Autá pre 2

Od najnovších

Farmerama
Video sa načíta
Milovníci farmárskych hier, držte sa! Je tu Farmerama, inak tiež skvelá online browserová farmárska hra, ktorú si môže zahrať ktokoľvek z vás. Stačí sa len registrovať a môžete sa stať naozajstným farmárom. Ako každý poctivý farmár dostanete statok a stodolu. Naučte sa, ako správne viesť vašu farmu,… (viac)

Go Kart Go Turbo

1.9.2013
79%
Hra - Go Kart Go Turbo
Video sa načíta
Veľmi podarená 3D závodná hra, v ktorej si vyberieš jedno zo zvieratiek a vyrazíš na trať. Pretekať môžeš iba proti počítačom alebo si zahrať s kamarátom. Keď sa ti cestou podarí zobrať darček, dostaneš náhodný bonus, ktorý môžeš použiť, aby si sa zrýchlila alebo naopak spomalila súpera.

Chipmunks Race

19.3.2012
77%
Hra - Chipmunks Race
Video sa načíta
V tejto zábavnej závodnej hre pôjde o rýchlosť aj o postreh. Ako jeden z milých známych Chipmunkov budete cestou zbierať cenné darčeky a zároveň si dávať veľký pozor, aby ste nepresiel psíkov a mačičky, ktorí sa Vám budú pliesť do cesty. Hru môžete hrať sami, alebo zmerať svoje sily s kamarátom.
Hra - Hummer Rally Championship
Video sa načíta
Ukážte či dokážete poraziť súpera v tejto závodnej onlinovce. So svojím Hummerom prekonajte rally trať a priblížite do cieľa ako prvý. Nesmiete však ani na chvíľku zaváhať, súperi sú neľútostní.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie