Hry obliekačky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Last Minute Makeover Cheerleader
Video sa načíta
Zápas za chvíľu začne a táto pekná roztlieskavačka má len pár minút na prípravu. Pomôžte jej s makeoverom, výberom make-upu a oblečenia, aby tréning stihla.
Hra - Sorority Girl Makeover
Video sa načíta
Pripravte túto dievčinu na rande s jej chalanom! Urobte jej pár pleťových masiek, zbavte ju pupienkov, nalíčte ju a hlavne ju nezabudnite učesať. Vo finále ju musíte pekne obliecť, tak dajte si záležať!
Hra - Makeup Studio Summer Eyes
Video sa načíta
Vymyslite tejto mladej slečne pekný make-up na toto leto. Najskôr jej vyčistíte tvár a potom jej vyberiete pekné oblečenie, aby dopľňalo váš nový make-up.
Hra - Cerise Hood Makeover
Video sa načíta
Cerise Hood, dcéra červenej čiapočky, sa rozhodla, že si zmení nie len outfit, ale aj make-up a nové doplnky. Pomôžte jej s výberom!

Fashion Studio Jumpsuit DesignNÁŠ TIP

28.7.2014
93%
Hra - Fashion Studio Jumpsuit Design
Video sa načíta
Vytvorte si peknú a modernú kombinézu v tejto hre za pár minút. Najskôr si načrtnete nákres a potom sa pustíte do šitia. Nakoniec môžete kombinézu vylepšiť pekným účesom, doplnkami a topánkami.

Ada's Birthday

VČERA
77%
Hra - Ada's Birthday
Video sa načíta
Oblečte a pekne upravte túto mladú dievčinu, ktorá má dnes narodeniny a večer sa chystá do reštaurácie. Upravte jej vlásky, nalíčte ju a dodajte jej poriadny štýl krásnym oblečením.
Hra - Ever After High Ashlynn Ella
Video sa načíta
Pomôžte Ashlynn s každodenným makeoverom. Najskôr jej vyčistíte tvár, vyberiete make-up a nakoniec aj šaty, podľa svojej voľby a farb, ktorá sa vám najviac bude páčiť.
Hra - Last Minute Makeover Cover Girl
Video sa načíta
Táto modelka má už len pár minút na to, aby sa pripravila. Spravte jej v najväčšej rýchlosti pekný make-up a vyberte jej moderné oblečenie.

Gorgeous Elf Makeover

28.7.2014
87%
Hra - Gorgeous Elf Makeover
Video sa načíta
Postarajte sa o tuto sympatickú elfku, ktorá žije v lese. Svoj vzhľad zanedbala a preto potrebuje vašu pomoc.Vyberte jej pekný účes, šaty a doplnky, aby mohla ísť domov.

Design My Clothes

PREDVČEROM
80%
Hra - Design My Clothes
Video sa načíta
Pomôžte tejto dievčine stvoriť nové oblečenie. Bude to jednoduché, navlečte ju do oblečenia a potom jej ho upravte. Môžete jej dať rôzne farby aj motívy, všetko záleží len na vás.

The Teen Style

PREDVČEROM
76%
Hra - The Teen Style
Video sa načíta
Je tu ďalšia obliekačka, v ktorej sa postaráte o túto malú tínedžerku Kamilu. Dneska sa chystá s kamarátkami do mesta a chce vyzerať úchvatne. Takže ju pekne nalíčte, učešte a oblečte do pekných šatočiek.

Ghoulia Freaky Makeover

24.7.2014
92%
Hra - Ghoulia Freaky Makeover
Video sa načíta
Ghoulia zanedbala svoj vzhľad a rada by sa vyrovnala svojim kamarátkam. Vezmite si ju do parády a vyberte jej pekný účes, šaty a doplnky.

Dora Great Makeover

28.7.2014
78%
Hra - Dora Great Makeover
Video sa načíta
Dora sa rozhodla pre veľkú zmenu účesu a make-upu. Navrhnite jej aké vlasy a make-up by mala nosiť, aby sa páčila kamarátom.
Hra - Monster High Zombie Shake Venus McFlyTrap
Video sa načíta
Vyberte Venus pekné oblečenie z jej skrine. Okrem toho v nej nájdete pekné účesy a doplnky, ktoré by sa jej mohli hodiť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie