najrýchlejšie kuchtiť to, čo po vás chce vedúci! Predtým, než začnete hrať, tak si dobre prehliadnite, čo máte hľadať, inak budete stratení, pretože hra je na čas. Navyše, keď sa veľakrát netrafíte, tak musíte začať znova.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie