Anglické

Od najnovších

Farmerama
Video sa načíta
Milovníci farmárskych hier, držte sa! Je tu Farmerama, inak tiež skvelá online browserová farmárska hra, ktorú si môže zahrať ktokoľvek z vás. Stačí sa len registrovať a môžete sa stať naozajstným farmárom. Ako každý poctivý farmár dostanete statok a stodolu. Naučte sa, ako správne viesť vašu farmu,… (viac)

Little Mix Quiz

14.6.2014
84%
Hra - Little Mix Quiz
Video sa načíta
Kto z vás pozná britskú hudobnú skupinu Little Mix, tak si môže vyskúšať tento krátky kvíz, ktorý preverí vaše znalosti.

Hannah Montana Trivia

2.6.2014
80%
Hra - Hannah Montana Trivia
Video sa načíta
Skúste si tento kvíz, ktorý otestuje vaše vedomosti o Hanne Montane! Nebude to zas tak jednoduché, ako si myslíte. Aby ste zvládol tento kvíz tak musíte vedieť anglicky. Zvládnete uhádnuť všetky otázky?

Dreamhouse Quiz

23.5.2014
70%
Hra - Dreamhouse Quiz
Video sa načíta
Zaujíma ťa, v akom dome by si raz mohla žiť? Vyplň kvíz a zistíš to hneď! K testu je ale potrebná znalosť angličtiny, možno sa ti bude hodiť pomoc rodičov.

Typeasaurus

3.5.2014
86%
Hra - Typeasaurus
Video sa načíta
Ak máte dostatočne veľký slovník na anglické slovíčka, potom si zahrajte hru Typeasaurus. Cieľom je písať slová, ktoré obsahujú zobrazená písmená. Čím dlhšie slovo bude, tým ďalej dobehnete.

Hangman Flash

24.4.2014
72%
Hra - Hangman Flash
Video sa načíta
Tipovanie písmen, ale aj logický úsudok a znalosť pár anglických slov, potrebujete v hre Hangman Flash, aby ste sa dostali čo najďalej. Samozrejme je potreba aj trocha šťastia. Hádajte jednotlivé písmená a snažte sa poskladať celé slová.
Hra - Spongebob Draws Something
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou pozorovať, čo Spogebob namaľuje na tabulu. Podľa obrázka si vyberiete jednu z troch odpovedí. Ak neuhádnete, zasmeje sa vám, ale ak áno, pokračujete v hre.
Hra - How much in love are you?
Video sa načíta
Ako hlboko si zamilovaná do svojho partnera? To zistíš po tomto krátkom teste, kde odpovieš na 15 otázok. Do prvej kolonky napíšeš meno svojho vyvoleného.

Word QuestHra na skóre

17.3.2014
78%
Hra - Word Quest
Video sa načíta
Pre znalcov angličtiny bude hra Word Quest určite výzvou. Náhodne si vylosujte písmená a následne sa pokúsite skladať slová. Pri tvorbe slov máte pomôcku, pretože akonáhle napíšete slovo ktoré existuje, objaví sa zelená značka.

7 Dates: Second Date

28.2.2014
89%
Hra - 7 Dates: Second Date
Video sa načíta
Chceli by ste isť na rande ? Alebo sa aspoň priučiť, ako by ste sa mali k partnerovi správať? Tak v tom prípade si nenechajte ujsť túto hru, kde si budete môcť vybrať zo 7 chlapcov. Každý chlapec je iný nielen vzhľadovo, ale aj svojou povahou. Preto bude mať každý z nich inú záľubu, aby ste u…

What Do You Know?Hra na skóre

17.2.2014
76%
Hra - What Do You Know?
Video sa načíta
Máme tu pre vás vedomostnú hru, ktorá vás určite pobaví. Budete odpovedať na otázky z rôznych odvetví. Na ľavo máte indikátor bodov, ktorý neustále klesá. Takže, čím rýchlejšie odpoviete, tým viac máte bodov. Hra vyžaduje dobrú znalosť angličtiny! Hra môže mať problémi s ukladaním výsledkov.…

The Crossword Game v1.0Hra na skóreHra s ocenením

17.2.2014
74%
Hra - The Crossword Game v1.0
Video sa načíta
V tejto osemsmerovke budete mať na ľavej strane zadané slová, ktoré musíte hľadať. Hra je v angličtine, takže hľadanie slov môže byť niekedy aj ťažké. Podarí sa vám ich čo najrýchlejšie všetky nájsť a zdolať všetky levely vo všetkých úrovniach?

Geography Quiz - EuropeHra na skóre

19.1.2014
66%
Hra - Geography Quiz - Europe
Video sa načíta
Myslíte si, že toho viete veľa o Európe? Áno? Tak si to môžete overiť v tomto kvíze, ktorý preverí vaše vedomosti o našom kontinente. Hra je celá v angličtine, takže kto z vás nevie po anglicky, nebude rozumieť zadaniam.

Geography Game - Europe

18.1.2014
75%
Hra - Geography Game - Europe
Video sa načíta
Myslíte si, že toho viete veľa o Európe? Tak si skúste tento kvíz, ktorý preverí vaše znalosti z geografie. Akonáhle sa vám objaví názov štátu, tak ho stačí označiť na mape. Podarí sa vám ich označiť všetky bez chyby?

Word Search 2000

18.1.2014
77%
Hra - Word Search 2000
Video sa načíta
Máme tu pre vás skvelú osemsmerovku, v ktorej si budete mať možnosť vybrať tému, na ktorú budete hľadať slová. Stačí stlačiť šípku, označiť tému a hurá na to.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie