Operácie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Arm Surgery 2

29.12.2014
85%
Hra - Arm Surgery 2
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej si budete môcť zahrať na doktora! Do ordinácie vám zrovna priviedli pacientku so zlomenou rukou a vašou úlohou bude ju ošetriť. Hlavné je, zvoliť správny postup pri ošetrovaní.

Rapunzel Brain Surgery

7.11.2014
76%
Hra - Rapunzel Brain Surgery
Video sa načíta
Ako hlavná lekárka budeš musieť pomôcť Rapunzel vyriešiť jej problém s bolesťou hlavy. Dokážeš ju operovať a objaviť v čom je problém? Možno má v hlave niečo, čo tam úplne nepatrí.

Play Caesarean Birth

9.9.2014
78%
Hra - Play Caesarean Birth
Video sa načíta
V hre Play Caesarean Birth sa bábätko nemôže narodiť prirodzenou cestou, takže mu musíte pomôcť s prevedením cisárskeho rezu. Dokážete ho uskutočniť presne podľa inštrukcií?

Heart Surgeon

6.9.2014
76%
Hra - Heart Surgeon
Video sa načíta
V hre Heart Surgeon sa z Teba stane kardiochirurg, ktorý musí previesť komplikovanú operáciu srdca. Dokážete pacientovi vymeniť srdce a vrátiť ho späť do života?
Hra - Operate Now Brain Surgery
Video sa načíta
Operovať mozog prináša vždy mnohé riziká. V hre Operate Now Brain Surgery sa stanete neurochirurgom, ktorý si musí poradiť s operáciou aneurismatu. Dokážete vykonávať všetky postupy ako z učebnice a zachrániť pacienta?
Hra - Operate now! Pacemaker Surgery
Video sa načíta
Máme tu ďalšie pokračovanie Operate Now! Tentoraz sa budete môcť zúčastniť zložité operácie srdca. Robte všetko, čo vám počítač zadá, a nič nemôžete pokaziť. Akonáhle dokončíte túto operáciu tak si môžete precvičiť pamäť a skúsiť operovať bez nápovedy. Podarí sa vám úspešne uzdraviť pacienta?
Hra - Operate Now! Scoliosis Surgery
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie skvelé pokračovanie tejto super hry, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť mladej dievčine s jej skoliózou. Najskôr ju vezmite na röntgen, kde zistíte, na akých miestach je jej chrbtica poškodená. Pokračujte na sálu, kde uskutočníte veľmi náročnú operáciu, takže dávajte pozor a majte…
Hra - Operate Now! Tonsil Surgery
Video sa načíta
Staňte sa na pár minút lekárom a pomôžte mladému chlapcovi, ktorý potrebuje vybrať krčné mandle. Najskôr ho musíte uspať a potom sa môžete pustiť do práce. Počas tohto zákroku vám bude radiť opäť sestrička, takže sa nemáte čoho báť.
Hra - Amateur Surgeon Christmas Edition
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšie pokračovanie tejto hry, v ktorej opäť budete operovať ťažko zranených pacientov. Nebude to nič ľahké, pretože tento škriatok je poriadny nezbedník. Keď budete niečo z neho vyťahovať, tak buďte veľmi opatrní. Použite nástroje tak, aby pacientovi ubudlo čo najmenej krvi.…

Operate Now: Ear Surgery

4.12.2013
78%
Hra - Operate Now: Ear Surgery
Video sa načíta
V hre Operate Now: Ear Surgery sa stanete doktorom, ktorý musí pomôcť mladému chlapcovi navrátiť sluch. Operácia bude vyžadovať zavedenie špeciálneho prístroja do ucha pacienta. Kedže sa jedná o pomerne náročný zákrok, musíte presne dodržovať všetky inštrukcie.
Hra - Operate Now! Epilepsy Surgery
Video sa načíta
Operate Now: Epilepsy Surgery je ďalším dielom série, v ktorej si môžete vyskúšať prácu chirurga. Tentokrát budete mať za úlohu pomôcť mladej pacientke trpiacej epilepsiou. Kedže operácia mozgu je skutočne náročná a nebezpečná, musíte každý krok vykonať presne podľa inštrukcii.

Operate Now Knee Surgery

29.10.2013
78%
Hra - Operate Now Knee Surgery
Video sa načíta
V náučnej hre Operate Now Knee Surgery sa stanete mladým doktorom, ktorý sa učí, ako správne postupovať pri operáciách. Aby ste celú operáciu bezchybne zvládli, držte sa pokynov sestričky, ktorá vám vždy povie ako postupovať. Celá hra je v angličtine, napriek tomu vám stačí len jej základná znalosť.
Hra - Operate Now Appendix Surgery
Video sa načíta
Operate Now Appendix Surgery sa vžijete do role doktora, ktorý musí pomôcť mladej pacientke s bolesťami brucha. Po krátkej diagnóze zistíte, že na vine je slepé črevo. Vašou úlohou tak bude slepé črevo vyoperovať. Pritom sa musíte držať inštrukcii, ktoré vám dáva vaša sestrička.
Hra - Operate Now Stomach Surgery
Video sa načíta
Lekár má pri operácii vždy veľkú zodpovednosť. Je potrebné postupovať podľa plánu, veľmi presne a pokiaľ možno rýchlo. V tomto diele hry budete operovať brucho. Je potrebné pomôcť chlapcovi, ktorý má problémy s bolesťami brucha. Vy musíte zistiť, čo za týmito problémami stojí a následne ho operovať.…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie