Dievčenské hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Vanessa Beach Kiss

22.4.2014
68%
Hra - Vanessa Beach Kiss
Video sa načíta
Vanesa sa ráda bozkáva so svojím priateľom, avšak nemôže dopustiť aby ju niekto videl. preto musíte byť opatrní a dávať si pozor na všetkých ľudí na okolo. Dokážete to bez toho, aby vás niekto videl?

Kiss-mat

19.4.2014
77%
Hra - Kiss-mat
Video sa načíta
Musíte sa bozkávať s celebritou a nebyť pri tom pristihnutí. Nebude to vôbec jednoduché, pretože paparazzi to strážia na každom rohu.

Color Witch

18.4.2014
79%
Hra - Color Witch
Video sa načíta
Upusťte uzdu svojej fantázie a vyfarbte si obrázok s postavičkami zo seriálu Witch.

New Manicure Try

15.4.2014
83%
Hra - New Manicure Try
Video sa načíta
Staráte sa radi o nechty a chceli by ste si vyskúšať aké je to byť profesionálkou? Tak v tom prípade, by ste si nemali nechať ujsť túto hru, v ktorej máte širokú ponuku lakov a doplnkov.
Hra - Lovely Manicure For Rachel
Video sa načíta
Pripravte nechty Rachel na udalosť, ktorej sa chce zúčastniť. V ponuke máte veľa ľakov, dekorácii a doplnkov.

Kiss At The Cinema

14.4.2014
80%
Hra - Kiss At The Cinema
Video sa načíta
Tento mladý zamilovaný pár by sa chcel bozkávať v kine, lenže ich pozoruje strážca. Vy sa nesmiete nechať pristihnúť. Zvládnete sa bozkávať tak, aby vás nevidel strážca? Dávajte si pozor, každým levelom bude strážca rýchlejší.

Love Dating Joke

14.4.2014
75%
Hra - Love Dating Joke
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou bozkávať sa s priateľom tak, aby vás nenachytal čašník. Je veľmi škodoradostný a robí rád naschvály. Takže dávajte na neho pozor a užite si romantický večer.

Choco Romance TodayNÁŠ TIP

7.12.2013
98%
Hra - Choco Romance Today
Video sa načíta
Čokoláda je známe afrodiziakum preto je častým darčekom. Vytvorte si aj vy svoje vlastné čokoládky, ktoré môžete niekomu venovať. Postup prípravy je veľmi jednoduchý, musíte si rozpustiť čokoládu, naliať ju do formičiek spoločne s ovocím alebo orieškami a nechať ju vychladnúť. Po pár minútach,…

Lake House Travel

6.4.2014
83%
Hra - Lake House Travel
Video sa načíta
Lake House Travel je zábavná obliekačka, v ktorej bude vašou úlohou vybrať oblečenie pre dievča, ktoré sa chystá na víkend do svojho domu u jazera. Dievčaťu môžete meniť účesy a obliecť ho do rôznych šiat. K dispozícii budete mať i mnoho rôznych doplnkov.

Mermaid Fairy

6.4.2014
81%
Hra - Mermaid Fairy
Video sa načíta
Mermaid Fairy je skvelá obliekačka, v ktorej si môžete vytvoriť a obliecť vlastnú vílu. Na začiatku musíte pre vílu vybrať make-up. Následne budete mať na výber množstvo účesov, krídeľ, čarodejníckych paličiek a samozrejme i množstvo šiat.

Baby Boy Care

6.4.2014
81%
Hra - Baby Boy Care
Video sa načíta
V hre Baby Boy Care bude vašou úlohou postarať sa o malého chlapca menom Ben. Kedže jeho rodičia sú preč, musíte Bena sami prebaliť a následne sa s ním hrať, aby bol spokojný. Aby ste vedeli, čo máte robiť, v každom kroku sa vám zobrazí nápoveda, ktorej sa stačí držať.

Baby Elephant Salon

6.4.2014
81%
Hra - Baby Elephant Salon
Video sa načíta
Baby Elephant Salon je roztomilá hra, v ktorej budete mať za úlohu postarať sa o slonie mláďa. Vašou úlohou bude mláďa osprchovať, osušiť, vyčistiť mu zuby a podobne. Aby ste vedeli ako máte postupovať, v hre sa vám bude zobrazovať nápoveda. Na konci hry môžete sloníka ešte obliecť.

Girl Makeover

6.4.2014
81%
Hra - Girl Makeover
Video sa načíta
Girl Makeover je perfektná hra, v ktorej sa zahráte na vizážistku, ktorej úlohou je premeniť vzhľad mladého dievčaťa. Začať môžete výberom oblečenia, z ktorého budete mať k dispozícii všetko od tričiek a kraťasov až po šaty. Dievčaťu taktiež môžete vybrať vhodný make-up či zmeniť účes.

Spring Getaway Wedding

5.4.2014
81%
Hra - Spring Getaway Wedding
Video sa načíta
Pripravte nevestu na jej veľký deň v hre Spring Getaway Wedding. Na začiatku musíte neveste upraviť pleť a zbaviť ju všetkých nedokonalostí za pomoci rôznych kozmetických prípravkov. Následne vyberte pre nevestu účes, šaty, šperky a nakoniec i make-up.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie