Letecké

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Plane LoopyHra o medaily

14.3.2014
66%
Hra - Plane Loopy
Video sa načíta
Plane Loopy je letecká hra, v ktorej budete ovládať malé lietadlo. Počas letu, bude vašou úlohou zbierať mince, praskať balóniky a prelietavať cez kruhy. Aby ste nestroskotali, musíte sa vyhýbať aj prekážkam. V hre taktiež nájdete mnoho vylepšení.
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video sa načíta
Zahrajte si aj vy túto hru, v ktorej budete ovládať draka, zbierať diamanty a vyhýbať sa rôznym prekážkam. Diamanty, ktoré sú v hre majú rôznu silu, napríklad vám dodajú rýchlosť alebo naopak spomalia. Podarí sa vám prejsť najdlhší úsek?

Hanna in a Choppa

3.3.2014
78%
Hra - Hanna in a Choppa
Video sa načíta
V tejto hre budete plniť rôzne zložité úlohy a snažiť sa pritom nepoškodiť vrtuľník. Ten síce niečo vydrží, ale keď s ním buchnete o zem, tak sa rozbije. Medzi úlohy, ktoré budete plniť, patrí napr. prenášanie objektov, otváranie dverí, úhybné manévre a mnoho ďalších.

TU-46

28.12.2013
76%
Hra - TU-46
Video sa načíta
Zahrajte si na pilota dopravného lietadla TU-46. Vašou úlohou bude prepravovať ľudí po celom svete. S lietadlom budete musieť vzlietnuť, letieť a nakoniec aj bezpečne pristáť. Nie je to však vôbec jednoduché!

Captain Nutty

6.11.2013
78%
Hra - Captain Nutty
Video sa načíta
Vydajte sa s lietajúcou veveričkou na dobrodružnú cestu a pokúste sa úspešne zdolať všetky prekážky a nástrahy. Dôležité bude zbierať po ceste oriešky a mince, za ktoré získate body navyše a naviac vám poslúžia na nákup najrôznejších upgradov.

Help Me Fly

21.10.2013
82%
Hra - Help Me Fly
Video sa načíta
Cieľom logickej hry Help Me Fly je dostať elektrickú energiu z baterky k malému lietadielku. K vedeniu energie môžete využiť všetky dostupné herné prvky, ktoré je potreba správne rozmiestniť na hraciu plochu. Snažte sa pritom pozbierať všetky hviezdičky, aby ste získali maximum bodov.

Lego Iron Man

29.9.2013
70%
Hra - Lego Iron Man
Video sa načíta
Iron Man je členom zoskupenia Avengers a je pripravený bojovať vždy za dobro ľudí. V hre Lego Iron Man ho bude potrebné, pretože sa musí vysporiadať s nepriateľmi, ktorí sa pohybujú na lietajúcich plošinách a ich veliteľom je samotný Loki. Lokiho nájdete na konci hry, ale poraziť ho nie je vôbec…
Hra - Green Adventures Wings Version
Video sa načíta
Hra Green Adventures Wings Version je veľmi pôsobivým leteckým simulátorom, pretože tu nebudete pilotovať klasické lietadlo. Budete riadiť rogalo a musíte predviesť Vaše schopnosti. Cieľom je preletieť zelenými kruhmi. Vyhnúť sa lietajúcemu balónu a doletieť do horúceho prúdu, ktorý Vás vynesie do…

Micro Olympics

15.9.2013
62%
Hra - Micro Olympics
Video sa načíta
Hra Micro Olympics je výborná na odreagovanie. Trochu preverí Váš postreh. Cieľom je doletieť s lietadielkom čo najďalej a pokiaľ je to možné, tak aj prekonať Vášho protivníka. Pomôcť Vám môžu aj vylepšenia, ktoré je možné dostať v obchode.

Canyon Glider

11.9.2013
62%
Hra - Canyon Glider
Video sa načíta
Lietanie na rogale nie je úplne tradičnou činnosťou a nie každý si to mohol skúsiť. Preto si to s nami môžete vyskúšať v hre Canyon Glider. Cieľom je doletieť čo najďalej, nazbierať čo najviac bodov a tiež sa vyhnúť prekážkam. Dôležitý je samozrejme rozbeh, ktorý by mal byť čo najrýchlejší.

Hanna in a Choppa 2

14.8.2013
84%
Hra - Hanna in a Choppa 2
Video sa načíta
Druhý diel skvelej postrehovej hry je tu! Tentokrát vám prináša omnoho viac misií, pretože sa rozrástol aj lietajúci park slečny Hanny. Lietať tak budete aj s mimozemskou loďou, raketovým pohonom na chrbte alebo s raketou.

Parasite Strike

31.7.2013
60%
Hra - Parasite Strike
Video sa načíta
Letecké strieľačky sú výzvou pre každého hráča. Jednou z nich je práve Parasite strike. Cieľom je zničiť všetkých nepriateľov a dostať sa až na samotný koniec. Počas hry si môžete za zarobené peniaze kupovať nové lietadlá a tiež lepšie strely, bomby a mnoho ďalšieho. Dokážete uspieť ako stíhací…

AstroflyerHra na skóreHra o medaily

24.7.2013
79%
Hra - Astroflyer
Video sa načíta
V tejto postrehovke bude vaším hlavným cieľom doletieť a nenabúrať tak dlho, ako to len pôjde. Zdá sa to byť jednoduché, ale nie je. Každým levelom budú pribúdať prekážky, takže musíte byť veľmi opatrní. Máte iba 5 životov. Snažte sa vyhýbať všetkým objektom a pokúste sa vyzbierať čo najviac…

Star Wars

21.1.2013
48%
Hra - Star Wars
Video sa načíta
Táto letecká strieľačka preverí Vašu rýchlosť i postreh. So svojím vesmírnym lietadlom totiž poletíte územím plným nepriateľov a budete ich musieť čo najviac zostreliť. Úloha to nebude vôbec jednoduchý, pretože nepriatelia na Vás samozrejme budú páliť taky.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie