Winx

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Winx Club Just Bloom

26.7.2013
86%
Hra - Winx Club Just Bloom
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky puzzle, ktoré majú navyše radi seriál Winx, je tu super hra s Bloom v hlavnej úlohe. Budete skladať krásne obrázky s vílou v hlavnej úlohe. Hra je výborná v tom, že si môžete vybrať obtiažnosť aj tvar jednotlivých častí.

Winx Club Just LaylaHra na skóreHra o medaily

2.6.2013
85%
Hra - Winx Club Just Layla
Video sa načíta
Máte radi seriál Winx? Áno? Tak táto hra sa vám určite zapáči. Poskladajte si vašu obľúbenú Laylu. Máte na výber z 11 obrázkov. Nie ste obmedzení časom, ale hra je na skóre, takže čím rýchlejšie, tým lepšie. Ak by vám hra prišla príliš ľahká, tak vľavo máte panel, na ktorom si môžete nastaviť…

Bloom Girl Bathroom

31.5.2013
86%
Hra - Bloom Girl Bathroom
Video sa načíta
Pripravte dokonalú kúpeľňu pre víly Winx. Zo širokej ponuky jednotlivých druhov zariadení vyberte to, čo sa vám bude najviac páčiť ako zrkadlo, umývadlo, vaňa, sprchovací kút, koberček aj farba podlahy a stien. Nakoniec si vyberte, ktorú vílu necháte práve kúpať vo vani;)

Winx Club Layla

23.5.2013
77%
Hra - Winx Club Layla
Video sa načíta
Jedna z víl z Winx klubu - Layla - je opäť tu, aby sa od vás nechala obliecť a upraviť celý image. Vyberte pre ňu ten najlepší účes, farbu vlasov, štýlové šatôčky, topánky, rukavičky aj doplnky. Nezabudnite ani na pravé vílie krídla.

Miniwinx Dollhouse

14.5.2013
87%
Hra - Miniwinx Dollhouse
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky krásnych víl z klubu Winx je tu bezchybná dekoračná hra, v ktorej môžete úplne podľa svojich predstáv prestavať ich nový dom. Pre každú je v ňom nachystaná spálnička a je len na vás, kde bude ktorá víla bývať a ako budú izby vyzerať. Tak uplatnite svoje estetické cítenie a…

Pop Pixie Amore

7.5.2013
78%
Hra - Pop Pixie Amore
Video sa načíta
V tejto naozaj veľmi podarenej obliekačke na vás čaká roztomilá malá víla Winx, aby sa od Vás nechala učesať a obliecť. Vyberte pre ňu podľa svojej fantázie ten najlepší účes, topánky, pančušky, doplnky, niektoré z veľkého výberu šiat a určite aj krásne vílie krídelká.

Chibi Winx Flora

5.5.2013
77%
Hra - Chibi Winx Flora
Video sa načíta
Jedna z obľúbených víl Winx je opäť tu, aby si od Vás nechala poradiť, ako si má upraviť vlasy, ako sa obliecť, obuť .... Vyberte preto pre ňu podľa vlastného vkusu a chuti tie najkrajšie šaty alebo sukienku s pekným topom, doplnkami aj neodmysliteľné vílie krídla, aby jej to čo najviac pristalo :)

Rock Star Musa

30.4.2013
79%
Hra - Rock Star Musa
Video sa načíta
Rock Star Musa je super hra s obľúbenou vílou Winx v hlavnej úlohe. Vašou úlohou ju bude pripraviť na fotenie na obálku časopisu. Vyberte pre ňu ten najlepší a najzaujímavejší účes, farbu vlasov, oblečenie, doplnky a samozrejme nevyhnutné krídla. Nakoniec môžete rozhodnúť o dizajne časopisu, na…

Pop Pixie Chatta

24.4.2013
78%
Hra - Pop Pixie Chatta
Video sa načíta
Pustite sa do úpravy vzhľadu krásnej maličkej víly Winx. Vyberte pre ňu podľa svojho vkusu ten najlepší účes aj farbu vlasov a vyberte niektoré zo super oblečenia. Dáte jej radšej sukňu s tričkom alebo niektoré zo šiat? Tak už na nič nečakajte a pustite sa do toho :)

Winx Club Stella Style

5.4.2013
78%
Hra - Winx Club Stella Style
Video sa načíta
Užite si podarenú Obliekačky sa Stellou zo seriálu Winx v hlavnej úlohe. Oblečte ju podľa vlastnej fantázie a vkusu do super šiat alebo topíkov so sukňami. Na výber máte taky množstvo farebných typických topánok a šperkov. Nezabudnite ani niektorý zo zaujímavých účesov. Ako bude nakoniec vyzerať…

Winx Tecna

10.1.2013
75%
Hra - Winx Tecna
Video sa načíta
Zase je tu jedna z víl Winx aby sa od Vás nechala učesať a obliecť. Okrem klasicky zaujímavých a celkom odvážnych šiat, ktorých má v šatníku opravu veľa, jej vyberte aj niektoré zo super topánok. Nezabudnite ani na krásna vílie krídla, ktorá k nej neodmysliteľne patrí.

Winx Club Stella Stil

17.9.2012
77%
Hra - Winx Club Stella Stil
Video sa načíta
Vytvorte celé nové image pre Stellu z klubu víl Winx. Vyberte jej účes aj farbu vlasov, šperky, zaujímavé topánky aj pančuchy a samozrejme niektoré z ich obľúbených šiat.

Winx Spring Adventure

12.9.2012
76%
Hra - Winx Spring Adventure
Video sa načíta
Vyberte jednej z víl Winx niektorý z jej klasických zaujímavých účesov a sexy modelov. Oblečiete jej farebné šatičky alebo radšej krátke tričko a sukničku? Nezabudnite ani na charakteristické vysoké topánky :)

Bloom Winx Makeover

23.6.2012
70%
Hra - Bloom Winx Makeover
Video sa načíta
Upravte podľa svojho vkusu Bloom z Winx klubu. Aké by mala mať podľa Vás vlasy, oči, make-up aj oblečenie?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie