Onlinovky

Od najnovších

Goodgame Empire

27.8.2015
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Potty Racers

9.8.2015
75%
Hra - Potty Racers
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru s malým panáčikom a pomôžte mu, aby so svojim vozidlom doskočil, čo najďalej. Počas hry si vozidlo môžete vylepšovať, aby bol vás skok ešte lepší.

Winter Games

26.4.2015
80%
Hra - Winter Games
Video sa načíta
Zima už je síce preč, ale práve preto si ju môžeš pripomenúť v týchto skvelých zimných 3D športoch. Než sa vydáš na preteky, poriadne potrénuj, aby si vôbec mala nejakú šancu. Veľa šťastia!

Missile Game 3D

5.10.2013
65%
Hra - Missile Game 3D
Video sa načíta
V tejto 3D hre je tvojou úlohou odhadnúť, ako sa dostať cez pohyblivé prekážky. Si strela, ktorá letí cez tunel, a byť v tejto hre dobrú rozhodne nie je jednoduché. Malá mapa vľavo dole ti môže pomôcť.

Dáma

7.8.2012
88%
Hra - Dáma
Video sa načíta
Hrali ste už dámu? Má jednoduchšie pravidlá ako šach, ale zvíťaziť v nej rozhodne ľahšie nie je. Vyzvite kamaráta alebo náhodného protihráča a ukážte, čo vo Vás je. Vašim cieľom, je preskočením zničiť všetky súperove kamene. Pohybovať sa ale môžete len o jedno pole diagonálne. Teda kým si…

Piškvorky online

5.8.2012
79%
Hra - Piškvorky online
Video sa načíta
Piškvorky už nemusíte hrať len na klasickom štvorčekovom papieri, ale môžete vyzvať kohokoľvek prostredníctvom tejto super on-line hry. V reálnom čase sa stretnete na poli logiky a hlavne pozornosti, kedy víťazí ten, komu sa podarí vytvoriť rad piatich svojich symbolov.

Obama burgers

27.11.2011
80%
Hra - Obama burgers
Video sa načíta
Dokážete pomôcť americkému prezidentovi Obamovi s prípravou burgerov? Hra vás urobíte celým procesom krájanie a prípravy tohto pokrmu, ale snažiť sa budete musieť sami. Budú vaše burgery tak pekné ako na predlohe?
Hra - Clothing Store Decoration
Video sa načíta
Dekoračné hra z prostredia obchodu s oblečením. Tentokrát sa nejedná o klasický princíp, kedy je dekorácia len na vašej fantázii. V tejto hre majú totiž všetky veci svoje miesto, vašou úlohou je umiestniť veci správne.

Tessas Party

7.7.2011
77%
Hra - Tessas Party
Video sa načíta
V tejto hre sa dostanete do pozície fotografa, ktorý má za úlohu robiť fotky na párty. Ako ale urobiť tú najkrajšiu fotku? Vyberte zúčastnené a snažte sa ich umiestniť čo najvhodnejšie, potom ich môžete vyfotiť. Podarí sa vám urobiť pekná fotka na Tessin párty?

Horse farm asistent

30.5.2011
66%
Hra - Horse farm asistent
Video sa načíta
Dostali ste na starosť koní farmu a je len na vás, aby ste o koníky starali. Budete ich musieť kŕmiť, umývať alebo napríklad kefovať. Sledujte pozorne čo koníkom chýba a starajte sa o ne s najväčšou starostlivosťou.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)