Dievčenské hry

Od najnovších

My Free Zoo
Video sa načíta
Vytvorte si vlastné zoologickú farmu!! V hre My Free Zoo je možné prakticky čokoľvek. Na začiatku si musíte síce prejsť pár rád s riaditeľom Zimmermann, ktorý vám ukáže základy správy zoologickej záhrady a taky, ako sa starať o zvieratá. Akonáhle však s trpezlivosťou prekonáte túto časť, ďalší vývoj… (viac)

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Nurse Kissing

VČERA
72%
Hra - Nurse Kissing
Video sa načíta
V hre Nurse Kissing sa ako mladá sestrička zamilujete do pacienta. Dávajte si len pozor, aby sa pri bozkávaní príliš nevyčerpal.
Hra - Nail Studio Polka Dot Design
Video sa načíta
Nalakujte tejto slečne nechty, vyberte k nim peknú ozdobu a nakoniec šperky, aby ste celkový štýl zdôraznili.

Kiss in Infirmary

PREDVČEROM
78%
Hra - Kiss in Infirmary
Video sa načíta
V hre Kiss in Infirmary budete musieť dokonale načasovať okamih, kedy sa môžete bozkávať. Nie je totiž vhodné, aby pacient odhalil, ako sa personál nemocnice bozkáva.

Kitty Nails Salon

PREDVČEROM
76%
Hra - Kitty Nails Salon
Video sa načíta
V tejto hre máte na výber tri mačiatka. Po vybraní jedného z nich sa môžete vrhnúť na úpravu labiek. Najskôr ich musíte zbaviť vetvičiek a škodcov, potom ich musíte vyčistiť a nakoniec ozdobiť pekným lakom a dekoráciami. A nakoniec si ju môžete celkovo obliecť.

Monster Nails Spa

26.8.2014
83%
Hra - Monster Nails Spa
Video sa načíta
Postarajte sa o nechty jednej z hrdiniek a dodajte jej tým šmrnc. Najskôr jej ruky a nechty očistíte a potom sa môžete vrhnúť na zdobenie.

Jungle Jiggy

22.8.2014
83%
Hra - Jungle Jiggy
Video sa načíta
Ak máte radi tanec a rôzne druhy tanečných štýlov, ste na správnom mieste. V tejto hre bude vašou úlohou roztancovať opičku podľa šipiek, ktoré sa vám postupne zobrazujú. Ak je šípka v štvorčeku musíte ju stlačiť, pri dobrých krokoch sa vám zobrazí stlačiť medzerník, ak ho stlačíte uľahčíte si…

Beauty Potion

26.8.2014
42%
Hra - Beauty Potion
Video sa načíta
V tejto hre nájdete čarodejnicu, ktorá za pomoci lektvaru a troch ingrediencí, ktoré si vyberiete, vytvoríte princeznu. Vyskúšajte si aká vám vznikne.

Candy Colored Nails

18.8.2014
80%
Hra - Candy Colored Nails
Video sa načíta
Nalakujte si nechty ako nikdy pred tým. Budete mať na výber z množstva farieb a dokonca aj dĺžky nechtov a odtieň rúk. Nakoniec budete môcť ruky ozdobiť prstienkami a ďalšími módnymi doplnkami.

Pool Slacking

12.8.2014
84%
Hra - Pool Slacking
Video sa načíta
Pool Slacking je postrehová hra, v ktorej sa ocitnete na kúpalisku, kde budete musieť dávať pozor na dve deti. Aby ste sa však nenudili, môžete plniť rôzne zábavné úlohy. Každú úlohu však musíte splniť skôr, než sa objaví vykričník, ktorý vám signalizuje, že máte prestať a venovať sa deťom.

Frozen Love Spell

13.8.2014
79%
Hra - Frozen Love Spell
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať tejto milej slečne stvoriť elixír, ktorý jej vykúzli jej lásku. Musíte použiť 4 veci, ktoré nájdete v chalúpke a dať ich do ohňa. Potom už len musíte dúfať, že sa jej bude páčiť a vezme si ho za muža.
Hra - Nail Studio Floral Design
Video sa načíta
Zahrajte sa na profesionálnu manikérku a upravte tieto nechty k nepoznaniu. Po základnej úprave im môžete vybrať pekné doplnky a rôznorodé laky.

Summer Manicure Style

11.8.2014
81%
Hra - Summer Manicure Style
Video sa načíta
V tejto hre budete môcť nalakovať nechty na oboch rukách! Budete mať na výber z množstva motívov, nálepiek a farbičiek, ktoré budete môcť použiť. Tak neváhajte a vyskúšajte si to hneď! Možno sa vám nejaký zapáči natoľko, že si ich budete robiť aj samy.

Beauty SalonNÁŠ TIP

28.5.2014
96%
Hra - Beauty Salon
Video sa načíta
Beauty Salon je hra, v ktorej dáte svojej zákazníčke tú najlepšiu starostlivosť. Budete jej čistiť pleť, nohy, chrbát a dokonca jej spravíte manikúru a pedikúru. Za tieto jednotlivé procedúry dostanete určitý počet bodov, je lepšie mať určite viac. Pretože čím viac bodov máte tým sa vám otvorí v…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie