Dievčenské hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Cloudventure

20.10.2014
78%
Hra - Cloudventure
Video sa načíta
Pomôžte víle menom Claudia preletieť cez krajinu plnú rozličných prekážok a nástrah a splňte tak jej záverečné skúšky na magickej škole. Po ceste musíte zbierať hviezdičky a predovšetkým peniaze, ktoré vám neskôr poslúžia na nákup zaujímavých vylepšení.
Hra - Baby Monster Great Manicure
Video sa načíta
Postarajte sa o ruky jednej hrdinky z Monster High. Najskôr ju musíte ošetriť a následne až potom jej môžete vybrať lak a rôzne doplnky.

Dance QueenHra na skóreHra o medaily

14.10.2014
73%
Hra - Dance Queen
Video sa načíta
Baví vás tanec? Tu si zatancujete a ešte si vyskúšate váš postreh. Dievčatko bude tancovať podľa toho, ako budete dobre stláčať šípky a ich kombinácie. Čím viac kombinácií získate, tým viac dostanete bodov.

Kiss At The Library

6.10.2014
82%
Hra - Kiss At The Library
Video sa načíta
Pomôžte sa tomuto zamilovanému páru bozkávať v knižnici bez toho, aby boli pristihnutí ostatnými návštevníkmi.

Get Married Test

2.10.2014
83%
Hra - Get Married Test
Video sa načíta
Viete kedy sa budete vydávať a mali by ste si nájsť životného partnera? Zistite to jednoduchým spôsobom, že si urobíte test. A vyberte vždy jednu možnosť, ktorá je vám sympatickejšia.

Science Class Potion

29.9.2014
68%
Hra - Science Class Potion
Video sa načíta
V tejto časti bude vašou úlohou, aby ste za pomocí troch ingredienci namiešali liek, ktorý by zachránil odumretú kvetinu. Podarí sa vám namiešať správny elixír?

Campfire Kissing

20.9.2014
80%
Hra - Campfire Kissing
Video sa načíta
Bozkávajte sa pri táboráku, ale dávajte si pozor, nech vás pritom nikto nevidí! Zo začiatku vás pozoruje len jedna osoba, ale postupom hry ich bude viac. Bozkávajte sa v kútiku!

Suzie's Salon

16.9.2014
81%
Hra - Suzie's Salon
Video sa načíta
Suzie si otvorila nový salón, v ktorom budete pracovať a starať sa o zákazníčky. Každá zákazníčka môže mať inú požiadavku. Napríklad zmenu účesu, depilovanie nôh, či samotnú masáž. myslíte si, že budu zákazníčky spokojné?

Baby Slacking

13.9.2014
80%
Hra - Baby Slacking
Video sa načíta
Baby Slacking je ďalšou zo série slacking hier, v ktorej tentokrát budete plniť rozličné úlohy ako bábätko. Na splnenie každej z úloh máte čas len do vtedy, než vás príde skontrolovať staršia sestra. Jej príchod spoznáte tak, že na ľavej strane plochy sa objaví červený výkričník.

Barbie Healing Kiss

4.9.2014
71%
Hra - Barbie Healing Kiss
Video sa načíta
Barbie má vysokú horúčku a len ken ju svojimi bozkami môže zachrániť. Avšak je v tom háčik, pri bozkávaní vás nemôže nikto vidieť. Je jedno či sa jedná o mačku, sestričku alebo koňa.
Hra - Dress Up Winter Friends
Video sa načíta
Oblečte si partičku mladých teenegerov a vyberte im pekný účes, make-up, šaty a doplnky.

Flower Pedicure Designs

31.8.2014
80%
Hra - Flower Pedicure Designs
Video sa načíta
Upravte nechty tejto krásnej slečne. Bude len na vás, ako sa s nimi vyhráte. Nakoniec ju budete môcť i upravovať podľa vás.

Nurse Kissing

30.8.2014
72%
Hra - Nurse Kissing
Video sa načíta
V hre Nurse Kissing sa ako mladá sestrička zamilujete do pacienta. Dávajte si len pozor, aby sa pri bozkávaní príliš nevyčerpal.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie