Dievčenské hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

OverSeas Advenrture

23.11.2015
77%
Hra - OverSeas Advenrture
Video sa načíta
Vydajte sa do dovolenkovej destinácie a pokúste sa nájsť všetky stratené predmety v tejto pekne zpracovanej hre. Väčšina predmetov je dobre ukrytá, takže musíte byť pri hľadaní skutočne pozorný. Okrem toho budete mať k dispozícii nápovedu, ktorú je možné v prípade potreby využiť.

Detective Slacking

19.11.2015
80%
Hra - Detective Slacking
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre sa s hlavnou hrdinkou zahráte na detektíva. Vašou úlohou bude splniť 7 rozličných úloh, ktoré vyžadujú presnosť a rýchle reakcie. Navyše každú úlohu musíte splniť tak, aby vás pritom nezbadal zlý detektív, ktorého príchod označuje červený výkričník.

Fruity Nail Designs

10.11.2015
77%
Hra - Fruity Nail Designs
Video sa načíta
V tejto hre budete venovať pozornosť hlavne starostlivosť o nechty. Musíte ich ostrihať a opilovat do hladka. Potom môžete naniesť lak alebo trblietkami. Nakoniec môžete dodať slušné oblečenie alebo doplnok.

Dance Studio Hip Hop

9.11.2015
76%
Hra - Dance Studio Hip Hop
Video sa načíta
Pomôžte tomuto dievčaťu s výberom oblečenia na hip hop a dokážte, že máte tanec v krvi správnymi pohybmi. Podarí sa vám nahrať s tanečníčkou najviac bodov?

The Templars Cave

7.11.2015
77%
Hra - The Templars Cave
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude v jaskyni templárov nájsť všetky vzácne predmety a poklady. Väčšina z nich je dobre ukrytá, takže musíte byť pri hľadaní veľmi pozorný. V prípade, že budete potrebovať pomoc, môžete využiť jednu z troch dostupných nápovied.

Frozen Halloween Party

10.11.2015
62%
Hra - Frozen Halloween Party
Video sa načíta
Anna a Elsa organizujú Halloween party a preto potrebujú vašu pomoc s výzdobou a výberom kostýmov. Pomôžete im?

Elsa Laundry Day

8.11.2015
71%
Hra - Elsa Laundry Day
Video sa načíta
Elsa má špinavú bielizeň a potrebovala by pomôcť s praním, vešaním bielizne a samotným žehlením. Pomôžete jej s týmito domácimi prácami?

Barbie Halloween Kissing

8.11.2015
58%
Hra - Barbie Halloween Kissing
Video sa načíta
Barbie by sa chcela bozkávať s kenom počas Halloweenu, problém je však v tom, že ich nikto z prítomných nesmie vidieť. Zabezpečte im súkromie a vyhnite sa nepriateľským pohľadom.

Haunted Valley

2.11.2015
77%
Hra - Haunted Valley
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je nájsť v každej scéne všetky ukryté predmety. Predmety sa často nachádzajú na nezvyčajných miestach, takže musíte byť pri hľadaní skutočne pozorný. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, využite dostupnú nápovedu.

Tastes and Tales

2.11.2015
77%
Hra - Tastes and Tales
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude nájsť v kuchyni všetky potrebné suroviny a ingrediencie. Kedže je v kuchyni veľký neporiadok, musíte byť pri hľadaní skutočne pozorný. K dispozícii budete mať i tri nápovedy, ktoré môžete kedykoľvek využiť.
Hra - Baby Barbie Glittery Nails
Video sa načíta
Barbie chce poriadne upraviť nechty, takže na vás bude jej s tým pomôcť.

Salon Nails 2

31.10.2015
74%
Hra - Salon Nails 2
Video sa načíta
Upravte tejto slečne jej nechty. Dajte si poriadne záležať a spravte jej tie najkrajšie nechty.

Princess Pool Party

30.10.2015
74%
Hra - Princess Pool Party
Video sa načíta
Elsa, Anna a Rapunzel si užívajú dievčenskú jazdu a preto potrebujú tvoju pomoc, aby bola dokonalá. Vyber každej z nich plavky a podaj im všetky predmety, čo potrebujú.

Cooking Lessons

29.10.2015
77%
Hra - Cooking Lessons
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete kuchárkou, ktorej úlohou bude nájsť všetky ingrediencie potrebné na varenie. Ingrediencie sú poschovávané po celej kuchyni, takže musíte hľadať skutočne pozorne. Pokiaľ bude potreba, môžete využiť dostupnú nápovedu.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)