Anglické

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Spongebob Draws Something
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou pozorovať, čo Spogebob namaľuje na tabulu. Podľa obrázka si vyberiete jednu z troch odpovedí. Ak neuhádnete, zasmeje sa vám, ale ak áno, pokračujete v hre.
Hra - How much in love are you?
Video sa načíta
Ako hlboko si zamilovaná do svojho partnera? To zistíš po tomto krátkom teste, kde odpovieš na 15 otázok. Do prvej kolonky napíšeš meno svojho vyvoleného.

Word QuestHra na skóreHra o medaily

17.3.2014
78%
Hra - Word Quest
Video sa načíta
Pre znalcov angličtiny bude hra Word Quest určite výzvou. Náhodne si vylosujte písmená a následne sa pokúsite skladať slová. Pri tvorbe slov máte pomôcku, pretože akonáhle napíšete slovo ktoré existuje, objaví sa zelená značka.

7 Dates: Second Date

28.2.2014
89%
Hra - 7 Dates: Second Date
Video sa načíta
Chceli by ste isť na rande ? Alebo sa aspoň priučiť, ako by ste sa mali k partnerovi správať? Tak v tom prípade si nenechajte ujsť túto hru, kde si budete môcť vybrať zo 7 chlapcov. Každý chlapec je iný nielen vzhľadovo, ale aj svojou povahou. Preto bude mať každý z nich inú záľubu, aby ste u…

What Do You Know?Hra na skóreHra o medaily

17.2.2014
76%
Hra - What Do You Know?
Video sa načíta
Máme tu pre vás vedomostnú hru, ktorá vás určite pobaví. Budete odpovedať na otázky z rôznych odvetví. Na ľavo máte indikátor bodov, ktorý neustále klesá. Takže, čím rýchlejšie odpoviete, tým viac máte bodov. Hra vyžaduje dobrú znalosť angličtiny! Hra môže mať problémi s ukladaním výsledkov.…

The Crossword Game v1.0Hra na skóreHra o medailyHra s ocenením

17.2.2014
74%
Hra - The Crossword Game v1.0
Video sa načíta
V tejto osemsmerovke budete mať na ľavej strane zadané slová, ktoré musíte hľadať. Hra je v angličtine, takže hľadanie slov môže byť niekedy aj ťažké. Podarí sa vám ich čo najrýchlejšie všetky nájsť a zdolať všetky levely vo všetkých úrovniach?

Geography Quiz - EuropeHra na skóreHra o medaily

19.1.2014
66%
Hra - Geography Quiz - Europe
Video sa načíta
Myslíte si, že toho viete veľa o Európe? Áno? Tak si to môžete overiť v tomto kvíze, ktorý preverí vaše vedomosti o našom kontinente. Hra je celá v angličtine, takže kto z vás nevie po anglicky, nebude rozumieť zadaniam.

Word Search 2000

18.1.2014
77%
Hra - Word Search 2000
Video sa načíta
Máme tu pre vás skvelú osemsmerovku, v ktorej si budete mať možnosť vybrať tému, na ktorú budete hľadať slová. Stačí stlačiť šípku, označiť tému a hurá na to.

Geography Game - Europe

18.1.2014
75%
Hra - Geography Game - Europe
Video sa načíta
Myslíte si, že toho viete veľa o Európe? Tak si skúste tento kvíz, ktorý preverí vaše znalosti z geografie. Akonáhle sa vám objaví názov štátu, tak ho stačí označiť na mape. Podarí sa vám ich označiť všetky bez chyby?
Hra - Summoner Saga Endless Chap 5
Video sa načíta
Summoner Endless Saga tu má už štvrté pokračovanie! Vydaj sa do sveta tajomných netvorov, rozličných úloh a tajuplných záhad ... Užiješ si skvelé dialógy a zaujímavé súboje. Podarí sa ti dokončiť aj tento diel?

The Word PyramidHra o medaily

15.10.2013
74%
Hra - The Word Pyramid
Video sa načíta
Slovná zásoba v anglickom jazyku je hlavným predpokladom v hre The Word Pyramid. Z ponúknutých písmen je nutné skladať slová do pyramídy. Akonáhle uhádnete posledný a najdlhší slovo, potom sa môžete tešiť na okamžitý postup do ďalšieho kola. Ste na tom dobre v angličtine?

Space InvaderHra na skóreHra o medaily

5.10.2013
69%
Hra - Space Invader
Video sa načíta
Hlavným princípom v hre Space Invader je rozdelenie slov na dne polovice. Spočiatku je to jednoduché. V pokročilých kolách je to však inak. Pohyb kurzora sa zrýchľuje a Vy musíte mať dostatočne rýchle ruky, aby ste slová správne rozdelili.

Word KingdomHra na skóreHra o medaily

30.9.2013
73%
Hra - Word Kingdom
Video sa načíta
Angličtinu, poďte si preveriť Vaše slovnú zásobu. Cieľom je skladať písmená tak, aby ste zložili slová, ktoré majú význam. Každé z písmen symbolizuje mäso, peniaze, kameň alebo drevo. Týchto surovín musíte nazbierať vždy určitý počet pre postup do ďalšieho kola.

Burble

18.9.2013
74%
Hra - Burble
Video sa načíta
Pre chytré hlavičky je tu hra Burble. Cieľom je vymýšľať anglické slová, ktoré budú v množnom čísle. Akonáhle uhádnete dostatočný počet slov, ktoré Vám zabezpečia potrebný počet bodov, postupujete do ďalšieho kola. Dokážete vymyslieť dostatok anglických slovíčok?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie