Psi

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Puppy Care

3.8.2014
82%
Hra - Puppy Care
Video sa načíta
Postarajte sa o toto milé šteniatko. vašou úlohou bude plniť všetky jeho želania z bubliniek. Psíka budete kúpať, krmiť alebo obliekať.

New Puppy House

2.8.2014
62%
Hra - New Puppy House
Video sa načíta
Vyberte pekný nábytok a nové doplnky psíkovi do izby. Výber a dekorácia je už len skutočne na vás.

Puppy Nail Salon

23.7.2014
81%
Hra - Puppy Nail Salon
Video sa načíta
V tejto hre si môžete vybrať jedno z troch šteniatok, o ktoré sa postaráte. Najskôr mu musíte labku vyčistiť a potom ju môžete ozdobiť. Nakoniec môžete šteniatku vybrať aj oblečenie a doplnky.

Summer Puppy Love

18.7.2014
51%
Hra - Summer Puppy Love
Video sa načíta
Oblečte dvoch zamilovaných psíkov a vyberte im napríklad pekný kožuch, tvár alebo oblečenie a doplnky, aby sa k sebe hodili.

Baby Puppy Salon

14.7.2014
77%
Hra - Baby Puppy Salon
Video sa načíta
Vezmi svoje nové šteniatko do psieho salónu. Najskôr ho poriadne umy, osuš a vyfénuj. Keď dokončíš aj také drobnosti ako ostrihanie pazúrikov, môžeš svoje šteňa obliecť do niektorého z psích oblečkov.

Funny Dog Dress Up

12.7.2014
73%
Hra - Funny Dog Dress Up
Video sa načíta
Ak máte radi zvieratká, môžete si v hre Funny Dog Dress Up obliecť psíka podľa svojich predstáv. Dokážete ho obliecť podľa poslednej módy?

Pinkie Cooper

10.7.2014
64%
Hra - Pinkie Cooper
Video sa načíta
Postarajte sa o túto psiu slečnu, ktorá sa rada oblieka. Zmeniť jej môžete uši a vybrať jej môžete aj oblečenie a doplnky.
Hra - Baby Barbie Adopts A Pet
Video sa načíta
Dcéra Barbie našla pred svojím domom opusteného psíka. Pomôžte jej s umytím a nakrmením, aby bol psík šťastný.

Wiz Dog Quiz

2.7.2014
79%
Hra - Wiz Dog Quiz
Video sa načíta
Neviete si vybrať spomedzi rôznych rás psov? Táto hra vám vo výbere pomôže. Vašou úlohou bude si vybrať z pomedzí troch možností. Po vyhodnotení sa výsledok dozviete.
Hra - Jennifer Rose: Puppy Groo
Video sa načíta
V hre Jennifer Rose: Puppy Groo sa stanete majiteľkou psieho salónu. Ľudia k vám budú nosiť svojich štvornohých miláčikov a vy sa o nich musíte postarať, dokým sa ich majiteľ nevráti späť. Behom toho sa však musíte venovať i vášmu priateľovi, ktorý vás bude chodiť navštevovať.

Tessa's Pets

16.6.2014
81%
Hra - Tessa's Pets
Video sa načíta
Upravte dva psíky podľa vašich predstáv. Budete im môcť zmeniť uši, papuľu, ňufák, farbu a ďalšie. Záleží iba na vás, ako títo psíkovia budú vyzerať.

Pet Nail Salon

12.6.2014
83%
Hra - Pet Nail Salon
Video sa načíta
Vyberte si jedného psa a postarajte sa o jeho labky, ktoré sú špinavé. Najskôr ich umyjete a potom vyzdobíte lakom. Príjemnú zábavu.

Pet Exam

11.6.2014
86%
Hra - Pet Exam
Video sa načíta
Postarajte sa o zatúlané šteniatko, ktoré je špinavé poranené. Najskôr mu poskytnete prvú pomoc a potom ho môžete obliecť do pekného kostýmu.

My Pretty Puppy Care

8.6.2014
81%
Hra - My Pretty Puppy Care
Video sa načíta
Hra My Pretty Puppy Care je stvorená pre každého, kto má rád šteniatka a psíkov. Vašou úlohou bude postarať sa o jedného z piatich psov. Psíka musíte najskôr umyť a osušiť a následne vyčesať jeho srsť a ostrihať pazúriky. Nakoniec môžete pre psíka vybrať mašličku či iný doplnok.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie