Anglické

Od najnovších

Goodgame Empire

27.11.2015
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Which Disney Character Is Your Bff?
Video sa načíta
S ktorou postavičkou z Disney by si si rozumela najviac? Zisti to za pomoci malého testu, ktorý si urobíš za 5 minút. Myslíš si že test ukáže správne?
Hra - Which Dc SuperHero Girl Are You?
Video sa načíta
Kto zo Superhrdiniek sa k tvojej osobnosti hodí najviac? Over si to za pomoci krátkeho testu, ktorý ti prezradí odpoveď.
Hra - Which Song Best Decribes Your Life?
Video sa načíta
Skúste si tento kvíz, ktorý vám na konci ukáže pesničku, ktorá vás najviac vystihuje. Stačí keď odpoviete na niekoľko otázok.

Scrabble Sprint

14.10.2015
40%
Hra - Scrabble Sprint
Video sa načíta
V tejto hre sa ukáže, koľko viete cudzích slov. Môžete sa tiež mnohým novým priučiť. Všetko záleží len na Vás. Sledujte časomieru a snažte sa hľadať veľmi rýchlo.

Word Tris

14.7.2015
71%
Hra - Word Tris
Video sa načíta
Všetci z Vás, ktorí ovládate angličtinu sa pokúste vytvoriť čo najviac slov z písmen, ktoré Vám budú ponúknuté. Je to veľmi dôležité, pretože inak sa nedostanete do ďalšieho kola. Vždy sú pevne dané podmienky.
Hra - Cleaning At The University
Video sa načíta
Vyberte si jednu z troch ponúkaných možností a nájdite predmety, ktoré sú dobre ukryté. K hľadaniu vám pomôže angličtina, ktorú budete potrebovať.
Hra - Zayn Malik Date Simulator
Video sa načíta
Zažite rande so Zaynom Malikom a pokúste sa ho zbaliť a získať od neho vytúžený bozk. Podarí sa vám to, alebo vás na prvom rande odmietne?

Words All Around

3.3.2015
71%
Hra - Words All Around
Video sa načíta
Dokážete v časovom limite nájsť čo najviac anglických slovíčok? Možno sa naučíte aj nové slová, čo bude veľkým prínosom.

Pooh Word Match

13.12.2014
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta
Teraz niečo pre tých najmenších, budete si môcť ľahko precvičiť pár slovíčok z angličtiny. Navyše vám budú pomáhať aj postavičky z Macka Pú! Takže sa snažte, nech na vás môžu byť pyšní!

Spiderman 2 Web of WordsHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
76%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
V úlohe spidermana máte za úlohu poraziť nebezpečného protivníka. Bojovať proti nemu však budete slovami, pretože musíte vytvárať anglické slová z písmen. Navyše máte aj bonusové kolo, kde písmená len dopĺňate do slov.

Africa Quiz

10.8.2014
76%
Hra - Africa Quiz
Video sa načíta
V hre Africa Quiz si môžete skvele preveriť znalosti týkajúce sa afrického kontinentu. Otázky sa môžu týkať každej krajiny, takže sa ukáže, akí ste odborníci.

Digestion Game Quiz

6.8.2014
71%
Hra - Digestion Game Quiz
Video sa načíta
Dokážete v anglickom kvíze odpovedať na otázky týkajúce sa tráviaceho traktu? Možno v sebe odhalíte vlohy pre medicínu.

Little Mix Quiz

14.6.2014
84%
Hra - Little Mix Quiz
Video sa načíta
Kto z vás pozná britskú hudobnú skupinu Little Mix, tak si môže vyskúšať tento krátky kvíz, ktorý preverí vaše znalosti.

Hannah Montana Trivia

2.6.2014
80%
Hra - Hannah Montana Trivia
Video sa načíta
Skúste si tento kvíz, ktorý otestuje vaše vedomosti o Hanne Montane! Nebude to zas tak jednoduché, ako si myslíte. Aby ste zvládol tento kvíz tak musíte vedieť anglicky. Zvládnete uhádnuť všetky otázky?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)