Tetovačky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Princess Centaur Makeover

PREDVČEROM
73%
Hra - Princess Centaur Makeover
Video sa načíta
Postarajte sa o princeznú z ríše kentaurov a vyberte jej vhodný make-up a oblečenia, aby vyčnievala z davu.

Elsa Tattoo Designer

21.5.2015
80%
Hra - Elsa Tattoo Designer
Video sa načíta
Krásna Elsa chce nové tetovanie a na vás bude jej ho urobiť. Takže začnite pekne tým, že vyberiete miesto a umiestnite návrh. Robte všetko podľa inštrukcií a nič nemôžete pokaziť.
Hra - Baby Barbie Tattoo Designer
Video sa načíta
Mladá Barbie by chcela pekné tetovanie a vy jej s tým pomôžete. Postupujte podľa návodu a nemôžete nič pokaziť.

Elsa Gets Inked

8.4.2015
73%
Hra - Elsa Gets Inked
Video sa načíta
Elsa si praje nové tetovanie. Je len na Vás, na ktoré miesto jej tetovanie urobíte a aký obrázok vyberiete. Je to len na Vás. Dokážete tetovanie urobiť presne podľa predlohy?

Ariel Gets Inked

28.3.2015
68%
Hra - Ariel Gets Inked
Video sa načíta
Ariel by chcela nové morské tetovanie na telo. Pomôžeš jej s výtvorom nákresu a samotným tetovaním?

Tattoo Shop Spa Salon

14.3.2015
77%
Hra - Tattoo Shop Spa Salon
Video sa načíta
Si tatér a tvojou úlohou je robiť tetovania. Najskôr si ho vyberieš a potom postupuješ podľa pokynov. Budeš ho musieť namaľovať, nalepiť a nakoniec vytetovať. Bude sa novej majiteľke páčiť?

Super Tattoo Artist

16.11.2014
78%
Hra - Super Tattoo Artist
Video sa načíta
Ak máte radi tetovanie, môžete si vyskúšať, aké je vytvárať nové tetovanie. Stačí vybrať motív a tiež miesto, kam chcete tetovanie vytvoriť a hurá do práce. Je dôležité vyfarbiť ho presne podľa predlohy, aby aj zákazník bol spokojný.
Hra - Princess Permanent Makeup
Video sa načíta
Princezná sa rozhodla pre zaujímavé riešenie, chce si zaobstarať permanentný makeup. To samozrejme nie je len tak. Pomôž jej s výberom aj s následným tetovaním a urob z princeznej krásku naveky!

Fab Tattoo Artist 2

27.1.2014
85%
Hra - Fab Tattoo Artist 2
Video sa načíta
Skúste si, aké to je byť pravým tatérom! Najskôr prijmite zákazníka, načrtnite jeho návrh, potom ho odtlačte na telo a hurá na to. Dávajte pozor, netetujte dlho v jednom kuse, pretože keď to zákazníka začne príliš bolieť alebo nebudete dodržiavať linky, tak odíde. Podarí sa vám všetkých dokonale…

Inked Up Tattoo Shop 2

23.12.2013
85%
Hra - Inked Up Tattoo Shop 2
Video sa načíta
V hre Inked Up Tattoo Shop 2 sa stanete majiteľkou tetovacieho salónu. Chodiť k vám budú rôzne zákaznice, ktoré vám o sebe povedia niekoľko dôležitých informácii. Tie si musíte zapamätať a následne podľa nich zvoliť to najvhodnejšie tetovanie.

Tattoo Baby Ink Master

21.12.2013
80%
Hra - Tattoo Baby Ink Master
Video sa načíta
Oblečte tieto dve krásne slečny do pekného oblečenia, vyberte im aj nejaké módne doplnky a celé ich potetujte.

The Tattoo Quiz

13.8.2013
77%
Hra - The Tattoo Quiz
Video sa načíta
Zvažuješ, že by si si niekedy nechala urobiť tetovanie, ale vôbec nevieš aké? Tento test ti poradí! Vždy vyber, čo ti je najbližšie. Otázky si môžeš preložiť pomocou slovníka pod hrou. Aké tetovanie by sa k tebe hodilo?

Gigi Tattoo Shop

7.8.2013
81%
Hra - Gigi Tattoo Shop
Video sa načíta
Vyskúšaj si ďalšiu hru spojenú s Monster High. Tentoraz má Gigi svoj ​​vlastný tetovací salón. Myslíš, že zvládneš vybrať jej kamarátkam vhodné tetovanie a nakoniec im ho vytetovať?

Operetta Tattoo Shop

8.6.2013
86%
Hra - Operetta Tattoo Shop
Video sa načíta
Operetta z Monster High sa rozhodla, že si otvorí vlastný tetovací salón a prvými jej zákazníčkami nie je nikto iný, než spolužiačky zo strašidelné strednej školy. Vyberte s ktorou začne a pomôžte operety s tetovaním. Hra vás prevedie celým postupom tetovanie, takže sa môžete tešiť na super zábavu.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie