Varenie a pečenie

Od najnovších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)

Sweet 16 Cake

VČERA
65%
Hra - Sweet 16 Cake
Video sa načíta
Sladkých 16 rokov má dievča len raz za život a preto by sa mal tento deň patrične osláviť s krásnou tortou. Pripravíte ju?

Choco Romance TodayNÁŠ TIP

7.12.2013
98%
Hra - Choco Romance Today
Video sa načíta
Čokoláda je známe afrodiziakum preto je častým darčekom. Vytvorte si aj vy svoje vlastné čokoládky, ktoré môžete niekomu venovať. Postup prípravy je veľmi jednoduchý, musíte si rozpustiť čokoládu, naliať ju do formičiek spoločne s ovocím alebo orieškami a nechať ju vychladnúť. Po pár minútach,…

Make Family Salad

4.4.2014
76%
Hra - Make Family Salad
Video sa načíta
Pokiaľ sa radi zdravo stravujete, hra Make Family Salad je presne pre vás. Vašou úlohou bude na večeru totiž pripraviť skvelý šalát. Hra vás postupne prevedie jednotlivými krokmi, takže sa nemusíte báť, že by ste niečo pokazili. Pokiaľ sa vám bude recept páčiť, môžete ho vyskúšať doma.

Cherry Cheesecake

27.3.2014
78%
Hra - Cherry Cheesecake
Video sa načíta
Upečte si vlastný čerešňový koláč v skvelej hre Cherry Cheesecake. Hra vás postupne prevedie celou prípravou, takže každý krok si môžete sami vyskúšať. Nakonci sa môžete tešiť na skvelý cheescake.
Hra - Bento Box: Sara's Cooking Class
Video sa načíta
V hre Bento Box: Sara's Cooking Class sa stanete kuchárkov, ktorá má za úlohu pripraviť niekoľko netradičných pokrmov. V hre nájdete podrobné inštrukcie, takže vám stačí postupovať presne podľa návodu. Nakoniec sa budete však sami diviť, aké zaujímavé veci môžete z jedla vytvoriť.

French Baguette

8.12.2013
97%
Hra - French Baguette
Video sa načíta
Upečte si za pár minút chutnú francúzsku bagetu. Najskôr si v obchode vyberiete suroviny, následne ich spracujete a vyvaľkáte cesto. Potom bagetu stačí nakrojiť a dať do pece. Podarí sa vám to v časovom limite?

Laundry Day

18.3.2014
84%
Hra - Laundry Day
Video sa načíta
V hre Laundry Day sa stanete zamestnankyňou v práčovni. Vašou úlohou bude vziať špinavé prádlo od zákazníkov, oprať ho v práčke, následne vysušiť a podľa potreby i vyžehliť. Práce budete mať mnoho, takže je potreba všetko dobre naplánovať a nevynechať žiaden dôležitý krok.

Maggie's Bakery

23.3.2014
69%
Hra - Maggie's Bakery
Video sa načíta
Maggie si otvorila svoju cukráreň, v ktorej pečie tie najlepšie torty. Vytvor si aj ty v jej cukrárni jednu tortu a postupuj podľa jej pokynov.
Hra - Adriano Ristorante Italiano
Video sa načíta
V hre Adriano Ristorante Italiano si vyskúšate, aké to je vlastniť reštauráciu. Musíte objednávať suroviny a tiež obsluhovať všetkých zákazníkov. Počiatočné recepty sú jednoduché, neskôr však pribudnú nové jedlá a ich recepty sú zložitejšie.
Hra - Chocolate and Banana Muffins
Video sa načíta
Chocolate and Banana Muffins je hra ako stvorená pre všetky dievčatá, ktoré majú radi pečenie. V hre si totiž môžete sami vytvoriť skvelé banánovo - čokoládové muffiny. V každom kroku máte presne popísané čo máte robiť, takže sa stačí držať návodu a výsledok bude dozaista skvelý.

Apple Cake Fantasy

15.3.2014
80%
Hra - Apple Cake Fantasy
Video sa načíta
Vyskúšajte si upiecť vlastný jablkový koláč v hre Apple Cake Fantasy. K dispozícii budete mať všetky potrebné suroviny, takže vám stačí len postupovať presne podľa návodu a vytvoriť tak ten najlepší koláč.

Make Cake 3

14.3.2014
75%
Hra - Make Cake 3
Video sa načíta
V hre Make Cake 3 sa stanete cukrárkou, pričom na začiatku si zvolíte, či chcete vytvárať tortu, zmrzlinu alebo koláčiky. Na výber budete mať vždy veľké množstvo prísad, ktoré môžete medzi sebou kombinovať a vytvoriť tak dobrotu presne podľa vašich predstáv.

Frenzy Airport

13.3.2014
74%
Hra - Frenzy Airport
Video sa načíta
Hra Frenzy Airport je simulátorom skutočného letiska. Je nutné pracovať tak, aby nikto z klientov nečakal príliš dlho. Je potrebné obsluhovať tak, aby bol postupne odbavený každý cestujúci. Ak budú čakať príliš dlho, potom môžete o zákazníkov dokonca prísť.

Janes Hotel 2

12.3.2014
70%
Hra - Janes Hotel 2
Video sa načíta
Jane a jej rodina majú veľké dlhy, aby ich splatili, musia sa v hoteli pekne obracať. Vašou úlohou bude obsluhovanie zákazníkov v každom smere. V bublinkách nad nimi sa objaví rôznorodé želanie. Napríklad, že potrebujú vyluxovať izbu, priniesť kávu, či prihlásiť sa na izbu. Vašou úlohou je…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie