Psi

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.11.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Puppy Go Seek

27.5.2015
77%
Hra - Puppy Go Seek
Video sa načíta
Je tu veľké psie dobrodružstvo. Dokážete odhaliť všetky hádanky, ktoré táto hra obsahuje? Musíte vždy nájsť tri časti od požadovaných vecí. Spolupracovať budete s ďalšími zvieratami. Objavíte mnoho zákutí a hra Vás bude iste veľmi baviť.

Build Puppy's Dog House

20.5.2015
79%
Hra - Build Puppy's Dog House
Video sa načíta
Adoptujte si psíka a postavte mu peknú búdu, podľa vlastného želania. Zmeniť jej môžete farbu a rôzne doplnky.

Puppy & Kitty Salon

9.5.2015
76%
Hra - Puppy & Kitty Salon
Video sa načíta
Starajte sa o mačky alebo psíky v tejto peknej hre! Budete s nimi upratovať neporiadok, umývať ich a starať sa o ne. Nakoniec ich budete môcť aj obliecť.

JetPack Dog

6.5.2015
77%
Hra - JetPack Dog
Video sa načíta
Ako ďaleko bude nastavený Váš rekord v dolete? Budete ovládať Jetpack, ktorý je pripevnený na psa. Keďže je veľmi hladný, musíte vo vzduchu zbierať čo najviac kociek. Akonáhle uvidíte ďalšie prekážky, ktoré Vám môžu ublížiť, tak sa pokúste im vyhnúť, inak pôjdete veľmi rýchlo k zemi.

Havanese Dog Dressup

4.5.2015
69%
Hra - Havanese Dog Dressup
Video sa načíta
Oblečte tohto psíka podľa vašich predstáv. Stačí, keď mu vyberiete niečo pekné na seba.
Hra - Adopted Puppy Spa Makeover
Video sa načíta
Postarajte sa o toto krásne šteniatko, najskôr ho musíte umyť, a poriadne sa o neho postarať.

Puppy Adventures

20.4.2015
75%
Hra - Puppy Adventures
Video sa načíta
Pomôžte sa nachystať tomuto psovi na rande s jeho kamarátkou. Najskôr ho musíte upraviť, potom budete zbierať jedlo a tiež sa môžete tešiť aj na ďalšie minihry.
Hra - Baby Barbie Pets Beauty Pageant
Video sa načíta
Každá princezna vlastní jedno zvířátko. Vaším úkolem je, abyste si jedno z nich vybrali a podázali se o něj postarat. Musíte ho umýt, vysušit a nakonec ozdobit doplňky. Příjemnou zábavu.

Puppy Room Cleaning

27.3.2015
75%
Hra - Puppy Room Cleaning
Video sa načíta
Pomôžte malému šteniatku upratať jeho izbu, v ktorej je obrovský neporiadok. Každá vec má svoje miesto. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete použiť nápovedu, ktorá vám ukáže ako má vyzerať uprataná izba. Na každé kolo máte obmedzený časový limit, takže musíte byť dostatočne rýchly.

Dog Walk Fashion

26.3.2015
69%
Hra - Dog Walk Fashion
Video sa načíta
Gita ide so svojím psíkom na prechádzku. Na vás bude ju pekne upraviť a vybrať jej psíka, takže neváhajte a rovno začnite.

Cute Vet Dressup

26.3.2015
76%
Hra - Cute Vet Dressup
Video sa načíta
Vystrojte a učešte krásnu a mladú veterinárku Lízu. Rada sa stará o zvieratá, a preto si tiež založila svoju ordináciu. Dokážete ju pripraviť na dnešný perný deň?

Puppy Rescue Vet

6.3.2015
80%
Hra - Puppy Rescue Vet
Video sa načíta
Postarajte sa o šteniatko, ktoré bolo prinesené na Vašu veterinárnu kliniku. Je potrebné ho vykúpať a zistiť, aké má zranenia. Potom ho ošetrite a nakoniec mu určite urobíte radosť, ak mu vyberiete nejaký pekný oblek.

Your Cute Puppy

19.2.2015
68%
Hra - Your Cute Puppy
Video sa načíta
Chceli ste šteniatko, ale nikdy ste ho nemohli mať? Tak v tom prípade nezúfajte a vytvorte si ho v tejto hre. Vybrať mu môžete nie len farbu, ale aj tvar uší, chvosta a tváre.

Puppy Valentine

16.2.2015
74%
Hra - Puppy Valentine
Video sa načíta
V tejto peknej hre si budete môcť vybrať jedno z niekoľkých šteniatok a potom ich obliecť. Vyberte mu to, čo sa vám bude najviac páčiť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)