Varenie a pečenie

Od najnovších

Goodgame Empire

25.8.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Strawberry Short Cake

23.12.2013
74%
Hra - Strawberry Short Cake
Video sa načíta
Vyskúšajte si upiecť tento vynikajúci dezert, ktorý sa hodí ku ktorejkoľvek príležitosti. Najskôr si musíte nachystať veci, suroviny potrebné k príprave a pečeniu. Postupujte podľa toho, čo sa vám zobrazí na ploche, a nemôžete nič pokaziť. Akonáhle ho vyzdobíte, tak ho môžete aj celý zjesť.
Hra - Sara's Cooking Class: Napoleon Pastries
Video sa načíta
Sara's Cooking Class: Napoleon Pastries je perfektná hra pre všetky dievčatá, ktoré majú radi varenie. Vašou úlohou v hre bude vytvoriť zákusok s jahodami, pudingom a čokoládou. Aby ste vedeli ako postupovať, v ľavom hornom rohu sa vám budú postupne zobrazovať prísady a náčinie, ktoré máte práve…

Cooking with Love

21.12.2013
91%
Hra - Cooking with Love
Video sa načíta
Poznáte to, žena nemá ľahký život, musí zvládať viacero vecí naraz. Napríklad vybrať si oblečenie na domáce práce, upiecť chutné koláčiky pre môže a nakoniec si vybrať pekné šaty a make-up, keď príde. Pomôžte tejto sympatickej slečne, aby všetko stihla.
Hra - Christmas Chocolate Cookies
Video sa načíta
Pripravte sa na Vianoce a upečte si chutné vianočné koláčiky s hrou Christmas Chocolate Cookies. Postupovať budete od krájania čokolády, až po zdobenie samotných koláčikov. Tak na čo ešte čakáte, pusťte sa do pečenia.
Hra - Ramen Delight! The Happy Journey
Video sa načíta
Ramen Delight! The Happy Journey je super obsluhovacia hra, v ktorej budete pomáhať pande včas obslúžiť všetkých zákazníkov. Tí si môžu vyberať jedlá a nápoje z vašej aktuálnej ponuky a vy im ich musíte včas pripraviť, aby ste získali dostatok peňazí na postup do ďalšieho kola.

Papa's PastariaHra na skóreHra o medailyNÁŠ TIP

10.12.2013
95%
Hra - Papa's Pastaria
Video sa načíta
Konečne je tu ďalší diel tejto obľúbenej hry! V tomto diele budete pozvaní na svadbu, lenže v meste nie je žiadny hotel, ktorý by vás ubytoval. Nájdete si prácu v luxusnej reštaurácii, kde si odpracujete ubytovanie. Vaša úloha je úplne jasný, berte objednávky, čo najrýchlejšie, najpresnejšie…

Red Velvet Cake

8.12.2013
93%
Hra - Red Velvet Cake
Video sa načíta
Upečte si za pár minút chutný koláčik, po ktorom sa vám budú zbiehať slinky. Postupný návod, aké suroviny budete potrebovať a miešať, nájdete v ľavom dolnom rohu. Nezabúdajte ani na to, že keď budete chcieť naliať tekuté ingrediencie, musíte ich najskôr otvoriť. Nakoniec sa spoločne so Sárou môžete…

Caesar Salad

8.12.2013
79%
Hra - Caesar Salad
Video sa načíta
Pripravte si vlastný lahodný Caesar šalát s lahodnými kuracími kúskami. Najskôr si nachystáte zeleninu do šalátu a lahodný cesnakový dip. Následne musíte ugrilovať kuracie mäso a nakrájať na kúsky. Všetko zmiešate dohromady a šalát je na svete.
Hra - Sara's Cooking Class: Fruit Smoothie
Video sa načíta
Vyrobte si vlastný kokteil! Na výber budete mať 4 druhy lahodných ovocných kokteilov s mliekom, jogurtom či inými pochutinami. Ovocie si vždy musíte nakrájať či olúpať. Potom nasypať do mixéra a kokteil bude hotový.

Sushi Sue

6.12.2013
82%
Hra - Sushi Sue
Video sa načíta
V hre Sushi Sue sa stanete majiteľom novo otvorenej reštaurácie. Vašou úlohou tak bude príjmať objednávky od zákazníkov a zároveň jedlo pre nich pripravovať. Na začiatku hry budete mať v ponuke len jeden druh sushi, ak sa vám však bude dariť, pribudnú vám ďalšie.

Sushi School

5.12.2013
79%
Hra - Sushi School
Video sa načíta
Máte radi Japonskú kuchyňu? Áno? Tak to si skúste tento skvelý recept na výborné sushi. Hra vám dá vždy vedieť čo máte urobiť, takže sa nebojte, že nebudete vedieť, čo máte robiť.

Dino Restaurant

5.12.2013
79%
Hra - Dino Restaurant
Video sa načíta
Vráťme sa späť do dôb, kedy na zemi vládli dinosaury. Co si myslíte, že robili? Mali svoje vlastné podniky a reštaurácie? Jednu z takých mal aj Dino. Pretože sú jeho jedlá dobré, zákazníkov budete mať, čím ďalej tým viac. Pomôžte Dinovi s obsluhou.
Hra - Desser Dine Five Star Dessert dining
Video sa načíta
Práca čašníka nie je jednoduchá, presvedčiť sa o tom môžete aj v tejto hre. Vaša úloha spočíva v obsluhe zákazníkov, ktorí prídu do vašej cukrárne. Aby si mohli objednať, musíte ich usadiť na miesto a počkať na objednávku, po donesení objednávky, sa môžete venovať ďalším zákazníkom. Dokážete prejsť…
Hra - Cooking Fried Chicken Wings
Video sa načíta
Pripravte si vyprážané krídelká! Nebude to tak jednoduché, ako to vyzerá, budete sa totiž musieť vysporiadať s časovým limitom!

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie