Winx

Od najnovších

Shakes a fidget hra online
Video sa načíta
Vitajte v kúzelnom svete hry Shakes and Fidget! Pôvodne je hra vytvorená podľa komiksu, v ktorom figurujú dve hlavné postavy, kúzelník Fidget a bojovníka Shakes. Ich spoločná cesta potom vedie k hľadaniu kúzelné lysohlávky, ktorá vlastníka urobí všemocným! V tejto hre sa tak vydávate na dobrodružnú… (viac)

Winx Club Bloom Dress Up

10.12.2013
83%
Hra - Winx Club Bloom Dress Up
Video sa načíta
Táto sympatická slečna zo seriálu Winx potrebuje radu v oblasti módy. Vyber jej účes, ktorý môžeš kombinovať s ofinou a zafarbiť ho. Nezabudni, ani na oblečenie a doplnky v podobe krídiel.

Winx Club Just Flora

28.11.2013
80%
Hra - Winx Club Just Flora
Video sa načíta
Máme tu skvelé puzzle, v ktorých budete skladať niekoľko obrázkov!! Jednotlivé dieliky môžete otáčať pomocou medzerníka, a je tiež možné nastaviť si zložitosť obrázku. To znamená, že môžete mať napríklad len 5 veľkých dielikov alebo 100 maličkých.
Hra - Stella Hair Spa and Facial
Video sa načíta
Stella chce byť, vždy tá najkrajšia preto sa o seba pravidelne stará. Postaraj sa o ňu teraz ty a sprav jej kozmetiku a vyber vhodný make-up a celkový outfit, aby bola krajšia, ako predtým.

Flora Hair and Facial

12.10.2013
88%
Hra - Flora Hair and Facial
Video sa načíta
Flora potrebuje celkovú zmenu vzhľadu pretože ten starý ju už omrzel. Pomôžeš jej a vyberieš jej pekné šaty, doplnky s kozmetickými úpravami,i a výberom účesu, aby zažiarila ? Ako bude vyzerať tvoja Flora?

Winx Club Flora

9.10.2013
77%
Hra - Winx Club Flora
Video sa načíta
Oblečte si svojou krásnou prírodnou vílu z vášho obľúbeného seriálu! Vyberte jej nevídané účesy a oblečenie, v ktorom bude nádherná. Ku koncu jej môžete dať aj krídelká.

Hallowinx Dress Up

1.10.2013
85%
Hra - Hallowinx Dress Up
Video sa načíta
Aj keď práve nie je Halloween, môžeš si zahrať túto haloweenovo hru. Obleč si jednu svoju vílu winx, vyber jej vlasy, oblečenie i krídla, a samozrejme čarodejnícky klobúk. Je to predsa čarodejnice, lieta na metle, nie?

Halloween Winx

29.9.2013
72%
Hra - Halloween Winx
Video sa načíta
Je to tu, oblečte si krásnu vílu z vášho obľúbeného seriálu do halloweenského! Vyberajte z pár účesov a spústy oblečenia nevídaných strihov a farieb. Je len na vás ako ju vystrojíte.

Chibi Musa Dress Up

24.9.2013
80%
Hra - Chibi Musa Dress Up
Video sa načíta
Obliekačka s jednou z hrdiniek seriálu Winx, a to Musou. Je to víla hudby, teda ani v tejto hre sa nezaobíde bez mikrofónu, slúchadiel alebo oboch. Vyber jej farbu aj strih vlasov, oblečenie a doplnky a urob z nej tú najkrajšiu Musu!

Winx Bloom

19.9.2013
71%
Hra - Winx Bloom
Video sa načíta
Jednoduchá obliekačka, v ktorej je hlavnou hrdinkou Bloom. Vyberieš jej pekne ladiace topánky, nohavice alebo sukňu, vršok a nejaké šperky?

Winx Club 3D Puzzle

18.9.2013
85%
Hra - Winx Club 3D Puzzle
Video sa načíta
Máš rada Winx Club? Zahraj si túto hru a zlož si veľa obrázkov! Skladáš tak, že vyměňuješ kúsky, ktoré chceš, a snažíš sa poskladať zmysluplný obrázok. Akonáhle dáš nejaký kúsok na správne miesto, už s ním nejde pohnúť. Keď klikneš na otáznik, ukáže sa ti, ako má obrázok vyzerať.

Flora Makeover

28.8.2013
80%
Hra - Flora Makeover
Video sa načíta
Flora, ktorú iste poznáš zo seriálu Winx, by rada upravila svoj ​​zovňajšok. Ty jej v tom máš pomôcť. Vybrať si môžeš strih vlasov, makeup a nakoniec ju obliecť do krásneho oblečenia. Na záver si vyberieš, aký doplnok bude mať Flora v ruke. Čo povieš na takú gitaru?

Winx Club Coloring

12.8.2013
73%
Hra - Winx Club Coloring
Video sa načíta
Vyskúšaj si v tejto skvelej omalovánce vymaľovať dievčatá z Winx klubu! Máš na výber veľa možností a až obrázok dokončíš, môžeš si ho uložiť a vytlačiť.

Winx Club Just Bloom

26.7.2013
86%
Hra - Winx Club Just Bloom
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky puzzle, ktoré majú navyše radi seriál Winx, je tu super hra s Bloom v hlavnej úlohe. Budete skladať krásne obrázky s vílou v hlavnej úlohe. Hra je výborná v tom, že si môžete vybrať obtiažnosť aj tvar jednotlivých častí.

Winx Club Just LaylaHra na skóreHra o medaily

2.6.2013
85%
Hra - Winx Club Just Layla
Video sa načíta
Máte radi seriál Winx? Áno? Tak táto hra sa vám určite zapáči. Poskladajte si vašu obľúbenú Laylu. Máte na výber z 11 obrázkov. Nie ste obmedzení časom, ale hra je na skóre, takže čím rýchlejšie, tým lepšie. Ak by vám hra prišla príliš ľahká, tak vľavo máte panel, na ktorom si môžete nastaviť…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie