Pre najmenších

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

A Dralien DayHra na skóreHra o medaily

DNES
77%
Hra - A Dralien Day
Video sa načíta
Zahrajte si parádny logickú hru s dráčikom v hlavnej úlohe. Keď bol dráčik ešte vo vajíčku, tak bola jeho matka unesená. Vašou úlohou je sa vyliahnuť a zachrániť svoju matku. Podarí sa vám prekonať plno prekážok?

At The Countryside

13.12.2014
85%
Hra - At The Countryside
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o kravičku. Musíte jej čistiť, kefovať a dojiť. Ku všetkému vám bude stačiť iba myš. Dokážete sa postarať o všetky zvieratá na farme?

Pooh Word Match

13.12.2014
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta
Teraz niečo pre tých najmenších, budete si môcť ľahko precvičiť pár slovíčok z angličtiny. Navyše vám budú pomáhať aj postavičky z Macka Pú! Takže sa snažte, nech na vás môžu byť pyšní!

Flooded Village Xmas Eve

3.12.2014
86%
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Video sa načíta
Vaša dedina je pod vodou a len vy ju môžete zachrániť. Utopte všetkých pirátov a dostaňte vodu k zasadeným stromčekom. Aby ste to dokázali, musíte správne odobrať niektoré kusy zeme. Okrem toho môžete v hre vytvárať vianočné stromčeky a to tak, že k ním dostanete ľad.
Hra - Baby Barbie Hobbies Doll House
Video sa načíta
V tejto hre musíte pomôcť malému dievčaťu s poskladaním malého herného domčeka pre Barbie. Dokážete všetko pripraviť a potom ešte vybrať správne tapety, nábytok a všetko farebne zladiť? Práce Vás čaká naozaj veľa, takže neváhajte a hurá do toho.
Hra - Monkey Go Happy Thanksgiving
Video sa načíta
Je tu ďalšie pokračovanie vašich obľúbených opičiek! Ako vždy bude vašou úlohou vyriešiť niekoľko úloh a hádaniek, ktoré vám pomôžu sa dostať až na koniec. Myslíte si, že sa vám podarí dostať až na koniec?

Joyful Birds Matching

4.11.2014
77%
Hra - Joyful Birds Matching
Video sa načíta
Ak si chcete zahrať pexeso a tým si precvičiť tiež pamäť, tak sa môžete tešiť na túto hru. Hľadajte rovnaké vtáky na obrázkoch. V každom kole sa tešte na viac obrázkov a tým pádom vyššiu obtiažnosť.

Paddy the Pig

24.10.2014
72%
Hra - Paddy the Pig
Video sa načíta
Mladé prasiatko má pred sebou náročnú cestu, v ktorej mu musíš pomôcť. Zbieraj všetko jedlo, na ktoré narazíš a hlavne sa vyhni všetkým nástrahám. Dokážeš sa dostať do ďalšieho kola?

Jolly Pigs Coloring

23.10.2014
72%
Hra - Jolly Pigs Coloring
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je vymaľovanie všetkých obrázkov s prasiatkami. Záleží len na Vašej fantázii, ako si s tým poradíte.

Jerry Way

2.9.2014
74%
Hra - Jerry Way
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Jerrymu pozbierať všetko ovocie, ktoré sa nachádza okolo? Dajte si pozor najmä na veľké skoky.

Pogo Stick

22.8.2014
72%
Hra - Pogo Stick
Video sa načíta
V hre Pogo Stick prinášame niečo aj pre najmenších hráčov. Môžu si tu precvičiť koordináciu s myšou. Cieľom je pozbierať všetky hviezdy a doskákať čo najvyššie.
Hra - Bee Do the Emergency Minion Respons
Video sa načíta
Skvelú zábavu si užijete v hre Bee Do the Emergency Minion Respons. S postavičkou z filmu Despicable Me musíte preskákať všetky nástrahy a tiež uhasiť plamene, ktoré sa Vám postavia do cesty.

Pou Picnic

2.8.2014
75%
Hra - Pou Picnic
Video sa načíta
Poua môžete poznať z mobilných telefónov a teraz mu tiež môžete pripraviť piknik u nás. Dokážete skĺbiť farebné kombinácie a ešte vybrať jedlo, na ktorom si pochutí?
Hra - Defend Your Berry Bones
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru, v ktorej musíte brániť krabičku s vločkami. Duchovia, ktorí lietajú okolo sa budú jednotlivých dobrôt snažiť zmocniť, vy to však nesmiete dovoliť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie