Psi

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Pretty Dog Contest

7.5.2014
76%
Hra - Pretty Dog Contest
Video sa načíta
Kúp si jedného z troch krásnych psíkov a vzorne sa o neho postaraj, aby si mohla vyhrať súťaž o najkrajšieho psíka! Pohraj sa s ním, nakŕm ho, umy ho a nakoniec obleč do nejakého zaujímavého oblečku.

Talking Tom Cat 2

27.4.2014
75%
Hra - Talking Tom Cat 2
Video sa načíta
S Tomom sa nudiť nebudeš. Môžeš mu škodiť všelijakými spôsobmi - niekoľko ich máš priamo ako ikonky, ďalšie musíš v hre nájsť. Tiež sa môžeš s Tomom "rozprávať", opakuje po tebe všetko, čo mu povieš do mikrofónu.

Create a Wolf V.2

24.4.2014
77%
Hra - Create a Wolf V.2
Video sa načíta
Ak ste milovníkmi psíkov, alebo vlkov tak v tom prípade je táto hra pre vás ako stvorená.

Cute Doggy Day Care

14.4.2014
74%
Hra - Cute Doggy Day Care
Video sa načíta
Cieľom hry Cute Doggy Day Care je starať sa o psíka. Vďaka tomu zistíte, že ide o náročnú úlohu. Psík si vyžaduje veľa pozornosti a nesmiete ho zanedbať. Výhodu majú tí, ktorí sa starali napríklad o skutočného psíka.

Scooby Shadow Race

11.4.2014
65%
Hra - Scooby Shadow Race
Video sa načíta
Scooby je pes, ktorý vie veľa vecí. Jednou z nich je aj jazda na bicykli. V hre Scooby Shadow Race musíte poraziť svoj ​​vlastný tieň, inak sa do ďalšieho kola nedostanete. V správnych okamihoch využite zrýchlenie.

Rex The Dog

31.3.2014
45%
Hra - Rex The Dog
Video sa načíta
Vyberte Rexovi nový kožuch, tvar a samotnú mimiku tváre. Nezabudnite ani na obojok.

PupzzleHra na skóreHra s ocenením

13.3.2014
81%
Hra - Pupzzle
Video sa načíta
Pupzzle je logická hra pre najmenších, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť malému smutnému psíkovi. Rozveselíte ho tým, že mu budete pomáhať v jednotlivých kolách. Kolá ktoré sa v hre nachádzajú sú z praktického života. Aby ste kolo prešli musíte používať nie len mozog, ale aj správny postup.…

Greyhound Racing Tycoon

11.3.2014
86%
Hra - Greyhound Racing Tycoon
Video sa načíta
Vytrénujte si vlastného chrta a doveďte ho až na úplný vrchol slávy a fyzickej kondície. Dobre sa o neho starajte, kŕmte ho, zlepšujte jeho náladu a trénujte ho, aby sa mohol úspešne umiestniť na každom závode. Pri každom vyhratom preteku alebo aj pri umiestnení v pole position sa zvyšuje vášmu…

Wolf Maker

17.2.2014
68%
Hra - Wolf Maker
Video sa načíta
Vytvorte si vlastného vlka s hrou Wolf maker. Vlkovi môžete vybrať akú farbu bude mať srsti, uší alebo očí. Pochváľte sa svojim originálnym vlkom i vy.

Cute Christmas Puppy

28.1.2014
78%
Hra - Cute Christmas Puppy
Video sa načíta
Oblečte toto roztomilé šteniatko do vianočného oblečenia. Vyberte mu to, čo mu podľa vás najviac pristane.

Puppy Picnic Dress Up

27.1.2014
68%
Hra - Puppy Picnic Dress Up
Video sa načíta
V tejto dekoračnej hre dostanete na starosť psíka, ktorého budete môcť obliecť na piknik. Vyberte mu účes, šaty a niečo na jedenie.

Pet Sledding

23.1.2014
86%
Hra - Pet Sledding
Video sa načíta
Vyskúšajte si zahrať postrehovú hru Pet sledding, kde si môžete vybrať hru pre jedného, ale i dvoch hráčov. Po vybraní si môžete vybrať jedného zo zvieracích jazdcov. Potom sa môžete pustiť do hry, kde bude vašou úlohou zbierať darčeky a vyhýbať sa kameňom. Každým kolom, je hra náročnejšia preto…

In Couples

14.1.2014
89%
Hra - In Couples
Video sa načíta
Zahrajte si túto logickú hru, v ktorej budete pomáhať psíkom a mačičkám k šťastnému stretnutiu. Budete používať iba myš. Dávajte pozor, aby sa mačka nestretla so psom. Určite viete, že tieto spory vždy dopadnú zle. Zdolávejte rôzne prekážky, strážcov a pomôžte im šťastne sa stretnúť.

Cute Puppy Care

3.1.2014
86%
Hra - Cute Puppy Care
Video sa načíta
Toto rozkošné šteniatko sa hralo celý deň so svojimi kamarátmi vonku a je celé ufúľané a smradľavé. Vaša úloha je teda jasná - najskôr sa s ním chvíľku hrajte a potom ho poriadne namydlite a vykúpte. Splňte všetky jeho priania a uvidíte, ako bude šťastné.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie