Simpsonovci

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Simpsons Jigsaw

16.7.2014
89%
Hra - Simpsons Jigsaw
Video sa načíta
Zlož si pekné puzzle s tematikou Simpsonovcov. Môžeš si vybrať jednu zo štyroch obtiažností a postupne napríklad zložiť všetky. Ako rýchlo to dokážeš?

Simpsons Puzzle

12.7.2014
70%
Hra - Simpsons Puzzle
Video sa načíta
V hre Simpsons Puzzle musíte preukázať dobrý postreh. Dokážete poskladať všetky úrovne puzzle? Spočiatku to bude jednoduché, ale vo vyšších obtiažnostiach sa isto zapotíte.

Crazy Homer Simpson

2.6.2014
70%
Hra - Crazy Homer Simpson
Video sa načíta
Pozrite sa na Homerove výlevy a ksichty, ktoré vydáva, keď na neho kliknete.
Hra - Bart Simpson Island Escape
Video sa načíta
Máte radi Simpsonovcov? Áno? Tak toto je hra priamo pre Vás. Táto podarená adventúra Vás určite pobaví. Bart Simpson letí so svojou rodinou z dovolenky domov, do Springfieldu. Bart sa vláme do nákladového priestoru, kde ukradne padák a zbadá červené tlačidlo. Ako iste vieš, Bart je strašne zvedavý…

Simpson STAR WARS

12.5.2014
75%
Hra - Simpson STAR WARS
Video sa načíta
Máte radi obľúbenú rodinku Simpsonovci? Máte radi Hviezdne vojny? Máme tu pre Vás ukážky od jedného amerického autora, ktorý si dal tú prácu a stvoril niečo naozaj zaujímavé. Bohužiaľ, Simpson Star Wars nie je hra, sú to len ukážky z filmu, ktoré stoja za to vidieť. V treťom videu autor rozpráva,…

Dress Up Your Lisa

11.4.2014
72%
Hra - Dress Up Your Lisa
Video sa načíta
V hre Dress Up Your Lisa musíte pripraviť Lísu, ktorú dobre poznáte z televízneho seriálu. Na výber máte veľa oblečenia a kombinácií. Môžete povoliť uzdu fantázii a urobiť Lisu tou najkrajšou.

Marge Simpson

2.2.2014
69%
Hra - Marge Simpson
Video sa načíta
V tejto hre budete mať možnosť obliecť Marge Simpson. Môžete ju obliecť do jej klasických šiat alebo vybrať aj iné, nové šaty. Voľba je len na vás.

The Simpsonmaker

29.1.2014
71%
Hra - The Simpsonmaker
Video sa načíta
Máme tu pre vás hru, v ktorej budete môcť tvoriť postavy priamo zo seriálu Simpsonovci! Alebo si môžete vytvoriť aj ľubovoľnú postavu.
Hra - The Simpsons Movie Similarities
Video sa načíta
Hľadajte rozdiely v tejto jednoduchej hre. Nájdite 5 rozdielov a postúpte do ďalšieho levelu. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov navyše dostanete.

Bart Simpson Saw Game 2

2.12.2013
69%
Hra - Bart Simpson Saw Game 2
Video sa načíta
Bart je známy tým, že neznáša školu a celé jej prostredie. V hre Bart Simpson Saw Game 2 sa musíte pokúsiť, aby z nej utiekol. V ceste mu však stojí veľmi veľa prekážok. Je potrebné hľadať nové predmety a tiež ich kombinovať medzi sebou, aby ste s ich pomocou urobili ďalší krok k úteku.

Barts KartHra na skóre

3.9.2013
68%
Hra - Barts Kart
Video sa načíta
Tvojou úlohou je prejsť každé kolo s tým, aby si sa neobrátila na strechu. V aute sedí Bart, tak by to bola škoda. Body ale získavaš za to, keď robíš triky - otáčaš sa s autom vo vzduchu. Koľko kôl prejdeš?

Lisa Simpson Saw Game

29.8.2013
88%
Hra - Lisa Simpson Saw Game
Video sa načíta
Zahraj si ďalšiu hru zo série Saw Game. Tentoraz prišla smola na Lisu Simpson, ktorej zlý Pigsaw (poznať ho môžeš z filmovej série Saw) uniesol celú rodinu a ona ich chce zachrániť. Priprav sa na veľa predmetov a možností, ako postúpiť vo svojej misii ďalej.

Homer Motorbike

4.8.2013
62%
Hra - Homer Motorbike
Video sa načíta
Známy seriálový hrdina Homer sa rozhodol prejsť sa na motorke. Rovnováhu ale príliš udržiavať nevie, takže mu musíte pomôcť. Po ceste zbierajte plechovky jeho obľúbeného piva Duff, ale naopak si dajte pozor na veľké čierne plechovky, ktoré vám budú prekážať a môžu vás aj prevrátiť. Dostaňte sa až na…

Kick Ass Homer

4.1.2013
84%
Hra - Kick Ass Homer
Video sa načíta
Je tu hlava rodiny Simpsonovcov, aby sa svojím podareným synčekom Bárta nechal čo najďalej odpáliť. Odhadnite ten správny okamih k úderu, aby Homer doletel naozaj čo najďalej av lete pozbierať čo najviac peňazí, jedla a svojho obľúbeného piva. Užitočná vylepšenie si budete môcť zaobstarať po každom…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie