Pre najmenších

Od najnovších

Goodgame Empire

6.1.2015
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Ghost Train Ride

DNES
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video sa načíta
Prekonajte spoločne s príšerami strašidelnú dráhu, ktorú máte vy pod kontrolou. Musíte ich vyľakať, avšak musíte dbať na to, aby vaši cestujúci prežili a dopravili sa v poriadku do cieľa. Dokážete to ?

3 Pandas in Japan

21.2.2015
85%
Hra - 3 Pandas in Japan
Video sa načíta
V tejto logickej adventúre budete mať za úlohu pomôcť trom pandám uprchnúť zo zajatia v Japonsku. Aby sa vám to podarilo, musíte vždy nájsť bezpečnú cestu a poradiť si s mnohými prekážkami a nástrahami. Dôležitá bude i vzájomná spolupráca.
Hra - Calimero play Basketball
Video sa načíta
Koľko dokážete nasádzať košov v hre, kde je veľmi dôležitý odhad? Koľko lôpt v rade dokážete premeniť? Ako pomocník slúži trajektória, ktorá zobrazuje predpokladanú trasu letu lopty.

Funny Circus

27.1.2015
73%
Hra - Funny Circus
Video sa načíta
Jazda na tigrovi môže byť naozaj veľká zábava. Ešte keď k tomu pridáme skoky cez oheň a tiež preskočenie ohnivými kruhmi. Dokážete prekonať všetky nástrahy a ešte pri tom nazbierať niekoľko mincí?

Adam and Eve 2

24.1.2015
73%
Hra - Adam and Eve 2
Video sa načíta
Skvelá adventúra pokračuje, možno ešte lepšie ako v predchádzajúcom diele. Skús pomôcť Adamovi na výprave plné dobrodružstiev. Zo všetkého najskôr ho ale musíš dostať z klietky.

Adam and Eve 3

18.1.2015
82%
Hra - Adam and Eve 3
Video sa načíta
Cieľom hry je pomôcť nájsť Adamovi svoju ženu. Cesta k nej je však veľmi spletitá, pretože musíte prekonať naozaj veľa prekážok a hádaniek. Niektoré sú celkom ťažké, takže si skvele precvičíte mozgové závity. Kto sa dokáže dostať až na koniec?

Snail Bob 8 Island Story

31.12.2014
90%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať slimáka menom Bob v každom kole do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte si poradiť s rozličnými prekážkami a nepriateľmi. Dôležité bude nielen logické myslenie, ale i rýchle reakcie a dobrý postreh.

A Dralien Day

20.12.2014
77%
Hra - A Dralien Day
Video sa načíta
Zahrajte si parádny logickú hru s dráčikom v hlavnej úlohe. Keď bol dráčik ešte vo vajíčku, tak bola jeho matka unesená. Vašou úlohou je sa vyliahnuť a zachrániť svoju matku. Podarí sa vám prekonať plno prekážok?

At The Countryside

13.12.2014
85%
Hra - At The Countryside
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o kravičku. Musíte jej čistiť, kefovať a dojiť. Ku všetkému vám bude stačiť iba myš. Dokážete sa postarať o všetky zvieratá na farme?

Pooh Word Match

13.12.2014
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta
Teraz niečo pre tých najmenších, budete si môcť ľahko precvičiť pár slovíčok z angličtiny. Navyše vám budú pomáhať aj postavičky z Macka Pú! Takže sa snažte, nech na vás môžu byť pyšní!

Flooded Village Xmas Eve

3.12.2014
86%
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Video sa načíta
Vaša dedina je pod vodou a len vy ju môžete zachrániť. Utopte všetkých pirátov a dostaňte vodu k zasadeným stromčekom. Aby ste to dokázali, musíte správne odobrať niektoré kusy zeme. Okrem toho môžete v hre vytvárať vianočné stromčeky a to tak, že k ním dostanete ľad.
Hra - Baby Barbie Hobbies Doll House
Video sa načíta
V tejto hre musíte pomôcť malému dievčaťu s poskladaním malého herného domčeka pre Barbie. Dokážete všetko pripraviť a potom ešte vybrať správne tapety, nábytok a všetko farebne zladiť? Práce Vás čaká naozaj veľa, takže neváhajte a hurá do toho.
Hra - Monkey Go Happy Thanksgiving
Video sa načíta
Je tu ďalšie pokračovanie vašich obľúbených opičiek! Ako vždy bude vašou úlohou vyriešiť niekoľko úloh a hádaniek, ktoré vám pomôžu sa dostať až na koniec. Myslíte si, že sa vám podarí dostať až na koniec?

Joyful Birds Matching

4.11.2014
77%
Hra - Joyful Birds Matching
Video sa načíta
Ak si chcete zahrať pexeso a tým si precvičiť tiež pamäť, tak sa môžete tešiť na túto hru. Hľadajte rovnaké vtáky na obrázkoch. V každom kole sa tešte na viac obrázkov a tým pádom vyššiu obtiažnosť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie