Psi

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Funny Dog Dress Up

12.7.2014
73%
Hra - Funny Dog Dress Up
Video sa načíta
Ak máte radi zvieratká, môžete si v hre Funny Dog Dress Up obliecť psíka podľa svojich predstáv. Dokážete ho obliecť podľa poslednej módy?

Pinkie Cooper

10.7.2014
64%
Hra - Pinkie Cooper
Video sa načíta
Postarajte sa o túto psiu slečnu, ktorá sa rada oblieka. Zmeniť jej môžete uši a vybrať jej môžete aj oblečenie a doplnky.
Hra - Baby Barbie Adopts A Pet
Video sa načíta
Dcéra Barbie našla pred svojím domom opusteného psíka. Pomôžte jej s umytím a nakrmením, aby bol psík šťastný.

Wiz Dog Quiz

2.7.2014
79%
Hra - Wiz Dog Quiz
Video sa načíta
Neviete si vybrať spomedzi rôznych rás psov? Táto hra vám vo výbere pomôže. Vašou úlohou bude si vybrať z pomedzí troch možností. Po vyhodnotení sa výsledok dozviete.
Hra - Jennifer Rose: Puppy Groo
Video sa načíta
V hre Jennifer Rose: Puppy Groo sa stanete majiteľkou psieho salónu. Ľudia k vám budú nosiť svojich štvornohých miláčikov a vy sa o nich musíte postarať, dokým sa ich majiteľ nevráti späť. Behom toho sa však musíte venovať i vášmu priateľovi, ktorý vás bude chodiť navštevovať.

Tessa's Pets

16.6.2014
81%
Hra - Tessa's Pets
Video sa načíta
Upravte dva psíky podľa vašich predstáv. Budete im môcť zmeniť uši, papuľu, ňufák, farbu a ďalšie. Záleží iba na vás, ako títo psíkovia budú vyzerať.

Pet Nail Salon

12.6.2014
83%
Hra - Pet Nail Salon
Video sa načíta
Vyberte si jedného psa a postarajte sa o jeho labky, ktoré sú špinavé. Najskôr ich umyjete a potom vyzdobíte lakom. Príjemnú zábavu.

Pet Exam

11.6.2014
86%
Hra - Pet Exam
Video sa načíta
Postarajte sa o zatúlané šteniatko, ktoré je špinavé poranené. Najskôr mu poskytnete prvú pomoc a potom ho môžete obliecť do pekného kostýmu.

My Pretty Puppy Care

8.6.2014
81%
Hra - My Pretty Puppy Care
Video sa načíta
Hra My Pretty Puppy Care je stvorená pre každého, kto má rád šteniatka a psíkov. Vašou úlohou bude postarať sa o jedného z piatich psov. Psíka musíte najskôr umyť a osušiť a následne vyčesať jeho srsť a ostrihať pazúriky. Nakoniec môžete pre psíka vybrať mašličku či iný doplnok.

Destructo Dog

29.5.2014
66%
Hra - Destructo Dog
Video sa načíta
Zahraj si na vesmírneho psa - priletel k nám z Marsu. Snaží sa zabiť všetkých zločincov, ktorých stretne. Medzi jednotlivými kolami si môžeš kúpiť zaujímavé vylepšenia.

Labrador Care

22.5.2014
83%
Hra - Labrador Care
Video sa načíta
V hre Labrador Care bude vašou úlohou postarať sa o malé roztomilé šteniatko Labradora. Šteniatko musíte umyť, osušiť, vykartáčovať a postarať sa o neho, aby bolo spokojné. Pri každej jednej úlohe sa vám hore bude zobrazovať indikátor, aby ste vedeli nakoľko ste úlohu už splnili.

Pretty Dog Contest

7.5.2014
76%
Hra - Pretty Dog Contest
Video sa načíta
Kúp si jedného z troch krásnych psíkov a vzorne sa o neho postaraj, aby si mohla vyhrať súťaž o najkrajšieho psíka! Pohraj sa s ním, nakŕm ho, umy ho a nakoniec obleč do nejakého zaujímavého oblečku.

Talking Tom Cat 2

27.4.2014
75%
Hra - Talking Tom Cat 2
Video sa načíta
S Tomom sa nudiť nebudeš. Môžeš mu škodiť všelijakými spôsobmi - niekoľko ich máš priamo ako ikonky, ďalšie musíš v hre nájsť. Tiež sa môžeš s Tomom "rozprávať", opakuje po tebe všetko, čo mu povieš do mikrofónu.

Create a Wolf V.2

24.4.2014
77%
Hra - Create a Wolf V.2
Video sa načíta
Ak ste milovníkmi psíkov, alebo vlkov tak v tom prípade je táto hra pre vás ako stvorená.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie