Hry obliekačky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Eliza Mermaid And Nemo Ocean Adventure
Video sa načíta
Preskúmajte s Eliz podmorský svet. Pritom ju budete môcť vybrať rôzne šaty a doplnky. Tiež môžete vybrať dekorácie pre podmorský svet.
Hra - Rachel And Filip Shopping Day
Video sa načíta
Tento zamilovaný pár sa chystá na nákupy, pomôžete im? Pre slečnu musíte vybrať vhodné šaty či iné oblečenie. Pre môže potom nohavice alebo sako.
Hra - Pony Princess Prom Night
Video sa načíta
Slečna sa chystá na svoj prvý ples a nevie, čo si má na seba obliecť. Pomôžete ju vybrať? K dispozícii budete mať veľa druhov šiat a doplnkov.

Sisters Back To School

27.9.2016
84%
Hra - Sisters Back To School
Video sa načíta
Sestry sa chystajú späť do školy, ale budú potrebovať vašu pomoc. Musíte nájsť ich školské pomôcky a iné veci. Následne im budete musieť vybrať vhodné oblečenie a doplnky do školy.
Hra - Tris Date Night Dolly Dress Up
Video sa načíta
Tris sa chystá nočné rande a vy ju musíte vybrať vhodné šaty. Bohužiaľ však nevidíte, čo má Tris v šatníku. Vždy sa vám objavia tri škatule, z ktorých vyberiete vždy jednu. Následný obsah bude prekvapením.
Hra - Pregnant Princess Special Gifts
Video sa načíta
Tehotná slečna dostala mnoho darov pre svoje bábätko. Niekam sa však stratili a vy ich budete musieť nájsť. Akonáhle ich nájdete, môžete ich rozbaliť a zistiť, čo sa v nich ukrýva.

Rapunzel Princess Idol

25.9.2016
78%
Hra - Rapunzel Princess Idol
Video sa načíta
Rapunzel sa chystá do súťaže a musí sa správne nalíčiť a obliecť. Pomôžete ju? K dispozícii budete mať veľa druhov oblečenia a doplnkov.

Chloe's Wedding Ceremony

24.9.2016
80%
Hra - Chloe's Wedding Ceremony
Video sa načíta
Chloe sa bude vydávať a vy ju môžete pomôcť vybrať tie najkrajšie šaty. Akonáhle vyberiete vhodné šaty, môžete vybrať aj dekorácie pre svadobný obrad.

Princess Perfect Prep

23.9.2016
80%
Hra - Princess Perfect Prep
Video sa načíta
Princezná sa určite chystá niekam von a bude potrebovať vašu pomoc. Musíte ju správne nalíčiť a následne aj obliecť. Tiež môžete pridať vhodné doplnky.

Fairy's Tiny Spa

23.9.2016
80%
Hra - Fairy's Tiny Spa
Video sa načíta
Víla si zaletel do kúpeľov a potrebuje, aby sa o nej niekto postaral. Urobil ju masku, namasíroval chrbát a podobne. Zvládnete to?

Little Princess Surprise

22.9.2016
78%
Hra - Little Princess Surprise
Video sa načíta
Opäť budete hľadať schovaná kinder vajíčka. V nich sa potom ukrývajú rôzne hračky. Podarí sa vám je nájsť všetky?

Princess First Date

19.9.2016
80%
Hra - Princess First Date
Video sa načíta
Princezná sa chystá na svoje prvé rande a vy ju musíte pomôcť sa obliecť. Vyberte tie najlepšie šaty a doplnky z jej šatníka.
Hra - Disney Princess BFFs Spree
Video sa načíta
Máme tu tri princezné, ktoré nutne potrebujú vymeniť šaty. Vždy si vyberiete jednu z nich a oblečiete ju. K dispozícii máte niekoľko šiat a doplnkov.

Dove Prom Dolly Dress Up

17.9.2016
80%
Hra - Dove Prom Dolly Dress Up
Video sa načíta
Slečna sa chystá na ples a vy ju musíte vybrať tie najlepšie šaty a doplnky. Aby to nebolo tak ľahké, dopredu neviete, čo má v šatníku. Vždy si otvoríte krabicu a v nej budú schované kúsky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)