Make-up

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Audrey Venice Carnival Fashion
Video sa načíta
Slečna potrebuje nový make up a outfit. Pomôžete ju s tým?
Hra - Sleeping Princess Spa Day
Video sa načíta
Slečna si išla užiť do wellnes a vy sa o ňu musíte postarať. Najprv ju urobíte masku na tvár a vyčistíte ho. Tiež budete musieť urobiť masku na chrbát. Potom slečnu nalíčite a vyberiete pre ňu oblečenie.

Blonde Princess Spa Day

12.12.2016
82%
Hra - Blonde Princess Spa Day
Video sa načíta
Postarajte sa o mladú krásku v kúpeľoch! Najskôr musíte urobiť masku tváre a vyčistiť ho. Vašej starostlivosťou prejdú tiež jej chrbát. Potom vyberiete vhodný make up a oblečenie.

Glam College Prep

1.12.2016
79%
Hra - Glam College Prep
Video sa načíta
Slečna sa chystá na školu a potrebuje pomôcť s výberom vhodného oblečenia. Tiež ju musíte nalakovať nechty a urobiť make up.
Hra - Wedding Complete Makeover
Video sa načíta
Pomôžte slečne s prípravou na jej svadobný deň. Najprv musíte vytvoriť svadobné oznámenia. Potom slečnu budete maľovať a vyberať vhodné šaty. Nakoniec môžete použiť niekoľko dekorácií na obrad.

Prom Queen Style

5.11.2016
80%
Hra - Prom Queen Style
Video sa načíta
V tejto hre budete musieť pripraviť slečnu na ples. Najskôr ju musíte vyčistiť pleť a namaľovať ju. Potom môžete vybrať vhodné šaty a doplnky.
Hra - Mermaid Princess Real Makeover
Video sa načíta
Postarajte sa o morskú pannu. Najprv ju musíte vyčistiť tvár, než ju budete líčiť. Tiez mozem Vybrať rôzne doplnky.
Hra - Pure Princess Real Makeover
Video sa načíta
Slečne budete musieť najprv vyčistiť tvár a dať tvárovej masky. Následne môžete vybrať vhodný make up. Tiež môžete vybrať šaty a doplnky.

Hair Do Design

16.10.2016
80%
Hra - Hair Do Design
Video sa načíta
Super hra, kde sa budete starať o vlasy a pleť. Môžete si vybrať, čím chcete začať.

Rapunzel Princess Idol

25.9.2016
78%
Hra - Rapunzel Princess Idol
Video sa načíta
Rapunzel sa chystá do súťaže a musí sa správne nalíčiť a obliecť. Pomôžete ju? K dispozícii budete mať veľa druhov oblečenia a doplnkov.

Princess Perfect Prep

23.9.2016
80%
Hra - Princess Perfect Prep
Video sa načíta
Princezná sa určite chystá niekam von a bude potrebovať vašu pomoc. Musíte ju správne nalíčiť a následne aj obliecť. Tiež môžete pridať vhodné doplnky.

Fairy's Tiny Spa

23.9.2016
80%
Hra - Fairy's Tiny Spa
Video sa načíta
Víla si zaletel do kúpeľov a potrebuje, aby sa o nej niekto postaral. Urobil ju masku, namasíroval chrbát a podobne. Zvládnete to?
Hra - Arabian Princess Real Makeover
Video sa načíta
Arabská princezná potrebuje kompletnú starostlivosť o pleť a vy ju musíte pomôcť. Najprv pleť musíte vyčistiť a následne použiť makeup. Následne môžete princeznú obliecť.
Hra - So Sakura Summer Vacation
Video sa načíta
Sakura sa vypravila na letnú dovolenku, potrebuje však zmeniť vzhľad. Najprv ju vyčistíte a namaľujete tvár. Potom navštívite kaderníka a nakoniec vyberiete ten správny outfit na letnú dovolenku.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)