Zombie

Zoradiť od najlepších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)

Earn To Die 2012 Part 2

PREDVČEROM
73%
Hra - Earn To Die 2012 Part 2
Video sa načíta
Máme tu pokračovanie Earn To Die 2012! V prvom diele ste unikol len tak, tak. Teraz ide ale naozaj o život. Snažte sa prejsť vždy čo najväčšiu vzdialenosť, aby ste získali čo najviac peňazí. Podarí sa vám nadobro uniknúť?

Zombie Minesweeper

4.3.2014
87%
Hra - Zombie Minesweeper
Video sa načíta
Hľadanie mín je späť a tentoraz v novom 3D šate!!Vašou úlohou je pomôcť dievčatku dostať sa cez mínové pole. Avšak, nebude to vôbec jednoduché, pretože Vás budú naháňať aj zombie z lesa! Na ich likvidáciu môžete použiť nájdenú brokovnicu alebo musíte rýchlo utiecť.

SAS: Zombie Assault 3

2.3.2014
84%
Hra - SAS: Zombie Assault 3
Video sa načíta
Ďalšia skvelá zombie hra, v ktorej sa budete musieť brániť pred náporom týchto nechutných monštier. Dej sa odohráva na mnohých rozmanitých mapách, medzi ktoré patrí napríklad vrak lietadla, zrúcanina alebo dedina.
Hra - All We Need is Brain Level Pack
Video sa načíta
Zahrajte sa na ničiteľov zombie v logickej hre All we need is Brain. Vašou úlohou bude rozmiestniť chutné mozočky tak, aby sa zombie chytili do pasce.

Plants Vs Zombies ChristmasNÁŠ TIP

30.12.2013
86%
Hra - Plants Vs Zombies Christmas
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšiu skvelú pecku Plants vs. Zombies, tentoraz vo vianočnom šate! Vašou úlohou je zostreľovať balóniky, ktoré sa znášajú k zemi a nesú so sebou vždy nebezpečných zombíkov alebo nejaký bonus. Ak zombíka nezostrelíte, doletí na zem, kde sa zdvihne a uteká k vám. V takom prípade je…

War Zombie Avatar

21.12.2013
64%
Hra - War Zombie Avatar
Video sa načíta
Vydajte sa na prieskum mapy a snažte sa pritom poraziť všetky zombie, ktoré tu na vás číhajú. Pomáhať vám bude pritom podporná jednotka, ktorá však bez vašej pomocu nie je schopná útok bezpečne odvrátiť. V hre nájdete i množstvo bonusov a zaujímavých vylepšení.

Bounzy 2

30.11.2013
89%
Hra - Bounzy 2
Video sa načíta
Zahrajte si túto super hru, v ktorej budete mať za úlohu vyčistiť každý level od krvilačných zombie! Zo začiatku vám to príde ako sranda, ale neskôr vás smiech prejde. Je dobré využívať múry, pomocou ktorých sa guľky odrážajú. Myslíte si, že dokážete vyčistiť každý level?
Hra - I saw her too, with lasers
Video sa načíta
Druhý diel hry, v ktorej sa snažíte dostať za svoju slečnou. V prvom diele ste museli skákať cez prekážky a vyhnúť sa zombíkom. V tomto diele máte tú smolu, že ste tiež zombie. Navyše neskáčete, ale cestu vám lemujú lasery. Niekedy môžu byť nebezpečné, inokedy zase užitočné.

Zombie Launcher

24.9.2013
72%
Hra - Zombie Launcher
Video sa načíta
V hre Zombie Launcher je Vašou úlohou vystreľovať zombie tak, aby zjedli alebo sa akokoľvek dotkli tekvíc, ktoré sú rôzne rozmiestnené. Akonáhle budú všetky tekvice zjedené, postúpite do ďalšieho kola. Čím viac zombie vystrelíte, tým nižšie bude Vaše konečné skóre, takže sa snažte. Veľký dôraz je…

Zomboball

23.9.2013
70%
Hra - Zomboball
Video sa načíta
Postrehových hier nie je nikdy dostatok, preto prinášame hru Zomboball. Musíte si prepočítať všetky odrazy a pomôcť medveďovi zostreliť pomocou futbalovej lopty všetky zombie. Dávajte si však pozor na obmedzený počet lôpt a tiež na fakt, že zombie môže byť zostrelená iba nafúknutým loptou.

Zombie Charm

20.9.2013
80%
Hra - Zombie Charm
Video sa načíta
Zombie Charm je zaujímavá logická hra. Princípom je presúvanie kameňov, medzi ktorými je kúzelný lúč. Akonáhle kamene nastavíte tak, aby lúč prechádzal všetkými postavičkami, zmenia sa zombie na malých chlapcov a dievčatá. Dokážete ich ochrániť a postúpiť až do posledného kola?

Plants vs ZombiesNÁŠ TIP

22.8.2013
99%
Hra - Plants vs Zombies
Video sa načíta
Kto by nepoznal túto skvelú rezanicu, v ktorej bránite svoj ​​dom pred nájazdmi zombíkov. K dispozícii máte celý rad rastlín, ktoré pľujú alebo vybuchujú v blízkosti zombíkov. K nakupovaniu rastlín budete potrebovať slnko, ktoré padá z neba a musíte ho chytať. Slnko vám dávajú aj slnečnice.

I Saw Her Standing There

14.8.2013
84%
Hra - I Saw Her Standing There
Video sa načíta
Mladý chlapec sa zamiloval do holky. To je normálne. Tá baba je zombie. No... stane sa. Jediný spôsob, ako môže ich láska fungovať, je, že sa mu jej podarí zavrieť do klietky. Zahrajte si túto skvelú plošinovku a doprajte ich láske, aby dopadla dobre.

Zombiewest

25.6.2013
80%
Hra - Zombiewest
Video sa načíta
Zombie hra, v ktorej sa vydáte na divoký západ strieľať oživených kovbojov a Desperados. Zombie nákaza si vôbec nevyberá svoje obete a môže postihnúť každého. Tentoraz sú to kovboji. V "saloone" sa môžete napakovať muníciou a vylepšeniami, samozrejme za peniaze, a potom sa vydať do temných uličiek…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie