Dievčenské hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Ariel Spring Break Makeover
Video sa načíta
Jaro je už tady a Ariel by uvítala změnu. Pomozte jí s výběrem nového outfitu. Bude se jí změna líbit?

Behind The Reality

24.5.2016
78%
Hra - Behind The Reality
Video sa načíta
S hlavným hrdinom tejto hry sa ocitnete v podivnom svete plnom záhad a tajomstiev. Pokúste sa tu nájsť všetky predmety, ktoré vám umožnia dostať sa späť domov. Predmety sú dobre schované, takže nájsť ich nebude jednoduché. Našťastie však môžete využiť dostupnú nápovedu.

Marineland

24.5.2016
78%
Hra - Marineland
Video sa načíta
Hlavná hrdinka tejto hry vždy snila o tom, že navštíví morský svet. Jej sen sa konečne splnil. Pomôžte jej nájsť všetky ryby a predmety, ktoré tu chce nájsť. Niektoré z nich sú dobre ukryté, takže musíte byť dostatočne pozorný. Pomôcť vám môže i nápoveda.

Bright and Clean

23.5.2016
78%
Hra - Bright and Clean
Video sa načíta
Pomôžte hlavnej hrdinke upratať dom rodičov v tejto zábavnej hre. Vašou úlohou bude hľadať konkrétne predmety, ktoré sa nachádzajú v okolí domu. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, môžete kedykoľvek využiť dostupnú nápovedu.

Daylight Robbery

23.5.2016
78%
Hra - Daylight Robbery
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude vyriešiť veľkú lúpež, ktoré sa odohrala v malom a pokľudnom mestečku. Pomôžte hlavnej hrdinke policajtke pozbierať všetky dôkazy, ktoré by mohli viesť k odhaleniu zlodeja. V prípade, že nebudete môcť nejaký predmet nájsť, využite dostupnú nápovedu.

Perfect Hot Dog

22.5.2016
78%
Hra - Perfect Hot Dog
Video sa načíta
Pripravte si chutný hot dog spoločne s hlavnou hrdinkou v tejto skvelej hre. Než začnete so samotným varením, bude potreba najskôr nakúpiť potrebné suroviny. Až budete mať všetko nakúpené, môžete sa pustiť do samotnej prípravy. V každom kroku stačí postupovať podľa návodu a výsledok rozhodne bude…

Goodwill Ghosts

22.5.2016
78%
Hra - Goodwill Ghosts
Video sa načíta
Pomôžte obyvateľom malého mestečka, ktorých ohrozujú tajomný duchovia v tejto zábavnej hre. Vašou úlohou bude pomôcť každému obyvateľovi nájsť predmet, ktorý stratil v okolí. Pri hľadaní sa snažte byť čo najrýchlejší, aby ľudia nemuseli dlho čakať a vy ste zarobili čo najviac peňazí.

The Daffodils Garden

22.5.2016
78%
Hra - The Daffodils Garden
Video sa načíta
Hlavná hrdinka v tejto hre sa rozhodla, že si otvorí kvetinárstvo s narcismi. Nemá však dostatok peňazí a tak sa rozhodla, že predá všetky starožitnosti a cenné predmety, ktoré sa nachádzajú na jej záhrade. Pomôžte jej v hľadaní a nákupte všetko potrebné vybavenie, aby si mohla splniť svoj sen.

Backyard Hidden Objects

21.5.2016
78%
Hra - Backyard Hidden Objects
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je pomôcť hlavnému hrdinovi upratať záhradu. Tá je plná neporiadku a rozličných vecí, ktoré musíte nájsť. Za nazbierané veci budete získavať peniaze, ktoré následne môžete využiť napríklad na nákup nápovedí.

The Inheritance

21.5.2016
78%
Hra - The Inheritance
Video sa načíta
Carl zdedil dom po svojom dedovi, ktorý je plný rozličných zaujímavých predmetov a artefaktov. Pomôžte mu ich všetky nájsť a pozbierať. Predmety sú často dobre ukryté, takže musíte byť pri hľadaní veľmi pozorný. V prípade potreby môžete využiť nápovedu.

Andreas Letters

21.5.2016
78%
Hra - Andreas Letters
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť hlavnému hrdinovi zachrániť jeho vzťah s dievčaťom menom Andrea. Aby sa vám to podarilo, musíte nájsť všetky stratené dopisy, ktoré si pár medzi sebou poslal. Okrem toho však budete musieť objaviť i množstvo ďalších predmetov.
Hra - Ever After High Blondie Lockes Manicure
Video sa načíta
Blondie potrebuje luxusnú manikúru a preto si vybrala vás, aby ste jej ju urobili. Ošetrite jej ruky a nehty a naneste krásny lak a pekné dekorácie, aby odchádzala s úsmevom na tvári.

Nick and Judy Kissing

3.5.2016
70%
Hra - Nick and Judy Kissing
Video sa načíta
Nick a Judy taja svoju lásku a preto nechcú, aby o nej ktokoľvek vedel. Pomôž im, aby ich u bozkávania nikto nevidel.

Super Barbie Super Nails

25.4.2016
82%
Hra - Super Barbie Super Nails
Video sa načíta
Super Barbie potrebuje krásnu manikúru. Postarajte sa o jej nechty, aby s nimi bola spokojná.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)