Varenie a pečenie

Od najnovších

Goodgame Empire

29.7.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Pou Real Cooking

30.7.2014
78%
Hra - Pou Real Cooking
Video sa načíta
Uvar Pouovi nejaké skvelé jedlo a nakŕm ho dosýta! Tentokrát nebudeš mať žiadny povinný návod, ale môžeš variť tak, ako sa ti zapáči. Nie je to tak jednoduché!

Best Burger

23.7.2014
80%
Hra - Best Burger
Video sa načíta
V tejto hre budete robiť pre vašich zákazníkov jedny z najlepších hamburgerov v okolí! Najskôr sa musíte do toho dostať. Musíte tiež vedieť, čo po vás zákazník chce. Presúvajte sa z pultu na pult a nachystajte čo najrýchlejšie poriadnu baštu!
Hra - Waitress Adventures Chasing Beauty
Video sa načíta
Každý máme v živote nejaký cieľ. Servírka v hre Waitress Adventures Chasing Beauty si chce prácou zarobiť na návštevy salónov, aby sa stala atraktívnejšou pre svoje okolie. Dokážete jej s týmto snom pomôcť?

Chocolate Banana Muffins

13.7.2014
78%
Hra - Chocolate Banana Muffins
Video sa načíta
Upeč si skvelé malé tortičky, takzvané muffiny, s čokoládou a banánom! Hra ti pomôže s tým, kedy máš čo a ako urobiť. A potom už si ich môžeš upiecť aj reálne.

Pou Pizza Chef

14.7.2014
63%
Hra - Pou Pizza Chef
Video sa načíta
Priprav spolu s Pouom tú najlepšiu pizzu. Stačí vybrať, aké ingrediencie na ňu chceš, a už sa môže jesť!

Mini Burgers

7.7.2014
76%
Hra - Mini Burgers
Video sa načíta
Uvarte si chutné hamburgery za pár minút. najskôr si musíte pokrájať jednotlivé ingrediencie, upiecť mäso a nakoniec poskládať hamburger do konečnej podoby. Tak smelo do toho.
Hra - Baby Around The World Russia
Video sa načíta
Sarah sa zaujíma o Rusko a preto sa rozhodla upiecť typickú ruskú pochúťku, vybrať typické oblečenia a nakoniec vyfarbiť najznámejšiu budovu. pomôžte jej s týmito úlohami.
Hra - Emma's Recipes: Easy Baklava
Video sa načíta
Uvar si ďalšie zaujímavé jedlo s Emou, tentoraz baklavu. Ak nevieš, čo to je a ako na to, prečítaj si recept. Ako bude jedlo chutiť?

Mia Cooking Peach Flan

30.6.2014
82%
Hra - Mia Cooking Peach Flan
Video sa načíta
Pripravte si v hre Mia Cooking Peach Flan vynikajúci broskyňový koláč. Hrou vás bude sprevádzať nápoveda, na vás však bude jednotlivé kroky správne vykonať. Navyše v hre budete mať i stanovený časový limit, počas ktorého je potreba všetko stihnúť.

Papa's Donuteria

17.6.2014
89%
Hra - Papa's Donuteria
Video sa načíta
Je to tu, už dlho očakávaná hra Papa 's Donuteria je vonku! Louie si otvoril novú pobočku v zábavnom parku, a chce vás tam ako svojho zamestnanca! Budete robiť krásne šišky pre vašich zákazníkov, budete môcť aj vylepšovať vašu predajňu, tiež sa budete zúčastňovať aj veľa ďalších minihier! Je to len…

Fuel Manager

28.6.2014
76%
Hra - Fuel Manager
Video sa načíta
Staňte sa obsluhou benzínky, čo znie to celkom jednoducho, ale nenechajte sa zmiasť. Za zarobené peniaze môžete nakupovať aj ďalšie doplnky ako automat na pitie a zmrzlinu. Takže to budete musieť zákazníkom nosiť z automatu až priamo do auta. Budete tiež obmedzený časom. Podarí sa vám zdolať každý…

Serena's Sea Food Frenzy

24.6.2014
84%
Hra - Serena's Sea Food Frenzy
Video sa načíta
Pomôžte Serene s jej novým stánkom s rybami. Dneska má premiéru na pláži a vašou úlohou bude pripraviť a čo najrýchlejšie obslúžiť všetkých zákazníkov. Nenechajte ich čakať dlho, inak nebudú žiadne peniaze!
Hra - Sara's Cooking Class: Chocolate Cake
Video sa načíta
Čokoládová torta - komu by nechutila. Ak ju nevieš upiecť, môžeš sa inšpirovať v našej hre. Sára ti totiž s pečením torty pomôže, takže to nakoniec bude veľmi jednoduché.

Panini

21.6.2014
86%
Hra - Panini
Video sa načíta
Skúšala si niekedy pripraviť panini? Natrénovať to môžeš v hre a potom to ísť vyskúšať aj do kuchyne. Nie je to tak zložité, ako sa na prvý pohľad môže zdať, tak do toho!

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie