Dievčenské hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

House of Mist

VČERA
76%
Hra - House of Mist
Video sa načíta
V tejto hre sa vydáte do záhadného domu, v ktorom musíte pomôcť hlavnej hrdinke rozluštiť podivné zmiznutie jej matky. Aby sa vám to podarilo, je potreba hľadať a zbierať rozličné predmety, ktoré vám poslúžia ako stopy k odhaleniu tejto záhady.

Chocolate Factory Slacking

PREDVČEROM
79%
Hra - Chocolate Factory Slacking
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete zamestnankyňou v tovární na výrobu čokolády, ktorá má za úlohu kontrolovať jej kvalitu. Popri práci však na vás čaká ešte 7 úloh, ktoré chcete splniť. Musíte si však dávať pozor, aby vás nepristihol šéf, ktorého príchod signalizuje červený výkričník.

The Magical Relics

PREDVČEROM
77%
Hra - The Magical Relics
Video sa načíta
Vydajte sa do podivného začarovaného sveta a pokúste sa nájsť všetky stratené predmety. Predmety sú dobre ukryté, takže musíte byť skutočne pozorný, aby ste ich našli. Využiť môžete i rozličné nápovedy, ktorých však máte len obmedzený počet.

Mine Blast

1.5.2015
78%
Hra - Mine Blast
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre na vás čaká 16 levelov, v ktorých musíte z hracej plochy odstrániť všetky farebné guličky skôr, než sa dostanú na koniec svojej trasy. Guličky odoberiete len tak, že spojíte aspoň tri rovnakej farby. K tomu musíte využívať kanón, z ktorého je potreba vystreliť vždy správnym…

Missing Photos

1.5.2015
77%
Hra - Missing Photos
Video sa načíta
Pomôžte detektívom vyriešiť zmiznutie mladého dievčaťa v tejto zaujímavej hre. K tomu je potreba nájsť stratený fotoaparát, na ktorom boli zachytení podozriví páchatelia. Najskôr však musíte nájsť mnoho ďalších predmetov, než sa dostanete k samotnému fotoaparátu.
Hra - How To Train Your Dragon Lunch Surprise
Video sa načíta
Pripravte pre Bezzubku chutné jedlo z ingrediencií, ktoré máte po ruke. Bude mu chutnať alebo nie ?

Hidden Valley 3

30.4.2015
77%
Hra - Hidden Valley 3
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude postavať domy a vytvoriť tak úplne novú dedinku. Aby ste na výstavbu mali dostatok peňazí, musíte násjť rozličné vzácne predmety a starožitnosti, ktoré stačí následne predať a zarobiť tak potrebnú sumu peňazí.

Princess Baby Care

29.4.2015
81%
Hra - Princess Baby Care
Video sa načíta
Staňte sa pestúnkou a postarajte sa o bábätká v tejto skvele spracovanej hre. Vašou úlohou bude všetky bábätká umyť, hrať sa s nimi, skrátka postarať sa o to, aby boli spokojné. Na výber pritom máte dva herné módy: time mode, ktorý je na čas a free mode bez časového limitu.

Away From Home

28.4.2015
80%
Hra - Away From Home
Video sa načíta
Pomôž mladej dievčine na jej ceste za dobrodružstvom. Aby si sa dostala cez jednotlivé prekážky, používaj predmety okolo seba. Psíkovi daj kosť, žaluď veveričke a podobne. Ak všetko dobre zkombinuješ, dostaneš sa ďalej aj v celom príbehu.

Winter Games

26.4.2015
80%
Hra - Winter Games
Video sa načíta
Zima už je síce preč, ale práve preto si ju môžeš pripomenúť v týchto skvelých zimných 3D športoch. Než sa vydáš na preteky, poriadne potrénuj, aby si vôbec mala nejakú šancu. Veľa šťastia!

Farmington Tales

25.4.2015
77%
Hra - Farmington Tales
Vydajte sa na farmu a postavte všetky budovy, aby ste vašu veľkú farmu ešte viac rozšírili. Na stavbu budov však potrebujete peniaze, ktoré získate za hľadanie stratených objektov. Názvy predmetov, ktoré máte nájsť sa však zobrazujú v angličtine, takže jej znalosť je veľkou výhodou.

Noela's Adventures

25.4.2015
77%
Hra - Noela's Adventures
Video sa načíta
V tejto hre sa vydáte s hrdinkou na dobrodružnú cestu na odľahlé miesta do divočiny. Vašou úlohou pritom bude hľadať predmety, ktoré sa na jednotlivých miestach ukrývajú. K dispozicii budete mať i nápovedu, ktorú môžete použiť, pokiaľ si nebudete vedieť rady.

Unknown Identity

25.4.2015
76%
Hra - Unknown Identity
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude hľadať v rozličných miestnostiach po dome stratené predmety. V každej miestnosti je však veľký neporiadok, takže nájsť všetky predmety nebude jednoduché. Našťastie budete mať k dispozícii nápovedu, ktorú môžete využiť, pokiaľ si nebudete vedieť rady.

Circus Romance

24.4.2015
77%
Hra - Circus Romance
Video sa načíta
Každý cirkus je plný zaujímavých a neobyčajných predmetov. Vašou úlohou v tejto hre bude tieto predmety nájsť. Čím rýchlejšie sa vám to podarí, tým viac peňazí získate. Okrem toho si môžete zarobiť peniaze i pri ďalších rozličných hrách, ktoré na vás čakajú.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie