Zuma

Od najnovších

Farmerama
Video sa načíta
Milovníci farmárskych hier, držte sa! Je tu Farmerama, inak tiež skvelá online browserová farmárska hra, ktorú si môže zahrať ktokoľvek z vás. Stačí sa len registrovať a môžete sa stať naozajstným farmárom. Ako každý poctivý farmár dostanete statok a stodolu. Naučte sa, ako správne viesť vašu farmu,… (viac)

Extreme Bowling Blast

27.6.2014
70%
Hra - Extreme Bowling Blast
Video sa načíta
V hre Extreme Bowling Blast musíš strieľať bowlingové gule tak, aby sa spojili s gúľami rovnakej farby. Nesmiete nechať pohybujúcu sa reťaz dôjsť až na koniec dráhy.

Bongo BallsHra na skóreHra o medaily

17.6.2014
67%
Hra - Bongo Balls
Video sa načíta
Máme tu skvelú zuma pařba! Strieľajte farebné guličky do hada tak, aby ste vždy vytvorili tri rovnaké, ktoré potom môžu zmiznúť. Dávajte si pozor, aby vám had neutiekol do diery.

Space Ball Blaster

2.6.2014
76%
Hra - Space Ball Blaster
Video sa načíta
Máme tu pre vás menšiu výzvu, ako v každej zume musíte odstrániť všetky guľôčky. K tomu budete mať delo, ktorým budete strieľať guličky rovnakej farby. Cieľom hry je zničiť všetky guľôčky.

Inca Ball

14.5.2014
70%
Hra - Inca Ball
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu zostreliť všetky farebné guľôčky skôr, než sa im podarí dostať až do cieľa. Spojiť musíte minimálne 3 rovnako farebné guličky, takže akonáhle uvidíte niekde dve farby, ktoré Vám sadnú, páľte to tam za každú cenu!

Underwater Fun

4.5.2014
70%
Hra - Underwater Fun
Video sa načíta
V hre Underwater Fun sa musíte zbaviť všetkých guľôčok skôr, ako sa dostanú ku žraločej tlame. Spojte vždy najmenej tri jednofarebné guľôčky, inak sa do ďalšieho kola nedostanete.

Funny Animals 2

6.2.2014
72%
Hra - Funny Animals 2
Video sa načíta
Skvelú zábavu si môžete užiť v hre Funny Animals 2. Cieľom je tvoriť najmenej trojice rovnakých zvierat vedľa seba. Jedine týmto spôsobom môžete skrátiť hada, ktorého nesmiete pustiť na koniec dráhy.

Golden Squirrel 2

27.12.2013
72%
Hra - Golden Squirrel 2
Video sa načíta
Máme tu pre vás postrehovku, v ktorej hráte za malú zlatú veveričku. Vaša úloha je jasná - spájajte kamene rovnakej farby. Dávajte si pozor, nie je to tak jednoduché ako vyzerá. Kamene sa totiž pohybujú rýchlo, takže musíte byť presní a rýchli. Kto z vás zdolá všetky levely?

Dragon Chain

19.11.2013
70%
Hra - Dragon Chain
Video sa načíta
Klasická hra typu Zuma je Dragon Chain. Stačí iba vystreľovať jednotlivých drakov tak, aby sa spojili s najmenej dvoma drakmi rovnakých farieb. V tomto prípade sa zdvihnú a odletia. Do ďalšieho kola postúpite akonáhle na hernom poli nezostane ani jeden drak.

Vooz

6.11.2013
64%
Hra - Vooz
Video sa načíta
V hre Vooz si užijete veľa zábavy, ale aj napätia. Cieľom je strieľať farebné gule tak, aby vznikli skupinky najmenej troch gulí rovnakej farby. Toto je jediný spôsob, ako sa môžu gule odobrať z idúcej reťaze. Po každom kole je možné vylepšiť si niektorú z vlastností, ktoré sú kľúčové na dohranie…

Scorpion Blast

27.10.2013
71%
Hra - Scorpion Blast
Video sa načíta
Hra Scorpion Blast je ideálny na oddychu. Cieľom je len strieľanie guličiek tak, aby ste spojili vždy minimálne tri guľôčky rovnakej farby. Nenechajte hada z guličiek dôjsť až do koncového bodu dráhy, pretože inak hra končí a musíte dané kolo začínať znova. Ako ďaleko sa dokážete dostať?

Mystic India Pop

27.9.2013
72%
Hra - Mystic India Pop
Video sa načíta
Hra Mystic India Pop spadá do konceptu Zuma hier. Tieto sa vyznačujú tým, že budete strieľať farebnú loptičku do hada, ktorý sa postupne približuje k cieľu. Vy nesmiete dopustiť, aby sa k tomuto cieľu dostal, pretože inak Vaša hra končí.

Heru

17.6.2013
78%
Hra - Heru
Video sa načíta
Máme tu pre vás taký neobvyklý bubble shooter, ktorý vás bude určite baviť. Máte farebného hada z guličiek a vaším cieľom bude strieľať na neho farebné guľôčky (najmenej môžete spojiť 3). Za žiadnu cenu sa vám had nesmie dostať do diery. Hra sa ovláda iba myšou, keď chcete zmeniť farbu, stačí len…
Hra - Blackbeard's Island Deluxe
Video sa načíta
Postrehová Zuma hra, v ktorej musíte zostreliť všetky farebné guľôčky. Stačí namieriť a vystreliť rovnako farebnú guličku medzi ostatné. Tým prerušíte reťaz, posuniete ju alebo dostanete iný bonus. K dispozícii budete mať dve pirátske delá, medzi ktorými môžete prepínať. Skóre sa v tejto hre…

Tropical Jungle Rumble

5.4.2013
70%
Hra - Tropical Jungle Rumble
Video sa načíta
Tropical Jungle Rumble je výborná Postrehové hra typu zuma, ktorá Vás zavedie do tropickej džungle. Vašou úlohou bude chrániť vchod do svätyne, kam sa nesmie dostať farebné guličky. Tie budú neustále postupovať a Vy sa ich musíte zbavovať tak, že vystrelíte z dela ďalší guličku a spojíte tak 3 a…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie