Slimák

Od najnovších

Goodgame Empire

PREDVČEROM
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Snail Bob 6 Winter Story

22.12.2013
96%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video sa načíta
Snail Bob k nám prichádza v ďalšom pokračovaní série, ktoré sa volá Snail Bob 6 Winter Story. V tomto diele sa ocitnete v krutej zime, ktorá mu nerobí dobre. Preto sa snažte čo najrýchlejšie vyriešiť jednotlivé hádanky, aby ste slimáka dostali do domčeka.

Snail Bob 5: Love StoryNÁŠ TIP

15.11.2013
96%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video sa načíta
Máme tu opäť nášho slimáčika Boba a s ním aj hŕbu dobrodružstiev! Čaká na vás niekoľko desiatok úrovní, v ktorých budete musieť prekonať mnoho zákerných prekážok. Odmena vás však neminie, vaša cesta totiž smeruje k vašej milovanej.

Zachraň ŠnekaNÁŠ TIP

28.6.2013
95%
Hra - Zachraň Šneka
Video sa načíta
Skvelá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zachrániť slimáka pred hroziacim nebezpečenstvom. V každom kole treba logicky vymyslieť, ako za pomocou dostupných objektov schovať slimáka tak, aby mu neublížili padajúce kamene alebo páliace slnko. Tak rýchlo, čas letí.

Snail Bob 4

2.6.2013
95%
Hra - Snail Bob 4
Video sa načíta
Už štvrté pokračovanie zábavnej logickej hry Snail Bob vo vesmíre. Vydajte sa s Bobom na cestu do vesmíru, na cestu plnú prekážok a nástrah, ktoré určite s Bobom vyriešite. Keby sa vám Bob zdal príliš pomalý, tak v ľavom hornom rohu je tlačidlo, ktoré ho zrýchli. Boba ovládajte myšou, ak ho chcete…

Snail Bob 2

9.2.2013
84%
Hra - Snail Bob 2
Video sa načíta
V druhom diely logickej hry Snail Bob na vás čakajú nové kolá, v ktorých musíte opäť dopraviť slimáka Boba do cieľa. V každom levely je tak potreba nájsť ten správny postup, aby ste pre Boba vytvorili bezpečnú cestu a vyhli sa všetkým nástrahám, ktoré by ho mohli stáť život.

Snail Bob

3.2.2013
81%
Hra - Snail Bob
Video sa načíta
Zahrajte si pekne graficky spracovanú hru Snail Bob a pomôžte malému slimákovi nájsť cestu cez levely plné prekážok, výťahov, otočných plošín a ďalších herných prvkov. Čím rýchlejšie sa vám v každom kole podarí nájsť správne riešenie a dopraviť Boba až do cieľa, tým viac bodov získate.

Snail Bob 3NÁŠ TIP

8.12.2012
85%
Hra - Snail Bob 3
Video sa načíta
Je tu veľmi pekná logická hra s roztomilým slimačím hrdinom Bobom v hlavnej úlohe, ktorému bude potrebné pripraviť bezpečnú cestu k východu označenému ceduľkou EXIT. Čaká na neho ale veľa nebezpečenstva a prekážok, ktoré bude musieť s Vašou pomocou prekonať. Dokážete v každom leveli správne pužíť…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie