Zombie

Zoradiť od najlepších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Zombie Princess Cinderella
Video sa načíta
Z princeznej Popolušky sa stal zombie. Pomôžte jej vybrať vhodné oblečenie, aby tak vyzerala aj navonok.
Hra - Zombie Snow White Dress Up
Video sa načíta
Táto zombie slečna by sa chcela podobať Snehulienke. Pomôžete jej vybrať oblečenie a účes v tomto duchu?

Hunting For The King

28.11.2014
79%
Hra - Hunting For The King
Video sa načíta
Ochráňte svoje kráľovstvo tým, že budete spájať vždy tri rovnaké skúmavky k sebe. Odmenou bude vznik jednej skúmavky alebo fľaštičky vyššej úrovne a tiež dostanete bombu. Bomby sú ideálnou ochranou proti zombie, ktoré sa snažia zaútočiť na Vaše kráľovstvo.

Brainless ZombieHra na skóreHra o medaily

14.8.2014
78%
Hra - Brainless Zombie
Video sa načíta
Zábavná logická hra, v ktorej musíte získať svoj mozog. Najskôr sa však musíte dotknúť modré kocky, aby ste sa premenili zo zombíka na normálneho človeka.

Zombie Toss

27.7.2014
70%
Hra - Zombie Toss
Video sa načíta
Odpaľujte zombie do vzduchu a sledujte, kam až doletí! Neskôr ho budete môcť aj vylepšiť, aby mohol doletieť ďalej. Najprv to bude horšie, ale akonáhle sa vám ho podarí vylepšiť tak to pôjde lepšie.

Z Infect

13.7.2014
74%
Hra - Z Infect
Video sa načíta
V hre Z Infect musíš natáčať plochu tak, aby sa zombie dotkli ľudí a tým na nich preniesli svoj ​​vírus. Ak niekto vypadne, musíš kolo opakovať. Dokážeš vždy splniť podmienky? Hra Ti určite pomôže precvičiť mozgové závity.

Angry Birds vs Zombies

21.6.2014
62%
Hra - Angry Birds vs Zombies
Video sa načíta
V tejto hre nájdeš skombinované dve zdanlivo neskombinovateľné hry naraz, Angry Birds a Plants vs Zombies. Bráň si svoj ​​dom pomocou hrášku, ktorý strieľa jednotlivé Angry Birds. Ubráníš sa nájazdom zombie?

Zombie RaceHra na skóreHra o medaily

6.6.2014
76%
Hra - Zombie Race
Video sa načíta
Ďalšia skvelá oostrehová hra, v ktorej idete s autom po ceste, vyhýbate sa prekážkam a zbierate body. Body sa vždy počítajú len na jednej strane cesty, takže buďte pripravení. Za získané lebky môžete auto aj upravovať.

Robot vs Zombies

25.5.2014
80%
Hra - Robot vs Zombies
Video sa načíta
Zahrajte si túto hru, v ktorej budete hrať za robota vyzbrojeného raketami a budete strieľať zombie. Dávajte si pozor, budete mať len obmedzené množstvo munície. Takže strieľajte presne, neskôr budete musieť využívať aj múry, od ktorých sa rakety budú odrážať. Podarí sa vám vyriešiť každý level?

Zombie Payback 1

18.5.2014
85%
Hra - Zombie Payback 1
Video sa načíta
Skvelá zombie hra, v ktorej s panáčikom budete musieť pobiť všetkých zombíkov, ktorých po ceste stretnete. K dispozícii budete mať iba chladné zbrane, čo znamená, že Vás bude sprevádzať štít a meč. Za získané peniaze a skúsenosti si potom môžete postavičku vylepšovať.

Earn To Die 2012 Part 2

22.4.2014
73%
Hra - Earn To Die 2012 Part 2
Video sa načíta
Máme tu pokračovanie Earn To Die 2012! V prvom diele ste unikol len tak, tak. Teraz ide ale naozaj o život. Snažte sa prejsť vždy čo najväčšiu vzdialenosť, aby ste získali čo najviac peňazí. Podarí sa vám nadobro uniknúť?

Zombie Minesweeper

4.3.2014
87%
Hra - Zombie Minesweeper
Video sa načíta
Hľadanie mín je späť a tentoraz v novom 3D šate!!Vašou úlohou je pomôcť dievčatku dostať sa cez mínové pole. Avšak, nebude to vôbec jednoduché, pretože Vás budú naháňať aj zombie z lesa! Na ich likvidáciu môžete použiť nájdenú brokovnicu alebo musíte rýchlo utiecť.

SAS: Zombie Assault 3

2.3.2014
84%
Hra - SAS: Zombie Assault 3
Video sa načíta
Ďalšia skvelá zombie hra, v ktorej sa budete musieť brániť pred náporom týchto nechutných monštier. Dej sa odohráva na mnohých rozmanitých mapách, medzi ktoré patrí napríklad vrak lietadla, zrúcanina alebo dedina.
Hra - All We Need is Brain Level Pack
Video sa načíta
Zahrajte sa na ničiteľov zombie v logickej hre All we need is Brain. Vašou úlohou bude rozmiestniť chutné mozočky tak, aby sa zombie chytili do pasce.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie