Varenie a pečenie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Caesar Salad

8.12.2013
79%
Hra - Caesar Salad
Video sa načíta
Pripravte si vlastný lahodný Caesar šalát s lahodnými kuracími kúskami. Najskôr si nachystáte zeleninu do šalátu a lahodný cesnakový dip. Následne musíte ugrilovať kuracie mäso a nakrájať na kúsky. Všetko zmiešate dohromady a šalát je na svete.
Hra - Sara's Cooking Class: Fruit Smoothie
Video sa načíta
Vyrobte si vlastný kokteil! Na výber budete mať 4 druhy lahodných ovocných kokteilov s mliekom, jogurtom či inými pochutinami. Ovocie si vždy musíte nakrájať či olúpať. Potom nasypať do mixéra a kokteil bude hotový.

Sushi Sue

6.12.2013
82%
Hra - Sushi Sue
Video sa načíta
V hre Sushi Sue sa stanete majiteľom novo otvorenej reštaurácie. Vašou úlohou tak bude príjmať objednávky od zákazníkov a zároveň jedlo pre nich pripravovať. Na začiatku hry budete mať v ponuke len jeden druh sushi, ak sa vám však bude dariť, pribudnú vám ďalšie.

Sushi School

5.12.2013
79%
Hra - Sushi School
Video sa načíta
Máte radi Japonskú kuchyňu? Áno? Tak to si skúste tento skvelý recept na výborné sushi. Hra vám dá vždy vedieť čo máte urobiť, takže sa nebojte, že nebudete vedieť, čo máte robiť.

Dino Restaurant

5.12.2013
79%
Hra - Dino Restaurant
Video sa načíta
Vráťme sa späť do dôb, kedy na zemi vládli dinosaury. Co si myslíte, že robili? Mali svoje vlastné podniky a reštaurácie? Jednu z takých mal aj Dino. Pretože sú jeho jedlá dobré, zákazníkov budete mať, čím ďalej tým viac. Pomôžte Dinovi s obsluhou.
Hra - Desser Dine Five Star Dessert dining
Video sa načíta
Práca čašníka nie je jednoduchá, presvedčiť sa o tom môžete aj v tejto hre. Vaša úloha spočíva v obsluhe zákazníkov, ktorí prídu do vašej cukrárne. Aby si mohli objednať, musíte ich usadiť na miesto a počkať na objednávku, po donesení objednávky, sa môžete venovať ďalším zákazníkom. Dokážete prejsť…
Hra - Cooking Fried Chicken Wings
Video sa načíta
Pripravte si vyprážané krídelká! Nebude to tak jednoduché, ako to vyzerá, budete sa totiž musieť vysporiadať s časovým limitom!

Baby Hamburger Shop

29.11.2013
80%
Hra - Baby Hamburger Shop
Video sa načíta
Baby Hamburger Shop je hra, pri ktorej sa budete mať skutočne čo obracať pretože vlastníte bufet s pochutinami a vašimi zákazníkmi sú malé deti. Najčastejšie budete servírovať hamburgery so zeleninou, mäsom a syrom. Aby ste sa posunuli do ďalšieho kola musíte nahrať požadovanú sumu a to v časovom…

Jelly Donuts

27.11.2013
78%
Hra - Jelly Donuts
Video sa načíta
Už ste niekedy jedli želatínové šišky? Nie? Tak v tejto hre budete mať možnosť si také urobiť! Najskôr začnite výrobou cesta, poriadne ho spracujte, a akonáhle bude všetko hotové, tak rozpáľte panvicu a zľahka ich osmažte. Nakoniec ich napustite želatínou a zjedzte.
Hra - Blondie Lockes Gingerbread Bears
Video sa načíta
Blondie sa rozhodla prekvapiť svoje kamarátky z Ever after High chutnými medovníkmi. Pomôžte jej s prípravou a celkovým pečením, aby boli perníčky, čo najkrajšie.

Tasty Apple Pie

25.11.2013
82%
Hra - Tasty Apple Pie
Video sa načíta
Upečte si ľahký, ale za to chutný jablkoví koláčik, po ktorom sa vám budú zbiehať slinky. Stačí iba postupovať podla inštrukcií a za pár minút, budete mať tento koláčik na stole.

Busy Sushi Bar

23.11.2013
81%
Hra - Busy Sushi Bar
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej budete obsluhovať hostí lahodným sushi. Každý hosť má iné chute a tak musíte byť veľmi šikovní vo výrobe. Menšia chyba vás môže pripraviť o čas. Jedlá vytvárate pomocou kombinácie rôznych druhov rýb, ryže a listov.
Hra - Rachel's Kitchen Grand Prix Seafood
Video sa načíta
Zahrajte si túto bezchybnú hru, v ktorej budete hrať za krásnu kuchárku menom Rachel. Pomôžte sa Rachel dostať do kuchárskej súťaže! Najskôr si musíte precvičiť niektoré recepty, kým pôjdete do súťaže. Postupujte podľa zadania a nič nemôžete pokaziť. Dávajte pozor, ak chcete súťaž vyhrať, je nutné…
Hra - Celebrity Spa 2 Back to Nature
Video sa načíta
Založ si vlastné kúpele, do ktorých ti bude chodiť veľa zákazníčok! Užiť si môžu paru, bahenný kúpeľ, sprchu alebo rôzne pleťové masky. Staraj sa o ne dobre, aby ti potom zaplatili a ty si tak mala splnený limit pre postup do ďalšieho levelu.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie