Pre najmenších

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.11.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta
Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať aj na verejnosti. Problém je v tom, že ich nemôžu vidieť i priatelia. Podarí sa vám im splniť želanie?

Mini Scientist

9.12.2015
71%
Hra - Mini Scientist
Video sa načíta
Pomôžte tomuto vedcovi nájsť motor do jeho rakety. Budete riešiť jednoduché úlohy, ktoré vás k nemu dovedú. Ste ochotní mu pomôcť v jeho hľadaní?

3 Pandas in Fantasy

6.12.2015
82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video sa načíta
Zlý čarodejník uväznil tri pandy vo svojom sídle. Pomôžte im uprchnúť a dostaňte sa skrz krajinu plnú najrôznejších prekážok a nástrah. Aby ste všetky prekážky mohli zdolať, musia pandy navzájom spolupracovať.

Monkey GO Happy Bats

17.11.2015
80%
Hra - Monkey GO Happy Bats
Video sa načíta
V niekoľkých minihrách sa budete snažiť rozveseliť smutnú opičku. Budete plniť rôzne úlohy a hádanky. Tiež si môžete vybrať vzhľad vašej opičky.

Halloween Memory Game

6.11.2015
76%
Hra - Halloween Memory Game
Video sa načíta
Rozpohybujte svoje mozgové závity hrou pexeso, ktorá je oživená Halloween tématikou. Každým kolom sa úroveň hry bude zvyšovať a bude zložitejšia, podarí sa vám i cez tento fakt vyhrať?

Peppa Pig Super Jump

16.10.2015
23%
Hra - Peppa Pig Super Jump
Video sa načíta
Pepa sa rozhodol, že prekoná pole plné medzier. Aby ho preskočil je potreba dobre zmerať vzdialenosť a nastaviť silu odskoku. Dokážete si poradiť?

School Bus Car Wash

4.9.2015
50%
Hra - School Bus Car Wash
Video sa načíta
Umyte špinavý a zanedbaný autobus, aby mali deti čím jazdiť do školy. Príjemnú zábavu.
Hra - Boots Carnival Adventure
Video sa načíta
Koľko gólov dokážeš nasádzať v stolnom hokeji? Chce to trochu cviku a iste sa ti bude dariť. Snaž sa protivníka prekvapiť nečakaným odrazom, ktorý bude rozhodujúci. Ako ďaleko sa dostanete?

Monkey GO Happy MadnessNÁŠ TIP

3.8.2015
92%
Hra - Monkey GO Happy Madness
Video sa načíta
Opäť tu máme ďalší diel sao smutnými opičkami. Čaká na vás 27 úloh, ktoré budete musieť vyriešiť a opičky rozosmiať.
Hra - Word Play 2: 5 Differences
Video sa načíta
Prinášame vám druhé pokračovanie logickej hry, v ktorej budete mať opäť za úlohu nájsť medzi dvojicami obrázkov rozdiely. V každom kole sa nachádza celkovo päť rozdielov, pričom do ďalšieho kola môžete postúpiť, až keď sa vám ich podarí všetky nájsť.

Gnome Go Home

1.7.2015
78%
Hra - Gnome Go Home
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dopraviť všetkých trpaslíkov do domčeku na konci kola. Cesta k domčeku je však plná rozličných prekážok a nepriateľských stvorení. Aby ste sa im vyhli, musíte vhodne naplánovať cestu za pomoci ukazateľov na rozcestiach.

Hello Kitty Prom Prep

26.6.2015
62%
Hra - Hello Kitty Prom Prep
Video sa načíta
Hello Kitty sa chce v dnešný deň zúčastniť plesu preto potrebuje nové šaty. Pomôž jej ich vytvoriť a rôzne skombinovať, aby medzi ostatnými vynikla.
Hra - Baby Lisi Learning Number
Video sa načíta
Malé deti sa v škole učia matematiku a Ty im musíš pomôcť. Vždy vyber medzi troma možnosťami správnych odpovedí. Musíš spočítať počet koliesok na tabuľu a potom označiť príslušné číslo.

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto pekne zpracovanej hre bude postarať sa o troch roztomilých dinosaurov. Aby boli dinosaury štastní, musíte im nosiť vodu, jedlo a taktiež sa starať o ich čistotu. Podarí sa vám docieliť, aby všetci dinosaury boli dokonale spokojní?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)