Hry obliekačky

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.11.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Frozen Sisters Valentine Date
Video sa načíta
Anna a Elsa idú na večeru so svojimi priateľmi a preto sa rozhodli, že sa na deň Valentína upravia, aby sa im páčili. Pomôžte každej z nich s výberom make-upu, účesu a šiat.
Hra - Makeover Studio Geisha Girl
Video sa načíta
Urobte z tradičnej Geishi modernú slečnu tohto storočia. Aby ste ju mohli vylepšiť musíte jej navrhnúť šaty, účes a samozrejme make-up. Svojou prácou budete na koneci určite prekvapené.

Anna Valentine Date

VČERA
76%
Hra - Anna Valentine Date
Video sa načíta
Anna má ísť so svojim priateľom na večeru, problém však spočíva v tom, že Anna nie je upravená. Pomôžte jej s úpravou pleti, výberom make-upu a moderných šiat. Pomôžte jej, aby si Valentín užila.
Hra - Spring Break At Farm
Video sa načíta
Oblečte a opravte túto mladú a krásnu slečnu. Bude len na vás, ako si s tým poradíte.
Hra - Princesses vs Villains Selfie Challenge
Video sa načíta
Rozhodnite kto urobí lepšiu selfie. Budú to princezné alebo ich nepriatelia? Vyberte pre každého najkrajšie šaty a doplnky.

Miss World

7.2.2016
82%
Hra - Miss World
Video sa načíta
Tri princezné sa rozhodli, že sa zúčastnia súťaže krásy. Rozhodnite, ktorá z nich by mala vyhrať najvyšší titul a vyberte im k tomu aj oblečenie.

Belle's Magical Closet

7.2.2016
76%
Hra - Belle's Magical Closet
Video sa načíta
Bella potrebuje pár predmetov, aby mohla ísť na rande. Pomôžte jej s ich nájdením a vyberte jej šaty a doplnky.
Hra - Ever After High Birthday Ball Cedar Wood
Video sa načíta
Oblečte Cedar Hood a vyberte jej nové odvážnejšie oblečenie, ktoré by sa k jej osobe hodilo. Bude sa jej váš výber páčiť?

Fashion Studio Goth Girl

31.1.2016
91%
Hra - Fashion Studio Goth Girl
Video sa načíta
Vyberte pre gothičku vhodné oblečenie. Najskôr jej ho navrhnite ušijete a nakoniec vylepšíte doplnkami, ktoré máte k dispozícii. Bude váš outfit najkrajší?
Hra - Fashion Dresses Designer
Video sa načíta
Vytvorte pre Melissu novýá moderný outfit, ktorý by sa jej mohol páčiť. Výber strihu a farieb je len na vás, preto neváhajte s neobvyklím výstrihom.

Sunglasses On Head

7.2.2016
70%
Hra - Sunglasses On Head
Video sa načíta
Nalíčte a opravte túto slečnu, ako si predstavujete. Tiež jej budete môcť učesať a obliecť. Bude záležať len na vás, ako si si tým poradíte.

Dandelions 2

7.2.2016
70%
Hra - Dandelions 2
Video sa načíta
Marta a Denisa sa spolu chystajú na prechádzku a na vás bude je pekne upraviť. Vyberte im oblečenie, účes a pekne je nalíčte. Bude len na vás, ako si s tým poradíte.

Dreamy Fairy Bride

6.2.2016
76%
Hra - Dreamy Fairy Bride
Video sa načíta
Lesná víla sa bude vydávať a preto potrebuje krásne šaty, make-up a rôzne doplnky. Pomôžte jej s výberom, aby sa stala najkrajšou nevestou.
Hra - Kendall Jenner & Friends Hair Salon
Video sa načíta
Pomôžte kaderníčke, aby upravila známe celebrity, čo najlepšie. Každá z nich od vás bude očakávať niečo iné. Splňte každej z nich všetko, čo požaduje.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)