Psi

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Doggy Drag

29.8.2014
68%
Hra - Doggy Drag
Video sa načíta
V tejto hre sa zahráte na nezvládateľného psa, ktorý musí utiecť pred chytačmi psov. Podarí sa vám to a nahráte, čo najviac bodov?

Puppy Racer

25.8.2014
78%
Hra - Puppy Racer
Video sa načíta
Staňte sa tým najlepším psím pretekárom a natrite ostatným. Vašou úlohou je zvíťaziť, alebo sa dostať aspoň a jednu z troch priečok. Každým kolom sa úroveň hry a prekážok bude zvyšovať preto musíte byť obozretní.

Mama Dog

23.8.2014
78%
Hra - Mama Dog
Video sa načíta
Veľa zábavy, ale aj povinností, nájdeš v hre Mama Dog. Dokážeš pomôcť fenke s výchovou a tiež kŕmením šteniat? Niekedy im musíš vymeniť aj uteráky a kŕmiť aj sučku a dávať jej vodu.

Cute Picnic

15.8.2014
80%
Hra - Cute Picnic
Video sa načíta
Oblečte psíka a mačičku a nachystajte im poriadny piknik. Budete môcť upraviť obe dve zvieratká a nachystať im hostinu.

Zoo Doctor

9.8.2014
81%
Hra - Zoo Doctor
Video sa načíta
Postarajte sa o tohto vlka, ktorý potrebuje vašu pomoc. Po správnom ošetrení a oblečení sa vám otvoria iné zvieratká, o ktoré sa môžete tiež postarať.

Cat RevengeHra na skóreHra o medaily

7.8.2014
52%
Hra - Cat Revenge
Video sa načíta
Cat Revenge je hra, v ktorej sú mačky proti psom. Vašou úlohou bude za pomocou mačiek zničiť objekty, na ktorých sú psy. Snažte sa mieriť presne, máte obmedzený počet pokusov.

Puppy at the Dentist

4.8.2014
77%
Hra - Puppy at the Dentist
Video sa načíta
Toto šteniatko je značne zanedbaná a preto tak vyzerajú aj jeho zuby. Aby bolo opäť šťastné a zdravé musíte mu ich vyliečiť za pomocí prístrojov, ktoré máte k dispozícii.

Puppy Care

3.8.2014
82%
Hra - Puppy Care
Video sa načíta
Postarajte sa o toto milé šteniatko. vašou úlohou bude plniť všetky jeho želania z bubliniek. Psíka budete kúpať, krmiť alebo obliekať.

New Puppy House

2.8.2014
62%
Hra - New Puppy House
Video sa načíta
Vyberte pekný nábytok a nové doplnky psíkovi do izby. Výber a dekorácia je už len skutočne na vás.

Puppy Nail Salon

23.7.2014
81%
Hra - Puppy Nail Salon
Video sa načíta
V tejto hre si môžete vybrať jedno z troch šteniatok, o ktoré sa postaráte. Najskôr mu musíte labku vyčistiť a potom ju môžete ozdobiť. Nakoniec môžete šteniatku vybrať aj oblečenie a doplnky.

Summer Puppy Love

18.7.2014
51%
Hra - Summer Puppy Love
Video sa načíta
Oblečte dvoch zamilovaných psíkov a vyberte im napríklad pekný kožuch, tvár alebo oblečenie a doplnky, aby sa k sebe hodili.

Baby Puppy Salon

14.7.2014
77%
Hra - Baby Puppy Salon
Video sa načíta
Vezmi svoje nové šteniatko do psieho salónu. Najskôr ho poriadne umy, osuš a vyfénuj. Keď dokončíš aj také drobnosti ako ostrihanie pazúrikov, môžeš svoje šteňa obliecť do niektorého z psích oblečkov.

Funny Dog Dress Up

12.7.2014
73%
Hra - Funny Dog Dress Up
Video sa načíta
Ak máte radi zvieratká, môžete si v hre Funny Dog Dress Up obliecť psíka podľa svojich predstáv. Dokážete ho obliecť podľa poslednej módy?

Pinkie Cooper

10.7.2014
64%
Hra - Pinkie Cooper
Video sa načíta
Postarajte sa o túto psiu slečnu, ktorá sa rada oblieka. Zmeniť jej môžete uši a vybrať jej môžete aj oblečenie a doplnky.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie