Dievčenské hry

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Campfire Kissing

VČERA
80%
Hra - Campfire Kissing
Video sa načíta
Bozkávajte sa pri táboráku, ale dávajte si pozor, nech vás pritom nikto nevidí! Zo začiatku vás pozoruje len jedna osoba, ale postupom hry ich bude viac. Bozkávajte sa v kútiku!

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Suzie's Salon

16.9.2014
81%
Hra - Suzie's Salon
Video sa načíta
Suzie si otvorila nový salón, v ktorom budete pracovať a starať sa o zákazníčky. Každá zákazníčka môže mať inú požiadavku. Napríklad zmenu účesu, depilovanie nôh, či samotnú masáž. myslíte si, že budu zákazníčky spokojné?

Baby Slacking

13.9.2014
80%
Hra - Baby Slacking
Video sa načíta
Baby Slacking je ďalšou zo série slacking hier, v ktorej tentokrát budete plniť rozličné úlohy ako bábätko. Na splnenie každej z úloh máte čas len do vtedy, než vás príde skontrolovať staršia sestra. Jej príchod spoznáte tak, že na ľavej strane plochy sa objaví červený výkričník.

Flower Pedicure Designs

31.8.2014
80%
Hra - Flower Pedicure Designs
Video sa načíta
Upravte nechty tejto krásnej slečne. Bude len na vás, ako sa s nimi vyhráte. Nakoniec ju budete môcť i upravovať podľa vás.

Barbie Healing Kiss

4.9.2014
71%
Hra - Barbie Healing Kiss
Video sa načíta
Barbie má vysokú horúčku a len ken ju svojimi bozkami môže zachrániť. Avšak je v tom háčik, pri bozkávaní vás nemôže nikto vidieť. Je jedno či sa jedná o mačku, sestričku alebo koňa.
Hra - Nail Studio Polka Dot Design
Video sa načíta
Nalakujte tejto slečne nechty, vyberte k nim peknú ozdobu a nakoniec šperky, aby ste celkový štýl zdôraznili.
Hra - Dress Up Winter Friends
Video sa načíta
Oblečte si partičku mladých teenegerov a vyberte im pekný účes, make-up, šaty a doplnky.

Monster Nails Spa

26.8.2014
83%
Hra - Monster Nails Spa
Video sa načíta
Postarajte sa o nechty jednej z hrdiniek a dodajte jej tým šmrnc. Najskôr jej ruky a nechty očistíte a potom sa môžete vrhnúť na zdobenie.

Kiss in Infirmary

29.8.2014
78%
Hra - Kiss in Infirmary
Video sa načíta
V hre Kiss in Infirmary budete musieť dokonale načasovať okamih, kedy sa môžete bozkávať. Nie je totiž vhodné, aby pacient odhalil, ako sa personál nemocnice bozkáva.

Nurse Kissing

30.8.2014
72%
Hra - Nurse Kissing
Video sa načíta
V hre Nurse Kissing sa ako mladá sestrička zamilujete do pacienta. Dávajte si len pozor, aby sa pri bozkávaní príliš nevyčerpal.

Kitty Nails Salon

29.8.2014
76%
Hra - Kitty Nails Salon
Video sa načíta
V tejto hre máte na výber tri mačiatka. Po vybraní jedného z nich sa môžete vrhnúť na úpravu labiek. Najskôr ich musíte zbaviť vetvičiek a škodcov, potom ich musíte vyčistiť a nakoniec ozdobiť pekným lakom a dekoráciami. A nakoniec si ju môžete celkovo obliecť.

Jungle Jiggy

22.8.2014
83%
Hra - Jungle Jiggy
Video sa načíta
Ak máte radi tanec a rôzne druhy tanečných štýlov, ste na správnom mieste. V tejto hre bude vašou úlohou roztancovať opičku podľa šipiek, ktoré sa vám postupne zobrazujú. Ak je šípka v štvorčeku musíte ju stlačiť, pri dobrých krokoch sa vám zobrazí stlačiť medzerník, ak ho stlačíte uľahčíte si…

Beauty Potion

26.8.2014
55%
Hra - Beauty Potion
Video sa načíta
V tejto hre nájdete čarodejnicu, ktorá za pomoci lektvaru a troch ingrediencí, ktoré si vyberiete, vytvoríte princeznu. Vyskúšajte si aká vám vznikne.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie