Lakovanie nechtov

Od najnovších

Goodgame Empire

PREDVČEROM
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Baby Elsa Great Manicure
Video sa načíta
Elsa si poranila ruku a vyzerá skutočne zle. Pomôžte jej s očistením a od bolesti. Nakoniec jej ruku môžete ozdobiť prsteňom, náramkom a pekným lakom, ktorý jej vyberiete.

Smelly Feet Makeover

PREDVČEROM
87%
Hra - Smelly Feet Makeover
Video sa načíta
Mladá krásna dievčina by chcela čo najlepšiu pedikúru a poriadne sa postarať o svoje nohy, aby mohla byť na rande čo najkrajšia. Pomôžeš jej s touto úlohou? Súčasťou je aj lakovanie nechtov na nohách, make-up a obliekanie.

Puppy Nail Salon

23.7.2014
81%
Hra - Puppy Nail Salon
Video sa načíta
V tejto hre si môžete vybrať jedno z troch šteniatok, o ktoré sa postaráte. Najskôr mu musíte labku vyčistiť a potom ju môžete ozdobiť. Nakoniec môžete šteniatku vybrať aj oblečenie a doplnky.

Elsa Nails Spa

17.7.2014
85%
Hra - Elsa Nails Spa
Video sa načíta
Zahraj si ďalšiu hru z Ľadového kráľovstva čiže Frozen. Elsa potrebuje kompletnú starostlivosť o jej ruky a nechty a následne nechty čo najlepšie nalakovať a vybrať si hodiaci sa náramok. Myslíš, že jej môžeš pomôcť?

Elsa Great Manicure

12.7.2014
87%
Hra - Elsa Great Manicure
Video sa načíta
Pripravte Elsu na jej veľký deň a pomôžte jej s manikúrou, ktorú nutne potrebuje. najskôr jej nechty očistíte a potom vyberiete lak a doplnky.

Beauty SalonNÁŠ TIP

28.5.2014
96%
Hra - Beauty Salon
Video sa načíta
Beauty Salon je hra, v ktorej dáte svojej zákazníčke tú najlepšiu starostlivosť. Budete jej čistiť pleť, nohy, chrbát a dokonca jej spravíte manikúru a pedikúru. Za tieto jednotlivé procedúry dostanete určitý počet bodov, je lepšie mať určite viac. Pretože čím viac bodov máte tým sa vám otvorí v…
Hra - Clawdeen Wolf Foot Doctor
Video sa načíta
Clawdeen, krásna žiačka Monster High, zakopla o kameň, práve keď zdravila svoje kamarátky. Pomôžte jej ošetriť nohu a potom jej nalakovať a vyzdobiť nechty.
Hra - Nail Studio Animal Design
Video sa načíta
Nalakujte mladej slečne nechty v zvieracom štýle. Na výber máte rôzne farby, dekorácie a doplnky. Príjemnú zábavu.

Nail Color Workshop

13.7.2014
84%
Hra - Nail Color Workshop
Video sa načíta
Vytvor si svoj ​​vlastný lak na nechty a následne na modelke vyskúšaj, ako bude vyzerať. Myslíš si, že niečo také zvládneš?
Hra - Dora Hand Doctor Caring
Video sa načíta
Dora si počas prechádzky poranila ruku. vašou úlohou je ju uzdraviť a dodať jej peknú vizáž za pomocí lakov a doplnkov, ktoré budete mať k dispozícii.

Nail Studio Beach Design

10.6.2014
87%
Hra - Nail Studio Beach Design
Video sa načíta
Prinášame vám hru, v ktorej sa opäť budete môcť postarať o zanedbané nechty. Po úprave sa môžete pustiť na lakovanie a dekorovanie.

Pet Nail Salon

12.6.2014
83%
Hra - Pet Nail Salon
Video sa načíta
Vyberte si jedného psa a postarajte sa o jeho labky, ktoré sú špinavé. Najskôr ich umyjete a potom vyzdobíte lakom. Príjemnú zábavu.
Hra - Lovely Manicure For Rachel
Video sa načíta
Pripravte nechty Rachel na udalosť, ktorej sa chce zúčastniť. V ponuke máte veľa ľakov, dekorácii a doplnkov.

New Manicure Try

15.4.2014
83%
Hra - New Manicure Try
Video sa načíta
Staráte sa radi o nechty a chceli by ste si vyskúšať aké je to byť profesionálkou? Tak v tom prípade, by ste si nemali nechať ujsť túto hru, v ktorej máte širokú ponuku lakov a doplnkov.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie