Make-up

Od najnovších

Goodgame Empire

27.11.2015
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Pure Princess Real Makeover
Video sa načíta
Slečne budete musieť najprv vyčistiť tvár a dať tvárovej masky. Následne môžete vybrať vhodný make up. Tiež môžete vybrať šaty a doplnky.

Hair Do Design

16.10.2016
80%
Hra - Hair Do Design
Video sa načíta
Super hra, kde sa budete starať o vlasy a pleť. Môžete si vybrať, čím chcete začať.

Rapunzel Princess Idol

25.9.2016
78%
Hra - Rapunzel Princess Idol
Video sa načíta
Rapunzel sa chystá do súťaže a musí sa správne nalíčiť a obliecť. Pomôžete ju? K dispozícii budete mať veľa druhov oblečenia a doplnkov.

Princess Perfect Prep

23.9.2016
80%
Hra - Princess Perfect Prep
Video sa načíta
Princezná sa určite chystá niekam von a bude potrebovať vašu pomoc. Musíte ju správne nalíčiť a následne aj obliecť. Tiež môžete pridať vhodné doplnky.

Fairy's Tiny Spa

23.9.2016
80%
Hra - Fairy's Tiny Spa
Video sa načíta
Víla si zaletel do kúpeľov a potrebuje, aby sa o nej niekto postaral. Urobil ju masku, namasíroval chrbát a podobne. Zvládnete to?
Hra - Arabian Princess Real Makeover
Video sa načíta
Arabská princezná potrebuje kompletnú starostlivosť o pleť a vy ju musíte pomôcť. Najprv pleť musíte vyčistiť a následne použiť makeup. Následne môžete princeznú obliecť.
Hra - So Sakura Summer Vacation
Video sa načíta
Sakura sa vypravila na letnú dovolenku, potrebuje však zmeniť vzhľad. Najprv ju vyčistíte a namaľujete tvár. Potom navštívite kaderníka a nakoniec vyberiete ten správny outfit na letnú dovolenku.

Queen Makeover

1.8.2016
80%
Hra - Queen Makeover
Video sa načíta
V tejto hre budete slečne čistiť tvár a následne ju namaľovať. Tiež ju môžete zvoliť účes, vybrať oblečenie a pridať nejaký doplnok.
Hra - Bathing Spa Pregnant Queen
Video sa načíta
V tejto hre budete starať o tehotnú slečnu. Tak si zašla do kúpeľov a potrebuje pomasírovať chrbát, vyčistiť tvár a namaľovať. Následne musíte vybrať vhodné oblečenie a doplnky.

Beautiful Girl Spa

31.7.2016
78%
Hra - Beautiful Girl Spa
Video sa načíta
Slečna si prišla užiť do kúpeľov a vy sa o ňu musíte postarať. Najprv pripravíte kúpeľ a následne vyčistíte pleť. Akonáhle slečnu nalíčite, budete ju môcť obliecť a pridať nejaký doplnok.

Fairy Tale Princess

30.7.2016
78%
Hra - Fairy Tale Princess
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať princeznej s líčením jej tváre. Najprv ju však musíte tvár vyčistiť. Akonáhle ju nalíčite, môžete vybrať aj účes alebo šaty a rôzne doplnky.

Fashion Makeover Care

26.7.2016
78%
Hra - Fashion Makeover Care
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete pomáhať slečne s čistením jej tváre, líčením a obliekaním. Vybrať si budete môcť z mnohých čistiacich vecí na tvár a líčidiel. Tiež môžete vyberať z mnohých doplnkov a oblečenia.

Princess Face Makeover

25.7.2016
78%
Hra - Princess Face Makeover
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej si môžete vytvoriť vlastné veľkonočné vajíčko. Najprv ho však musí sliepočka zniesť a vy ho potom musíte uvariť. Následne môžete začať dekorovať. K dispozícii budete mať veľa farieb, vzorov a doplnkov.

Sweet Girl Makeover

25.7.2016
76%
Hra - Sweet Girl Makeover
Video sa načíta
Pomôžete mladej slečne vyčistiť jej tvár, nalíčiť ju a obliecť ju? K dispozícii budete mať veľa rôznych líčidiel, oblečenia a doplnkov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)