Make-up

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

4.8.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Queen Makeover

1.8.2016
80%
Hra - Queen Makeover
Video sa načíta
V tejto hre budete slečne čistiť tvár a následne ju namaľovať. Tiež ju môžete zvoliť účes, vybrať oblečenie a pridať nejaký doplnok.
Hra - Bathing Spa Pregnant Queen
Video sa načíta
V tejto hre budete starať o tehotnú slečnu. Tak si zašla do kúpeľov a potrebuje pomasírovať chrbát, vyčistiť tvár a namaľovať. Následne musíte vybrať vhodné oblečenie a doplnky.

Beautiful Girl Spa

31.7.2016
78%
Hra - Beautiful Girl Spa
Video sa načíta
Slečna si prišla užiť do kúpeľov a vy sa o ňu musíte postarať. Najprv pripravíte kúpeľ a následne vyčistíte pleť. Akonáhle slečnu nalíčite, budete ju môcť obliecť a pridať nejaký doplnok.

Fairy Tale Princess

30.7.2016
78%
Hra - Fairy Tale Princess
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať princeznej s líčením jej tváre. Najprv ju však musíte tvár vyčistiť. Akonáhle ju nalíčite, môžete vybrať aj účes alebo šaty a rôzne doplnky.

Fashion Makeover Care

26.7.2016
78%
Hra - Fashion Makeover Care
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete pomáhať slečne s čistením jej tváre, líčením a obliekaním. Vybrať si budete môcť z mnohých čistiacich vecí na tvár a líčidiel. Tiež môžete vyberať z mnohých doplnkov a oblečenia.

Princess Face Makeover

25.7.2016
78%
Hra - Princess Face Makeover
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej si môžete vytvoriť vlastné veľkonočné vajíčko. Najprv ho však musí sliepočka zniesť a vy ho potom musíte uvariť. Následne môžete začať dekorovať. K dispozícii budete mať veľa farieb, vzorov a doplnkov.

Sweet Girl Makeover

25.7.2016
76%
Hra - Sweet Girl Makeover
Video sa načíta
Pomôžete mladej slečne vyčistiť jej tvár, nalíčiť ju a obliecť ju? K dispozícii budete mať veľa rôznych líčidiel, oblečenia a doplnkov.

Ice Princess Makeup Time

24.7.2016
76%
Hra - Ice Princess Makeup Time
Video sa načíta
V tejto hre budete spoločne pomáhať s jej liečením. Akonáhle slečnu nalíčite, budete môcť vybrať slušivé šaty a rôzne doplnky.

Barbara Makeup Time

23.7.2016
78%
Hra - Barbara Makeup Time
Video sa načíta
Pomôžte Barbare s jej liečením. K dispozícii budete mať veľa očných tieňov, rúžov, riaseniek alebo tváreniek. Tiež môžete vybrať oblečenie a rôzne doplnky.
Hra - Mermaid Princess Glossy Makeup
Video sa načíta
Slečna by potrebovala menšie pomoc s make-upom a následne aj s vybraním toho správneho oblečenia. Pomôžete jej? K dispozícii budete mať veľa rôznych doplnkov a taky maľovátkach.
Hra - Princess Prom Photoshoot
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu nachystať slečnu na fotenie pred plesom! Slečne musíte vyčisti pleť, namaľovať ju a zvoliť vhodný účes. Následne zvolíte aj slušivé šaty.
Hra - So Sakura: Winter Glamour
Video sa načíta
Zima je tu a Sakura by rada mala nejaký dobrý tip na zimné líčenie. S tým ju môžete pomôcť! Stačí ju pomôcť s čistením a úpravou tváre. Následne vyberiete ten správny makeup, zostrih a outfit!

So Sakura: Cute Princess

18.6.2016
76%
Hra - So Sakura: Cute Princess
Video sa načíta
Pomôžte Sakure s jej líčením! Na výber budete mať veľa druhov makeupu, ale najprv musíte slečne tvár vyčistiť a aplikovať pleťovú masku. Následne môžete vybrať zostrih a oblečenie.

Fairy Beauty Salon

16.6.2016
75%
Hra - Fairy Beauty Salon
Video sa načíta
Nalíčte a oblečte túto mladú slečnu podľa vašich predstáv! Bude len na vás, ako si s tým poradíte.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)