Pre najmenších

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Monkey GO Happy Bats

17.11.2015
80%
Hra - Monkey GO Happy Bats
Video sa načíta
V niekoľkých minihrách sa budete snažiť rozveseliť smutnú opičku. Budete plniť rôzne úlohy a hádanky. Tiež si môžete vybrať vzhľad vašej opičky.

Halloween Memory Game

6.11.2015
76%
Hra - Halloween Memory Game
Video sa načíta
Rozpohybujte svoje mozgové závity hrou pexeso, ktorá je oživená Halloween tématikou. Každým kolom sa úroveň hry bude zvyšovať a bude zložitejšia, podarí sa vám i cez tento fakt vyhrať?

Peppa Pig Super Jump

16.10.2015
23%
Hra - Peppa Pig Super Jump
Video sa načíta
Pepa sa rozhodol, že prekoná pole plné medzier. Aby ho preskočil je potreba dobre zmerať vzdialenosť a nastaviť silu odskoku. Dokážete si poradiť?

School Bus Car Wash

4.9.2015
50%
Hra - School Bus Car Wash
Video sa načíta
Umyte špinavý a zanedbaný autobus, aby mali deti čím jazdiť do školy. Príjemnú zábavu.
Hra - Boots Carnival Adventure
Video sa načíta
Koľko gólov dokážeš nasádzať v stolnom hokeji? Chce to trochu cviku a iste sa ti bude dariť. Snaž sa protivníka prekvapiť nečakaným odrazom, ktorý bude rozhodujúci. Ako ďaleko sa dostanete?

Monkey GO Happy MadnessNÁŠ TIP

3.8.2015
92%
Hra - Monkey GO Happy Madness
Video sa načíta
Opäť tu máme ďalší diel sao smutnými opičkami. Čaká na vás 27 úloh, ktoré budete musieť vyriešiť a opičky rozosmiať.
Hra - Word Play 2: 5 Differences
Video sa načíta
Prinášame vám druhé pokračovanie logickej hry, v ktorej budete mať opäť za úlohu nájsť medzi dvojicami obrázkov rozdiely. V každom kole sa nachádza celkovo päť rozdielov, pričom do ďalšieho kola môžete postúpiť, až keď sa vám ich podarí všetky nájsť.

Gnome Go Home

1.7.2015
78%
Hra - Gnome Go Home
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dopraviť všetkých trpaslíkov do domčeku na konci kola. Cesta k domčeku je však plná rozličných prekážok a nepriateľských stvorení. Aby ste sa im vyhli, musíte vhodne naplánovať cestu za pomoci ukazateľov na rozcestiach.

Hello Kitty Prom Prep

26.6.2015
62%
Hra - Hello Kitty Prom Prep
Video sa načíta
Hello Kitty sa chce v dnešný deň zúčastniť plesu preto potrebuje nové šaty. Pomôž jej ich vytvoriť a rôzne skombinovať, aby medzi ostatnými vynikla.
Hra - Baby Lisi Learning Number
Video sa načíta
Malé deti sa v škole učia matematiku a Ty im musíš pomôcť. Vždy vyber medzi troma možnosťami správnych odpovedí. Musíš spočítať počet koliesok na tabuľu a potom označiť príslušné číslo.

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto pekne zpracovanej hre bude postarať sa o troch roztomilých dinosaurov. Aby boli dinosaury štastní, musíte im nosiť vodu, jedlo a taktiež sa starať o ich čistotu. Podarí sa vám docieliť, aby všetci dinosaury boli dokonale spokojní?

Monkey Go Happy Treasure

12.5.2015
87%
Hra - Monkey Go Happy Treasure
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel smutných opičiek a pokúste sa ich rozosmiať. Opäť si môžete vybrať niekoľko druhov opičiek a čiapočiek. Čaká na vás pätnásť úrovní, v ktorých budete plniť rôzne úlohy. Hádzať šípkami, umývať taniere alebo zbierať oriešky pre veveričku.

Chocolate Banana Pops

22.4.2015
76%
Hra - Chocolate Banana Pops
Video sa načíta
Pokúste sa vyrobiť maškrty z banánov, ktoré budú všetkým chutiť. Hra Vás bude navádzať, čo urobiť, takže to určite dokážete. Potrebné budú iba banány, čokoláda a niečo na ozdobenie.

Doeoriki

28.3.2015
74%
Hra - Doeoriki
Video sa načíta
Táto hra dozaista poteší tých najmenších, ale i každého, kdo má rád zvieratká. Vašou úlohou v hre bude pochytať čo najviac zajačikov, jeleňov a ďalších zvieratiek. Na každý level máte obmedzený časový limit, takže sa musíte ponáhľať, aby ste získali dobré skóre a mohli postúpiť ďalej.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)