Hry obliekačky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Eliza Kinder Surprise

PREDVČEROM
80%
Hra - Eliza Kinder Surprise
Video sa načíta
V tejto hre sa snaží pomôcť Elize nájsť všetky kinder vajíčka. Každé vajíčko môžete otvoriť a pozrieť sa, aké skrýva prekvapenie.
Hra - Eliza And Chloe Bff Pool Party
Video sa načíta
Dve najlepšie kamošky sa chystajú k bazénu. Jednej z nich musíte vybrať tie najkrajšie plavky a prikrývky. Akonáhle budete pri bazéne, budete môcť vybrať rôzne dekorácie.
Hra - Rapunzel And Flynn Happy Family
Video sa načíta
Rapunzel čaká bábätko a vy ju môžete pomôcť s jej obliekaním. Na výber máte niekoľko tričiek, šiat a sukní. Tiež môžete dekorovať izbu pre bábätko.
Hra - Elsa Preparing Anna Wedding
Video sa načíta
Elsa pomáha svojej sestre Anne s prípravou jej svadby. Najprv budete musieť vybrať vhodné šaty a doplnky. Následne budete vyberať dekorácie pre svadobný obrad a hostinu.

Elsa Closet Dressup

14.8.2016
81%
Hra - Elsa Closet Dressup
Video sa načíta
Elsa má sa chystá na schôdzku a jej šatník je naozaj veľký. Číta niekoľko kusov šiat, kabeliek, topánok a doplnkov. Pomôžete ju vybrať tie správne šaty?

Eliza Perfect Wedding

13.8.2016
78%
Hra - Eliza Perfect Wedding
Video sa načíta
Eliza sa chystá na svadbu a potrebuje vašu pomoc v podobe výberu šiat, účesu a doplnkov. Môžete použiť už prednastavené kombinácia šiat alebo si vybrať vlastný podľa ľubovôle.

Eliza Diva Fashion

12.8.2016
72%
Hra - Eliza Diva Fashion
Video sa načíta
Pomôžte Elize vybrať tie najlepšie šaty. Môžete sa buď nechať prekvapiť už prednastavenými kombináciami alebo vybrať účes, šaty či rozdielne diely podľa fantázie.

Fairy Tale Princess

30.7.2016
78%
Hra - Fairy Tale Princess
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať princeznej s líčením jej tváre. Najprv ju však musíte tvár vyčistiť. Akonáhle ju nalíčite, môžete vybrať aj účes alebo šaty a rôzne doplnky.

Ice Princess Makeup Time

24.7.2016
76%
Hra - Ice Princess Makeup Time
Video sa načíta
V tejto hre budete spoločne pomáhať s jej liečením. Akonáhle slečnu nalíčite, budete môcť vybrať slušivé šaty a rôzne doplnky.
Hra - Mermaid Princess Glossy Makeup
Video sa načíta
Slečna by potrebovala menšie pomoc s make-upom a následne aj s vybraním toho správneho oblečenia. Pomôžete jej? K dispozícii budete mať veľa rôznych doplnkov a taky maľovátkach.

Ice Queen Pool Day

22.7.2016
76%
Hra - Ice Queen Pool Day
Video sa načíta
Slečna pri bazéne chce vyskúšať nové oblečenie a vy ju s tým musíte pomôcť. K dispozícii budete mať veľa dvojdielnych aj jednodielnych plaviek. Tiež môžete pridať nejaký ten doplnok.
Hra - Princess Prom Photoshoot
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu nachystať slečnu na fotenie pred plesom! Slečne musíte vyčisti pleť, namaľovať ju a zvoliť vhodný účes. Následne zvolíte aj slušivé šaty.

Late To School

2.7.2016
64%
Hra - Late To School
Video sa načíta
Maria príde neskoro do školy a na vás bude ju rýchlo obliecť. Tiež jej môžete vybrať účes, tak sa snažte.

Julia Styles

1.7.2016
65%
Hra - Julia Styles
Video sa načíta
Julia chce vybrať nové oblečenie, lenže nevie aké. Bude to len na vás, čo jej vyberiete a tiež ju môžete učesať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)