Varenie a pečenie

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Samira's Sew Shop

27.10.2014
88%
Hra - Samira's Sew Shop
Video sa načíta
Samira chce byť úspešnou podnikateľkou a práve si prenajala priestory pre svoje krajčírstvo. Vašou úlohou bude nakupovať tovar a zadávať vašim zamestnancom prácu na šitie. Hotové výrobky potom môžete vystaviť v hlavnej miestnosti. Zo začiatku to bude ťažké, ale akonáhle sa zabehnete, tak budete mať…

Winter Shopping 2

28.10.2014
83%
Hra - Winter Shopping 2
Video sa načíta
Staňte sa podnikateľkou vo svojom vlastnom obchode so zimným oblečením. Obsluhujte zákazníkov a baľte ich nákupy. Snažte sa ich obslúžiť všetkých, aby ste mohli zarobiť čo najviac peňazí, nakúpiť nový tovar a upraviť obchod.

Cosmetic Store

28.10.2014
77%
Hra - Cosmetic Store
Video sa načíta
Veďte váš obchod s parfumériou. Cieľom tejto hry je obslúžiť všetkých zákazníkov a zarobiť čo najviac peňazí. Budete tiež môcť kupovať aj nový tovar a nesmiete zabudnúť na doplňovanie tovaru.

Grilled Barbecue

27.10.2014
68%
Hra - Grilled Barbecue
Video sa načíta
V tejto hre budete viesť svoju vlastnú živnosť. Budete mať na starosti stánok s občerstvením. kde budete robiť jedlá z mäsa a morských plodov. Cieľom je obslúžiť čo najviac zákazníkov a rozšíriť váš sortiment jedál.

Ashley's Kitchen Skill

22.10.2014
68%
Hra - Ashley's Kitchen Skill
Video sa načíta
Podarí sa vám pomôcť tejto mladej kuchárke s varením? Nebude to tak jednoduché, musíte postupovať presne podľa postupu. Podarí sa vám niečo pekné ukuchtiť?

Scooby-Doo! Dinner

13.10.2014
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta
Pomôžte Scoobymu s jeho novou reštauráciou, ktorú si otvoril. Aby sa mu darilo musí obsluhovať hostí, prinášať im jedlo a usadzovať. Vašou úlohou je, aby boli vaši hostia spokojní a nečakali dlho. V každom dni musíte zarobiť určitý počet peňazí, za tie ktoré vám zostali si môžete niečo kúpiť. Tak čo…

Park Diner

17.10.2014
69%
Hra - Park Diner
Video sa načíta
Pomôžte tejto mladej slečne s obsluhou zákazníkov. Musíte byť rýchli, pretože zákazníci sú netrpezliví. Podarí sa vám všetkých včas obslúžiť?

Lunas Steak House

12.10.2014
80%
Hra - Lunas Steak House
Video sa načíta
Dokážete pripraviť kompletné menu pre hostí v reštaurácii? Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte. Musíte najprv vyrobiť niekoľko omáčok podľa požiadaviek. Následne sa vrhnete na mäso, konkrétne na steaky, ktoré budú ozdobou večera.

Wedding Chocolate Cake

12.10.2014
74%
Hra - Wedding Chocolate Cake
Video sa načíta
Pripravte pre novomanželov tú najkrajšiu tortu, aká sa vám podarí. Najskôr musíte namiešať ingrediencie a vytvoriť korpus. Nakoniec ho musíte ozdobiť, aby mohol ísť na svadobný stôl.
Hra - Barbie's Jelly Swirl Cheesecake Slice
Video sa načíta
Upečte si výborný koláč! Nachystajte si ingrediencie a cesto na pečenie. Akonáhle upečiete cesto, pripravíte si lahodnú náplň a polevu. Nakoniec všetko upečiete dohromady.
Hra - Barbie Chocolate Ice Cream Cake Roll
Video sa načíta
Pripravte si lahodnú roládu s náplňou zo zmrzliny a čokoládovou polevou. Pripravte si všetky ingrediencie a upečte cesto. Na cesto naneste zmrzlinu a zrolujte. Následne stačí len naniesť čokoládovú polevu.

Pinky's Pancakes

8.10.2014
63%
Hra - Pinky's Pancakes
Video sa načíta
Pinky si otvorila svoju vlastnú reštauráciu s chutnými palacinkami a rýchlym občerstvením. Pomôžte jej zarobiť, čo najviac peňazi tým, že budete plniť objednávky z obrázku. Po upečení stačí zazvoniť na zvonček a pokračovať v nasledujúcej objednávke.

Elsa Cooking Apple Pie

1.10.2014
69%
Hra - Elsa Cooking Apple Pie
Video sa načíta
Elsa sa rozhodla prichystať chutný jablkový koláč. Potrebuje s prípravou pomôcť a preto očakáva vašu pomoc so samotným miešaním a prípravou ingrediencí. Podarí sa vám koláč upiecť?

Pou Cooking Pie

26.9.2014
80%
Hra - Pou Cooking Pie
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete s poue piecť jablkový koláč! Vašou úlohou bude nachystať si jablká a jablkovú zmes. Zmes vložíte do vytvoreného korpusu z cesta a následne dáte zapiecť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie