Psi

Od najnovších

Mafia Battle SK

24.4.2015
87%
Hra - Mafia Battle SK
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu mafiánsku hru, v ktorej budete riadiť vlastnú rodinu. Zo začiatku ste síce obyčajným pešiakom, ktorý sa tak maximálne môže stať vojakom v rodine. Postupom času však môžete založiť vlastnú rodinu. Tiež budete riadiť obchody, ktoré vám zarábajú peniaze, ako je autosalón, tlačiareň…

Havanese Dog Dressup

4.5.2015
69%
Hra - Havanese Dog Dressup
Video sa načíta
Oblečte tohto psíka podľa vašich predstáv. Stačí, keď mu vyberiete niečo pekné na seba.
Hra - Adopted Puppy Spa Makeover
Video sa načíta
Postarajte sa o toto krásne šteniatko, najskôr ho musíte umyť, a poriadne sa o neho postarať.

Puppy Adventures

20.4.2015
75%
Hra - Puppy Adventures
Video sa načíta
Pomôžte sa nachystať tomuto psovi na rande s jeho kamarátkou. Najskôr ho musíte upraviť, potom budete zbierať jedlo a tiež sa môžete tešiť aj na ďalšie minihry.
Hra - Baby Barbie Pets Beauty Pageant
Video sa načíta
Každá princezna vlastní jedno zvířátko. Vaším úkolem je, abyste si jedno z nich vybrali a podázali se o něj postarat. Musíte ho umýt, vysušit a nakonec ozdobit doplňky. Příjemnou zábavu.

Puppy Room Cleaning

27.3.2015
75%
Hra - Puppy Room Cleaning
Video sa načíta
Pomôžte malému šteniatku upratať jeho izbu, v ktorej je obrovský neporiadok. Každá vec má svoje miesto. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete použiť nápovedu, ktorá vám ukáže ako má vyzerať uprataná izba. Na každé kolo máte obmedzený časový limit, takže musíte byť dostatočne rýchly.

Dog Walk Fashion

26.3.2015
69%
Hra - Dog Walk Fashion
Video sa načíta
Gita ide so svojím psíkom na prechádzku. Na vás bude ju pekne upraviť a vybrať jej psíka, takže neváhajte a rovno začnite.

Cute Vet Dressup

26.3.2015
76%
Hra - Cute Vet Dressup
Video sa načíta
Vystrojte a učešte krásnu a mladú veterinárku Lízu. Rada sa stará o zvieratá, a preto si tiež založila svoju ordináciu. Dokážete ju pripraviť na dnešný perný deň?

Puppy Rescue Vet

6.3.2015
80%
Hra - Puppy Rescue Vet
Video sa načíta
Postarajte sa o šteniatko, ktoré bolo prinesené na Vašu veterinárnu kliniku. Je potrebné ho vykúpať a zistiť, aké má zranenia. Potom ho ošetrite a nakoniec mu určite urobíte radosť, ak mu vyberiete nejaký pekný oblek.

Your Cute Puppy

19.2.2015
68%
Hra - Your Cute Puppy
Video sa načíta
Chceli ste šteniatko, ale nikdy ste ho nemohli mať? Tak v tom prípade nezúfajte a vytvorte si ho v tejto hre. Vybrať mu môžete nie len farbu, ale aj tvar uší, chvosta a tváre.

Puppy Valentine

16.2.2015
74%
Hra - Puppy Valentine
Video sa načíta
V tejto peknej hre si budete môcť vybrať jedno z niekoľkých šteniatok a potom ich obliecť. Vyberte mu to, čo sa vám bude najviac páčiť.
Hra - Baby Barbie Pet Hospital
Video sa načíta
Ako zverolekárka si musíte poradiť s mnohými chorými zvieratami. Bude to zahŕňať meranie teploty a tiež očkovanie proti vírusom. Dokážete všetkým mačkám i psíkom pomôcť od ich útrap?

Puppy Car Wash

29.1.2015
81%
Hra - Puppy Car Wash
Video sa načíta
Malý pes Rony si kúpil nové auto, ktoré je v hroznom stave. Pomôž mu ho opraviť a prelakovať, aby vyzeralo ako nové.

Pet Hospital Doctor

25.12.2014
73%
Hra - Pet Hospital Doctor
Video sa načíta
Postarajte sa o poranené a špinavé zvieratká, ktoré prišli do vašej ordinácie. Aby boli opäť v poriadku musíte vykonať niekoľko závažných úkonov. Podarí sa vám zvieratka vyliečiť?

Chocolate Course

17.12.2014
84%
Hra - Chocolate Course
Video sa načíta
Naučte sa spoločne so psíkom menom čokoláda skákať cez prekážky a vyhýbať sa jednotlivým kužeľom. Počas tejto cesty musíte zbierať guľôčky, ktoré sú pred vami. Ak ich vyzbierate dosť, môžete ísť do vyššej úrovne.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie