Hry obliekačky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - St. Patrick's Day
Video sa načíta
Čo iného na svätého Patrika ako zelenú a štvorlístky? Pripravte túto slečnu na oslavu, na ktorú sa chystá. Takže jej vyberte účes aj oblečenie, ktoré jej pristane.

Strawberry Elsa

VČERA
84%
Hra - Strawberry Elsa
Video sa načíta
Pokúste sa Elsu upraviť, aby ako vždy vyzerala krásne. Bude to chcieť upraviť makeup, vybrať účes a vhodné líčenie. Všetko podčiarknete doplnkami, ktoré môžu byť inšpirované motívom jahôd.
Hra - Ginger Breadhouse Dress Up
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o túto mladú krásavicu, ktorá je dcérou škaredej ježibaby! Oblečte ju a učešte podľa vašich predstáv!
Hra - St. Patrick's Day In Style
Video sa načíta
Patrik je len raz v roku a Anna a jej kamarátky hodlajú ísť do mesta na párty! Takže jej musíte prichystať na túto udalosť, dokážete zvoliť pekný účes aj oblečenie?

Prom Queen

VČERA
72%
Hra - Prom Queen
Video sa načíta
Pomôžte sa mladej Elise stať kráľovnou maturitného plesu. Ostatné dievčatá zo školy si myslia, že nie je pekná, tak im ukážte, že nemajú pravdu! Začnite líčením, účesom a potom ju pekne oblečte.

Super Model New Mom

VČERA
70%
Hra - Super Model New Mom
Video sa načíta
Modelke Katke sa narodil syn! Na vás bude ich obliecť, takže si dajte poriadne záležať!
Hra - Monster High Marisol Coxi Dress Up
Video sa načíta
Vyberte oblečenie mladej Marisol, aby mohla ísť za svojim priateľom a pritom vyzerala krásne. Dokážete v nej nájsť tu iskru?
Hra - Design Your Frozen Wedding Dress
Video sa načíta
Krásne sestry Elsa a Anna sa budú vydávať! Vašou úlohou im bude urobiť svadobné šaty a pekne ich upraviť.

Retro Birthday Party

PREDVČEROM
76%
Hra - Retro Birthday Party
Video sa načíta
Pokúste sa pripraviť mladú dievčinu na párty, ktorá sa bude odohrávať v retro štýle. Kombinácií oblečenia máte veľa, takže stačí uvoľniť fantáziu a môžete sa pokúsiť vytvoriť originálny model.

Skater Skirts

PREDVČEROM
72%
Hra - Skater Skirts
Video sa načíta
Keira sa chystá navštíviť svojich priateľov v rodnom meste! Končí jej semester na škole a chystá sa na prázdniny domov. Takže ju musíte poriadne obliecť!

Ice Skating Princess

PREDVČEROM
70%
Hra - Ice Skating Princess
Video sa načíta
Táto krásna mladá slečna miluje korčuľovanie a chce sa stať profesionálnou krasokorčuliarkou. Takže ju budete musieť pekne upraviť na ďalší tréning.

Lazy Sunday Dress Up

PREDVČEROM
66%
Hra - Lazy Sunday Dress Up
Video sa načíta
Upravte a oblečte mladú Moniku. Je unavená po celom týždni a mieni dnes iba relaxovať.
Hra - Monster High Dracubecca Dress Up
Video sa načíta
Oblečte Draculauru do krádnych nových šiat, ktoré si zakúpila. Stačí si vybrať zo skrine, kde nájdete množstvo účesov a šiat.

X-Girl Scene Maker

10.4.2015
88%
Hra - X-Girl Scene Maker
Video sa načíta
Vytvorte si vlastného avatara za pár minút a vytvorte najkrajšiu bojovnicu zo všetkých. Na výber máte účesy, šaty a rôzne bojové doplnky, ktoré môžete použiť. Príjemnú zábavu.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie