Dievčenské hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Elsa Christmas Manicure

PREDVČEROM
86%
Hra - Elsa Christmas Manicure
Video sa načíta
Ak máte rady starostlivosť o nechty, potom je táto hra presne pre Vás. Dokážete si predstaviť, že po Vás bude chcieť pomôcť Elsa. Postarajte sa o jej ruky, upravte nechty a vyberte ideálny odtieň laku a tiež ozdoby na nechty.

Malá čarodějka 2

11.12.2014
94%
Hra - Malá čarodějka 2
Video sa načíta
Namiešajte pre žabu ten správny lektvar! Pokiaľ bude lektvar dobrý, tak sa z žaby stane princa, ak nie, tak uvidíte. Lektvar je zložený z 3 ingrediencií. Vy ich na výber máte 4, čo sťažuje možnosti.

Ashtons Family Resort

PREDVČEROM
75%
Hra - Ashtons Family Resort
Video sa načíta
Práve ste si otvorili rekreačné stredisko na krásnom horskom úpätí. Malá nápoveda na začiatku vám pomôže rozbehnúť podnikanie pri prvých začiatkoch. Podarí sa vám vyhovieť všetkým úradom?

Rapunzel Love Story

14.12.2014
79%
Hra - Rapunzel Love Story
Video sa načíta
Mladá Rapunzel sa zamilovala a je len na Vás, či jej pomôžete lásku prejaviť. Bozkávajte sa so svojím vysnívaným princom len vtedy, kedy Vás nikto nesleduje. Ak Vás pristihne pri bozkávaní kôň, potom hra končí.

Extreme MakeoverNÁŠ TIP

17.8.2014
98%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta
Extrémna premena potrebuje aj extrémne procedúry, ktoré v tejto hre rozhodne nájdete. Aby bola tato slečna skutočne krásna, potrebuje viaceré z nich. Medzi nimi je napríklad kadernícky salon, zubná ambulancia, kúpele, správny výber make-upu oblečenia a mnoho iného. Pomôžte jej s premenou zo…

Witch to Beauty Manicure

5.12.2014
53%
Hra - Witch to Beauty Manicure
Video sa načíta
Urobte čarodejnici najkrajšiu manikúru akú dokážete. Najskôr jej nechty vylepšíte a potom môžete aplikovať lak a doplnky, ktoré chcete.

Anna Wedding Kiss

22.11.2014
83%
Hra - Anna Wedding Kiss
Video sa načíta
Mladšia princezná Anna sa zamilovala a chce dať svoju lásku najavo. Dokážete jej pomôcť? Musíte trafiť presne ten okamih, kedy sa jej staršia sestra nepozerá a dať bozk svojmu vyvolenému. Do ďalšieho kola postúpite po naplnení merača lásky.

Elsa Kissing Jack Frost

22.11.2014
79%
Hra - Elsa Kissing Jack Frost
Video sa načíta
Mladá Elsa sa zamilovala a potrebuje pomôcť so správnym okamihom, kedy sa bozkávať. Dokážete všetko načasovať tak, aby si nikto iný nič nevšimol? Dajte si pozor najmä na kamaráta snehuliaka, ktorý je občas veľmi zvedavý. Dokážete si so svojou úlohou poradiť?

Wake Up Sleeping Beauty

23.11.2014
68%
Hra - Wake Up Sleeping Beauty
Video sa načíta
Pomôžte princovi prebrať Šípkovú Rúženku tým, že mu vytvoríte vhodný rúž na peri. Podarí sa vám nájsť správnu kombináciu a vzbudiť princeznú?

Pinkie Pie Nail Spa

9.11.2014
80%
Hra - Pinkie Pie Nail Spa
Video sa načíta
Mladé ženy sa o seba veľmi rady starajú a to zahŕňa aj starostlivosť o nechty. Vašou úlohou je teda vykonať dokonalú manikúru a potom slečne vytvoriť originálny vzor na nechtoch. Môžete tiež vybrať ich tvar podľa vkusu.

Cloudventure

20.10.2014
78%
Hra - Cloudventure
Video sa načíta
Pomôžte víle menom Claudia preletieť cez krajinu plnú rozličných prekážok a nástrah a splňte tak jej záverečné skúšky na magickej škole. Po ceste musíte zbierať hviezdičky a predovšetkým peniaze, ktoré vám neskôr poslúžia na nákup zaujímavých vylepšení.

Dance QueenHra na skóreHra o medaily

14.10.2014
73%
Hra - Dance Queen
Video sa načíta
Baví vás tanec? Tu si zatancujete a ešte si vyskúšate váš postreh. Dievčatko bude tancovať podľa toho, ako budete dobre stláčať šípky a ich kombinácie. Čím viac kombinácií získate, tým viac dostanete bodov.
Hra - Baby Monster Great Manicure
Video sa načíta
Postarajte sa o ruky jednej hrdinky z Monster High. Najskôr ju musíte ošetriť a následne až potom jej môžete vybrať lak a rôzne doplnky.

Kiss At The Library

6.10.2014
82%
Hra - Kiss At The Library
Video sa načíta
Pomôžte sa tomuto zamilovanému páru bozkávať v knižnici bez toho, aby boli pristihnutí ostatnými návštevníkmi.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie