Lakovanie nechtov

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Manicure Beauty Salon

22.4.2015
74%
Hra - Manicure Beauty Salon
Video sa načíta
V tejto hre sa zahráte na manikérku a preto bude vašou úlohou lakovať a zdobiť nechty, ale tak ako si to predstavuje vaša zákazníčka. Ak jej požiadavok splníte, získate potrebné body.

Doctor Frozen Elsa Hand

15.3.2015
80%
Hra - Doctor Frozen Elsa Hand
Video sa načíta
Elsa prišla na svojich dobrodružstvách k niekoľkým úrazom na rukách. Dokážete si poradiť s ich nápravou? Treba všetko starostlivo dezinfikovať, samozrejme tiež zalepiť ranky a následne sa o ruky postarať a nechty nalakovať.

Spring Flower Nails

2.3.2015
70%
Hra - Spring Flower Nails
Video sa načíta
Upravte tejto krásnej a mladej slečne jej nechty. Budete mať na výber z niekoľkých tvarov i dekorácií, takže stačí zapojiť fantáziu.

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Rapunzel Manicure

22.2.2015
85%
Hra - Rapunzel Manicure
Video sa načíta
Rapunzel potrebuje upraviť nechty, ktoré istú chvíľu zanedbávala. Dokážete jej pomôcť s ich úpravou, ostrihaním a tiež nalakovaním. Pridať môžete tiež zaujímavé ozdoby a samozrejme šperky, ktoré všetko dokreslia.

Holiday Pedicure

31.1.2015
69%
Hra - Holiday Pedicure
Video sa načíta
Doprajte tejto mladej slečne, ktorá si poriadne užíva dovolenku, malú pedikúru. Upravte jej nechtíky a potom ich pekne nalakujte. Tiež jej môžete dať aj rôzne prstienky alebo aj tetovanie, voľba je čisto na vás.
Hra - Barbie Prom Nails Designer
Video sa načíta
Barbie by potrebovala nové krásne nechty, navrhneš jej, ako by mali vyzerať? najskôr ju oblečieš a potom sa môžeš pustiť do miešania lakov a lakovania. Bude sa jej výper páčiť?

Christmas Fab Nails

6.1.2015
72%
Hra - Christmas Fab Nails
Video sa načíta
V tejto hre sa musíte postarať o nechty Vašej zákazníčky. Najprv jej umyte ruky, potom ostrihajte nechty a samozrejme starostlivo vyleštite. Následne bude potrebné vybrať správny lak na nechty a tiež ozdoby.

Thanksgiving Nail Designs

21.12.2014
70%
Hra - Thanksgiving Nail Designs
Video sa načíta
Na deň vďakyvzdania sa treba dobre obliecť. Dokážete si poradiť aj s výberom správnej úpravy nechtov? Môžete vytvoriť klasické nechty, ktoré nebudú nijako extravagantné. Ďalšou možnosťou je využiť mnoho obrázkov a ďalších ozdôb, ktoré urobia Vaše nechty originálnymi.

Elsa Christmas Manicure

17.12.2014
86%
Hra - Elsa Christmas Manicure
Video sa načíta
Ak máte rady starostlivosť o nechty, potom je táto hra presne pre Vás. Dokážete si predstaviť, že po Vás bude chcieť pomôcť Elsa? Postarajte sa o jej ruky, upravte nechty a vyberte ideálny odtieň laku a tiež ozdoby na nechty.

Witch to Beauty Manicure

5.12.2014
53%
Hra - Witch to Beauty Manicure
Video sa načíta
Urobte čarodejnici najkrajšiu manikúru akú dokážete. Najskôr jej nechty vylepšíte a potom môžete aplikovať lak a doplnky, ktoré chcete.

Pinkie Pie Nail Spa

9.11.2014
80%
Hra - Pinkie Pie Nail Spa
Video sa načíta
Mladé ženy sa o seba veľmi rady starajú a to zahŕňa aj starostlivosť o nechty. Vašou úlohou je teda vykonať dokonalú manikúru a potom slečne vytvoriť originálny vzor na nechtoch. Môžete tiež vybrať ich tvar podľa vkusu.
Hra - Baby Monster Great Manicure
Video sa načíta
Postarajte sa o ruky jednej hrdinky z Monster High. Najskôr ju musíte ošetriť a následne až potom jej môžete vybrať lak a rôzne doplnky.

Suzie's Salon

16.9.2014
81%
Hra - Suzie's Salon
Video sa načíta
Suzie si otvorila nový salón, v ktorom budete pracovať a starať sa o zákazníčky. Každá zákazníčka môže mať inú požiadavku. Napríklad zmenu účesu, depilovanie nôh, či samotnú masáž. myslíte si, že budu zákazníčky spokojné?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie