Varenie a pečenie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Dora Family Restaurant

15.4.2015
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video sa načíta
Dora si založila novú reštauráciu, ale trochu nestíha, takže jej musíš pomôcť. Postaraj sa o chod reštaurácie, o usadenie hostí a tiež objednávky. Po každom dni môžeš nakúpiť nové vybavenie alebo pridať ďalšie pokrmy do jedálnička.

Jennifer Rose: Snack Bar

14.4.2015
74%
Hra - Jennifer Rose: Snack Bar
Video sa načíta
Jennifer si otvorila svoj vlastný bar s pochutinami a občerstvením, vašou úlohou je, aby ste obslúžili zákazníkov a dali im jedlo alebo pitie, ktoré si želajú. Za zarobené peniaze si môžete nakúpiť nové šaty, doplnky alebo veci do kuchyne.
Hra - Mia Cooking Pork and Prawn Dumplings
Video sa načíta
Staňte sa profesionálnou kuchárkou v tejto skvelej hre a uvarte skutočnú delikatesu. Tentokrát budete variť bravčové mäso s krevetami. A nebojte sa, že niečo pokazíte. V každom kroku máte presne ukázané čo robiť, aby váš výsledok bol bezchybný.

Wonder Soup

5.4.2015
75%
Hra - Wonder Soup
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude uvariť polievku. Aby sa vám to podarilo, musíte všetky ingrediencie dostať do hrnca. V ceste vám však budú stáť rôzne prekážky, ktoré musíte odstrániť tak, aby sa každá surovina dostala bezpečne do hrnca.

Baby Barbie Cake Shop

3.4.2015
75%
Hra - Baby Barbie Cake Shop
Video sa načíta
Pokúste sa uvariť skvelý ovocný koláč. Ak nepoznáte recept, tak sa ničoho nebojte, pretože v hre budete na všetko navedení. Pridávajte teda jednu ingredienciu za druhou a naučte sa niečo nové.
Hra - Jennifer Rose: Texas Saloon
Video sa načíta
Jennifer Rose: Texas Saloon je výborná hra pre všetky milovníčky obsluhovacích hier, v ktorej sa ocitnete na divokom západe. Stanete sa majiteľkou saloonu a budete musieť rýchlo a správne obslúžiť všetky svojich hostí.

Burger Bar

29.3.2015
80%
Hra - Burger Bar
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete kuchárom v burger bare, ktorý má za úlohu pripravovať pre zákazníkov hamburgery presne podľa ich predstáv. K dispozícii budete mať niekoľko surovín, ktoré je potreba podľa kuchárskej knihy vhodne kombinovať a vytvoriť tak ten správny burger.
Hra - Pregnant Angela Food Shopping
Video sa načíta
Angela je tehotná a chcela by uvariť chutný obed. Pomôžeš jej s nákupom a samotnou prípravou pokrmu?

Carroty Hot Cupcakes

27.3.2015
74%
Hra - Carroty Hot Cupcakes
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude vytvoriť chutné a navyše zdravé mrkvové koláčiky. Na začiatku hry si budete musieť pripraviť všetky suroviny a následne ich v správnom poradí zmiešať. Až budete mať cesto hotové, stačí ho len rozliať do formičiek a dať upiecť.

C.A. Cupid Valentine

10.3.2015
88%
Hra - C.A. Cupid Valentine
Video sa načíta
Cupidka má v tento deň veľa práce, aby vyzerala lepšie chce si ušiť šatku, upiecť niečo chutné a nakoniec vytvoriť originálne tričko. Pomôžeš jej so samotnou výrobou, aby vyzeralo všetko dokonalo?
Hra - Birthday Cakes: Bunny Cake
Video sa načíta
Urobte svojej kamarátke krásnu narodeninovú tortu v tvare zajačika. Stačí len postupovať podľa receptu a nič nemôžete pokaziť.
Hra - Cupcake Party: Toffee Popcorn Cupcakes
Video sa načíta
Pomôžte peknej Fran s prípravou sladkých košíčkov, podľa jej tajného receptu. Pokračujte podľa receptu a určite sa vám podarí stvoriť túto dobrotu.

TeenaS Resort

12.3.2015
72%
Hra - TeenaS Resort
Video sa načíta
Pomôžte Teene s obsluhovaním v reštaurácii. Otvorila si ju nanovo, takže ešte úplne nevie, ako to tu chodí. Nesmiete nechať žiadneho hosťa dlho čakať, pretože by mohol odísť nespokojný. Dokážete sa o všetkých postarať?

Oxtail Soup Delicious

7.3.2015
75%
Hra - Oxtail Soup Delicious
Video sa načíta
V tejto hre sa naučíte recept na novú polievku. Ak sa budete riadiť podľa inštrukcií, potom sa Vám určite podarí ju uvariť. Budete potrebovať veľa ingrediencií a je potrebné ich pridávať v pravý okamih.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie