Dievčenské hry

Od najnovších

Goodgame Empire

6.1.2015
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Sweet Kissing Elsa And Jack Frost
Video sa načíta
Dokážete vystihnúť ten správny okamih, kedy môže Elsa pobozkať svojho milovaného Jacka? Je potrebné, aby ich nikto nevidel. Väčšinou ich pozoruje snehuliak alebo niektorý z ďalších priateľov.

Buried Treasure

VČERA
79%
Hra - Buried Treasure
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi menom Frederic nájsť všetky stratené objekty a získajte tak dostatok peňazí na stavbu veží. Objekty, ktoré máte hľadať sa nachádzajú v ľavej časti hracej plochy. Až keď sa vám podarí všetky nájsť môžete postúpiť do ďalšieho kola.

My Unicorn's Style

VČERA
78%
Hra - My Unicorn's Style
Video sa načíta
V tejto pekne spracovanej hre budete mať za úlohu vytvoriť jednorožca presne podľa svojich predstáv. Jednorožcovi môžete meniť hrivu, chvost, kopytá a podobne. Okrem rozličných druhov môžete meniť i farbu jednotlivých častí.

Kiss in a Library

VČERA
77%
Hra - Kiss in a Library
Video sa načíta
Zamilovaný mladý pár sa chce bozkávať, avšak v knižnici, kde sa nachádzajú je plno ľudí. Bozkávať sa tak môžu len, keď ich nikdo nepozoruje. Aby ste mohli postúpiť do ďalšieho kola, musíte naplniť ukazateľ vo vrchnej časti hracej plochy.

D-Finder 2

PREDVČEROM
79%
Hra - D-Finder 2
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude hľadať rozdiely medzi dvojicami obrázkov. V každom kole sa nachádzajú tri rozdiely, ktoré musíte v časovom limite nájsť. Ak sa vám to podarí, postúpite do ďalšieho kola, pokiaľ nie budete musieť začať znova.

Baby Sitting

PREDVČEROM
78%
Hra - Baby Sitting
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o malé babätká. Bábätká musíte umývať, hrať sa s nimi alebo ich uložiť k spánku. S jedným bäbätkom to bude pomerne jednoduché, avšak akonáhle ich budete mať na starosť viac, budete sa musieť poriadne obracať.

Farm Loops Blast

PREDVČEROM
76%
Hra - Farm Loops Blast
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto postrehovej logickej hre bude odobrať z hracej plochy všetky vtáčiky skôr, než sa dostanú na koniec svojej cesty. K dispozícii budete mať kanón, z ktorého musíte vtáčiky vystreľovať tak, aby ste vždy spojili vtáčiky rovnakých farieb. Využívať pritom môžete i rôzne bonusy.

The Power of Illusion

28.3.2015
78%
Hra - The Power of Illusion
Video sa načíta
V tejto hre sa vydáte s kúzelníkom do zábavného parku, kde budete musieť nájsť stratené predmety. V každej scéne je potreba nájsť všetky predmety, ktoré sú zobrazené v dolnej časti hracej plochy. Čím rýchlejšie sa vám to podarí, tým viac peňazí získate.

Doeoriki

28.3.2015
74%
Hra - Doeoriki
Video sa načíta
Táto hra dozaista poteší tých najmenších, ale i každého, kdo má rád zvieratká. Vašou úlohou v hre bude pochytať čo najviac zajačikov, jeleňov a ďalších zvieratiek. Na každý level máte obmedzený časový limit, takže sa musíte ponáhľať, aby ste získali dobré skóre a mohli postúpiť ďalej.

Summer Night

28.3.2015
72%
Hra - Summer Night
Video sa načíta
Pomôžte mladému dievčaťu vybrať to najlepšie letné oblečenie v tejto skvelej obliekačke. Na výber budete mať pritom množstvo tričiek, krátkých a dlhých nohavíc, topánok, kabeliek, klobúkov a ďalších doplnkov. Okrem toho môžete hrdinke zmeniť i účes.

Smoothie Quiz

27.3.2015
77%
Hra - Smoothie Quiz
Video sa načíta
Chceš vedieť, aký smothie sa hodí k tvojej povahe? Tak to si musíte urobiť tento test, ktorý vám odpovie na vašu otázku.

Puppy Room Cleaning

27.3.2015
75%
Hra - Puppy Room Cleaning
Video sa načíta
Pomôžte malému šteniatku upratať jeho izbu, v ktorej je obrovský neporiadok. Každá vec má svoje miesto. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete použiť nápovedu, ktorá vám ukáže ako má vyzerať uprataná izba. Na každé kolo máte obmedzený časový limit, takže musíte byť dostatočne rýchly.

Carroty Hot Cupcakes

27.3.2015
74%
Hra - Carroty Hot Cupcakes
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude vytvoriť chutné a navyše zdravé mrkvové koláčiky. Na začiatku hry si budete musieť pripraviť všetky suroviny a následne ich v správnom poradí zmiešať. Až budete mať cesto hotové, stačí ho len rozliať do formičiek a dať upiecť.

Dating In Nature

27.3.2015
74%
Hra - Dating In Nature
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť mladému páru, ktorý sa chce bozkávať na verejnosti. Problém je v tom, že vás nikto nesmie vidieť, takže akonáhle sa zobrazí červený výkričník musíte prestať. Do ďalšieho kola postúpite, až sa vám podarí naplniť ukazateľ v dolnej časti hracej plochy.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie