Dievčenské hry

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.11.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Clockworld Mystery

27.4.2016
78%
Hra - Clockworld Mystery
Video sa načíta
Pokúste sa vyriešiť tajomnú záhadu v tejto zaujímavej hre. Vašou úlohou bude nájsť všetky stratené predmety, ktoré sú na hracej ploche ukryté. Predmety sa často nacházajú na nezvyčajných miestach, takže musíte byť pri hľadaní pozorný. V prípade potreby môžete využiť dostupnú nápovedu.

Falling into Infinity

27.4.2016
78%
Hra - Falling into Infinity
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je nájsť v rozličných prostrediach predmety vyobrazené v spodnej časti hracej plochy. Nájsť všetky predmety nebude však vôbec jednoduché a dôležitá bude hlavne dobrá pozornosť. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete využiť dostupnú nápovedu.

Super Barbie Super Nails

25.4.2016
82%
Hra - Super Barbie Super Nails
Video sa načíta
Super Barbie potrebuje krásnu manikúru. Postarajte sa o jej nechty, aby s nimi bola spokojná.

Weekend Sale

26.4.2016
79%
Hra - Weekend Sale
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť predavačovi obslúžiť všetkých zákazníkov, ktorí prišli nakúpiť na trhovisko. Kedže v predaji je veľké množstvo vecí, nájsť tie, ktoré zákazníci hľadajú, nebude vôbec jednoduché. Buďte preto pozorný a snažte sa zákazníkov čo najrýchlejšie obslúžiť.

Perfect Wedding Nails

21.4.2016
76%
Hra - Perfect Wedding Nails
Video sa načíta
Svadba je dôležitý moment každej ženy a preto chce, aby bolo všetko dokonalé a krásne. Pripravte túto nevestu na svadbu a urobte jej krásnu manikúru, aby sa mohla vydať.

Sofia Swimming Pool

8.4.2016
80%
Hra - Sofia Swimming Pool
Video sa načíta
Sofia sa chystá po prvýkrat plávať do bazénu, preto sa chce na to poriadne pripraviť. Pomôžte jej so všetkým čo potrebuje a postarajte sa tak o to, aby si Sofia naplno užila začínajúce leto. Stačí len presne postupovať podľa inštrukcií obsiahnutých v hre.

Cleaning up the Mess

8.4.2016
77%
Hra - Cleaning up the Mess
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude urobiť poriadok a ponachádzať predmety rozhadzané v dome a jeho okolí. Hľadať budete konkrétne predmety vyobrazené v spodnej časti hracej plochy, takže musíte byť skutočne pozorný. Pokiaľ nebudete môcť nájsť žiadny predmet, využite dostupnú nápovedu.
Hra - Monster High After School Party
Video sa načíta
Draculaura si našla nového chlapca a nechce, aby sa o tom niekto dozvedel. Preto sa môžu bozkávať len v tedy, ak ich nikto nevidí. Pomôžeš im?

Cook Tasty Cake

31.3.2016
78%
Hra - Cook Tasty Cake
Video sa načíta
Chcete si upiecť chutný koláč a neviete ako na to? V tejto hre sa môžete stať skutočnou kuchárkou a pripraviť lahodný koláč vlastnými silami. Vašou úlohou bude podľa podrobného návodu hľadať suroviny a správne ich primiešať do cesta. Na konci stačí koláč už len upiecť a odzobiť.

Easter Eggs Coloring

31.3.2016
76%
Hra - Easter Eggs Coloring
Video sa načíta
Blíži sa Veľká noc, takže vám prinášame zábavnú hru s touto tématikou. Vašou úlohou bude vyfarbiť veľkonočné vajíčka. K dispozícii budete mať širokú paletu farieb, takže je len na vás, ako bude vyzerať výsledný obrázok.
Hra - Disney Princess Manicure Spa
Video sa načíta
Vyberte si jednu princeznu a urobte jej najlepšiu manikúru na svete. Najskôr jej nechty upravíte a potom ozdobíte, podľa vašeho výberu. Smelo do toho.

Perfect Evening

25.3.2016
77%
Hra - Perfect Evening
Video sa načíta
Zažite perfektný večer v tejto pekne zpracovanej hre. Vašou úlohou bude nájsť všetky predmety ukryté vo vašom okolí. Aby sa vám to podarilo, musíte hľadať skutočne pozorne. K dispozícii budete mať i niekoľko rozličných nápovied, ktoré môžete podľa potreby využiť.
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta
Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať aj na verejnosti. Problém je v tom, že ich nemôžu vidieť i priatelia. Podarí sa vám im splniť želanie?
Hra - The Little Mermaid Ariel Nails Salon
Video sa načíta
Malá morská panna Ariel by potrebovala upraviť svoje zanedbané nechty. Uzdravte ich a vyberte pre ňu krásny lak a moderné doplnky.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)