Ovce

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Sheep Campaign

13.2.2015
76%
Hra - Sheep Campaign
Video sa načíta
Cieľom hry je vyskákať s ovečkou do nebeských výšin. Ako vysoko to však bude záleží presne na Tebe. Dokážeš sa na ceste vyhnúť aj hladným vlkom a mnohým ďalším nástrahám?
Hra - Sheep vs Aliens 2 Zero Gravity
Video sa načíta
Máme tu pre vás druhé pokračovanie tejto super logickej hry, v ktorej budete odrážať útok mimozemšťanov. Cieľom bude odpaľovať z dela ovečky a zasahovať nepriateľov. Podarí sa vám ich zlikvidovať na čo najmenej striel?

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta
Urputný boj, ktorý sa rozbehne v hre Sheep vs Aliens 2, potrebuje práve Teba. Dokážeš namieriť ovce tak, aby zostrelili zlých mimozemšťanov, ktorí sa snažia obsadiť nové planéty?
Hra - Doc McStuffins Lamb Healing
Video sa načíta
Pomôžte mladej pani doktorke s ošetrením chorej ovečky, ktorá zmokla vonku. Aby sa opäť zotavila potrebuje liečbu. Pomôžete jej s ňou?

King Rolla

8.6.2014
79%
Hra - King Rolla
Video sa načíta
V logickej hre King Rolla budete mať v každom kole za úlohu pomôcť kráľovi pozbierať všetky ovečky. Aby ste kráľa k ovečkám dostali, je potreba správne využívať rozličné herné prvky a taktiež kráľovu schopnosť na chvíľu sa vzniesť do vzduchu. Dávajte si pozor, aby ste sa nedotkli vankúšov.

Fluffy Golf

3.2.2014
86%
Hra - Fluffy Golf
Video sa načíta
Golf je hra pre všetkých a pod titulom Fluffy Golf nájdete skutočne originálne poňatie. Cieľom je odohrať všetky jamky čo najlepšie. Odpaľovať však nebudete loptičku, ale malú ovcu, ktorá je pripravená na konfrontáciu so všetkými prekážkami.

Home Sheep Home 2: Lost in SpaceNÁŠ TIP

19.11.2013
96%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in Space
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší skvelý diel stratených ovečiek. Tie sú tentoraz vo vesmíre, kam ich uniesla mimozemská loď. Zachráňte ovečky skôr, než na nich budú mimozemšťania vykonávať experimenty. V každom leveli musíte vyriešiť, ako dostať všetky ovečky na druhý koniec.

Lamb Care

3.11.2013
85%
Hra - Lamb Care
Video sa načíta
Lamb Care je hra, v ktorej bude vašou úlohou postarať sa o ovečku alebo ovečky. Záleží na tom, či si zvolíte hru s časovým limitom alebo bez. V časovom limite sa musíte za určitý čas postarať, o čo najviac ovečiek. V druhej možnosti si môžete dať na čas a užiť jej kŕmenie, kefovanie, hranie alebo…

Run Ram Run

1.11.2013
85%
Hra - Run Ram Run
Video sa načíta
Run Rum Run je pekne spracovaná skákačka, v ktorej bude vašou úlohou prekonať s ovečkou náročný terén. Po ceste na vás číhajú nebezpečenstvá v podobe jám či vražedných ostňov. Okrem toho sa snažte pozbierať čo najviac mincí, za ktoré získate na konci hry body.

Farm Doggie

31.8.2013
89%
Hra - Farm Doggie
Video sa načíta
Zahrajte si za zlého vlka, ktorý dostal chuť na ovečku. V každom kole musíte všetky ovečky odniesť, pričom všetko musíte stihnúť do časového limitu. Počiatočné kola sú možno jednoduché, ale postupne prituhuje a vy sa musíte vyhýbať zraku farmárov, aby vám vrece plné ovečiek nerozstrelili. Za…

Sheep Farm

12.7.2013
80%
Hra - Sheep Farm
Video sa načíta
Máte radi zvieratká? A čo takto ovečky? Ak áno, tak neváhajte a zahrajte si túto skvelú hru, v ktorej sa budete starať o stádo ovečiek. Ovečky sú hladné a smädné, takže ich musíte kŕmiť, keď si spomenú. Na oplátku dostanete vlnu a mlieko.
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Video sa načíta
Home Sheep Home 2: Lost Underground je pokračovanie logickej hry, v ktorej sa s tromi ovečkami dostanete do tmavého podzemia. Vzájomnou spoluprácou medzi ovečkami musíte nájsť spôsob, ako sa z podzemia dostať. Každá ovečka má inú veľkosť, čo budete musieť pri riešení jednotlivých kôl využiť.

Parasheeps

4.5.2012
76%
Hra - Parasheeps
Video sa načíta
V hre Parasheeps sa môžete zúčastniť súťaže v skoku s padákom. Súťažacimi však nebudú ľudia, ale tri ovce, ktorá sa rozhodli, že si v tejto disciplíne zmerajú svoje sily. Vy sa v roli jednej z nich musíte snažiť vyhrať. Dôležité je v pravý čas skočiť (keď sa objaví nápis GO), ale i v pravý čas…

Home Sheep Home

29.12.2011
80%
Hra - Home Sheep Home
Video sa načíta
Postarajte sa, aby sa všetky tri roztomilé ovečky z tejto hry dostali v poriadku do cieľa. Zo začiatku to bude relatívne ľahké, ale v neskorších leveloch budete musieť naozaj dosť premýšľať a byť šikovní, aby ovečky prekonali zákerné prekážky.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie