Psi

Od najnovších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)

Tessa's Pets

16.6.2014
81%
Hra - Tessa's Pets
Video sa načíta
Upravte dva psíky podľa vašich predstáv. Budete im môcť zmeniť uši, papuľu, ňufák, farbu a ďalšie. Záleží iba na vás, ako títo psíkovia budú vyzerať.

Pet Nail Salon

12.6.2014
83%
Hra - Pet Nail Salon
Video sa načíta
Vyberte si jedného psa a postarajte sa o jeho labky, ktoré sú špinavé. Najskôr ich umyjete a potom vyzdobíte lakom. Príjemnú zábavu.

Pet Exam

11.6.2014
86%
Hra - Pet Exam
Video sa načíta
Postarajte sa o zatúlané šteniatko, ktoré je špinavé poranené. Najskôr mu poskytnete prvú pomoc a potom ho môžete obliecť do pekného kostýmu.

My Pretty Puppy Care

8.6.2014
81%
Hra - My Pretty Puppy Care
Video sa načíta
Hra My Pretty Puppy Care je stvorená pre každého, kto má rád šteniatka a psíkov. Vašou úlohou bude postarať sa o jedného z piatich psov. Psíka musíte najskôr umyť a osušiť a následne vyčesať jeho srsť a ostrihať pazúriky. Nakoniec môžete pre psíka vybrať mašličku či iný doplnok.

Destructo Dog

29.5.2014
66%
Hra - Destructo Dog
Video sa načíta
Zahraj si na vesmírneho psa - priletel k nám z Marsu. Snaží sa zabiť všetkých zločincov, ktorých stretne. Medzi jednotlivými kolami si môžeš kúpiť zaujímavé vylepšenia.

Labrador Care

22.5.2014
83%
Hra - Labrador Care
Video sa načíta
V hre Labrador Care bude vašou úlohou postarať sa o malé roztomilé šteniatko Labradora. Šteniatko musíte umyť, osušiť, vykartáčovať a postarať sa o neho, aby bolo spokojné. Pri každej jednej úlohe sa vám hore bude zobrazovať indikátor, aby ste vedeli nakoľko ste úlohu už splnili.

Pretty Dog Contest

7.5.2014
76%
Hra - Pretty Dog Contest
Video sa načíta
Kúp si jedného z troch krásnych psíkov a vzorne sa o neho postaraj, aby si mohla vyhrať súťaž o najkrajšieho psíka! Pohraj sa s ním, nakŕm ho, umy ho a nakoniec obleč do nejakého zaujímavého oblečku.

Talking Tom Cat 2

27.4.2014
75%
Hra - Talking Tom Cat 2
Video sa načíta
S Tomom sa nudiť nebudeš. Môžeš mu škodiť všelijakými spôsobmi - niekoľko ich máš priamo ako ikonky, ďalšie musíš v hre nájsť. Tiež sa môžeš s Tomom "rozprávať", opakuje po tebe všetko, čo mu povieš do mikrofónu.

Create a Wolf V.2

24.4.2014
77%
Hra - Create a Wolf V.2
Video sa načíta
Ak ste milovníkmi psíkov, alebo vlkov tak v tom prípade je táto hra pre vás ako stvorená.

Cute Doggy Day Care

14.4.2014
74%
Hra - Cute Doggy Day Care
Video sa načíta
Cieľom hry Cute Doggy Day Care je starať sa o psíka. Vďaka tomu zistíte, že ide o náročnú úlohu. Psík si vyžaduje veľa pozornosti a nesmiete ho zanedbať. Výhodu majú tí, ktorí sa starali napríklad o skutočného psíka.

Scooby Shadow Race

11.4.2014
65%
Hra - Scooby Shadow Race
Video sa načíta
Scooby je pes, ktorý vie veľa vecí. Jednou z nich je aj jazda na bicykli. V hre Scooby Shadow Race musíte poraziť svoj ​​vlastný tieň, inak sa do ďalšieho kola nedostanete. V správnych okamihoch využite zrýchlenie.

Rex The Dog

31.3.2014
45%
Hra - Rex The Dog
Video sa načíta
Vyberte Rexovi nový kožuch, tvar a samotnú mimiku tváre. Nezabudnite ani na obojok.

PupzzleHra na skóreHra s ocenením

13.3.2014
81%
Hra - Pupzzle
Video sa načíta
Pupzzle je logická hra pre najmenších, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť malému smutnému psíkovi. Rozveselíte ho tým, že mu budete pomáhať v jednotlivých kolách. Kolá ktoré sa v hre nachádzajú sú z praktického života. Aby ste kolo prešli musíte používať nie len mozog, ale aj správny postup.…

Greyhound Racing Tycoon

11.3.2014
86%
Hra - Greyhound Racing Tycoon
Video sa načíta
Vytrénujte si vlastného chrta a doveďte ho až na úplný vrchol slávy a fyzickej kondície. Dobre sa o neho starajte, kŕmte ho, zlepšujte jeho náladu a trénujte ho, aby sa mohol úspešne umiestniť na každom závode. Pri každom vyhratom preteku alebo aj pri umiestnení v pole position sa zvyšuje vášmu…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie