Lakovanie nechtov

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Lovely Manicure For Rachel
Video sa načíta
Pripravte nechty Rachel na udalosť, ktorej sa chce zúčastniť. V ponuke máte veľa ľakov, dekorácii a doplnkov.

New Manicure Try

15.4.2014
83%
Hra - New Manicure Try
Video sa načíta
Staráte sa radi o nechty a chceli by ste si vyskúšať aké je to byť profesionálkou? Tak v tom prípade, by ste si nemali nechať ujsť túto hru, v ktorej máte širokú ponuku lakov a doplnkov.

Secret Garden Manicure

7.4.2014
74%
Hra - Secret Garden Manicure
Video sa načíta
Aké sú najlepšie nechty? Túto otázku necháme na Vás. Vyberte si tvar nechtov a potom im dajte ten najlepší dizajn. Povoľte uzdu svojej predstavivosti a vytvorte úplne originálny a trebárs aj vysnívaný dizajn.

Nail Diy Fun

16.3.2014
83%
Hra - Nail Diy Fun
Video sa načíta
Nail Diy Fun je super hra pre všetky dievčatá, v ktorej si môžete namaľovať nechty presne podľa vašich predstáv. K dispozícii budete mať množstvo rozličných lakov, i prekrásnych ozdôb. Neváhajte a pustite sa do toho!
Hra - Nail Studio Winter Design
Video sa načíta
Spravte týmto zanedbaným nechtom manikúru podľa svojho výberu. Najskôr nechty očistíte a potom je už len na vás akú farbu, dizajn alebo doplnok im vyberiete.

Thanksgiving Nail Design

10.2.2014
85%
Hra - Thanksgiving Nail Design
Video sa načíta
Pomôžte tejto nádhernej slečne s prípravou na deň vďakyvzdania. Vlastne je už všetko hotové, akurát slečna si uvedomila, že by potrebovala manikúru. Tak jej pomôžte skrášliť nechtíky, potom ju nalíčte a pekne oblečte na slávnostú večeru s celou rodinou.
Hra - Cinderella's Cocoa Nails
Video sa načíta
Z čokolády a kakaa sa dá urobiť veľa vecí. Môžete nafarbiť svoje nechty krásnou čokoládovou farbou a ozdobiť ich kamienkami alebo nálepkami. Pomôžte jej vybrať si tú najkrajšiu farbu a potom ju celú nalíčte a učešte.

Broken Nails Crisis

8.2.2014
84%
Hra - Broken Nails Crisis
Video sa načíta
Táto krásna slečna chce zmeniť svoj ​​vzhľad a rozhodla sa preto ísť do salónu krásy. Postarajte sa o jej nechty, potom ju pekne nalíčte, urobte jej skvelý účes a oblečte ju do krásneho oblečenia. Je len na vás, ako ju upravíte.
Hra - Precious Princess Nails
Video sa načíta
Máme tu pre vás dalšiu dievčenskú hru, v ktorej sa budete starať o pokožku na rukách, lakovať nechty a samozrejme vyberať rôzne dekorácie. Ak máš tieto hry rada, rozhodne nevynechaj ani túto.

Dream Toes 2

22.1.2014
70%
Hra - Dream Toes 2
Video sa načíta
V tejto hre budete lakovať nechty mladej slečne. Vyberte odtieň nôh a začnite s lakovaním nechtov a dekoráciou prstov. Môžete jej dať žabky, prstienky a rôzne prívesky.

Dream Toes

22.1.2014
70%
Hra - Dream Toes
Video sa načíta
Nalakujte tejto slečne jej nechty na nohách. Začnite odtieňom nôh a pokračujte s lakovaním nechtov a dekoráciami ako prstienky a ďalšie.

Magical Diamond Nails

11.1.2014
91%
Hra - Magical Diamond Nails
Video sa načíta
Urobte tejto slečne krásnu manikúru, ktorá sa bude hodiť k jej oblečeniu a make-upu, ktoré jej môžete vybrať. Aký štýl jej zvolíte vy?

Golden Nails Secrets

11.1.2014
90%
Hra - Golden Nails Secrets
Video sa načíta
Spravte tejto mladej slečne za pár minút nádhernú manikúru. Najskôr si nájdete v izbe potrebné veci, potom vyčistíte nechty a nalakujete. Nakoniec ju môžete obliecť do chutných šatočiek a vybrať pekné doplnky.

Santa Baby Girl

25.12.2013
82%
Hra - Santa Baby Girl
Video sa načíta
Santova dcéra sa rozhodla navštíviť vaše kúpele, kde od vás očakáva, že jej urobíte zábaly, manikúru, make-up a vyberiete pekné vianočné oblečenie. Zhostite sa tejto úlohy i vy?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie