Hry obliekačky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Summer Night

VČERA
72%
Hra - Summer Night
Video sa načíta
Pomôžte mladému dievčaťu vybrať to najlepšie letné oblečenie v tejto skvelej obliekačke. Na výber budete mať pritom množstvo tričiek, krátkých a dlhých nohavíc, topánok, kabeliek, klobúkov a ďalších doplnkov. Okrem toho môžete hrdinke zmeniť i účes.
Hra - Valentina Dress Up Game
Video sa načíta
Valentína sa chystá na rande so svojím novým priateľom. Vyberte jej niečo moderné a sexy, aby sa mu páčila.

Cute Couple

VČERA
65%
Hra - Cute Couple
Video sa načíta
Martina a Petr sú skvelý pár, každý obdivuje ich báječný a harmonický vzťah. Dnes chcú ísť do múzea, takže ich musíte upraviť.

TV Fashion Two Broke Girls

PREDVČEROM
75%
Hra - TV Fashion Two Broke Girls
Video sa načíta
Tieto dve slečny dnes nastupujú do nového zamestnania a vašou úlohou ich bude poriadne obliecť a učesať. Takže sa do toho pustite!
Hra - Now & Then Belle Sweet Sixteen
Video sa načíta
Obleč si Bellu a to trikrát za sebou. Je jej 16 a nachádza sa v dnešnom a starom období, kedy žila. Vyberieš jej niečo pekné a zaujímavé na dobu, v ktorej žije?

Asian Beauty

26.3.2015
76%
Hra - Asian Beauty
Video sa načíta
Oblečte túto ázijskú krásku do pekného oblečenia, budete mať z čoho vyberať. Vyberte jej to, čo jej najviac pristane.

Cute Vet Dressup

26.3.2015
76%
Hra - Cute Vet Dressup
Video sa načíta
Vystrojte a učešte krásnu a mladú veterinárku Lízu. Rada sa stará o zvieratá, a preto si tiež založila svoju ordináciu. Dokážete ju pripraviť na dnešný perný deň?

Annas Brain Surgery

25.3.2015
80%
Hra - Annas Brain Surgery
Video sa načíta
Pokúste sa prísť na kĺb tomu, čo stojí za veľkými bolesťami hlavy, ktorými Anna trpí. Akonáhle problémy vyriešite, ihneď jej zdvihnete náladu, pretože jej môžete pekne nalíčiť a tiež vybrať oblečenie v ktorom jej to pristane.

Sea Circus

26.3.2015
73%
Hra - Sea Circus
Video sa načíta
Pripravte Paulu na dnešný výlet s rodičmi do vodného sveta. Už sa nemôže dočkať, až uvidí skvosty mora. Takže ju musíte tiež poriadne upraviť.

Birdwatcher

26.3.2015
72%
Hra - Birdwatcher
Video sa načíta
Táto slečna miluje zvieratá, konkrétne vtáctvo, ktoré chodí každý víkend pozorovať do lesa. Pomôžte jej sa vybaviť na dlhý deň, ktorý bude tráviť v prírode.

Fantasy Couple Creator

21.3.2015
88%
Hra - Fantasy Couple Creator
Video sa načíta
Vytvorte si pár podľa svojej vlastnej fantázie. Ich zmena k lepšiemu je len nás. Vybrať im môžete vlasy,oblečenie a doplnky. Bude váš pár tým najkrajším?

Weekend In The Zoo

26.3.2015
70%
Hra - Weekend In The Zoo
Video sa načíta
Tento víkend bude ten najlepší pre túto dievčinu, pretože sa chystá s priateľmi do zoo. Je to jedna z najväčších zoo v krajine a môže sa dočkať na kopec nových zvierat, ktoré nikdy nevidela. Takže ju musíte pripraviť na túto skvelú návštevu.
Hra - Fashion Studio Rio Carnival
Video sa načíta
V Riu sa bude konať karneval a vašou úlohou je navrhnúť pre dievčatá nové modely. Najskôr si ho vytvoríte len na papiery a potom sa môžete pustiť do šitia. Nakoniec si svoj outfit môžete vylepšiť doplnkami a pekným účesom.

Dog Walk Fashion

26.3.2015
69%
Hra - Dog Walk Fashion
Video sa načíta
Gita ide so svojím psíkom na prechádzku. Na vás bude ju pekne upraviť a vybrať jej psíka, takže neváhajte a rovno začnite.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie