Dievčenské hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Fashion Nail Salon 2

25.7.2015
70%
Hra - Fashion Nail Salon 2
Video sa načíta
Viesť nechtové štúdio nie je žiadna sranda, dokážete sa postarať o túto zákazníčku? Ukážte, čo vo vás je a dajte jej tú najlepšiu starostlivosť.

Monster High Diy Nails

22.7.2015
76%
Hra - Monster High Diy Nails
Video sa načíta
Pokúste sa o novú krásnu manikúru v podaní Monster High. K dispozícii máte krásne laky a dekorácie, ktoré môžete použiť. Nakoniec sa môžete pozrieť na svoj výsledok.
Hra - Rapunzel Jacuzzi Celebration
Video sa načíta
Rapunzel a jej priateľ si chcú oddýchnuť v jacuzzi, pomôžte jej s prípravou, aby sa tam cítili spokojne.

Kango Islands

16.7.2015
79%
Hra - Kango Islands
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu spájať kvetiny rovnakých farieb a tvarov. Aby ste kvetiny mohli odstrániť z hracej plochy, musíte spojiť minimálne tri rovnaké. Do ďalšieho kola môžete postúpiť, až keď sa vám podarí nazbierať dostatok bodov.
Hra - Mia Cooking Fruit Pancake
Video sa načíta
Pomôžte kuchárke Mie pripraviť ďalší z jej skvelých receptov. Tentokrát sa pustíte do varenia chutných ovocných palaciniek. Aby sa vám palacinky podarili, postupujte presne podľa inštrukcií. Okrem toho sa snažte byť čo najrýchlejší, aby ste získali čo najlepšie hodnotenie.

Murder on a Full Moon

16.7.2015
77%
Hra - Murder on a Full Moon
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude vyriešiť násilnú vraždu komorníka. Aby sa vám to podarilo, musíte v mieste vraždy a jeho okolí nájsť dostatok predmetov, ktoré vám poslúžia ako stopy. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, použite nápovedu.

House on the Prairie

16.7.2015
77%
Hra - House on the Prairie
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude nájsť v okolí opusteného domu všetky stratené predmety. Predmety budú často dobre ukryté, takže musíte byť skutočne pozorný, aby sa vám ich podarilo všetky nájsť. Pomôcť vám pritom môže i nápoveda, ktorú použite len pokiaľ si nebudete vedieť rady.
Hra - Independence Day Slacking 2015
Video sa načíta
V tejto zábavnej postrehovej hre budete musieť pomôcť hlavnej hrdinke splniť niekoľko zaujímavých úloh na deň nezávislosti. Úlohy sami o sebe nie sú príliš náročné, avšak na ich splnenie máte len obmedzený čas, dokým sa na scéne neobjaví mama hrdinky, ktoré vás nesmie zbadať.

Into the Forest

15.7.2015
77%
Hra - Into the Forest
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude hľadať v lese stratené predmety. Aby ste mohli postúpiť do ďalšieho kola, musíte ich nájsť všetky. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, môžete využiť nápovedu, ktorá vám označí miesto, kde máte hľadať.

House of Talents

15.7.2015
77%
Hra - House of Talents
Video sa načíta
Nájdite v miestnostiach po celom dome stratené predmety v tejto zaujímavej hre. Predmety sa môžu nachádzať prakticky kdekoľvek, takže objaviť ich nebude vôbec jednoduché. V prípade, že si nebudete vedieť rady, využite dostupnú nápovedu.

McGees Farm

15.7.2015
76%
Hra - McGees Farm
Video sa načíta
Vydajte sa na starú farmu a pokúste sa na nej nájsť niekoľko stratených predmetov. Do ďalšieho kola môžete postúpiť, až keď nájdete všetky predmety zobrazené v hornej lište. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete využiť nápovedu.

Explore Ponyville

15.7.2015
76%
Hra - Explore Ponyville
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto skvelej hre bude preskúmať nádherný svet poníkov. Na začiatku hry si zvolíte poníka, ktorý sa vám najviac páči a vydáte sa s nim objavovať nedaľeké okolie. Okrem toho môžete plniť i rozličné jednoduché úlohy.

Princess Nail Spa

7.7.2015
76%
Hra - Princess Nail Spa
Video sa načíta
V tejto hre budete upravovať princeznej nechty, tak sa poriadne snažte.
Hra - Father's Day Slacking 2015
Video sa načíta
Sarah sa na Deň otcov vybrala na ryby. Rybárčenie ju však ani trochu nebaví. Preto si našla niekoľko rozličných činností, ktorými sa môže zabaviť. Pomôžte jej všetky z nich realizovať, avšak dávajte si pritom pozor, aby vás nezbadal otec Sarah.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie