Winx

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Enchantix or Believix Mix-Up
Video sa načíta
Enchantis or Believisx je zábavná hra, v ktorej si budete skladať puzzle. Jednotlivé diely môžete presúvať ľubovolne. Ak sa s jednotlivými dielikmi trafíte na správne miesto, vytvorí sa pekný obrázok s jednou postavičkou z Winx.

Musa Hair Spa & Facial

12.1.2014
75%
Hra - Musa Hair Spa & Facial
Video sa načíta
Musa potrebuje vašu pomoc. Svoju pleť, ale i vlasy zanedbala a potrebuje spraviť celkový makeover. Podujmete sa tejto úlohy a spravíte z nej krásku? Po konečnej úprave jej môžete vybrať pekný účes, šaty a doplnky.

Winx Club Bloom Dress Up

10.12.2013
83%
Hra - Winx Club Bloom Dress Up
Video sa načíta
Táto sympatická slečna zo seriálu Winx potrebuje radu v oblasti módy. Vyber jej účes, ktorý môžeš kombinovať s ofinou a zafarbiť ho. Nezabudni, ani na oblečenie a doplnky v podobe krídiel.

Winx Club Just Flora

28.11.2013
80%
Hra - Winx Club Just Flora
Video sa načíta
Máme tu skvelé puzzle, v ktorých budete skladať niekoľko obrázkov!! Jednotlivé dieliky môžete otáčať pomocou medzerníka, a je tiež možné nastaviť si zložitosť obrázku. To znamená, že môžete mať napríklad len 5 veľkých dielikov alebo 100 maličkých.
Hra - Stella Hair Spa and Facial
Video sa načíta
Stella chce byť, vždy tá najkrajšia preto sa o seba pravidelne stará. Postaraj sa o ňu teraz ty a sprav jej kozmetiku a vyber vhodný make-up a celkový outfit, aby bola krajšia, ako predtým.

Flora Hair and Facial

12.10.2013
88%
Hra - Flora Hair and Facial
Video sa načíta
Flora potrebuje celkovú zmenu vzhľadu pretože ten starý ju už omrzel. Pomôžeš jej a vyberieš jej pekné šaty, doplnky s kozmetickými úpravami,i a výberom účesu, aby zažiarila ? Ako bude vyzerať tvoja Flora?

Winx Club Flora

9.10.2013
77%
Hra - Winx Club Flora
Video sa načíta
Oblečte si svojou krásnou prírodnou vílu z vášho obľúbeného seriálu! Vyberte jej nevídané účesy a oblečenie, v ktorom bude nádherná. Ku koncu jej môžete dať aj krídelká.

Hallowinx Dress Up

1.10.2013
85%
Hra - Hallowinx Dress Up
Video sa načíta
Aj keď práve nie je Halloween, môžeš si zahrať túto haloweenovo hru. Obleč si jednu svoju vílu winx, vyber jej vlasy, oblečenie i krídla, a samozrejme čarodejnícky klobúk. Je to predsa čarodejnice, lieta na metle, nie?

Halloween Winx

29.9.2013
72%
Hra - Halloween Winx
Video sa načíta
Je to tu, oblečte si krásnu vílu z vášho obľúbeného seriálu do halloweenského! Vyberajte z pár účesov a spústy oblečenia nevídaných strihov a farieb. Je len na vás ako ju vystrojíte.

Chibi Musa Dress Up

24.9.2013
80%
Hra - Chibi Musa Dress Up
Video sa načíta
Obliekačka s jednou z hrdiniek seriálu Winx, a to Musou. Je to víla hudby, teda ani v tejto hre sa nezaobíde bez mikrofónu, slúchadiel alebo oboch. Vyber jej farbu aj strih vlasov, oblečenie a doplnky a urob z nej tú najkrajšiu Musu!

Winx Bloom

19.9.2013
71%
Hra - Winx Bloom
Video sa načíta
Jednoduchá obliekačka, v ktorej je hlavnou hrdinkou Bloom. Vyberieš jej pekne ladiace topánky, nohavice alebo sukňu, vršok a nejaké šperky?

Winx Club 3D Puzzle

18.9.2013
85%
Hra - Winx Club 3D Puzzle
Video sa načíta
Máš rada Winx Club? Zahraj si túto hru a zlož si veľa obrázkov! Skladáš tak, že vyměňuješ kúsky, ktoré chceš, a snažíš sa poskladať zmysluplný obrázok. Akonáhle dáš nejaký kúsok na správne miesto, už s ním nejde pohnúť. Keď klikneš na otáznik, ukáže sa ti, ako má obrázok vyzerať.

Flora Makeover

28.8.2013
80%
Hra - Flora Makeover
Video sa načíta
Flora, ktorú iste poznáš zo seriálu Winx, by rada upravila svoj ​​zovňajšok. Ty jej v tom máš pomôcť. Vybrať si môžeš strih vlasov, makeup a nakoniec ju obliecť do krásneho oblečenia. Na záver si vyberieš, aký doplnok bude mať Flora v ruke. Čo povieš na takú gitaru?

Winx Club Coloring

12.8.2013
73%
Hra - Winx Club Coloring
Video sa načíta
Vyskúšaj si v tejto skvelej omalovánce vymaľovať dievčatá z Winx klubu! Máš na výber veľa možností a až obrázok dokončíš, môžeš si ho uložiť a vytlačiť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie