Pre najmenších

Od najnovších

Good Game BigFarm

6.1.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto pekne zpracovanej hre bude postarať sa o troch roztomilých dinosaurov. Aby boli dinosaury štastní, musíte im nosiť vodu, jedlo a taktiež sa starať o ich čistotu. Podarí sa vám docieliť, aby všetci dinosaury boli dokonale spokojní?

Monkey Go Happy Treasure

12.5.2015
87%
Hra - Monkey Go Happy Treasure
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel smutných opičiek a pokúste sa ich rozosmiať. Opäť si môžete vybrať niekoľko druhov opičiek a čiapočiek. Čaká na vás pätnásť úrovní, v ktorých budete plniť rôzne úlohy. Hádzať šípkami, umývať taniere alebo zbierať oriešky pre veveričku.

Chocolate Banana Pops

22.4.2015
76%
Hra - Chocolate Banana Pops
Video sa načíta
Pokúste sa vyrobiť maškrty z banánov, ktoré budú všetkým chutiť. Hra Vás bude navádzať, čo urobiť, takže to určite dokážete. Potrebné budú iba banány, čokoláda a niečo na ozdobenie.

Doeoriki

28.3.2015
74%
Hra - Doeoriki
Video sa načíta
Táto hra dozaista poteší tých najmenších, ale i každého, kdo má rád zvieratká. Vašou úlohou v hre bude pochytať čo najviac zajačikov, jeleňov a ďalších zvieratiek. Na každý level máte obmedzený časový limit, takže sa musíte ponáhľať, aby ste získali dobré skóre a mohli postúpiť ďalej.

Kitty Smooch

10.3.2015
75%
Hra - Kitty Smooch
Video sa načíta
Pokúste sa pomôcť dvom mačičkám, ktoré chcú dať najavo, že sa majú rady. Je treba vystihnúť okamih, kedy si môžu dať pusinku bez toho, aby ich pozoroval psík.

Peppa Pig Memo

8.3.2015
63%
Hra - Peppa Pig Memo
Video sa načíta
Zahrajte si spoločne s prasiatkom Pepou pexeso a vylepšite si tým svoju pamäť. Aby ste v hre zvíťazili musíte nájsť všetky páry v čas. Dokážete to ?
Hra - Princess Aurora Swing Puzzle
Video sa načíta
Poskladajte si obrázok s princeznou Aurorou do časového limitu. Podarí sa vám ho poskladať v čas?

Ghost Train Ride

5.3.2015
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video sa načíta
Prekonajte spoločne s príšerami strašidelnú dráhu, ktorú máte vy pod kontrolou. Musíte ich vyľakať, avšak musíte dbať na to, aby vaši cestujúci prežili a dopravili sa v poriadku do cieľa. Dokážete to ?

3 Pandas in Japan

21.2.2015
85%
Hra - 3 Pandas in Japan
Video sa načíta
V tejto logickej adventúre budete mať za úlohu pomôcť trom pandám uprchnúť zo zajatia v Japonsku. Aby sa vám to podarilo, musíte vždy nájsť bezpečnú cestu a poradiť si s mnohými prekážkami a nástrahami. Dôležitá bude i vzájomná spolupráca.
Hra - Calimero play Basketball
Video sa načíta
Koľko dokážete nasádzať košov v hre, kde je veľmi dôležitý odhad? Koľko lôpt v rade dokážete premeniť? Ako pomocník slúži trajektória, ktorá zobrazuje predpokladanú trasu letu lopty.

Funny Circus

27.1.2015
73%
Hra - Funny Circus
Video sa načíta
Jazda na tigrovi môže byť naozaj veľká zábava. Ešte keď k tomu pridáme skoky cez oheň a tiež preskočenie ohnivými kruhmi. Dokážete prekonať všetky nástrahy a ešte pri tom nazbierať niekoľko mincí?

Adam and Eve 2

24.1.2015
73%
Hra - Adam and Eve 2
Video sa načíta
Skvelá adventúra pokračuje, možno ešte lepšie ako v predchádzajúcom diele. Skús pomôcť Adamovi na výprave plné dobrodružstiev. Zo všetkého najskôr ho ale musíš dostať z klietky.

Adam and Eve 3

18.1.2015
82%
Hra - Adam and Eve 3
Video sa načíta
Cieľom hry je pomôcť nájsť Adamovi svoju ženu. Cesta k nej je však veľmi spletitá, pretože musíte prekonať naozaj veľa prekážok a hádaniek. Niektoré sú celkom ťažké, takže si skvele precvičíte mozgové závity. Kto sa dokáže dostať až na koniec?

Snail Bob 8 Island Story

31.12.2014
90%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať slimáka menom Bob v každom kole do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte si poradiť s rozličnými prekážkami a nepriateľmi. Dôležité bude nielen logické myslenie, ale i rýchle reakcie a dobrý postreh.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie