Lakovanie nechtov

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Barbie Prom Nails Designer
Video sa načíta
Barbie by potrebovala nové krásne nechty, navrhneš jej, ako by mali vyzerať? najskôr ju oblečieš a potom sa môžeš pustiť do miešania lakov a lakovania. Bude sa jej výper páčiť?

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Christmas Fab Nails

6.1.2015
72%
Hra - Christmas Fab Nails
Video sa načíta
V tejto hre sa musíte postarať o nechty Vašej zákazníčky. Najprv jej umyte ruky, potom ostrihajte nechty a samozrejme starostlivo vyleštite. Následne bude potrebné vybrať správny lak na nechty a tiež ozdoby.

Elsa Christmas Manicure

17.12.2014
86%
Hra - Elsa Christmas Manicure
Video sa načíta
Ak máte rady starostlivosť o nechty, potom je táto hra presne pre Vás. Dokážete si predstaviť, že po Vás bude chcieť pomôcť Elsa? Postarajte sa o jej ruky, upravte nechty a vyberte ideálny odtieň laku a tiež ozdoby na nechty.

Thanksgiving Nail Designs

21.12.2014
70%
Hra - Thanksgiving Nail Designs
Video sa načíta
Na deň vďakyvzdania sa treba dobre obliecť. Dokážete si poradiť aj s výberom správnej úpravy nechtov? Môžete vytvoriť klasické nechty, ktoré nebudú nijako extravagantné. Ďalšou možnosťou je využiť mnoho obrázkov a ďalších ozdôb, ktoré urobia Vaše nechty originálnymi.

Witch to Beauty Manicure

5.12.2014
53%
Hra - Witch to Beauty Manicure
Video sa načíta
Urobte čarodejnici najkrajšiu manikúru akú dokážete. Najskôr jej nechty vylepšíte a potom môžete aplikovať lak a doplnky, ktoré chcete.

Pinkie Pie Nail Spa

9.11.2014
80%
Hra - Pinkie Pie Nail Spa
Video sa načíta
Mladé ženy sa o seba veľmi rady starajú a to zahŕňa aj starostlivosť o nechty. Vašou úlohou je teda vykonať dokonalú manikúru a potom slečne vytvoriť originálny vzor na nechtoch. Môžete tiež vybrať ich tvar podľa vkusu.
Hra - Baby Monster Great Manicure
Video sa načíta
Postarajte sa o ruky jednej hrdinky z Monster High. Najskôr ju musíte ošetriť a následne až potom jej môžete vybrať lak a rôzne doplnky.

Suzie's Salon

16.9.2014
81%
Hra - Suzie's Salon
Video sa načíta
Suzie si otvorila nový salón, v ktorom budete pracovať a starať sa o zákazníčky. Každá zákazníčka môže mať inú požiadavku. Napríklad zmenu účesu, depilovanie nôh, či samotnú masáž. myslíte si, že budu zákazníčky spokojné?
Hra - Dress Up Winter Friends
Video sa načíta
Oblečte si partičku mladých teenegerov a vyberte im pekný účes, make-up, šaty a doplnky.

Flower Pedicure Designs

31.8.2014
80%
Hra - Flower Pedicure Designs
Video sa načíta
Upravte nechty tejto krásnej slečne. Bude len na vás, ako sa s nimi vyhráte. Nakoniec ju budete môcť i upravovať podľa vás.
Hra - Nail Studio Polka Dot Design
Video sa načíta
Nalakujte tejto slečne nechty, vyberte k nim peknú ozdobu a nakoniec šperky, aby ste celkový štýl zdôraznili.

Kitty Nails Salon

29.8.2014
76%
Hra - Kitty Nails Salon
Video sa načíta
V tejto hre máte na výber tri mačiatka. Po vybraní jedného z nich sa môžete vrhnúť na úpravu labiek. Najskôr ich musíte zbaviť vetvičiek a škodcov, potom ich musíte vyčistiť a nakoniec ozdobiť pekným lakom a dekoráciami. A nakoniec si ju môžete celkovo obliecť.

Monster Nails Spa

26.8.2014
83%
Hra - Monster Nails Spa
Video sa načíta
Postarajte sa o nechty jednej z hrdiniek a dodajte jej tým šmrnc. Najskôr jej ruky a nechty očistíte a potom sa môžete vrhnúť na zdobenie.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie