Tetovačky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Barbie Tattoo Design

17.11.2015
85%
Hra - Barbie Tattoo Design
Video sa načíta
Barbie chce nové tetovanie a je na vás, aby ste jej vybrali miesto a tvar pre tetovanie. Po výbere sa môžete pustiť do práce. Bude sa Barbie páčiť?
Hra - Rainbow Fairy Tattoo Artist
Video sa načíta
Vyber pre mladú dievčinu vhodné tetovanie a tiež jeho umiestnenie. Potom sa postaraj o bezchybný postup a tiež samotné tetovanie. Aj výber farieb bude na Tebe, takže by všetko malo pekne ladiť.

Tattoo designs salon

14.10.2015
69%
Hra - Tattoo designs salon
Video sa načíta
Slečna Tatiana by chcela moderné tetovanie a preto rozhodla zveriť do vašich rúk, aby ste jej ho urobili. Vyberte jej miesto a samotný tvar tetovania, aby sa jej páčilo.

Super Tattoo Artist 2

1.9.2015
81%
Hra - Super Tattoo Artist 2
Video sa načíta
V tejto hre vlastníte svoj tetovací salón a vašou úlohou je robiť zákazníkom tetovania, ktoré požadujú alebo ktoré sa im hodí. Dokážete ho zákazníkovi spraviť?
Hra - Baby Barbie Tattoo Design
Video sa načíta
Vyberte, aké tetovanie z ponuky chcete a potom ho skúsene vytetujte zákazníčke. Dokážete si poradiť s vytvorením návrhu i samotným tetovaním? Bude to veľmi dôležité pre vzhľad celého tetovania.
Hra - Baby Barbie Summer Glittery Tattoo
Video sa načíta
Malá Barbie chce mať tetovanie. Oblečte ju a potetujte.
Hra - Princess Centaur Makeover
Video sa načíta
Postarajte sa o princeznú z ríše kentaurov a vyberte jej vhodný make-up a oblečenia, aby vyčnievala z davu.

Elsa Tattoo Designer

21.5.2015
80%
Hra - Elsa Tattoo Designer
Video sa načíta
Krásna Elsa chce nové tetovanie a na vás bude jej ho urobiť. Takže začnite pekne tým, že vyberiete miesto a umiestnite návrh. Robte všetko podľa inštrukcií a nič nemôžete pokaziť.
Hra - Baby Barbie Tattoo Designer
Video sa načíta
Mladá Barbie by chcela pekné tetovanie a vy jej s tým pomôžete. Postupujte podľa návodu a nemôžete nič pokaziť.

Elsa Gets Inked

8.4.2015
73%
Hra - Elsa Gets Inked
Video sa načíta
Elsa si praje nové tetovanie. Je len na Vás, na ktoré miesto jej tetovanie urobíte a aký obrázok vyberiete. Je to len na Vás. Dokážete tetovanie urobiť presne podľa predlohy?

Ariel Gets Inked

28.3.2015
68%
Hra - Ariel Gets Inked
Video sa načíta
Ariel by chcela nové morské tetovanie na telo. Pomôžeš jej s výtvorom nákresu a samotným tetovaním?

Tattoo Shop Spa Salon

14.3.2015
77%
Hra - Tattoo Shop Spa Salon
Video sa načíta
Si tatér a tvojou úlohou je robiť tetovania. Najskôr si ho vyberieš a potom postupuješ podľa pokynov. Budeš ho musieť namaľovať, nalepiť a nakoniec vytetovať. Bude sa novej majiteľke páčiť?

Super Tattoo Artist

16.11.2014
78%
Hra - Super Tattoo Artist
Video sa načíta
Ak máte radi tetovanie, môžete si vyskúšať, aké je vytvárať nové tetovanie. Stačí vybrať motív a tiež miesto, kam chcete tetovanie vytvoriť a hurá do práce. Je dôležité vyfarbiť ho presne podľa predlohy, aby aj zákazník bol spokojný.
Hra - Princess Permanent Makeup
Video sa načíta
Princezná sa rozhodla pre zaujímavé riešenie, chce si zaobstarať permanentný makeup. To samozrejme nie je len tak. Pomôž jej s výberom aj s následným tetovaním a urob z princeznej krásku naveky!

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)