Varenie a pečenie

Od najnovších

Farmerama
Video sa načíta
Milovníci farmárskych hier, držte sa! Je tu Farmerama, inak tiež skvelá online browserová farmárska hra, ktorú si môže zahrať ktokoľvek z vás. Stačí sa len registrovať a môžete sa stať naozajstným farmárom. Ako každý poctivý farmár dostanete statok a stodolu. Naučte sa, ako správne viesť vašu farmu,… (viac)

New Year Confetti Cake

17.1.2014
72%
Hra - New Year Confetti Cake
Video sa načíta
Upečte si spoločne s milou dievčatkom chutný novoročný koláč, ktorým chce prekvapiť celú rodinu. Nebojte sa, že by ste niečo poplietli neustále budete mať pri sebe radcu.
Hra - Sara's Cooking Class: Vanilla Ice Cream
Video sa načíta
Naučte sa spoločne so Sarah, ako si pripraviť chutnú vanilkovú a k tomu ešte domácu zmrzlinu. Nebojte sa, že by ste niečo poplietli Sarah vám bude pri každom kroku radiť.

Merry Christmas Cake

15.1.2014
79%
Hra - Merry Christmas Cake
Video sa načíta
Staňte sa cukrárkou a prijímajte objednávky od svojich zákazníkov. Po prevzatí objednávky treba tortu upiecť, ozdobiť a odniesť zákazníkovi. Ak budete objednávky stíhať v čas, dostanete peniaze, za ktoré si môžete do svojho obchodu zakúpiť zaujímavé veci na lepšie pečenie a zdobenie torty.
Hra - Rudolph Red Nose Cupcakes
Video sa načíta
Pripravte si na vianočný stôl originálne muffiny v tvare soba, ktoré budete piecť od základov, až po dekorovanie. Podarí sa vám ich pekne upiecť?

Thrift Shop

13.1.2014
83%
Hra - Thrift Shop
Video sa načíta
V tento deň ste si otvorili svoj vlastný obchod s moderným oblečením, aby vám podnik prosperoval musíte sa venovať svojím zákazníčkam, zo všetkých strán. Musíte ich priviesť k danému kúsku oblečenia, ktoré chcú kúpiť a taktiež ich musíte odprevadiť k pokladni, ak si danú vec budú chcieť kúpiť. Za…

Ayla Cook 2

12.1.2014
76%
Hra - Ayla Cook 2
Video sa načíta
Pomôžte Ayle navariť niekoľko chodov na vianočnú večeru. Postup pri varení je veľmi jednoduchý pretože Ayla vám bude neustále na blízku a bude vám radiť, ako daný pokrm uvaríte. Pomôžte jej, aby nemala štedrovečerný stôl prázdny.

Fairy Cakes

2.1.2014
73%
Hra - Fairy Cakes
Video sa načíta
V hre Fairy Cake budete pomáhať víle, ktorá chce upiecť malé koláčiky. Pomôžete jej s podávaním surovín, ich miešaním a dekorovaním?

Pizza Party

2.1.2014
60%
Hra - Pizza Party
Video sa načíta
Pizza je ideálne jedlo na párty a každý z vás má ju má určite rád. Skúste si jednu takú upiecť! Riaďte sa inštrukciami a vytvorte výborný pokrm. Musíte byť veľmi rýchly, inak vám vyprší čas!

Grilled Cheese

29.12.2013
68%
Hra - Grilled Cheese
Video sa načíta
Vaša dobrá kamarátka Kelly vás pozvala, aby vás mohla naučiť svoj ​​tajný recept na výbornú desiatu, ktorú si dopraje po škole. Nasledujte jej inštrukcie a určite sa nepomýlite. Nakrájajte všetko, čo potrebujete a nakoniec to pekne spojte a dajte smažiť.

French Baguette

8.12.2013
97%
Hra - French Baguette
Video sa načíta
Upečte si za pár minút chutnú francúzsku bagetu. Najskôr si v obchode vyberiete suroviny, následne ich spracujete a vyvaľkáte cesto. Potom bagetu stačí nakrojiť a dať do pece. Podarí sa vám to v časovom limite?

Sara's Cooking Class: Gingerbread HouseNÁŠ TIP

24.12.2013
82%
Hra - Sara's Cooking Class: Gingerbread House
Video sa načíta
Upečte si vlastnú perníkovú chalúpku! Nebude to však jednoduché! Najskôr si musíte pripraviť všetky ingrediencie, ktoré budete potrebovať. Následne si pripravíte cesto, ktoré vyvaľkáte a pomocou foriem z neho vyrežete jednotlivé diely chalúpky. Akonáhle vychladnú, môžete začať skladať chalúpku.…
Hra - Sara's Cooking Class Christmas Dinner
Video sa načíta
S kuchárskou Sárou, vás táto hra bude určite baviť. V prvom rade si vyberiete, čo by ste radi uvarili. Na výber máte morku, hráškový šalát, pečené zemiaky a brusnicovú omáčku. Po vybraní jedného z jedál sa do varenia, môžete pustiť. Musíte si pripraviť ingrediencie a postupne ich zmiešavať tak, ako…

Strawberry Short Cake

23.12.2013
74%
Hra - Strawberry Short Cake
Video sa načíta
Vyskúšajte si upiecť tento vynikajúci dezert, ktorý sa hodí ku ktorejkoľvek príležitosti. Najskôr si musíte nachystať veci, suroviny potrebné k príprave a pečeniu. Postupujte podľa toho, čo sa vám zobrazí na ploche, a nemôžete nič pokaziť. Akonáhle ho vyzdobíte, tak ho môžete aj celý zjesť.
Hra - Sara's Cooking Class: Napoleon Pastries
Video sa načíta
Sara's Cooking Class: Napoleon Pastries je perfektná hra pre všetky dievčatá, ktoré majú radi varenie. Vašou úlohou v hre bude vytvoriť zákusok s jahodami, pudingom a čokoládou. Aby ste vedeli ako postupovať, v ľavom hornom rohu sa vám budú postupne zobrazovať prísady a náčinie, ktoré máte práve…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie