Dievčenské hry

Od najnovších

Shakes a fidget hra online
Video sa načíta
Vitajte v kúzelnom svete hry Shakes and Fidget! Pôvodne je hra vytvorená podľa komiksu, v ktorom figurujú dve hlavné postavy, kúzelník Fidget a bojovníka Shakes. Ich spoločná cesta potom vedie k hľadaniu kúzelné lysohlávky, ktorá vlastníka urobí všemocným! V tejto hre sa tak vydávate na dobrodružnú… (viac)

Anna Wedding Kiss

22.11.2014
83%
Hra - Anna Wedding Kiss
Video sa načíta
Mladší princezná Anna sa zamilovala a chce dať svoju lásku najavo. Dokážete jej pomôcť? Musíte trafiť presne ten okamih, kedy sa jej staršia sestra nepozerá a dať bozk svojmu vyvolenému. Do ďalšieho kola postúpite po naplnení merača lásky.

Elsa Kissing Jack Frost

22.11.2014
79%
Hra - Elsa Kissing Jack Frost
Video sa načíta
Mladá Elsa sa zamilovala a potrebuje pomôcť so správnym okamihom, kedy sa bozkávať. Dokážete všetko načasovať tak, aby si nikto iný nič nevšimol? Dajte si pozor najmä na kamaráta snehuliaka, ktorý je občas veľmi zvedavý. Dokážete si so svojou úlohou poradiť?

Wake Up Sleeping Beauty

23.11.2014
68%
Hra - Wake Up Sleeping Beauty
Video sa načíta
Pomôžte princovi prebrať Šípkovú Rúženku tým, že mu vytvoríte vhodný rúž na peri. Podarí sa vám nájsť správnu kombináciu a vzbudiť princeznú?

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Pinkie Pie Nail Spa

9.11.2014
80%
Hra - Pinkie Pie Nail Spa
Video sa načíta
Mladé ženy sa o seba veľmi rady starajú a to zahŕňa aj starostlivosť o nechty. Vašou úlohou je teda vykonať dokonalú manikúru a potom slečne vytvoriť originálny vzor na nechtoch. Môžete tiež vybrať ich tvar podľa vkusu.

Cloudventure

20.10.2014
78%
Hra - Cloudventure
Video sa načíta
Pomôžte víle menom Claudia preletieť cez krajinu plnú rozličných prekážok a nástrah a splňte tak jej záverečné skúšky na magickej škole. Po ceste musíte zbierať hviezdičky a predovšetkým peniaze, ktoré vám neskôr poslúžia na nákup zaujímavých vylepšení.

Dance QueenHra na skóreHra o medaily

14.10.2014
73%
Hra - Dance Queen
Video sa načíta
Baví vás tanec? Tu si zatancujete a ešte si vyskúšate váš postreh. Dievčatko bude tancovať podľa toho, ako budete dobre stláčať šípky a ich kombinácie. Čím viac kombinácií získate, tým viac dostanete bodov.
Hra - Baby Monster Great Manicure
Video sa načíta
Postarajte sa o ruky jednej hrdinky z Monster High. Najskôr ju musíte ošetriť a následne až potom jej môžete vybrať lak a rôzne doplnky.

Kiss At The Library

6.10.2014
82%
Hra - Kiss At The Library
Video sa načíta
Pomôžte sa tomuto zamilovanému páru bozkávať v knižnici bez toho, aby boli pristihnutí ostatnými návštevníkmi.

Get Married Test

2.10.2014
83%
Hra - Get Married Test
Video sa načíta
Viete kedy sa budete vydávať a mali by ste si nájsť životného partnera? Zistite to jednoduchým spôsobom, že si urobíte test. A vyberte vždy jednu možnosť, ktorá je vám sympatickejšia.

Science Class Potion

29.9.2014
68%
Hra - Science Class Potion
Video sa načíta
V tejto časti bude vašou úlohou, aby ste za pomocí troch ingredienci namiešali liek, ktorý by zachránil odumretú kvetinu. Podarí sa vám namiešať správny elixír?

Campfire Kissing

20.9.2014
80%
Hra - Campfire Kissing
Video sa načíta
Bozkávajte sa pri táboráku, ale dávajte si pozor, nech vás pritom nikto nevidí! Zo začiatku vás pozoruje len jedna osoba, ale postupom hry ich bude viac. Bozkávajte sa v kútiku!

Suzie's Salon

16.9.2014
81%
Hra - Suzie's Salon
Video sa načíta
Suzie si otvorila nový salón, v ktorom budete pracovať a starať sa o zákazníčky. Každá zákazníčka môže mať inú požiadavku. Napríklad zmenu účesu, depilovanie nôh, či samotnú masáž. myslíte si, že budu zákazníčky spokojné?

Baby Slacking

13.9.2014
80%
Hra - Baby Slacking
Video sa načíta
Baby Slacking je ďalšou zo série slacking hier, v ktorej tentokrát budete plniť rozličné úlohy ako bábätko. Na splnenie každej z úloh máte čas len do vtedy, než vás príde skontrolovať staršia sestra. Jej príchod spoznáte tak, že na ľavej strane plochy sa objaví červený výkričník.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie