Simpsonovci

Od najnovších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)

Dress Up Your Lisa

11.4.2014
72%
Hra - Dress Up Your Lisa
Video sa načíta
V hre Dress Up Your Lisa musíte pripraviť Lísu, ktorú dobre poznáte z televízneho seriálu. Na výber máte veľa oblečenia a kombinácií. Môžete povoliť uzdu fantázii a urobiť Lisu tou najkrajšou.

Marge Simpson

2.2.2014
69%
Hra - Marge Simpson
Video sa načíta
V tejto hre budete mať možnosť obliecť Marge Simpson. Môžete ju obliecť do jej klasických šiat alebo vybrať aj iné, nové šaty. Voľba je len na vás.

The Simpsonmaker

29.1.2014
71%
Hra - The Simpsonmaker
Video sa načíta
Máme tu pre vás hru, v ktorej budete môcť tvoriť postavy priamo zo seriálu Simpsonovci! Alebo si môžete vytvoriť aj ľubovoľnú postavu.
Hra - The Simpsons Movie Similarities
Video sa načíta
Hľadajte rozdiely v tejto jednoduchej hre. Nájdite 5 rozdielov a postúpte do ďalšieho levelu. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov navyše dostanete.

Bart Simpson Saw Game 2

2.12.2013
69%
Hra - Bart Simpson Saw Game 2
Video sa načíta
Bart je známy tým, že neznáša školu a celé jej prostredie. V hre Bart Simpson Saw Game 2 sa musíte pokúsiť, aby z nej utiekol. V ceste mu však stojí veľmi veľa prekážok. Je potrebné hľadať nové predmety a tiež ich kombinovať medzi sebou, aby ste s ich pomocou urobili ďalší krok k úteku.

Barts KartHra na skóreHra o medaily

3.9.2013
68%
Hra - Barts Kart
Video sa načíta
Tvojou úlohou je prejsť každé kolo s tým, aby si sa neobrátila na strechu. V aute sedí Bart, tak by to bola škoda. Body ale získavaš za to, keď robíš triky - otáčaš sa s autom vo vzduchu. Koľko kôl prejdeš?

Lisa Simpson Saw Game

29.8.2013
88%
Hra - Lisa Simpson Saw Game
Video sa načíta
Zahraj si ďalšiu hru zo série Saw Game. Tentoraz prišla smola na Lisu Simpson, ktorej zlý Pigsaw (poznať ho môžeš z filmovej série Saw) uniesol celú rodinu a ona ich chce zachrániť. Priprav sa na veľa predmetov a možností, ako postúpiť vo svojej misii ďalej.

Homer Motorbike

4.8.2013
62%
Hra - Homer Motorbike
Video sa načíta
Známy seriálový hrdina Homer sa rozhodol prejsť sa na motorke. Rovnováhu ale príliš udržiavať nevie, takže mu musíte pomôcť. Po ceste zbierajte plechovky jeho obľúbeného piva Duff, ale naopak si dajte pozor na veľké čierne plechovky, ktoré vám budú prekážať a môžu vás aj prevrátiť. Dostaňte sa až na…

Kick Ass Homer

4.1.2013
84%
Hra - Kick Ass Homer
Video sa načíta
Je tu hlava rodiny Simpsonovcov, aby sa svojím podareným synčekom Bárta nechal čo najďalej odpáliť. Odhadnite ten správny okamih k úderu, aby Homer doletel naozaj čo najďalej av lete pozbierať čo najviac peňazí, jedla a svojho obľúbeného piva. Užitočná vylepšenie si budete môcť zaobstarať po každom…

Obleč Lisu Simpson

17.7.2012
79%
Hra - Obleč Lisu Simpson
Video sa načíta
Ako by podľa Vás mala chodiť oblečená Lisa Simpson? Myslíte že jej to teraz sluší, alebo by ste jej vybrali niečo lepšie? V tejto super hre môže. Dáte jej šaty, nohavice alebo nejaký zaujímavý komplet?

Bart Simpson Jumping

11.6.2012
66%
Hra - Bart Simpson Jumping
Video sa načíta
Hlavnou postavou tejto hry, ktorá preverí Váš odhad a isté oko je Bart Simpson, ktorý sa s vynaliezavosťou sebe vlastnou rozhodol skákať rozvodněným potokom len po vyčnievajúcich kameňoch. Vy musíte určiť uhol a silu jeho skoku, aby sa presne trafil vždy na ďalší kameň. Jeho cesta je dlhá a spadnúť…

Simpsons maker

8.4.2012
85%
Hra - Simpsons maker
Video sa načíta
Nielen pre všetkých milovníkov a milovníčky Simpsonovcov je tu bezchybná hra, v ktorej si budete môcť vytvoriť úplne novú postavu tohto seriálu. Začnite tvarom hlavy, očí, nosa a pokračujte cez vlasy a oblečenie, až ku konečnému umiestneniu postavy na pozadí.

Simpsonmaker

20.3.2012
85%
Hra - Simpsonmaker
Video sa načíta
Fanúšikov seriálu Simpsonovci určite poteší táto hra, v ktorej si budete môcť vytvoriť vlastného "Simpsona". Zmeniť môžete všetko od tvaru hlavy, až po pozadie na ktorom bude postava stáť. Výsledný obrázok si naviac môžete jednoducho vytlačiť.

Simpsons ArcadeHra na skóreHra o medaily

17.3.2012
70%
Hra - Simpsons Arcade
Video sa načíta
Pre všetkých fanúšikov Simpsonovcov prinášame hru Simpsons Arcade, v ktorej bude vašou úlohou zastreliť niektorých nebezpečných obyvateľov skôr, než oni zastrelia vás. Nezabúdajte si dopĺňať náboje a byť stále v strehu.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie