Dievčenské hry

Od najnovších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)

Puppy Nail Salon

23.7.2014
81%
Hra - Puppy Nail Salon
Video sa načíta
V tejto hre si môžete vybrať jedno z troch šteniatok, o ktoré sa postaráte. Najskôr mu musíte labku vyčistiť a potom ju môžete ozdobiť. Nakoniec môžete šteniatku vybrať aj oblečenie a doplnky.

Elsa Nails Spa

17.7.2014
85%
Hra - Elsa Nails Spa
Video sa načíta
Zahraj si ďalšiu hru z Ľadového kráľovstva čiže Frozen. Elsa potrebuje kompletnú starostlivosť o jej ruky a nechty a následne nechty čo najlepšie nalakovať a vybrať si hodiaci sa náramok. Myslíš, že jej môžeš pomôcť?

Elsa Great Manicure

12.7.2014
87%
Hra - Elsa Great Manicure
Video sa načíta
Pripravte Elsu na jej veľký deň a pomôžte jej s manikúrou, ktorú nutne potrebuje. najskôr jej nechty očistíte a potom vyberiete lak a doplnky.
Hra - Clawdeen Wolf Foot Doctor
Video sa načíta
Clawdeen, krásna žiačka Monster High, zakopla o kameň, práve keď zdravila svoje kamarátky. Pomôžte jej ošetriť nohu a potom jej nalakovať a vyzdobiť nechty.
Hra - Nail Studio Animal Design
Video sa načíta
Nalakujte mladej slečne nechty v zvieracom štýle. Na výber máte rôzne farby, dekorácie a doplnky. Príjemnú zábavu.

Nail Color Workshop

13.7.2014
84%
Hra - Nail Color Workshop
Video sa načíta
Vytvor si svoj ​​vlastný lak na nechty a následne na modelke vyskúšaj, ako bude vyzerať. Myslíš si, že niečo také zvládneš?

Beauty SalonNÁŠ TIP

28.5.2014
96%
Hra - Beauty Salon
Video sa načíta
Beauty Salon je hra, v ktorej dáte svojej zákazníčke tú najlepšiu starostlivosť. Budete jej čistiť pleť, nohy, chrbát a dokonca jej spravíte manikúru a pedikúru. Za tieto jednotlivé procedúry dostanete určitý počet bodov, je lepšie mať určite viac. Pretože čím viac bodov máte tým sa vám otvorí v…

Secret Agent Slacking

13.7.2014
70%
Hra - Secret Agent Slacking
Secret Agent Slacking je postrehová hra, v ktorej sa stanete tajnou agentkou. Vašou úlohou bude plniť rozličné misie. Na každú však máte len krátku chviľku, než sa vaša parťáčka na vás pozrie, aby skontrolovala, čo práve robíte.
Hra - Dora Hand Doctor Caring
Video sa načíta
Dora si počas prechádzky poranila ruku. vašou úlohou je ju uzdraviť a dodať jej peknú vizáž za pomocí lakov a doplnkov, ktoré budete mať k dispozícii.
Hra - Jennifer Rose: Puppy Groo
Video sa načíta
V hre Jennifer Rose: Puppy Groo sa stanete majiteľkou psieho salónu. Ľudia k vám budú nosiť svojich štvornohých miláčikov a vy sa o nich musíte postarať, dokým sa ich majiteľ nevráti späť. Behom toho sa však musíte venovať i vášmu priateľovi, ktorý vás bude chodiť navštevovať.

Doctor Slacking

30.6.2014
84%
Hra - Doctor Slacking
Video sa načíta
V postrehovej hre Doctor Slacking sa stanete doktorkou, ktorá musí plniť rozličné úlohy. V ambulancii máte však pacientku, ktorá vás pri plnení úloh nesmie pristihnúť. Musíte preto vyčkať na vhodný okamžik a úlohu splniť tak rýchlo, ako to len dokážete.

Mia Cooking Peach Flan

30.6.2014
82%
Hra - Mia Cooking Peach Flan
Video sa načíta
Pripravte si v hre Mia Cooking Peach Flan vynikajúci broskyňový koláč. Hrou vás bude sprevádzať nápoveda, na vás však bude jednotlivé kroky správne vykonať. Navyše v hre budete mať i stanovený časový limit, počas ktorého je potreba všetko stihnúť.

Unicorn Miracle

17.6.2014
78%
Hra - Unicorn Miracle
Video sa načíta
Doprajte týmto poníkom, aby si mohli prejaviť lásku bozkami. Musíte byť však opatrné, aby ich pri tom nikto nevidel. Dokážete to ?

Nail Studio Beach Design

10.6.2014
87%
Hra - Nail Studio Beach Design
Video sa načíta
Prinášame vám hru, v ktorej sa opäť budete môcť postarať o zanedbané nechty. Po úprave sa môžete pustiť na lakovanie a dekorovanie.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie