Dievčenské hry

Od najnovších

Good Game BigFarm

6.1.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Night Shadow

PREDVČEROM
77%
Hra - Night Shadow
Video sa načíta
V tejto hre sa ocitnete v záhadnom dome a vašou úlohou bude túto záhadu vyriešiť. Aby sa vám to podarilo musíte pozbierať rozličné stratené predmety. Pokiaľ nejaký predmet nebudete môcť nájsť, môžete použiť nápovedu.

Cinderella Sweet Kiss

PREDVČEROM
77%
Hra - Cinderella Sweet Kiss
Video sa načíta
Postarajte sa o to, aby sa Popoluška mohla bozkávať s princom svojich snov. Musíte dávať pozor, aby vás neprichytila jej zlá machocha.

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto pekne zpracovanej hre bude postarať sa o troch roztomilých dinosaurov. Aby boli dinosaury štastní, musíte im nosiť vodu, jedlo a taktiež sa starať o ich čistotu. Podarí sa vám docieliť, aby všetci dinosaury boli dokonale spokojní?

Draculaura First Kiss

14.5.2015
79%
Hra - Draculaura First Kiss
Video sa načíta
Krásna Draculaura je zamilovaná, tak jej pomôžte s bozkávaním s jej vysnívaným chalanom. Tiež si musíte dávať pozor, aby ste neboli pristihnutí ostatnými. Myslíte, že to dokážete?

Child of the Forest

15.5.2015
76%
Hra - Child of the Forest
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude vyriešiť podivnú záhadu. Aby sa vám to podarilo, musíte postupne zbierať rozličné indície a stopy v podobe rozmanitých predmetov. Nájsť v každej scéne všetky predmety nebude vôbec jednoduché. Využiť však môžete jednu z nápoved.

DIY Nail Art Designs

14.5.2015
76%
Hra - DIY Nail Art Designs
Video sa načíta
V tejto hre budete mať svoje vlastné nechtové štúdio, kde budete slečnám upravovať nechtíky. Takže sa poriadne snažte!

Mermaid Romance

18.5.2015
51%
Hra - Mermaid Romance
Video sa načíta
Pomôžte morskej panne, aby si užila svoj flirt s priateľom. Dokážete zachrániť ich vzťah pred ostatnými morskými vílami a tvormi, aby si mohli prejavovať lásku vrúcnymi bozkami ?

Kiss Me.. Quickly!

17.5.2015
50%
Hra - Kiss Me.. Quickly!
Video sa načíta
Pomôžte niekoľkým párom, aby sa mohli bozkávať na verejnosti. Musíte však dávať pozor, aby ich pri tom nikto nevidel. Dokážete to?
Hra - Princess Wedding Makeover
Video sa načíta
Spravte z nie príliš pekného dievčaťa princeznu v tejto skvelej hre. Na začiatku musíte dievčaťu vyčistiť pleť a zbaviť ju všetkých nedokonalostí. Následne vyberte tie najkrajšie svadobné šaty a doplnky. Nakoniec ešte naneste vhodný makeup a dievča je pripravené na svadbu.

Unexpected Trip

11.5.2015
77%
Hra - Unexpected Trip
Video sa načíta
Hlavná hrdinka tejto hry sa chystá na nečakaný výlet za svojou sestrou, takže si musí v rýchlosti zabaliť všetky veci. Doma má však veľký neporiadok, takže jej musíte pomôcť všetky veci nájsť a pozbierať. K dispozicií budete mať pritom i nápovedu, ktorá vám vyznačí miesto, kde sa ukrýva ďalšia vec.

Missing Chess Pieces

10.5.2015
76%
Hra - Missing Chess Pieces
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi menom Gordon nájsť všetky stratené šachové figúrky a ďalšie predmety v tejto skvelej hre. Predmety budete hľadať v miestnostiach s veľkým neporiadkom, takže je potreba byť skutočne pozorný. V prípade, že si nebudete vedieť rady, použite nápovedu.

Prom Slacking

9.5.2015
78%
Hra - Prom Slacking
Video sa načíta
Je koniec školy a Sarah so svojím priateľom sa vydali na školský ples. Sarah by sa rada zabávala, ale je neustále pod kontrolou veľmi prísneho riaditeľa. Pomôžte jej splniŤ všetky úlohy, ktoré chce na plese stihnúť a nedovolte riaditeľovi, aby vás pritom pristihol.

Theater Whispers

9.5.2015
77%
Hra - Theater Whispers
Video sa načíta
V tejto hre sa vydáte do divadla, kde budete musieť nájsť a pozbierať rozličné stratené predmety. V každej scéne sa vám predmety, ktoré máte hľadať zobrazia v spodnej časti hracej plochy. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, použite nápovedu.
Hra - Chocolate Factory Slacking
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete zamestnankyňou v tovární na výrobu čokolády, ktorá má za úlohu kontrolovať jej kvalitu. Popri práci však na vás čaká ešte 7 úloh, ktoré chcete splniť. Musíte si však dávať pozor, aby vás nepristihol šéf, ktorého príchod signalizuje červený výkričník.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie