Varenie a pečenie

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.11.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Anna Real Cooking

4.5.2015
78%
Hra - Anna Real Cooking
Video sa načíta
Uvarte si s Annou čo budete chcieť! Stačí vybrať ingrediencie, ktoré nakrájate a potom zvolíte spôsob tepelnej úpravy.
Hra - Princess Anna Easter Treats
Video sa načíta
Pomôžte Aničke s prípravou dobrôt na veľkú noc. Stačí len postupovať podľa receptov a nemôžete nič pokaziť.

Baby Barbie Pizza Maker

27.4.2015
74%
Hra - Baby Barbie Pizza Maker
Video sa načíta
Ak sa chcete naučiť recept na naozaj vynikajúcu pizzu, potom ste na správnom mieste. Dokážete si poradiť s nájdením všetkých ingrediencií a potom aj s ich prípravou a pečením pizze?

The Perfect Wedding Cake

24.4.2015
67%
Hra - The Perfect Wedding Cake
Video sa načíta
Pomôžte tejto krásnej neveste s jej svadobnou tortou. Postupujte podľa receptu a nemôžete nič pokaziť.

Chocolate Banana Pops

22.4.2015
76%
Hra - Chocolate Banana Pops
Video sa načíta
Pokúste sa vyrobiť maškrty z banánov, ktoré budú všetkým chutiť. Hra Vás bude navádzať, čo urobiť, takže to určite dokážete. Potrebné budú iba banány, čokoláda a niečo na ozdobenie.
Hra - Cooking Frenzy Caramel Macchiato Cheesecake
Video sa načíta
Kto z vás má rád sladké, tak si iste užije aj túto hru, pri ktorej vám len potečú sliny. Snažte sa postupovať podľa receptu a nemôžete nič pokaziť.

Dora Family Restaurant

15.4.2015
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video sa načíta
Dora si založila novú reštauráciu, ale trochu nestíha, takže jej musíš pomôcť. Postaraj sa o chod reštaurácie, o usadenie hostí a tiež objednávky. Po každom dni môžeš nakúpiť nové vybavenie alebo pridať ďalšie pokrmy do jedálnička.

Jennifer Rose: Snack Bar

14.4.2015
74%
Hra - Jennifer Rose: Snack Bar
Video sa načíta
Jennifer si otvorila svoj vlastný bar s pochutinami a občerstvením, vašou úlohou je, aby ste obslúžili zákazníkov a dali im jedlo alebo pitie, ktoré si želajú. Za zarobené peniaze si môžete nakúpiť nové šaty, doplnky alebo veci do kuchyne.

Wonder Soup

5.4.2015
75%
Hra - Wonder Soup
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude uvariť polievku. Aby sa vám to podarilo, musíte všetky ingrediencie dostať do hrnca. V ceste vám však budú stáť rôzne prekážky, ktoré musíte odstrániť tak, aby sa každá surovina dostala bezpečne do hrnca.
Hra - Mia Cooking Pork and Prawn Dumplings
Video sa načíta
Staňte sa profesionálnou kuchárkou v tejto skvelej hre a uvarte skutočnú delikatesu. Tentokrát budete variť bravčové mäso s krevetami. A nebojte sa, že niečo pokazíte. V každom kroku máte presne ukázané čo robiť, aby váš výsledok bol bezchybný.

Baby Barbie Cake Shop

3.4.2015
75%
Hra - Baby Barbie Cake Shop
Video sa načíta
Pokúste sa uvariť skvelý ovocný koláč. Ak nepoznáte recept, tak sa ničoho nebojte, pretože v hre budete na všetko navedení. Pridávajte teda jednu ingredienciu za druhou a naučte sa niečo nové.
Hra - Pregnant Angela Food Shopping
Video sa načíta
Angela je tehotná a chcela by uvariť chutný obed. Pomôžeš jej s nákupom a samotnou prípravou pokrmu?

Burger Bar

29.3.2015
80%
Hra - Burger Bar
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete kuchárom v burger bare, ktorý má za úlohu pripravovať pre zákazníkov hamburgery presne podľa ich predstáv. K dispozícii budete mať niekoľko surovín, ktoré je potreba podľa kuchárskej knihy vhodne kombinovať a vytvoriť tak ten správny burger.

Carroty Hot Cupcakes

27.3.2015
74%
Hra - Carroty Hot Cupcakes
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude vytvoriť chutné a navyše zdravé mrkvové koláčiky. Na začiatku hry si budete musieť pripraviť všetky suroviny a následne ich v správnom poradí zmiešať. Až budete mať cesto hotové, stačí ho len rozliať do formičiek a dať upiecť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)