Pre najmenších

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Be Alien

21.4.2014
82%
Hra - Be Alien
Video sa načíta
Táto malá zelená potvorka bola unesená mimozemšťanmi a odvlečená ďaleko od Zeme. Vy jej musíte pomôcť dostať sa na loď, ktorou sa dostane späť domov. Buďte opatrní a snažte sa nerobiť chyby, veľa šťastia!
Hra - Spongebob Draws Something
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou pozorovať, čo Spogebob namaľuje na tabulu. Podľa obrázka si vyberiete jednu z troch odpovedí. Ak neuhádnete, zasmeje sa vám, ale ak áno, pokračujete v hre.

Pops Frenzy

27.3.2014
76%
Hra - Pops Frenzy
Video sa načíta
Pops Frenzy je zábavná postrehová hra, v ktorej budete mať za úlohu praskať mydlové bublinky. Za každú prasknutú bublinu získate body a navyše môžete vytvárať i rôzné kombá, pokiaľ sa vám podarí prasknúť viac bublín zároveň. Dávajte si však pozor na bubliny s lebkami, ktoré vám uberú život.

PupzzleHra na skóreHra o medailyHra s ocenením

13.3.2014
81%
Hra - Pupzzle
Video sa načíta
Pupzzle je logická hra pre najmenších, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť malému smutnému psíkovi. Rozveselíte ho tým, že mu budete pomáhať v jednotlivých kolách. Kolá ktoré sa v hre nachádzajú sú z praktického života. Aby ste kolo prešli musíte používať nie len mozog, ale aj správny postup.…

Acerte o Laco

21.2.2014
77%
Hra - Acerte o Laco
Video sa načíta
Naučte sa, ako sa správne zaväzujú šnúrky od tenisiek a vyskúšajte si všemožné štýly, ktoré si môžete vyskúšať aj na svojich vlastných. Príjemnú zábavu.

Escape from Yepi Planet

30.1.2014
90%
Hra - Escape from Yepi Planet
Video sa načíta
Zahrajtesi adventuru, v ktorej budete pomáhať malému mimozemšťanovi nájsť jeho lásku a zachrániť ju pred nepriateľmi. Klikaním na rôzne prvky ich môžete posúvať, odstraňovať činájsť správne riešenie.
Hra - Mermaid Aquarium Coloring
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou vyfarbiť celú plochu podľa vašich predstáv. Tak nečakajte a skúste si vyfarbiť túto vílu a morské dno.

Mobile Phone Coloring

27.1.2014
64%
Hra - Mobile Phone Coloring
Video sa načíta
Máme tu pre vás maľovanky, v ktorých si budete môcť vyfarbiť mobilný telefón podľa vašich predstáv. Stačí len zapojiť fantáziu a vybrať tie správne farbičky.

Kalle The Bear Coloring

26.1.2014
61%
Hra - Kalle The Bear Coloring
Video sa načíta
V tejto hre budete vyfarbovať medvedíka podľa vašich predstáv. Vyberte tie správne farby a kochajte sa svojím dielom.

Dora Happy Farm

22.1.2014
76%
Hra - Dora Happy Farm
Video sa načíta
Hra Dora Happy Farm je určená pre najmenších hráčov. Ich úloha bude jednoduchá, zjesť všetko ovocie na hernej mape. Musíte sa však vyhnúť všetkým bodliakom, inak musíte kolo opakovať. Dokážete prekľučkovať všetkými kolami?

Rumble In The Jungle

26.12.2013
64%
Hra - Rumble In The Jungle
Video sa načíta
Jednoduchá postrehovka, v ktorej máte obrázok džungle a v ňom schovanú celú abecedu. Vaša úloha je jasná - nájsť všetky písmená z abecedy. Máte na to 4 minúty a 3 nápovedy.

Bee Amass

18.12.2013
80%
Hra - Bee Amass
Video sa načíta
Cieľom postrehovej hre Bee Amass je naplniť úľ medom. Pomôžte malej včielke pozbierať med z rôznych kvetov a čo najrýchlejšie ho dopraviť na voľné miesto v úle. Dávajte si pritom pozor, aby vám nezomrel ani jeden kvet, pretože automaticky tak prídete o jeden život.
Hra - Monkey GO Happy Elevators 2
Video sa načíta
V ďalšom pokračovaní hier série Monkey GO Happy sa opičky už po druhýkrát dostanú medzi výťahy. Musíte prechádzať z jedného poschodia do druhého a vyriešiť všetky hádanky. Do ďalšieho kola postúpite iba vtedy, keď všetkým malým opičkám nájdete hračky. Pri hraní sa musíte tiež trochu zamyslieť a…

Penguin Wars 2

30.11.2013
78%
Hra - Penguin Wars 2
Video sa načíta
V logickej skákačke Penguin Wars 2 sa s dvojicou tučniakov vydáte na dlhú cestu vedúcu k ich úkrytu. Aby ste sa dokázali bezpečne dostať až do cieľa, musíte sa vyhýbať všetkým nástrahám. Zároveň musia tučniaci navzájom spolupracovať, čo im umožní dostať sa i na nedostupné miesta.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie