Winx

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Halloween Winx

29.9.2013
72%
Hra - Halloween Winx
Video sa načíta
Je to tu, oblečte si krásnu vílu z vášho obľúbeného seriálu do halloweenského! Vyberajte z pár účesov a spústy oblečenia nevídaných strihov a farieb. Je len na vás ako ju vystrojíte.

Chibi Musa Dress Up

24.9.2013
80%
Hra - Chibi Musa Dress Up
Video sa načíta
Obliekačka s jednou z hrdiniek seriálu Winx, a to Musou. Je to víla hudby, teda ani v tejto hre sa nezaobíde bez mikrofónu, slúchadiel alebo oboch. Vyber jej farbu aj strih vlasov, oblečenie a doplnky a urob z nej tú najkrajšiu Musu!

Winx Bloom

19.9.2013
71%
Hra - Winx Bloom
Video sa načíta
Jednoduchá obliekačka, v ktorej je hlavnou hrdinkou Bloom. Vyberieš jej pekne ladiace topánky, nohavice alebo sukňu, vršok a nejaké šperky?

Winx Club 3D Puzzle

18.9.2013
85%
Hra - Winx Club 3D Puzzle
Video sa načíta
Máš rada Winx Club? Zahraj si túto hru a zlož si veľa obrázkov! Skladáš tak, že vyměňuješ kúsky, ktoré chceš, a snažíš sa poskladať zmysluplný obrázok. Akonáhle dáš nejaký kúsok na správne miesto, už s ním nejde pohnúť. Keď klikneš na otáznik, ukáže sa ti, ako má obrázok vyzerať.

Flora Makeover

28.8.2013
80%
Hra - Flora Makeover
Video sa načíta
Flora, ktorú iste poznáš zo seriálu Winx, by rada upravila svoj ​​zovňajšok. Ty jej v tom máš pomôcť. Vybrať si môžeš strih vlasov, makeup a nakoniec ju obliecť do krásneho oblečenia. Na záver si vyberieš, aký doplnok bude mať Flora v ruke. Čo povieš na takú gitaru?

Winx Club Coloring

12.8.2013
73%
Hra - Winx Club Coloring
Video sa načíta
Vyskúšaj si v tejto skvelej omalovánce vymaľovať dievčatá z Winx klubu! Máš na výber veľa možností a až obrázok dokončíš, môžeš si ho uložiť a vytlačiť.

Winx Club Just Bloom

26.7.2013
86%
Hra - Winx Club Just Bloom
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky puzzle, ktoré majú navyše radi seriál Winx, je tu super hra s Bloom v hlavnej úlohe. Budete skladať krásne obrázky s vílou v hlavnej úlohe. Hra je výborná v tom, že si môžete vybrať obtiažnosť aj tvar jednotlivých častí.

Winx Club Just LaylaHra na skóreHra o medaily

2.6.2013
85%
Hra - Winx Club Just Layla
Video sa načíta
Máte radi seriál Winx? Áno? Tak táto hra sa vám určite zapáči. Poskladajte si vašu obľúbenú Laylu. Máte na výber z 11 obrázkov. Nie ste obmedzení časom, ale hra je na skóre, takže čím rýchlejšie, tým lepšie. Ak by vám hra prišla príliš ľahká, tak vľavo máte panel, na ktorom si môžete nastaviť…

Bloom Girl Bathroom

31.5.2013
86%
Hra - Bloom Girl Bathroom
Video sa načíta
Pripravte dokonalú kúpeľňu pre víly Winx. Zo širokej ponuky jednotlivých druhov zariadení vyberte to, čo sa vám bude najviac páčiť ako zrkadlo, umývadlo, vaňa, sprchovací kút, koberček aj farba podlahy a stien. Nakoniec si vyberte, ktorú vílu necháte práve kúpať vo vani;)

Winx Club Layla

23.5.2013
77%
Hra - Winx Club Layla
Video sa načíta
Jedna z víl z Winx klubu - Layla - je opäť tu, aby sa od vás nechala obliecť a upraviť celý image. Vyberte pre ňu ten najlepší účes, farbu vlasov, štýlové šatôčky, topánky, rukavičky aj doplnky. Nezabudnite ani na pravé vílie krídla.

Miniwinx Dollhouse

14.5.2013
87%
Hra - Miniwinx Dollhouse
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky krásnych víl z klubu Winx je tu bezchybná dekoračná hra, v ktorej môžete úplne podľa svojich predstáv prestavať ich nový dom. Pre každú je v ňom nachystaná spálnička a je len na vás, kde bude ktorá víla bývať a ako budú izby vyzerať. Tak uplatnite svoje estetické cítenie a…

Pop Pixie Amore

7.5.2013
78%
Hra - Pop Pixie Amore
Video sa načíta
V tejto naozaj veľmi podarenej obliekačke na vás čaká roztomilá malá víla Winx, aby sa od Vás nechala učesať a obliecť. Vyberte pre ňu podľa svojej fantázie ten najlepší účes, topánky, pančušky, doplnky, niektoré z veľkého výberu šiat a určite aj krásne vílie krídelká.

Chibi Winx Flora

5.5.2013
77%
Hra - Chibi Winx Flora
Video sa načíta
Jedna z obľúbených víl Winx je opäť tu, aby si od Vás nechala poradiť, ako si má upraviť vlasy, ako sa obliecť, obuť .... Vyberte preto pre ňu podľa vlastného vkusu a chuti tie najkrajšie šaty alebo sukienku s pekným topom, doplnkami aj neodmysliteľné vílie krídla, aby jej to čo najviac pristalo :)

Rock Star Musa

30.4.2013
79%
Hra - Rock Star Musa
Video sa načíta
Rock Star Musa je super hra s obľúbenou vílou Winx v hlavnej úlohe. Vašou úlohou ju bude pripraviť na fotenie na obálku časopisu. Vyberte pre ňu ten najlepší a najzaujímavejší účes, farbu vlasov, oblečenie, doplnky a samozrejme nevyhnutné krídla. Nakoniec môžete rozhodnúť o dizajne časopisu, na…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie