Pre najmenších

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Jerry Way

2.9.2014
74%
Hra - Jerry Way
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Jerrymu pozbierať všetko ovocie, ktoré sa nachádza okolo? Dajte si pozor najmä na veľké skoky.

Pogo Stick

22.8.2014
72%
Hra - Pogo Stick
Video sa načíta
V hre Pogo Stick prinášame niečo aj pre najmenších hráčov. Môžu si tu precvičiť koordináciu s myšou. Cieľom je pozbierať všetky hviezdy a doskákať čo najvyššie.
Hra - Bee Do the Emergency Minion Respons
Video sa načíta
Skvelú zábavu si užijete v hre Bee Do the Emergency Minion Respons. S postavičkou z filmu Despicable Me musíte preskákať všetky nástrahy a tiež uhasiť plamene, ktoré sa Vám postavia do cesty.

Pou Picnic

2.8.2014
75%
Hra - Pou Picnic
Video sa načíta
Poua môžete poznať z mobilných telefónov a teraz mu tiež môžete pripraviť piknik u nás. Dokážete skĺbiť farebné kombinácie a ešte vybrať jedlo, na ktorom si pochutí?
Hra - Defend Your Berry Bones
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru, v ktorej musíte brániť krabičku s vločkami. Duchovia, ktorí lietajú okolo sa budú jednotlivých dobrôt snažiť zmocniť, vy to však nesmiete dovoliť.

A Bonte Christmas

9.6.2014
81%
Hra - A Bonte Christmas
Video sa načíta
V logickej adventúre A Bonte Christmas bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi pozbierať farebné loptičky a doniesť ich jeho milovanej. Loptičky je potreba pozbierať v správnom poradí. Pokiaľ sa pomýlite, budete musieť začať odznova.

Cat Shmat

16.5.2014
77%
Hra - Cat Shmat
Video sa načíta
Logická hra menom Cat Shmat ťa určite nesklame. Skús pomôcť mačičke získať jej obľúbený maškrtu. Toho dosiahneš správnym rozmiestnením herných prvkov. V každom kole prvky pribúdajú a tiež sa objavujú nové. Dokážeš sa dostať cez všetky kolesá?

Koala Kid

4.5.2014
73%
Hra - Koala Kid
Video sa načíta
Zábava v hre Koala Kid určite nechýba. Musíte pomôcť malej koale, ktorá to potrebuje. Dokážete využiť okolité predmety, aby ste vyriešili aktuálne problémy? Skúste sa zamyslieť, ako by to mohlo fungovať.

Be Alien

21.4.2014
82%
Hra - Be Alien
Video sa načíta
Táto malá zelená potvorka bola unesená mimozemšťanmi a odvlečená ďaleko od Zeme. Vy jej musíte pomôcť dostať sa na loď, ktorou sa dostane späť domov. Buďte opatrní a snažte sa nerobiť chyby, veľa šťastia!
Hra - Spongebob Draws Something
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou pozorovať, čo Spogebob namaľuje na tabulu. Podľa obrázka si vyberiete jednu z troch odpovedí. Ak neuhádnete, zasmeje sa vám, ale ak áno, pokračujete v hre.

Pops Frenzy

27.3.2014
76%
Hra - Pops Frenzy
Video sa načíta
Pops Frenzy je zábavná postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu praskať mydlové bublinky. Za každú prasknutú bublinu získate body a navyše môžete vytvárať i rôzné kombá, pokiaľ sa vám podarí prasknúť viac bublín zároveň. Dávajte si však pozor na bubliny s lebkami, ktoré vám uberú život.

PupzzleHra na skóreHra s ocenením

13.3.2014
81%
Hra - Pupzzle
Video sa načíta
Pupzzle je logická hra pre najmenších, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť malému smutnému psíkovi. Rozveselíte ho tým, že mu budete pomáhať v jednotlivých kolách. Kolá ktoré sa v hre nachádzajú sú z praktického života. Aby ste kolo prešli musíte používať nie len mozog, ale aj správny postup.…

Acerte o Laco

21.2.2014
77%
Hra - Acerte o Laco
Video sa načíta
Naučte sa, ako sa správne zaväzujú šnúrky od tenisiek a vyskúšajte si všemožné štýly, ktoré si môžete vyskúšať aj na svojich vlastných. Príjemnú zábavu.

Escape from Yepi Planet

30.1.2014
90%
Hra - Escape from Yepi Planet
Video sa načíta
Zahrajtesi adventuru, v ktorej budete pomáhať malému mimozemšťanovi nájsť jeho lásku a zachrániť ju pred nepriateľmi. Klikaním na rôzne prvky ich môžete posúvať, odstraňovať činájsť správne riešenie.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie