Varenie a pečenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Janes Hotel v češtine

19.12.2014
78%
Hra - Janes Hotel v češtine
Video sa načíta
Vybudujte si vlastný hotel! Vašou úlohou bude sa starať o nových hostí a samozrejme o potrieb tých, ktorí sú u vás už ubytovania. Musíte im nosiť kafe, čisté izby a ďalšie služby.

Brownies

9.12.2014
93%
Hra - Brownies
Video sa načíta
Jedli ste už niekedy pravej brownies? Ak máte radi sladké tak sa určite rozplynie pri pohľade na poctivé brownies. Neváhajte a postupujte podľa receptu až do úplného konca. Lenže to nebude tak sandné, pretože budete obmedzený časom.

Ashtons Family Resort

17.12.2014
75%
Hra - Ashtons Family Resort
Video sa načíta
Práve ste si otvorili rekreačné stredisko na krásnom horskom úpätí. Malá nápoveda na začiatku vám pomôže rozbehnúť podnikanie pri prvých začiatkoch. Podarí sa vám vyhovieť všetkým úradom?

Julia The Stewardess

4.12.2014
83%
Hra - Julia The Stewardess
Video sa načíta
Júlia je letuškou a miluje svoje zamestnanie. Tiež rada cestuje a obsluhuje ľudí. Pomôžte jej splniť všetky požiadavky cestujúcich. Dávajte si pozor, sú netrpezliví, takže nebudete mať veľa času nazvyš. Tiež budete môcť za zarobené peniaze vylepšiť váš jedálniček, vozík a ďalšie vymoženosti.

My Little Pony Cake Pops

10.12.2014
65%
Hra - My Little Pony Cake Pops
Video sa načíta
Pomôžte jednej hrdinke z My Little Pony s pečením chutných koláčov v tvare jej kamarátok. Podarí sa vám ich upiecť a krásne ozdobiť?
Hra - Birthday Cakes: Butterfly Cake
Video sa načíta
Ukuchtite si narodeninovú tortu! V tejto hre vám bude stačiť iba keď budete postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť!
Hra - Addicted To Dessert: Thanksgiving Cupcakes
Video sa načíta
Urobte si úžasný zákusok na Deň Vďakyvzdania! Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.
Hra - Baby Alice Mommy And Me Cooking
Video sa načíta
V tejto hre musíte pomôcť mladej dievčine a jej mamičke s varením. Najprv v obchode vyberte správne ingrediencie, ktoré budú potrebné. Následne vyberte ideálne oblečenie na varenie a hurá na to. Všetky ingrediencie opracujte a následne zmiešajte dohromady.

Frenzy Hotel

30.11.2014
72%
Hra - Frenzy Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila svoj prvý hotel a chce svojím zákazníkom poskytnúť všetko, čo potrebujú. Napríklad ubytovanie, jedlo, nápoj alebo príjemný relax v bazéne. Vašou úlohou je Sare pomôcť so všetkými návštevníkmi. Podarí sa vám viesť hotel a učiniť návštevníkov šťastnými?

Super Hair Salon

29.11.2014
74%
Hra - Super Hair Salon
Video sa načíta
Vo svojom kaderníckom salóne musíte uspokojiť všetky zákazníčky. Každá z nich má iné želania, takže individuálny prístup je základom. Aby ste postúpili do ďalšieho kola, musíte zarobiť určitý obnos peňazí. Tiež je potrebné starať sa o zákazníčky čo najskôr, aby neboli nahnevané.

Greengrocer's

23.11.2014
83%
Hra - Greengrocer's
Video sa načíta
Kathrin si otvorila svoj obchod so zeleninou a ovocím, aby však prosperoval, potrebuje vašu pomoc s predajom. Každým úspešným kolom získate do svojho obchodu niečo nové. Podarí sa vám obchod viesť, čo najlepšie?

The Cosplay Challenge

27.11.2014
68%
Hra - The Cosplay Challenge
Video sa načíta
Cosplay sa blíži a s ním aj mnoho zákazníkov do vašeho obchodu, ktoré si budú chcieť zakúpiť moderné kostýmy. Aby váš obchod prosperoval musíte zákazníčky rýchlo obsluhovať a vytvárať kostýmy podľa ich požiadaviek. Podarí sa vám to ?
Hra - Strawberry Shortcake Donut
Video sa načíta
Vyprážanie šišiek sa môže na prvý pohľad zdať ako pekná nuda. V tejto hre však všetko odsýpa nejako rýchlejšie a Vaším jediným cieľom je plniť krabice objednávok. Dokážete šišku vždy ideálne pripraviť a nespáliť ju?
Hra - Cook With Bobby Chocolate Biscuit
Video sa načíta
Pomôžte Bobbymu s varením, čo však nebude žiadna sranda. Buďte presní a riaďte sa podľa receptu a nemôžete nič pokaziť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie