Dievčenské hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Spring Flower Nails

VČERA
70%
Hra - Spring Flower Nails
Video sa načíta
Upravte tejto krásnej a mladej slečne jej nechty. Budete mať na výber z niekoľkých tvarov i dekorácií, takže stačí zapojiť fantáziu.

Rapunzel Manicure

22.2.2015
85%
Hra - Rapunzel Manicure
Video sa načíta
Rapunzel potrebuje upraviť nechty, ktoré istú chvíľu zanedbávala. Dokážete jej pomôcť s ich úpravou, ostrihaním a tiež nalakovaním. Pridať môžete tiež zaujímavé ozdoby a samozrejme šperky, ktoré všetko dokreslia.

My Dolphin show 5

26.1.2015
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší parádny diel hry, v ktorej sa budete ako delfín predvádzať ľuďom. Vašou úlohou bude ukazovať rôzne atrakcie, balóniky, kruhy a podobne. Hlavne sa snažte získať čo najviac publika.

Elsa And Jack True Love

17.2.2015
80%
Hra - Elsa And Jack True Love
Video sa načíta
Elsa chce dať najavo svojmu partnerovi, že ho má naozaj rada. Dokážete vystihnúť okamih, kedy ho môže pobozkať bez, toho aby ich sledoval ich kamarát snehuliak? Pokiaľ budú spozorovaní, potom hra končí.

Kiss Little Mermaid

16.2.2015
72%
Hra - Kiss Little Mermaid
Video sa načíta
Aj malá morská víla má právo na to sa zamilovať. Dokážete jej pomôcť s tým, aby mohla dať svoju lásku najavo? Musíte vystihnúť okamih, kedy sa môže bozkávať so svojím milým bez toho, aby ich ktokoľvek špehoval.

Spiderman Kissing

9.2.2015
74%
Hra - Spiderman Kissing
Video sa načíta
Aj Spiderman má svoju lásku, ktorej to dáva najavo. Dokážete odhadnúť okamih, kedy sa môže s Marry Jane bozkávať? Akonáhle uvidíte signál hrozby, musíte prestať, pretože by Vás mohol niekto špehovať.

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Frozen Anna Kissing

4.2.2015
76%
Hra - Frozen Anna Kissing
Video sa načíta
Cieľom hry je, aby sa Anna bozkávala so svojím milým bez toho, aby ich pri tom videla jej sestra. Dokážete túto úlohu splniť a naplniť ich srdcia láskou?

Holiday Pedicure

31.1.2015
69%
Hra - Holiday Pedicure
Video sa načíta
Doprajte tejto mladej slečne, ktorá si poriadne užíva dovolenku, malú pedikúru. Upravte jej nechtíky a potom ich pekne nalakujte. Tiež jej môžete dať aj rôzne prstienky alebo aj tetovanie, voľba je čisto na vás.
Hra - Barbie Prom Nails Designer
Video sa načíta
Barbie by potrebovala nové krásne nechty, navrhneš jej, ako by mali vyzerať? najskôr ju oblečieš a potom sa môžeš pustiť do miešania lakov a lakovania. Bude sa jej výper páčiť?

Malá čarodějka 2

11.12.2014
94%
Hra - Malá čarodějka 2
Video sa načíta
Namiešajte pre žabu ten správny lektvar! Pokiaľ bude lektvar dobrý, tak sa z žaby stane princa, ak nie, tak uvidíte. Lektvar je zložený z 3 ingrediencií. Vy ich na výber máte 4, čo sťažuje možnosti.

Christmas Fab Nails

6.1.2015
72%
Hra - Christmas Fab Nails
Video sa načíta
V tejto hre sa musíte postarať o nechty Vašej zákazníčky. Najprv jej umyte ruky, potom ostrihajte nechty a samozrejme starostlivo vyleštite. Následne bude potrebné vybrať správny lak na nechty a tiež ozdoby.

Farm Frenzy Gone Fishing

23.12.2014
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video sa načíta
Máme tu parádne strategickú hru, v ktorej budete chytať ryby. Na starosť budete mať celé farmy rýb a budete sa o ne musieť starať. Následne budete ryby predávať a za utŕžené peniaze môžete nakupovať ďalšie vylepšenia.

Thanksgiving Nail Designs

21.12.2014
70%
Hra - Thanksgiving Nail Designs
Video sa načíta
Na deň vďakyvzdania sa treba dobre obliecť. Dokážete si poradiť aj s výberom správnej úpravy nechtov? Môžete vytvoriť klasické nechty, ktoré nebudú nijako extravagantné. Ďalšou možnosťou je využiť mnoho obrázkov a ďalších ozdôb, ktoré urobia Vaše nechty originálnymi.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie