Dievčenské hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Mermaid Ariel Pedicure

PREDVČEROM
70%
Hra - Mermaid Ariel Pedicure
Video sa načíta
Urobte Ariel pedikúru, ktorú už nutne potrebuje. Bude len na vás, ako si s tým poradíte tak si dajte záležať.

Imperial Gold

7.2.2016
77%
Hra - Imperial Gold
Vydajte sa na more a pokúste sa od pirátov získať všetky cenné poklady, ktoré vám ukradli. V každej scéne budete musieť tieto predmety nájsť v hromade iných a bezcenných vecí. Snažte sa byť pritom čo najrýchlejší. V prípade potreby môžete využiť jednu z dostupných nápovied.
Hra - The Garage Sale Milionaire
Video sa načíta
V tejto hre sa vydáte na garážový výpredaj, kde budete mať za úlohu nájsť všetky cenné predmety. Nájsť všetky predmety nebude jednoduché, kedže všade okolo je veľký neporiadok. Buďte preto pozorný a pokiaľ si nebudete vedieť rady, použite nápovedu.

Eva's Dream

4.2.2016
77%
Hra - Eva's Dream
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude hľadať rozličné cenné predmety v jednotlivých miestnostiach. Od každého predmetu musíte vždy nájsť stanovený počet. Jednotlivé predmety sú často dobre ukryté, takže pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete využiť dostupnú nápovedu.

High School Project

2.2.2016
77%
Hra - High School Project
Video sa načíta
Preneste sa na strednú školu a pomôžte bezradným učiteľom nájsť veci, ktoré stratili v jej okolí. Väčšina predmetov je dobre ukrytá alebo sa nachádza na nezvyčajných miestach, takže nájsť ich nebude jednoduché. Našťastie budete mať k dispozícii nápovedy, ktoré môžete kedykoľvek využiť.

Mean Princesses

22.1.2016
90%
Hra - Mean Princesses
Video sa načíta
Na strednú školu pre princezny prišla nová žiačka menom Ariel. Tú si všimli tri princezné, ktoré z jej príchodu nemajú radosť. Pomôž každej z nich, aby Ariel dostala na vedomie že tu nie je vítaná. Podarí sa vám Ariel zničiť alebo nie?

Beautiful Beginning

27.1.2016
77%
Hra - Beautiful Beginning
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude ponachádzať rozličné stratené predmety. Aby sa vám to podarilo, musíte byť pri hľadaní skutočne pozorný a hľadať i na nezvyčajných miestach. V prípade, že nebudete môcť nájsť žiadny ďalší predmet, využite dostupnú nápovedu.
Hra - Superb Pedicure Nail Salon
Video sa načíta
Zahrajte sa na pedikérku a upravte tieto zanedbané nechty, ktoré vyzerajú skutočne príšerne. Spravte najskôr pedikúru a potom sa môžete pustiť do zdobenia.

Uncle Dawe's Farm

26.1.2016
77%
Hra - Uncle Dawe's Farm
Video sa načíta
Vydajte sa na vidiek na farmu a pokúste sa tu nájsť všetky stratené predmety. Pri hľadaní sa snažte byť čo najrýchlejší, kedže sa vám počíta čas a zarábajte postupne peniaze. Celkovo máte k dispozícii tri nápovedy, ktoré môžete kedykoľvek využiť.
Hra - Taylor Swift Ex–Boyfriends
Video sa načíta
Taylor Swift sa rozhodla, že sa pomstí svojim bývalým priateľom a poškodí im veci na ktorých im najviac záleží. Pomôžte jej s rôznymi úlohami, aby bola pomsta dokonalá.

Snowy Afternoon

21.1.2016
77%
Hra - Snowy Afternoon
Video sa načíta
Preneste sa do zasneženej zimnej krajiny a pomôžte hlavnej hrdinke nájsť všetky stratené predmety. Predmety sa môžu nachádzať prakticky kdekoľvek, takže musíte byť pri hľadaní skutočne pozorný. Nezabudnite, že v prípade potreby je možné využiť dostupnú nápovedu.

Cinderella's First Date

15.1.2016
79%
Hra - Cinderella's First Date
Video sa načíta
Popoluška má tri rande a na každé z nich si musí vybrať iný štýl oblečenia. Ak sa trafíte do daného štýlu, vyplní sa trubička, ktorá sa nachádza na ľavej strane. Podarí sa vám ju správne obliecť?

Barbie Glittery New Year

16.1.2016
70%
Hra - Barbie Glittery New Year
Video sa načíta
Pomôžte Barbie s prípravou na Nový rok a vyberte jej krásny make-up, účes a oblečenie, aby mohla ísť do spoločnosti. Bude s ním spokojná alebo nie?

7 Dates

14.1.2016
79%
Hra - 7 Dates
Video sa načíta
Pomôžte Jessice, aby si našla svojho vysneného priateľa a pomôžte jej s konverzáciou, aby ju daný chlapec pozval na rande. Podarí sa vám to alebo nie?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)