Anglické

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.8.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Scrabble Sprint

14.10.2015
40%
Hra - Scrabble Sprint
Video sa načíta
V tejto hre sa ukáže, koľko viete cudzích slov. Môžete sa tiež mnohým novým priučiť. Všetko záleží len na Vás. Sledujte časomieru a snažte sa hľadať veľmi rýchlo.

Word Tris

14.7.2015
71%
Hra - Word Tris
Video sa načíta
Všetci z Vás, ktorí ovládate angličtinu sa pokúste vytvoriť čo najviac slov z písmen, ktoré Vám budú ponúknuté. Je to veľmi dôležité, pretože inak sa nedostanete do ďalšieho kola. Vždy sú pevne dané podmienky.
Hra - Cleaning At The University
Video sa načíta
Vyberte si jednu z troch ponúkaných možností a nájdite predmety, ktoré sú dobre ukryté. K hľadaniu vám pomôže angličtina, ktorú budete potrebovať.
Hra - Zayn Malik Date Simulator
Video sa načíta
Zažite rande so Zaynom Malikom a pokúste sa ho zbaliť a získať od neho vytúžený bozk. Podarí sa vám to, alebo vás na prvom rande odmietne?

Words All Around

3.3.2015
71%
Hra - Words All Around
Video sa načíta
Dokážete v časovom limite nájsť čo najviac anglických slovíčok? Možno sa naučíte aj nové slová, čo bude veľkým prínosom.

Pooh Word Match

13.12.2014
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta
Teraz niečo pre tých najmenších, budete si môcť ľahko precvičiť pár slovíčok z angličtiny. Navyše vám budú pomáhať aj postavičky z Macka Pú! Takže sa snažte, nech na vás môžu byť pyšní!

Spiderman 2 Web of WordsHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
76%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
V úlohe spidermana máte za úlohu poraziť nebezpečného protivníka. Bojovať proti nemu však budete slovami, pretože musíte vytvárať anglické slová z písmen. Navyše máte aj bonusové kolo, kde písmená len dopĺňate do slov.

Africa Quiz

10.8.2014
76%
Hra - Africa Quiz
Video sa načíta
V hre Africa Quiz si môžete skvele preveriť znalosti týkajúce sa afrického kontinentu. Otázky sa môžu týkať každej krajiny, takže sa ukáže, akí ste odborníci.

Digestion Game Quiz

6.8.2014
71%
Hra - Digestion Game Quiz
Video sa načíta
Dokážete v anglickom kvíze odpovedať na otázky týkajúce sa tráviaceho traktu? Možno v sebe odhalíte vlohy pre medicínu.

Little Mix Quiz

14.6.2014
84%
Hra - Little Mix Quiz
Video sa načíta
Kto z vás pozná britskú hudobnú skupinu Little Mix, tak si môže vyskúšať tento krátky kvíz, ktorý preverí vaše znalosti.

Hannah Montana Trivia

2.6.2014
80%
Hra - Hannah Montana Trivia
Video sa načíta
Skúste si tento kvíz, ktorý otestuje vaše vedomosti o Hanne Montane! Nebude to zas tak jednoduché, ako si myslíte. Aby ste zvládol tento kvíz tak musíte vedieť anglicky. Zvládnete uhádnuť všetky otázky?

Dreamhouse Quiz

23.5.2014
70%
Hra - Dreamhouse Quiz
Video sa načíta
Zaujíma ťa, v akom dome by si raz mohla žiť? Vyplň kvíz a zistíš to hneď! K testu je ale potrebná znalosť angličtiny, možno sa ti bude hodiť pomoc rodičov.

Typeasaurus

3.5.2014
86%
Hra - Typeasaurus
Video sa načíta
Ak máte dostatočne veľký slovník na anglické slovíčka, potom si zahrajte hru Typeasaurus. Cieľom je písať slová, ktoré obsahujú zobrazená písmená. Čím dlhšie slovo bude, tým ďalej dobehnete.

Hangman Flash

24.4.2014
72%
Hra - Hangman Flash
Video sa načíta
Tipovanie písmen, ale aj logický úsudok a znalosť pár anglických slov, potrebujete v hre Hangman Flash, aby ste sa dostali čo najďalej. Samozrejme je potreba aj trocha šťastia. Hádajte jednotlivé písmená a snažte sa poskladať celé slová.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)