Futbal

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

1 on 1 Soccer

12.9.2013
63%
Hra - 1 on 1 Soccer
Video sa načíta
Futbal, ktorý hráš naozaj jeden na jedného. V každom tíme je totiž len jeden hráč. Môžeš si vybrať, či chceš hrať proti kamarátovi alebo proti počítaču a tiež si môžeš vybrať, za aké štáty budeš hrať. Gólov bude určite veľa!

Stickman Soccer 2

5.9.2013
70%
Hra - Stickman Soccer 2
Video sa načíta
V hre Stickman Soccer 2 si natrénujete strieľanie na presnosť. Jedná sa o strieľanie s futbalovou loptou. Je potrebné, aby ste trafili všetky hviezdičky a v prípade potreby aj červenú loptu. Aby ste postúpili do ďalšieho kola, musíte všetko splniť iba na tri pokusy. Zvyšné pokusy sú tréningové.

Goal! South Africa

14.8.2013
70%
Hra - Goal! South Africa
Video sa načíta
Ten z vás kto má rád futbal, tak iste ocenia túto hru. Máte na výber zo, veľa tímov sveta okrem Českej republiky. Nastavte počítači, za koho bude hrať (manual), potom nastavte úroveň (zo začiatku je lepšie EASY), potom máte možnosť nastaviť aj hraciu dobu. Potom už len záleží na vašich…
Hra - Sports Heads Cards Squad Swap
Video sa načíta
Najlepší hráči planéty sa v tejto hre stretnú pod Vaším vedením. Cieľom je vykladať také karty, aby ste vždy prekonali protivníka. Na konci bicykli je víťazom ten, kto bude mať vyšší súčet kariet. Neznamená teda nutne, že kto má viac kariet je víťazom. Rozhoduje hodnota kariet. Dokážete sa…

Head Action Soccer

30.7.2013
70%
Hra - Head Action Soccer
Video sa načíta
V hre Head Action Soccer sa postavíte najlepším tímom v turnaji. Ak dokážete postúpiť, dostanete sa až do vyraďovacích bojov. Cieľom je dostať loptu do súperovej bránky. Každé stretnutie trvá 70 sekúnd, takže nie je času nazvyš. Postupne ovládate troch hráčov a je len na Vás, ako dostanete loptu do…

Ragdoll GoalkeeperHra na skóreHra o medaily

26.7.2013
61%
Hra - Ragdoll Goalkeeper
Video sa načíta
V hre Ragdoll Goalkeeper si môžete preveriť svoje schopnosti futbalového brankára. Ide o veľmi vydarený model hry. Brankár má veľmi zábavné pohyby a jeho ovládanie je veľmi jednoduché. Cieľom je pochytať čo najviac penált v rade a vďaka tomu sa posunúť vyššie vo výsledkovej listine.
Hra - Sports Heads Football European Edition
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšiu hru zo série Sprots Heads. Tentoraz si budete môcť zahrať futbal. Na začiatku hry si vyberte tím, za ktorý budete hrať a potom sa vrhnite na ihrisko. Zo začiatku sa vám to bude zdať ľahké, ale po pár zápasoch začne byť počítač veľmi agresívny a zákerný, takže príliš…

Ball PracticeHra na skóre

10.6.2013
76%
Hra - Ball Practice
Video sa načíta
Otestujte si svoj ​​vlastný postreh a reakcie v tejto hre. Vyberte si jeden z najslávnejších štadiónov sveta a ukážte čo vo vás je! Musíte sa snažiť nadriblovať čo najväčšie skóre! Takže neváhajte a vyskúšajte, potom sa môžete porovnať s kamarátmi kto je lepší. Tak kto z vás si trúfne?

Death Penalty

18.7.2012
60%
Hra - Death Penalty
Video sa načíta
Death Penalty je brutálna športová hry, v ktorej si zahráte vskutku netradičný futbal. Hrať totiž budete proti zombie, ktoré sa vás snažia zabiť. Vy za pomoci vhodne vystrelenej lopty musíte všetkých svojích protivníkov zničiť, skôr než sa k vám priblížia.

GoalKeeper Premier

17.6.2012
71%
Hra - GoalKeeper Premier
Video sa načíta
GoalKeeper je vynikajúca futbalová hra, v ktorej ako brankár budete rozhodovať o priebehu celého zápasu. Pokiaľ loptu chytíte alebo vyrazíte váš tým získava body, ktoré sa následne premenia na gól v prospech vašeho týmu. Ak loptu nestihnete chytiť, súper si pripíše jeden gól.

Stan James

28.4.2012
85%
Hra - Stan James
Video sa načíta
Stan James je športová hra, v ktorej si môžete vyskúšať ako vám ide strieľanie na bránu. V úlohe útočníka musíte nastrieľať, čo najviac gólov. Problém je v tom, že ak miniete budete musieť začať znovu. Navyše budú pred bránou postupne pribúdať obrancovia, ktorí vám celú vec ešte skomplikujú.
Hra - Sports Heads Football Championship
Video sa načíta
Staňte sa futbalistom v tejto bezchybné a svojou grafikou i vtipné hre. Vašou úlohou je dať súperovi viac gólov ako on Vám a to v časovom limite. Hrať môžete sami proti počítaču alebo sa postaviť proti kamarátovi.

Sexy football

23.5.2011
58%
Hra - Sexy football
Video sa načíta
Myslíte si, že dievčatá nevedia hrať futbal tak dobre ako chlapci? V tejto hre si môžete vyskúšať. Stoja proti sebe dva tímy - mužský a ženský a je len na vás, ktoré z tých dvoch dokážete k víťazstvu. Futbal si môžete zahrať ako proti počítaču tak proti vašim kamarátom.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie