Varenie a pečenie

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Strawberry Shortcake Donut

PREDVČEROM
70%
Hra - Strawberry Shortcake Donut
Video sa načíta
Vyprážanie šišiek sa môže na prvý pohľad zdať ako pekná nuda. V tejto hre však všetko odsypat nejako rýchlejšie a Vaším jediným cieľom je plniť krabice objednávok. Dokážete šišku vždy ideálne pripraviť a nespáliť ju vo friťák?

Greengrocer's

23.11.2014
83%
Hra - Greengrocer's
Video sa načíta
Kathrin si otvorila svoj obchod so zeleninou a ovocím, aby však prosperoval, potrebuje vašu pomoc s predajom. Každým úspešným kolom získate do svojho obchodu niečo nové. Podarí sa vám obchod viesť, čo najlepšie?

Samira's Sew Shop

27.10.2014
88%
Hra - Samira's Sew Shop
Video sa načíta
Samira chce byť úspešnou podnikateľkou a práve si prenajala priestory pre svoje krajčírstvo. Vašou úlohou bude nakupovať tovar a zadávať vašim zamestnancom prácu na šitie. Hotové výrobky potom môžete vystaviť v hlavnej miestnosti. Zo začiatku to bude ťažké, ale akonáhle sa zabehnete, tak budete mať…

Tara's Fashion Boutique

5.11.2014
81%
Hra - Tara's Fashion Boutique
Video sa načíta
Tara si otvorila nový obchod s oblečením a preto potrebuje vás, aby ste jej pomáhali s obsluhou, predajom a samotným chodom obchodu. Dokážete postaviť obchod na nohy a ešte ho vylepšiť rôznymi doplnkami, ktoré si budete môcť časom dovoliť?
Hra - Cook With Bobby Chocolate Biscuit
Video sa načíta
Pomôžte Bobbymu s varením, čo však nebude žiadna sranda. Buďte presní a riaďte sa podľa receptu a nemôžete nič pokaziť.
Hra - Sara's Cooking Class Christmas Doughnut Cookies
Video sa načíta
Sara sa postupne pripravuje na Vianoce a preto chcela vyskúšať nový recept na koblihy. Pomôžte jej pripraviť cesto a chutnú plnku, aby vyzerali pekne. Podaria sa vám ?
Hra - Bruschetta With Tomato And Basil
Video sa načíta
Uvarte si túto vynikajúcu dobrotu! Stačí dodržiavať recept a nemôžete nič pokaziť.

Winter Shopping 2

28.10.2014
83%
Hra - Winter Shopping 2
Video sa načíta
Staňte sa podnikateľkou vo svojom vlastnom obchode so zimným oblečením. Obsluhujte zákazníkov a baľte ich nákupy. Snažte sa ich obslúžiť všetkých, aby ste mohli zarobiť čo najviac peňazí, nakúpiť nový tovar a upraviť obchod.

Cosmetic Store

28.10.2014
77%
Hra - Cosmetic Store
Video sa načíta
Veďte váš obchod s parfumériou. Cieľom tejto hry je obslúžiť všetkých zákazníkov a zarobiť čo najviac peňazí. Budete tiež môcť kupovať aj nový tovar a nesmiete zabudnúť na doplňovanie tovaru.

Grilled Barbecue

27.10.2014
68%
Hra - Grilled Barbecue
Video sa načíta
V tejto hre budete viesť svoju vlastnú živnosť. Budete mať na starosti stánok s občerstvením. kde budete robiť jedlá z mäsa a morských plodov. Cieľom je obslúžiť čo najviac zákazníkov a rozšíriť váš sortiment jedál.

Ashley's Kitchen Skill

22.10.2014
68%
Hra - Ashley's Kitchen Skill
Video sa načíta
Podarí sa vám pomôcť tejto mladej kuchárke s varením? Nebude to tak jednoduché, musíte postupovať presne podľa postupu. Podarí sa vám niečo pekné ukuchtiť?

Park Diner

17.10.2014
69%
Hra - Park Diner
Video sa načíta
Pomôžte tejto mladej slečne s obsluhou zákazníkov. Musíte byť rýchli, pretože zákazníci sú netrpezliví. Podarí sa vám všetkých včas obslúžiť?

Scooby-Doo! Dinner

13.10.2014
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta
Pomôžte Scoobymu s jeho novou reštauráciou, ktorú si otvoril. Aby sa mu darilo musí obsluhovať hostí, prinášať im jedlo a usadzovať. Vašou úlohou je, aby boli vaši hostia spokojní a nečakali dlho. V každom dni musíte zarobiť určitý počet peňazí, za tie ktoré vám zostali si môžete niečo kúpiť. Tak čo…

Lunas Steak House

12.10.2014
80%
Hra - Lunas Steak House
Video sa načíta
Dokážete pripraviť kompletné menu pre hostí v reštaurácii? Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte. Musíte najprv vyrobiť niekoľko omáčok podľa požiadaviek. Následne sa vrhnete na mäso, konkrétne na steaky, ktoré budú ozdobou večera.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie