Letecké

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Unending Flight

29.9.2014
78%
Hra - Unending Flight
Video sa načíta
Okrem toho, že si môžete lietadlo navrhnúť môžete s ním aj lietať. vašou úlohou je, aby ste sa vyhli prekážkam, ktoré vám stoja v ceste. Podarí sa vám zlomiť rekord?

Park My PlaneHra na skóreHra o medaily

24.9.2014
73%
Hra - Park My Plane
Video sa načíta
Zaparkujte každé lietadlo včas a hlavne správne! Keď lietadlo priletí, tak na neho kliknete a prídete s ním k správnemu miestu. Akonáhle bude lietadlo obsadené pasažiermi, tak s ním musíte odletieť.

Transcopter

24.6.2014
75%
Hra - Transcopter
Video sa načíta
V hre Transcopter budete ovládať malú helikoptéru, ktorá má za úlohu dopraviť na druhú stranu guličky. Čím viac guličiek doveziete, tým lepšie. Pri náraze sa poškodíte a v pokročilých kolách sa pripravte aj na lietajúce predmety. Dokážete v poriadku splniť všetky podmienky prepravy?

Jets Of War

13.5.2014
84%
Hra - Jets Of War
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej si môžete vyskúšať, aké to je byť pilotom vo stíhacím letúne. K dispozícii budete mať dva odlišné modely a budete mať za úlohu ubrániť dve ropné plošiny. K dispozícii budete mať slušný arzenál zbraní.

Dogfight SIM

11.5.2014
76%
Hra - Dogfight SIM
Video sa načíta
Parádna letecká hra, v ktorej zasadnete do kokpitu bojového dvojplošníka. S ním potom budete plniť rôzne bojové misie, v ktorých budete zostreľovať nepriateľské lietadlá alebo ničiť pozemné jednotky a budovy.

Plane LoopyHra na skóre

14.3.2014
66%
Hra - Plane Loopy
Video sa načíta
Plane Loopy je letecká hra, v ktorej budete ovládať malé lietadlo. Počas letu, bude vašou úlohou zbierať mince, praskať balóniky a prelietavať cez kruhy. Aby ste nestroskotali, musíte sa vyhýbať aj prekážkam. V hre taktiež nájdete mnoho vylepšení.

Hanna in a Choppa

3.3.2014
78%
Hra - Hanna in a Choppa
Video sa načíta
V tejto hre budete plniť rôzne zložité úlohy a snažiť sa pritom nepoškodiť vrtuľník. Ten síce niečo vydrží, ale keď s ním buchnete o zem, tak sa rozbije. Medzi úlohy, ktoré budete plniť, patrí napr. prenášanie objektov, otváranie dverí, úhybné manévre a mnoho ďalších.
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video sa načíta
Zahrajte si aj vy túto hru, v ktorej budete ovládať draka, zbierať diamanty a vyhýbať sa rôznym prekážkam. Diamanty, ktoré sú v hre majú rôznu silu, napríklad vám dodajú rýchlosť alebo naopak spomalia. Podarí sa vám prejsť najdlhší úsek?

TU-46

28.12.2013
76%
Hra - TU-46
Video sa načíta
Zahrajte si na pilota dopravného lietadla TU-46. Vašou úlohou bude prepravovať ľudí po celom svete. S lietadlom budete musieť vzlietnuť, letieť a nakoniec aj bezpečne pristáť. Nie je to však vôbec jednoduché!

Captain Nutty

6.11.2013
78%
Hra - Captain Nutty
Video sa načíta
Vydajte sa s lietajúcou veveričkou na dobrodružnú cestu a pokúste sa úspešne zdolať všetky prekážky a nástrahy. Dôležité bude zbierať po ceste oriešky a mince, za ktoré získate body navyše a naviac vám poslúžia na nákup najrôznejších upgradov.

Help Me Fly

21.10.2013
82%
Hra - Help Me Fly
Video sa načíta
Cieľom logickej hry Help Me Fly je dostať elektrickú energiu z baterky k malému lietadielku. K vedeniu energie môžete využiť všetky dostupné herné prvky, ktoré je potreba správne rozmiestniť na hraciu plochu. Snažte sa pritom pozbierať všetky hviezdičky, aby ste získali maximum bodov.

Lego Iron Man

29.9.2013
70%
Hra - Lego Iron Man
Video sa načíta
Iron Man je členom zoskupenia Avengers a je pripravený bojovať vždy za dobro ľudí. V hre Lego Iron Man ho bude potrebné, pretože sa musí vysporiadať s nepriateľmi, ktorí sa pohybujú na lietajúcich plošinách a ich veliteľom je samotný Loki. Lokiho nájdete na konci hry, ale poraziť ho nie je vôbec…
Hra - Green Adventures Wings Version
Video sa načíta
Hra Green Adventures Wings Version je veľmi pôsobivým leteckým simulátorom, pretože tu nebudete pilotovať klasické lietadlo. Budete riadiť rogalo a musíte predviesť Vaše schopnosti. Cieľom je preletieť zelenými kruhmi. Vyhnúť sa lietajúcemu balónu a doletieť do horúceho prúdu, ktorý Vás vynesie do…

Micro Olympics

15.9.2013
62%
Hra - Micro Olympics
Video sa načíta
Hra Micro Olympics je výborná na odreagovanie. Trochu preverí Váš postreh. Cieľom je doletieť s lietadielkom čo najďalej a pokiaľ je to možné, tak aj prekonať Vášho protivníka. Pomôcť Vám môžu aj vylepšenia, ktoré je možné dostať v obchode.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie