Pre najmenších

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Paddy the Pig

24.10.2014
72%
Hra - Paddy the Pig
Video sa načíta
Mladé prasiatko má pred sebou náročnú cestu, v ktorej mu musíš pomôcť. Zbieraj všetko jedlo, na ktoré narazíš a hlavne sa vyhni všetkým nástrahám. Dokážeš sa dostať do ďalšieho kola?

Jolly Pigs Coloring

23.10.2014
72%
Hra - Jolly Pigs Coloring
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je vymaľovanie všetkých obrázkov s prasiatkami. Záleží len na Vašej fantázii, ako si s tým poradíte.

Jerry Way

2.9.2014
74%
Hra - Jerry Way
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Jerrymu pozbierať všetko ovocie, ktoré sa nachádza okolo? Dajte si pozor najmä na veľké skoky.

Pogo Stick

22.8.2014
72%
Hra - Pogo Stick
Video sa načíta
V hre Pogo Stick prinášame niečo aj pre najmenších hráčov. Môžu si tu precvičiť koordináciu s myšou. Cieľom je pozbierať všetky hviezdy a doskákať čo najvyššie.
Hra - Bee Do the Emergency Minion Respons
Video sa načíta
Skvelú zábavu si užijete v hre Bee Do the Emergency Minion Respons. S postavičkou z filmu Despicable Me musíte preskákať všetky nástrahy a tiež uhasiť plamene, ktoré sa Vám postavia do cesty.

Pou Picnic

2.8.2014
75%
Hra - Pou Picnic
Video sa načíta
Poua môžete poznať z mobilných telefónov a teraz mu tiež môžete pripraviť piknik u nás. Dokážete skĺbiť farebné kombinácie a ešte vybrať jedlo, na ktorom si pochutí?
Hra - Defend Your Berry Bones
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru, v ktorej musíte brániť krabičku s vločkami. Duchovia, ktorí lietajú okolo sa budú jednotlivých dobrôt snažiť zmocniť, vy to však nesmiete dovoliť.

A Bonte Christmas

9.6.2014
81%
Hra - A Bonte Christmas
Video sa načíta
V logickej adventúre A Bonte Christmas bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi pozbierať farebné loptičky a doniesť ich jeho milovanej. Loptičky je potreba pozbierať v správnom poradí. Pokiaľ sa pomýlite, budete musieť začať odznova.

Cat Shmat

16.5.2014
77%
Hra - Cat Shmat
Video sa načíta
Logická hra menom Cat Shmat ťa určite nesklame. Skús pomôcť mačičke získať jej obľúbený maškrtu. Toho dosiahneš správnym rozmiestnením herných prvkov. V každom kole prvky pribúdajú a tiež sa objavujú nové. Dokážeš sa dostať cez všetky kolesá?

Koala Kid

4.5.2014
73%
Hra - Koala Kid
Video sa načíta
Zábava v hre Koala Kid určite nechýba. Musíte pomôcť malej koale, ktorá to potrebuje. Dokážete využiť okolité predmety, aby ste vyriešili aktuálne problémy? Skúste sa zamyslieť, ako by to mohlo fungovať.

Be Alien

21.4.2014
82%
Hra - Be Alien
Video sa načíta
Táto malá zelená potvorka bola unesená mimozemšťanmi a odvlečená ďaleko od Zeme. Vy jej musíte pomôcť dostať sa na loď, ktorou sa dostane späť domov. Buďte opatrní a snažte sa nerobiť chyby, veľa šťastia!
Hra - Spongebob Draws Something
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou pozorovať, čo Spogebob namaľuje na tabulu. Podľa obrázka si vyberiete jednu z troch odpovedí. Ak neuhádnete, zasmeje sa vám, ale ak áno, pokračujete v hre.

Pops Frenzy

27.3.2014
76%
Hra - Pops Frenzy
Video sa načíta
Pops Frenzy je zábavná postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu praskať mydlové bublinky. Za každú prasknutú bublinu získate body a navyše môžete vytvárať i rôzné kombá, pokiaľ sa vám podarí prasknúť viac bublín zároveň. Dávajte si však pozor na bubliny s lebkami, ktoré vám uberú život.

PupzzleHra na skóreHra s ocenením

13.3.2014
81%
Hra - Pupzzle
Video sa načíta
Pupzzle je logická hra pre najmenších, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť malému smutnému psíkovi. Rozveselíte ho tým, že mu budete pomáhať v jednotlivých kolách. Kolá ktoré sa v hre nachádzajú sú z praktického života. Aby ste kolo prešli musíte používať nie len mozog, ale aj správny postup.…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie