Varenie a pečenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Easy Bake Pizza

18.1.2015
80%
Hra - Easy Bake Pizza
Video sa načíta
Dokážete upiecť pizzu? Ak nie, tak nesmúťte. V tejto hre sa naučíte, aké ingrediencie sú potrebné a ako ich nakrájať alebo upraviť. Následne si ingrediencie nakladiete na cesto, dáte do rúry a môžete sa tešiť na veľmi chutný výsledok.
Hra - Ellie Gingerbread House Decoration
Video sa načíta
Ellie by chcela tento rok spraviť perníkový domček. Pomôžete jej aby sa pri recepte nepomýlila a domček vyzeral nádherne?
Hra - Cooking Frenzy - Christmas Cookies
Video sa načíta
Pripravte si na Vianoce svoje vlastné perníčky. Najskôr si pripravíte cesto, vymodelujete perníčky a nakoniec ich vyzdobíte podľa svojho gusta. Pochváľte sa svojimi výtvormi. :)
Hra - Kitchen Grand Prix With Rachel
Video sa načíta
Pomôžte Rachel s pečením náročných koláčov. Najskôr si jeden vyberiete a potom sa môžete pustiť do pečenia a zdobenia. Aké ingrediencie a potreby potrebujete zistíte za pomoci receptu, ktorý nájdete v pravom hornom rohu. Príjemnú zábavu.

Janes Hotel v češtine

19.12.2014
78%
Hra - Janes Hotel v češtine
Video sa načíta
Vybudujte si vlastný hotel! Vašou úlohou bude sa starať o nových hostí a samozrejme o potrieb tých, ktorí sú u vás už ubytovania. Musíte im nosiť kafe, čisté izby a ďalšie služby.

Ashtons Family Resort

17.12.2014
75%
Hra - Ashtons Family Resort
Video sa načíta
Práve ste si otvorili rekreačné stredisko na krásnom horskom úpätí. Malá nápoveda na začiatku vám pomôže rozbehnúť podnikanie pri prvých začiatkoch. Podarí sa vám vyhovieť všetkým úradom?

My Little Pony Cake Pops

10.12.2014
65%
Hra - My Little Pony Cake Pops
Video sa načíta
Pomôžte jednej hrdinke z My Little Pony s pečením chutných koláčov v tvare jej kamarátok. Podarí sa vám ich upiecť a krásne ozdobiť?

Brownies

9.12.2014
93%
Hra - Brownies
Video sa načíta
Jedli ste už niekedy pravej brownies? Ak máte radi sladké tak sa určite rozplynie pri pohľade na poctivé brownies. Neváhajte a postupujte podľa receptu až do úplného konca. Lenže to nebude tak sandné, pretože budete obmedzený časom.
Hra - Birthday Cakes: Butterfly Cake
Video sa načíta
Ukuchtite si narodeninovú tortu! V tejto hre vám bude stačiť iba keď budete postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť!
Hra - Addicted To Dessert: Thanksgiving Cupcakes
Video sa načíta
Urobte si úžasný zákusok na Deň Vďakyvzdania! Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.

Julia The Stewardess

4.12.2014
83%
Hra - Julia The Stewardess
Video sa načíta
Júlia je letuškou a miluje svoje zamestnanie. Tiež rada cestuje a obsluhuje ľudí. Pomôžte jej splniť všetky požiadavky cestujúcich. Dávajte si pozor, sú netrpezliví, takže nebudete mať veľa času nazvyš. Tiež budete môcť za zarobené peniaze vylepšiť váš jedálniček, vozík a ďalšie vymoženosti.

Frenzy Hotel

30.11.2014
72%
Hra - Frenzy Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila svoj prvý hotel a chce svojím zákazníkom poskytnúť všetko, čo potrebujú. Napríklad ubytovanie, jedlo, nápoj alebo príjemný relax v bazéne. Vašou úlohou je Sare pomôcť so všetkými návštevníkmi. Podarí sa vám viesť hotel a učiniť návštevníkov šťastnými?

Super Hair Salon

29.11.2014
74%
Hra - Super Hair Salon
Video sa načíta
Vo svojom kaderníckom salóne musíte uspokojiť všetky zákazníčky. Každá z nich má iné želania, takže individuálny prístup je základom. Aby ste postúpili do ďalšieho kola, musíte zarobiť určitý obnos peňazí. Tiež je potrebné starať sa o zákazníčky čo najskôr, aby neboli nahnevané.
Hra - Baby Alice Mommy And Me Cooking
Video sa načíta
V tejto hre musíte pomôcť mladej dievčine a jej mamičke s varením. Najprv v obchode vyberte správne ingrediencie, ktoré budú potrebné. Následne vyberte ideálne oblečenie na varenie a hurá na to. Všetky ingrediencie opracujte a následne zmiešajte dohromady.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie