Varenie a pečenie

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Park Diner

17.10.2014
69%
Hra - Park Diner
Video sa načíta
Pomôžte tejto mladej slečne s obsluhou zákazníkov. Musíte byť rýchli, pretože zákazníci sú netrpezliví. Podarí sa vám všetky včas obslúžiť?

Scooby-Doo! Dinner

13.10.2014
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta
Pomôžte Scoobymu s jeho novou reštauráciou, ktorú si otvoril. Aby sa mu darilo musí obsluhovať hostí, prinášať im jedlo a usadzovať. Vašou úlohou je, aby boli vaši hostia spokojní a nečakali dlho. V každom dni musíte zarobiť určitý počet peňazí, za tie ktoré vám zostali si môžete niečo kúpiť. Tak čo…

Lunas Steak House

12.10.2014
80%
Hra - Lunas Steak House
Video sa načíta
Dokážete pripraviť kompletné menu pre hostí v reštaurácii? Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte. Musíte najprv vyrobiť niekoľko omáčok podľa požiadaviek. Následne sa vrhnete na mäso, konkrétne na steaky, ktoré budú ozdobou večera.

Wedding Chocolate Cake

12.10.2014
74%
Hra - Wedding Chocolate Cake
Video sa načíta
Pripravte pre novomanželov tú najkrajšiu tortu, aká sa vám podarí. Najskôr musíte namiešať ingrediencie a vytvoriť korpus. Nakoniec ho musíte ozdobiť, aby mohol ísť na svadobný stôl.
Hra - Barbie's Jelly Swirl Cheesecake Slice
Video sa načíta
Upečte si výborný koláč! Nachystajte si ingrediencie a cesto na pečenie. Akonáhle upečiete cesto, pripravíte si lahodnú náplň a polevu. Nakoniec všetko upečiete dohromady.
Hra - Barbie Chocolate Ice Cream Cake Roll
Video sa načíta
Pripravte si lahodnú roládu s náplňou zo zmrzliny a čokoládovou polevou. Pripravte si všetky ingrediencie a upečte cesto. Na cesto naneste zmrzlinu a zrolujte. Následne stačí len naniesť čokoládovú polevu.

Pinky's Pancakes

8.10.2014
63%
Hra - Pinky's Pancakes
Video sa načíta
Pinky si otvorila svoju vlastnú reštauráciu s chutnými palacinkami a rýchlym občerstvením. Pomôžte jej zarobiť, čo najviac peňazi tým, že budete plniť objednávky z obrázku. Po upečení stačí zazvoniť na zvonček a pokračovať v nasledujúcej objednávke.

Elsa Cooking Apple Pie

1.10.2014
69%
Hra - Elsa Cooking Apple Pie
Video sa načíta
Elsa sa rozhodla prichystať chutný jablkový koláč. Potrebuje s prípravou pomôcť a preto očakáva vašu pomoc so samotným miešaním a prípravou ingrediencí. Podarí sa vám koláč upiecť?

Pou Cooking Pie

26.9.2014
80%
Hra - Pou Cooking Pie
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete s poue piecť jablkový koláč! Vašou úlohou bude nachystať si jablká a jablkovú zmes. Zmes vložíte do vytvoreného korpusu z cesta a následne dáte zapiecť.
Hra - Rie's Recipe: Devil's Food Cake
Video sa načíta
Urobte si skvelé koláčiky! Najprv si nachystáte potrebné suroviny, ktoré následne zmiešate dohromady a vytvoríte cesto. Potom môžete piecť skvelé koláčiky.

Homemade Marshmallow

25.9.2014
78%
Hra - Homemade Marshmallow
Video sa načíta
Urobte si vlastné domáce dobrôtky! Vašou úlohou si bude nachystať veci na varenie a hlavne suroviny. Následne sa môžete pustiť do príprav sladkostí.

Decor My Cupcakes

26.9.2014
62%
Hra - Decor My Cupcakes
Video sa načíta
Vyzdobte si krásne muffinky rôznymi polevami a chutnými dekoráciami. Budete prekvapené svojim výtvorom.

Baby Cooking Cupcakes

22.9.2014
80%
Hra - Baby Cooking Cupcakes
Video sa načíta
Upečte si vlastné výborné koláčiky! Najskôr si pripravíte všetky potrebné suroviny a potom môžete začať piecť. Koláčiky vytvoríte v peknej forme a môžete ich servírovať.

Elisa Magic Ice Cream

17.9.2014
55%
Hra - Elisa Magic Ice Cream
Video sa načíta
Podarí sa vám spoločne s Elisou pripraviť výbornú zmrzlinu pre Olafa? Vybrať môžete len 4 ingrediencie.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie