Hry obliekačky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Design Your Own Uniform
Video sa načíta
V tejto hre si budete môcť vytvoriť vlastnú uniformu do školy! Na začiatku si vyberiete strihy a potom budete už len vyfarbovať. Dajte si záležať, je to predsa školská uniforma!

Elsa Wedding

VČERA
80%
Hra - Elsa Wedding
Video sa načíta
Elsa sa pripravuje na svoj veľký slávnostný deň, ktorým je svadba. Bez Tvojej pomoci sa to však nezaobíde. Dokážeš pomôcť s výberom šiat a doplnkov pre Elsu a tiež pre jej nastávajúce muža? Ako sa Ti bude ľadová kráľovná páčiť najviac?

Let's Go

VČERA
79%
Hra - Let's Go
Video sa načíta
Krásna Eliška má veľa priateľov, ktorí by ju radi videli. Vašou úlohou ju bude obliecť zakaždým na inú akciu. Čo si napríklad vyraziť na diskotéku, nakupovať alebo len tak na malý drink?
Hra - How To Be A Rock Star
Video sa načíta
Dokážete z normálnej kolky urobiť rockovú popstar? Musíte jej vymyslieť kompletný image. To obsahuje výber dobrého makeupu, oblečenia a tiež doplnkov. Dobrá rocková hviezda musí mať v ruke gitaru a poriadne pekelné oblečenie.

Elva 3

VČERA
76%
Hra - Elva 3
Video sa načíta
Máme tu pre vás už 3. diel tejto obliekacej hry! Elva sa opäť chystá do mesta a potom má namierené na chatu za starými rodičmi. Oblečte ju tak, aby všade zapadla. Je len na vás, ako bude vyzerať.

Elva 2

VČERA
73%
Hra - Elva 2
Video sa načíta
Elva má opäť plný program a vašou úlohou ju bude na to poriadne vystrojiť. Pôjde do posilňovne a navštívi aj ďalšie miesta. Dokážete ju na to správne obliecť?

Dark Magician Creator

PREDVČEROM
84%
Hra - Dark Magician Creator
Video sa načíta
Vytvorte si svoju vlastnú bojovníčku, čarodejnicu alebo sladkú slečnu z tejto figuríny. Vybrať jej môžete make-up, oblečenie až po samotné doplnky na tvár či telo. Podarí sa vám z nej vytvoriť najkrajšiu bytosť na svete?

Love Letters

VČERA
70%
Hra - Love Letters
Video sa načíta
Vystrojte túto mladú a krásnu slečnu na rande, na ktoré sa už nemôže dočkať. Vyberajte starostlivo, nech sa cíti pohodlne. Dokážete jej vybrať niečo pekné na seba?
Hra - Monster High Jinafire Long Dress Up
Video sa načíta
Jinafira je mladá slečna, ktorá si potrpí na moderné oblečenie. Postarajte sa aby nevyzerala nemoderne, ale naopak vkusne a elegantne.
Hra - Monster High Chibi Lagoona Blue Dress Up
Video sa načíta
Lagoona by chcela ísť so svojimi kamarátkami na pláž hrať volejbal a opaľovať sa. Pomôžte jej na tento deň vybrať moderný outfit, aby ju kamarátky obdivovali.
Hra - Baby Barbie Christmas Prep
Video sa načíta
Čas Vianoc vyžaduje kompletnú prípravy. Dokážete sa postarať o malú dievčinu, ktorá chce nový účes, nové veci do šatníka a mnoho ďalšieho. Vo všetkom budete samozrejme postupovať krok po kroku. Vyberte ideálne oblečenie a všetko.
Hra - Christmas Dress Up and Make Up
Video sa načíta
Mladé dievča potrebuje poradiť s výberom líčenie, riasenky, rúže a mnohých ďalších vecí. Nezabúdajte ani na výber oblečenia, ktoré sa hodia k vianočnému obdobia. Záleží len na Vašej fantázii, takže ako si poradíte?
Hra - Monster High Chibi Jinafire Long Dress Up
Video sa načíta
Jinafira ide na ďalekú cestu a preto musí jej oblečenie vyzerať nie len krásne, ale aj prakticky. Pomôžete jej?

Elva

PREDVČEROM
74%
Hra - Elva
Video sa načíta
Elva chce ísť na prechádzku do prírody. Vašou úlohou ju bude pekne obliecť, aby jej to pristalo a cítila sa dobre. Takže sa poriadne snažte.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie