Lakovanie nechtov

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…
Hra - Baby Monster Great Manicure
Video sa načíta
Postarajte sa o ruky jednej hrdinky z Monster High. Najskôr ju musíte ošetriť a následne až potom jej môžete vybrať lak a rôzne doplnky.

Suzie's Salon

16.9.2014
81%
Hra - Suzie's Salon
Video sa načíta
Suzie si otvorila nový salón, v ktorom budete pracovať a starať sa o zákazníčky. Každá zákazníčka môže mať inú požiadavku. Napríklad zmenu účesu, depilovanie nôh, či samotnú masáž. myslíte si, že budu zákazníčky spokojné?
Hra - Dress Up Winter Friends
Video sa načíta
Oblečte si partičku mladých teenegerov a vyberte im pekný účes, make-up, šaty a doplnky.

Flower Pedicure Designs

31.8.2014
80%
Hra - Flower Pedicure Designs
Video sa načíta
Upravte nechty tejto krásnej slečne. Bude len na vás, ako sa s nimi vyhráte. Nakoniec ju budete môcť i upravovať podľa vás.
Hra - Nail Studio Polka Dot Design
Video sa načíta
Nalakujte tejto slečne nechty, vyberte k nim peknú ozdobu a nakoniec šperky, aby ste celkový štýl zdôraznili.

Kitty Nails Salon

29.8.2014
76%
Hra - Kitty Nails Salon
Video sa načíta
V tejto hre máte na výber tri mačiatka. Po vybraní jedného z nich sa môžete vrhnúť na úpravu labiek. Najskôr ich musíte zbaviť vetvičiek a škodcov, potom ich musíte vyčistiť a nakoniec ozdobiť pekným lakom a dekoráciami. A nakoniec si ju môžete celkovo obliecť.

Monster Nails Spa

26.8.2014
83%
Hra - Monster Nails Spa
Video sa načíta
Postarajte sa o nechty jednej z hrdiniek a dodajte jej tým šmrnc. Najskôr jej ruky a nechty očistíte a potom sa môžete vrhnúť na zdobenie.

Candy Colored Nails

18.8.2014
80%
Hra - Candy Colored Nails
Video sa načíta
Nalakujte si nechty ako nikdy pred tým. Budete mať na výber z množstva farieb a dokonca aj dĺžky nechtov a odtieň rúk. Nakoniec budete môcť ruky ozdobiť prstienkami a ďalšími módnymi doplnkami.
Hra - Nail Studio Floral Design
Video sa načíta
Zahrajte sa na profesionálnu manikérku a upravte tieto nechty k nepoznaniu. Po základnej úprave im môžete vybrať pekné doplnky a rôznorodé laky.

Summer Manicure Style

11.8.2014
81%
Hra - Summer Manicure Style
Video sa načíta
V tejto hre budete môcť nalakovať nechty na oboch rukách! Budete mať na výber z množstva motívov, nálepiek a farbičiek, ktoré budete môcť použiť. Tak neváhajte a vyskúšajte si to hneď! Možno sa vám nejaký zapáči natoľko, že si ich budete robiť aj samy.

Anna Nails Spa

5.8.2014
78%
Hra - Anna Nails Spa
Video sa načíta
Anna sa rozhodla pre manikúru u vás preto ju musíte prekvapiť perfektným výsledkom. Najskôr jej ruky vyčistíte a potom už je len na vás, aký lak a doplnky jej vyberiete.

Baby Elsa Great Manicure

31.7.2014
86%
Hra - Baby Elsa Great Manicure
Video sa načíta
Elsa si poranila ruku a vyzerá skutočne zle. Pomôžte jej s očistením a od bolesti. Nakoniec jej ruku môžete ozdobiť prsteňom, náramkom a pekným lakom, ktorý jej vyberiete.

Smelly Feet Makeover

29.7.2014
87%
Hra - Smelly Feet Makeover
Video sa načíta
Mladá krásna dievčina by chcela čo najlepšiu pedikúru a poriadne sa postarať o svoje nohy, aby mohla byť na rande čo najkrajšia. Pomôžeš jej s touto úlohou? Súčasťou je aj lakovanie nechtov na nohách, make-up a obliekanie.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie