Operácie

Od najnovších

Goodgame Empire

27.8.2015
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Operate Now! Heart Sugery
Video sa načíta
Staňte sa doktorom a pomôžte mladému chlapcovi, ktorý sa narodil so slabým srdcom. Operácia srdca je však veľmi nebezpečná, preto musíte postupovať presne podľa inštrukcií.

Operate Now: Leg surgery

15.5.2015
78%
Hra - Operate Now: Leg surgery
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude operovať zlomenú nohu u mladého chlapca. Jedná sa o pomerne náročnú operáciu, preto musíte byť neustále v strehu a presne postupovať podľa inštrukcií. Každá vaša chyba môže ohroziť zdravotný stav pacienta.

Arm Surgery 2

29.12.2014
85%
Hra - Arm Surgery 2
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej si budete môcť zahrať na doktora! Do ordinácie vám zrovna priviedli pacientku so zlomenou rukou a vašou úlohou bude ju ošetriť. Hlavné je, zvoliť správny postup pri ošetrovaní.

Rapunzel Brain Surgery

7.11.2014
76%
Hra - Rapunzel Brain Surgery
Video sa načíta
Ako hlavná lekárka budeš musieť pomôcť Rapunzel vyriešiť jej problém s bolesťou hlavy. Dokážeš ju operovať a objaviť v čom je problém? Možno má v hlave niečo, čo tam úplne nepatrí.

Play Caesarean Birth

9.9.2014
78%
Hra - Play Caesarean Birth
Video sa načíta
V hre Play Caesarean Birth sa bábätko nemôže narodiť prirodzenou cestou, takže mu musíte pomôcť s prevedením cisárskeho rezu. Dokážete ho uskutočniť presne podľa inštrukcií?

Heart Surgeon

6.9.2014
76%
Hra - Heart Surgeon
Video sa načíta
V hre Heart Surgeon sa z Teba stane kardiochirurg, ktorý musí previesť komplikovanú operáciu srdca. Dokážete pacientovi vymeniť srdce a vrátiť ho späť do života?
Hra - Operate Now Brain Surgery
Video sa načíta
Operovať mozog prináša vždy mnohé riziká. V hre Operate Now Brain Surgery sa stanete neurochirurgom, ktorý si musí poradiť s operáciou aneurismatu. Dokážete vykonávať všetky postupy ako z učebnice a zachrániť pacienta?
Hra - Operate now! Pacemaker Surgery
Video sa načíta
Máme tu ďalšie pokračovanie Operate Now! Tentoraz sa budete môcť zúčastniť zložité operácie srdca. Robte všetko, čo vám počítač zadá, a nič nemôžete pokaziť. Akonáhle dokončíte túto operáciu tak si môžete precvičiť pamäť a skúsiť operovať bez nápovedy. Podarí sa vám úspešne uzdraviť pacienta?
Hra - Operate Now! Scoliosis Surgery
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie skvelé pokračovanie tejto super hry, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť mladej dievčine s jej skoliózou. Najskôr ju vezmite na röntgen, kde zistíte, na akých miestach je jej chrbtica poškodená. Pokračujte na sálu, kde uskutočníte veľmi náročnú operáciu, takže dávajte pozor a majte…
Hra - Operate Now! Tonsil Surgery
Video sa načíta
Staňte sa na pár minút lekárom a pomôžte mladému chlapcovi, ktorý potrebuje vybrať krčné mandle. Najskôr ho musíte uspať a potom sa môžete pustiť do práce. Počas tohto zákroku vám bude radiť opäť sestrička, takže sa nemáte čoho báť.
Hra - Amateur Surgeon Christmas Edition
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšie pokračovanie tejto hry, v ktorej opäť budete operovať ťažko zranených pacientov. Nebude to nič ľahké, pretože tento škriatok je poriadny nezbedník. Keď budete niečo z neho vyťahovať, tak buďte veľmi opatrní. Použite nástroje tak, aby pacientovi ubudlo čo najmenej krvi.…

Operate Now: Ear Surgery

4.12.2013
78%
Hra - Operate Now: Ear Surgery
Video sa načíta
V hre Operate Now: Ear Surgery sa stanete doktorom, ktorý musí pomôcť mladému chlapcovi navrátiť sluch. Operácia bude vyžadovať zavedenie špeciálneho prístroja do ucha pacienta. Kedže sa jedná o pomerne náročný zákrok, musíte presne dodržovať všetky inštrukcie.
Hra - Operate Now! Epilepsy Surgery
Video sa načíta
Operate Now: Epilepsy Surgery je ďalším dielom série, v ktorej si môžete vyskúšať prácu chirurga. Tentokrát budete mať za úlohu pomôcť mladej pacientke trpiacej epilepsiou. Kedže operácia mozgu je skutočne náročná a nebezpečná, musíte každý krok vykonať presne podľa inštrukcii.

Operate Now Knee Surgery

29.10.2013
78%
Hra - Operate Now Knee Surgery
Video sa načíta
V náučnej hre Operate Now Knee Surgery sa stanete mladým doktorom, ktorý sa učí, ako správne postupovať pri operáciách. Aby ste celú operáciu bezchybne zvládli, držte sa pokynov sestričky, ktorá vám vždy povie ako postupovať. Celá hra je v angličtine, napriek tomu vám stačí len jej základná znalosť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím