Hry obliekačky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Victorian Wedding Dresses
Video sa načíta
Pomôžte s výberom šiat tejto krásnej neveste. Je toho názoru, že šaty z viktoriánskej doby sa náramne hodia na jej veľkú a romantickú svadbu. Tak si dajte záležať, nech na tento deň nikdy nezabudne.
Hra - Editor's Pick: Winter Holiday
Video sa načíta
Klára sa chystá ísť na hory a preto potrebuje nový outfit, ktorý zaujme. vyberte jej zo skrine niečo pekné a moderné, aby očarila nejedného muža.
Hra - Sporty-Inspired Tops
Video sa načíta
Oblečte Samanthu tentoraz do športovo- elegantného oblečenia. Na výber máte niekoľko amerických búnd, krásne doplnky a topy. Podarí sa vám z nej vytvoriť kočku?

Houndstooth Trend

VČERA
80%
Hra - Houndstooth Trend
Video sa načíta
Oblečte túto štýlovú slečnu do krásneho, formálneho oblečenia, ktoré nosí do práce. Najskôr ju učešte a potom jej vyberte niečo pekné na seba.

Ball Gowns

PREDVČEROM
86%
Hra - Ball Gowns
Video sa načíta
Staňte sa stylistkou a maskérkou mladých modeliek. Dnes dostanete jednu na starosť. Pripravte ju na mólo, no najskôr ju musíte nalíčiť a potom ju obliecť do úžasných plesových šiat!

Real Wedding Braids

PREDVČEROM
86%
Hra - Real Wedding Braids
Video sa načíta
Pripravte nevestu na jej svadobný deň, ktorý sa už nekompromisne blíži. najskôr sa musíte postarať o jej vlasy a výber svadobných šiat. Dokážete jej poradiť a stihnúť svadbu?

Young Housewife

VČERA
72%
Hra - Young Housewife
Video sa načíta
Oblečte a upravte túto krásnu študentku! Môžete ju nalíčiť, učesať a obliecť do kopy oblečenia, ktoré má v šatníku. Tiež nezabudnite na módne doplnky.

A Pink Birthday

VČERA
66%
Hra - A Pink Birthday
Video sa načíta
Nikola má dnes narodeniny v ružovom štýle! Takže ju poriadne nahoďte do ružovučkej farby a oslávte s ňou jej narodeniny! Stačí len vybrať pekné oblečenie a účes, ktorý jej najviac sedí.

Shining In The Night 2

PREDVČEROM
78%
Hra - Shining In The Night 2
Video sa načíta
Claire a Chloe sa chystajú na večierok, na ktorý boli pozvané. Musíte ich pekne nalíčiť, obliecť a učesať.

Shake It Up Makeover

PREDVČEROM
78%
Hra - Shake It Up Makeover
Video sa načíta
Roztočte to na parkete s dvoma hrdinkami zo známeho seriálu a vyberte im oblečenie tentoraz vy. Okrem oblečenia im môžete poradiť aj v oblasti make-upu. Príjemnú zábavu.

Pink Candy Princess

VČERA
61%
Hra - Pink Candy Princess
Video sa načíta
Kto z vás najlepšie vystrojí túto mladú krásavicu? Stačí len vybrať dobré oblečenie a šperky.

Vampire Diaries

22.1.2015
86%
Hra - Vampire Diaries
Video sa načíta
Pripravte Moniku na veľký maškarný večierok. Rozhodla sa, že pôjde za upírku. Tak ju na to pripravte! Začnite pleťovými maskami, pokračujte líčením a nakoniec ju oblečte.

Frozen School Dress Code

PREDVČEROM
72%
Hra - Frozen School Dress Code
Video sa načíta
Elsa a jej sestra sa majú zúčastniť školského plesu. Pomôžte tentoraz Else s výberom moderných šiat a doplnkov. nezabudnite ani na účes.

Queen's Here 2

23.1.2015
80%
Hra - Queen's Here 2
Video sa načíta
Táto nerozlučná dvojka bola pozvaná na ďalší večierok, takže vaša úloha bude jasná. Musíte ich obe riadne pripraviť tak, že začnete líčením, pekne ich učešte a potom ich oblečte do krásneho oblečenia.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie