Zuma

Od najnovších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)

Funny Animals 2

6.2.2014
72%
Hra - Funny Animals 2
Video sa načíta
Skvelú zábavu si môžete užiť v hre Funny Animals 2. Cieľom je tvoriť najmenej trojice rovnakých zvierat vedľa seba. Jedine týmto spôsobom môžete skrátiť hada, ktorého nesmiete pustiť na koniec dráhy.

Golden Squirrel 2

27.12.2013
72%
Hra - Golden Squirrel 2
Video sa načíta
Máme tu pre vás postrehovku, v ktorej hráte za malú zlatú veveričku. Vaša úloha je jasná - spájajte kamene rovnakej farby. Dávajte si pozor, nie je to tak jednoduché ako vyzerá. Kamene sa totiž pohybujú rýchlo, takže musíte byť presní a rýchli. Kto z vás zdolá všetky levely?

Dragon Chain

19.11.2013
70%
Hra - Dragon Chain
Video sa načíta
Klasická hra typu Zuma je Dragon Chain. Stačí iba vystreľovať jednotlivých drakov tak, aby sa spojili s najmenej dvoma drakmi rovnakých farieb. V tomto prípade sa zdvihnú a odletia. Do ďalšieho kola postúpite akonáhle na hernom poli nezostane ani jeden drak.

Vooz

6.11.2013
64%
Hra - Vooz
Video sa načíta
V hre Vooz si užijete veľa zábavy, ale aj napätia. Cieľom je strieľať farebné gule tak, aby vznikli skupinky najmenej troch gulí rovnakej farby. Toto je jediný spôsob, ako sa môžu gule odobrať z idúcej reťaze. Po každom kole je možné vylepšiť si niektorú z vlastností, ktoré sú kľúčové na dohranie…

Scorpion Blast

27.10.2013
71%
Hra - Scorpion Blast
Video sa načíta
Hra Scorpion Blast je ideálny na oddychu. Cieľom je len strieľanie guličiek tak, aby ste spojili vždy minimálne tri guľôčky rovnakej farby. Nenechajte hada z guličiek dôjsť až do koncového bodu dráhy, pretože inak hra končí a musíte dané kolo začínať znova. Ako ďaleko sa dokážete dostať?

Mystic India Pop

27.9.2013
72%
Hra - Mystic India Pop
Video sa načíta
Hra Mystic India Pop spadá do konceptu Zuma hier. Tieto sa vyznačujú tým, že budete strieľať farebnú loptičku do hada, ktorý sa postupne približuje k cieľu. Vy nesmiete dopustiť, aby sa k tomuto cieľu dostal, pretože inak Vaša hra končí.

Heru

17.6.2013
78%
Hra - Heru
Video sa načíta
Máme tu pre vás taký neobvyklý bubble shooter, ktorý vás bude určite baviť. Máte farebného hada z guličiek a vaším cieľom bude strieľať na neho farebné guľôčky (najmenej môžete spojiť 3). Za žiadnu cenu sa vám had nesmie dostať do diery. Hra sa ovláda iba myšou, keď chcete zmeniť farbu, stačí len…
Hra - Blackbeard's Island Deluxe
Video sa načíta
Postrehová Zuma hra, v ktorej musíte zostreliť všetky farebné guľôčky. Stačí namieriť a vystreliť rovnako farebnú guličku medzi ostatné. Tým prerušíte reťaz, posuniete ju alebo dostanete iný bonus. K dispozícii budete mať dve pirátske delá, medzi ktorými môžete prepínať. Skóre sa v tejto hre…

Tropical Jungle Rumble

5.4.2013
70%
Hra - Tropical Jungle Rumble
Video sa načíta
Tropical Jungle Rumble je výborná Postrehové hra typu zuma, ktorá Vás zavedie do tropickej džungle. Vašou úlohou bude chrániť vchod do svätyne, kam sa nesmie dostať farebné guličky. Tie budú neustále postupovať a Vy sa ich musíte zbavovať tak, že vystrelíte z dela ďalší guličku a spojíte tak 3 a…

The Light WorkHra na skóreHra o medaily

4.1.2013
92%
Hra - The Light Work
Video sa načíta
Cestou na ňu navyše čaká množstvo nástrah, ktoré jej môžu ubrať životy alebo ju spomaliť a tak musíte byť veľmi opatrní. Staňte sa krsánou vílou, ktorá má za úlohu strážiť svoju hviezdičku vo výbornej hre typu zuma. K Vašej hviezde bude neustále smerovať reťaz svietiacich vtáčikov a vy ich musíte…

SumaHra na skóreHra o medaily

30.11.2012
89%
Hra - Suma
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie super hru typu ZUMA. Opäť bude Vašou úlohou zlikvidovať všetky guľôčky v hracom poli a nedopustiť, aby sa dostali až k otvoru ktorý strážite. Guličky zmizne tak, že vystrelíte farebnú guličku a spojíte tým minimálne 3 guličky rovnakej farby. Všetkých, ktorí radi súťažia, určite…

Winx Club Zuma

9.9.2012
76%
Hra - Winx Club Zuma
Video sa načíta
Je tu ďalšia hra z rodiny Zuma. Tentoraz navyše s dizajnom Winx Clubu, takže je určite na čo sa tešiť. Zvládnete odstrániť všetky pribúdajúce guľôčky a dostať sa do ďalšieho levelu?

Dolphin Pop

28.8.2012
75%
Hra - Dolphin Pop
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky postrehových hier a ZUMA hier zvlášť, je tu výborná hra, v ktorej sa opäť budete musieť zbaviť farebných guličiek. Aby guličky zmizli, musíte vystreliť tak, aby sa spojilo 3 a viac guličiek rovnakej farby. Guličky bude tentoraz vystreľovať roztomilý delfín.

Fruit Twirls

25.8.2012
67%
Hra - Fruit Twirls
Video sa načíta
Zahrajte si výbornú, aj keď trošku náročnejšie hru typu zuma. Vašou úlohou bude zbaviť sa všetkého ovocia na hernej ploche. Nebude to ale vôbec jednoduché, pretože ovocie stále pribúda a vy ho odstránite len tak, že dostanete k sebe 3 a viac kúskov rovnakého ovocia.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie