Dievčenské hry

Od najnovších

Good Game BigFarm

6.1.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Barbie Prom Nails Designer
Video sa načíta
Barbie by potrebovala nové krásne nechty, navrhneš jej, ako by mali vyzerať? najskôr ju oblečieš a potom sa môžeš pustiť do miešania lakov a lakovania. Bude sa jej výper páčiť?

Malá čarodějka 2

11.12.2014
94%
Hra - Malá čarodějka 2
Video sa načíta
Namiešajte pre žabu ten správny lektvar! Pokiaľ bude lektvar dobrý, tak sa z žaby stane princa, ak nie, tak uvidíte. Lektvar je zložený z 3 ingrediencií. Vy ich na výber máte 4, čo sťažuje možnosti.

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Farm Frenzy Gone Fishing

23.12.2014
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video sa načíta
Máme tu parádne strategickú hru, v ktorej budete chytať ryby. Na starosť budete mať celé farmy rýb a budete sa o ne musieť starať. Následne budete ryby predávať a za utŕžené peniaze môžete nakupovať ďalšie vylepšenia.

Christmas Fab Nails

6.1.2015
72%
Hra - Christmas Fab Nails
Video sa načíta
V tejto hre sa musíte postarať o nechty Vašej zákazníčky. Najprv jej umyte ruky, potom ostrihajte nechty a samozrejme starostlivo vyleštite. Následne bude potrebné vybrať správny lak na nechty a tiež ozdoby.

Elsa Christmas Manicure

17.12.2014
86%
Hra - Elsa Christmas Manicure
Video sa načíta
Ak máte rady starostlivosť o nechty, potom je táto hra presne pre Vás. Dokážete si predstaviť, že po Vás bude chcieť pomôcť Elsa? Postarajte sa o jej ruky, upravte nechty a vyberte ideálny odtieň laku a tiež ozdoby na nechty.

Thanksgiving Nail Designs

21.12.2014
70%
Hra - Thanksgiving Nail Designs
Video sa načíta
Na deň vďakyvzdania sa treba dobre obliecť. Dokážete si poradiť aj s výberom správnej úpravy nechtov? Môžete vytvoriť klasické nechty, ktoré nebudú nijako extravagantné. Ďalšou možnosťou je využiť mnoho obrázkov a ďalších ozdôb, ktoré urobia Vaše nechty originálnymi.

Janes Hotel v češtine

19.12.2014
78%
Hra - Janes Hotel v češtine
Video sa načíta
Vybudujte si vlastný hotel! Vašou úlohou bude sa starať o nových hostí a samozrejme o potrieb tých, ktorí sú u vás už ubytovania. Musíte im nosiť kafe, čisté izby a ďalšie služby.

Bratz Kissing 3

19.12.2014
70%
Hra - Bratz Kissing 3
Video sa načíta
Vyber si jednu slečnu z Bratz a pomôž jej, aby si užila so svojím priateľom naplno rande. Popri bozkávaní musíš sledovať iných ľudí, či vás nešpehujú. Ak áno, musíte prestať a opäť na nich kliknúť myšou, aby sa venovali svojej činnosti.

Ashtons Family Resort

17.12.2014
75%
Hra - Ashtons Family Resort
Video sa načíta
Práve ste si otvorili rekreačné stredisko na krásnom horskom úpätí. Malá nápoveda na začiatku vám pomôže rozbehnúť podnikanie pri prvých začiatkoch. Podarí sa vám vyhovieť všetkým úradom?

Rapunzel Love Story

14.12.2014
79%
Hra - Rapunzel Love Story
Video sa načíta
Mladá Rapunzel sa zamilovala a je len na Vás, či jej pomôžete lásku prejaviť. Bozkávajte sa so svojím vysnívaným princom len vtedy, kedy Vás nikto nesleduje. Ak Vás pristihne pri bozkávaní kôň, potom hra končí.

Witch to Beauty Manicure

5.12.2014
53%
Hra - Witch to Beauty Manicure
Video sa načíta
Urobte čarodejnici najkrajšiu manikúru akú dokážete. Najskôr jej nechty vylepšíte a potom môžete aplikovať lak a doplnky, ktoré chcete.

Wake Up Sleeping Beauty

23.11.2014
68%
Hra - Wake Up Sleeping Beauty
Video sa načíta
Pomôžte princovi prebrať Šípkovú Rúženku tým, že mu vytvoríte vhodný rúž na peri. Podarí sa vám nájsť správnu kombináciu a vzbudiť princeznú?

Anna Wedding Kiss

22.11.2014
83%
Hra - Anna Wedding Kiss
Video sa načíta
Mladšia princezná Anna sa zamilovala a chce dať svoju lásku najavo. Dokážete jej pomôcť? Musíte trafiť presne ten okamih, kedy sa jej staršia sestra nepozerá a dať bozk svojmu vyvolenému. Do ďalšieho kola postúpite po naplnení merača lásky.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie