Pre najmenších

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

School Bus Car Wash

4.9.2015
50%
Hra - School Bus Car Wash
Video sa načíta
Umyte špinavý a zanedbaný autobus, aby mali deti čím jazdiť do školy. Príjemnú zábavu.

Monkey GO Happy MadnessNÁŠ TIP

3.8.2015
92%
Hra - Monkey GO Happy Madness
Video sa načíta
Opäť tu máme ďalší diel sao smutnými opičkami. Čaká na vás 27 úloh, ktoré budete musieť vyriešiť a opičky rozosmiať.
Hra - Boots Carnival Adventure
Video sa načíta
Koľko gólov dokážeš nasádzať v stolnom hokeji? Chce to trochu cviku a iste sa ti bude dariť. Snaž sa protivníka prekvapiť nečakaným odrazom, ktorý bude rozhodujúci. Ako ďaleko sa dostanete?
Hra - Word Play 2: 5 Differences
Video sa načíta
Prinášame vám druhé pokračovanie logickej hry, v ktorej budete mať opäť za úlohu nájsť medzi dvojicami obrázkov rozdiely. V každom kole sa nachádza celkovo päť rozdielov, pričom do ďalšieho kola môžete postúpiť, až keď sa vám ich podarí všetky nájsť.

Gnome Go Home

1.7.2015
78%
Hra - Gnome Go Home
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dopraviť všetkých trpaslíkov do domčeku na konci kola. Cesta k domčeku je však plná rozličných prekážok a nepriateľských stvorení. Aby ste sa im vyhli, musíte vhodne naplánovať cestu za pomoci ukazateľov na rozcestiach.

Hello Kitty Prom Prep

26.6.2015
62%
Hra - Hello Kitty Prom Prep
Video sa načíta
Hello Kitty sa chce v dnešný deň zúčastniť plesu preto potrebuje nové šaty. Pomôž jej ich vytvoriť a rôzne skombinovať, aby medzi ostatnými vynikla.
Hra - Baby Lisi Learning Number
Video sa načíta
Malé deti sa v škole učia matematiku a Ty im musíš pomôcť. Vždy vyber medzi troma možnosťami správnych odpovedí. Musíš spočítať počet koliesok na tabuľu a potom označiť príslušné číslo.

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto pekne zpracovanej hre bude postarať sa o troch roztomilých dinosaurov. Aby boli dinosaury štastní, musíte im nosiť vodu, jedlo a taktiež sa starať o ich čistotu. Podarí sa vám docieliť, aby všetci dinosaury boli dokonale spokojní?

Monkey Go Happy Treasure

12.5.2015
87%
Hra - Monkey Go Happy Treasure
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel smutných opičiek a pokúste sa ich rozosmiať. Opäť si môžete vybrať niekoľko druhov opičiek a čiapočiek. Čaká na vás pätnásť úrovní, v ktorých budete plniť rôzne úlohy. Hádzať šípkami, umývať taniere alebo zbierať oriešky pre veveričku.

Chocolate Banana Pops

22.4.2015
76%
Hra - Chocolate Banana Pops
Video sa načíta
Pokúste sa vyrobiť maškrty z banánov, ktoré budú všetkým chutiť. Hra Vás bude navádzať, čo urobiť, takže to určite dokážete. Potrebné budú iba banány, čokoláda a niečo na ozdobenie.

Doeoriki

28.3.2015
74%
Hra - Doeoriki
Video sa načíta
Táto hra dozaista poteší tých najmenších, ale i každého, kdo má rád zvieratká. Vašou úlohou v hre bude pochytať čo najviac zajačikov, jeleňov a ďalších zvieratiek. Na každý level máte obmedzený časový limit, takže sa musíte ponáhľať, aby ste získali dobré skóre a mohli postúpiť ďalej.

Kitty Smooch

10.3.2015
75%
Hra - Kitty Smooch
Video sa načíta
Pokúste sa pomôcť dvom mačičkám, ktoré chcú dať najavo, že sa majú rady. Je treba vystihnúť okamih, kedy si môžu dať pusinku bez toho, aby ich pozoroval psík.

Peppa Pig Memo

8.3.2015
63%
Hra - Peppa Pig Memo
Video sa načíta
Zahrajte si spoločne s prasiatkom Pepou pexeso a vylepšite si tým svoju pamäť. Aby ste v hre zvíťazili musíte nájsť všetky páry v čas. Dokážete to ?
Hra - Princess Aurora Swing Puzzle
Video sa načíta
Poskladajte si obrázok s princeznou Aurorou do časového limitu. Podarí sa vám ho poskladať v čas?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím