Varenie a pečenie

Od najnovších

Good Game BigFarm

6.1.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Chicken Roll

11.9.2014
69%
Hra - Chicken Roll
Video sa načíta
Uvarte si skvelú kuraciu tortillu! V tejto hre stačí len postupovať podľa receptu a nemôžete nič pokaziť! Tiež už vám stekajú sliny?

Ranch Chicken

10.9.2014
78%
Hra - Ranch Chicken
Video sa načíta
Uvarte si báječnú baštu, ktorá sa veľmi jednoducho pripravuje. Najskôr musíte nakúpiť ingrediencie a potom to dať celé dohromady, dodržujte recept a nemôžete nič pokaziť.

Anns Restaurant

8.9.2014
76%
Hra - Anns Restaurant
Video sa načíta
Obsluha v reštaurácii je jedno z povolaní, ktoré nie je úplne jednoduché. Dokážete všetko dobre načasovať tak, aby nikto z hostí nečakal na jedlo dlho? Nebude to určite vôbec jednoduché.

Wrapped Canapes

5.9.2014
77%
Hra - Wrapped Canapes
Video sa načíta
V hre Wrapped Canapes musíte podľa návodu uvariť vopred určený pokrm. Nemusíte sa však ničoho obávať, pretože hra Vás bude krok po kroku navádzať správnym smerom. Ako si so svojou úlohou poradíte?
Hra - Barbie Gardening Expert
Video sa načíta
Barbie sa rozhodla, že si vypestuje vlastné jahody a spraví si z nich chutný koktejl. Okrem toho jej môžete vybrať pekné šaty a nový make-up.

Delicious Cherry Cake

31.8.2014
67%
Hra - Delicious Cherry Cake
Video sa načíta
Urobte si túto lahodnú ovocnú tortu! Stačí len dodržiavať postup a nemôžete nič pokaziť.
Hra - Red Riding Hood Adventures
Video sa načíta
Pomôžte červenej čiapočke s nákupom a prípravou chutného koláča pre babičku. Potom bude vašou úlohou ju obliecť a nakoniec nasmerovať do babičkinho domčeka.

Alice's Ice BarHra na skóreHra o medaily

27.8.2014
75%
Hra - Alice's Ice Bar
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú obsluhovaciu hru a získajte body do tabuľky. Alica má ľadový bar a vy jej musíte pomôcť s obsluhou. Zákazníkov musíte usadiť a prevziať od nich objednávku. Následne musíte objednávku pripraviť a v čo najkratšom čase dodať zákazníkovi.
Hra - Floral Marshmallow Cupcakes
Video sa načíta
Urobte si chutné koláčiky krok po kroku. Najskôr musíte spoločne miešať suroviny a nakoniec koláčiky ozdobiť.

Panda Restaurant 3

23.8.2014
76%
Hra - Panda Restaurant 3
Video sa načíta
V hre Panda Restaurant 3 si môžete vyskúšať, ako náročné je živiť sa prevádzkovaním reštaurácie. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov včas a prinesiete im správnu objednávku?

Panda Restaurant 2

23.8.2014
72%
Hra - Panda Restaurant 2
Video sa načíta
V hre Panda Restaurant 2 sa musíte postarať o chod reštaurácie. Dokážete sa starať o čistotu v reštaurácii a zároveň obsluhovať všetkých hostí a správne ich obslúžiť? Všetko závisí len na Vás.

Homemade Ice Cream Maker

20.8.2014
68%
Hra - Homemade Ice Cream Maker
Video sa načíta
Vyrobte si chutnú zmrzlinu za pár minút. pripravte ju na tanier a vyberte k nej pekné dekorácie.
Hra - Mia Cooking Spicy Beef Burger
Video sa načíta
Dokážete pripraviť ten najlepší hamburger na svete? Nie je to nič jednoduché. S prípravou Vám však pomôže naša hra, ktorá poradí so správnym postupom. Aké dostanete hodnotenie za jednotlivé kroky prípravy?

Foody Party

17.8.2014
72%
Hra - Foody Party
Video sa načíta
Markéta chystá večeru pre svojich priateľov, takže vašou úlohou jej bude s tým pomôcť. Akonáhle skončíte, tak si dá sprchu a potrebuje sa nalíčiť a obliecť si niečo pekné. Stačí len zapojiť fantáziu.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie