Winx

Od najnovších

Goodgame Empire

25.8.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Winx Bloom

19.9.2013
71%
Hra - Winx Bloom
Video sa načíta
Jednoduchá obliekačka, v ktorej je hlavnou hrdinkou Bloom. Vyberieš jej pekne ladiace topánky, nohavice alebo sukňu, vršok a nejaké šperky?

Winx Club 3D Puzzle

18.9.2013
85%
Hra - Winx Club 3D Puzzle
Video sa načíta
Máš rada Winx Club? Zahraj si túto hru a zlož si veľa obrázkov! Skladáš tak, že vyměňuješ kúsky, ktoré chceš, a snažíš sa poskladať zmysluplný obrázok. Akonáhle dáš nejaký kúsok na správne miesto, už s ním nejde pohnúť. Keď klikneš na otáznik, ukáže sa ti, ako má obrázok vyzerať.

Flora Makeover

28.8.2013
80%
Hra - Flora Makeover
Video sa načíta
Flora, ktorú iste poznáš zo seriálu Winx, by rada upravila svoj ​​zovňajšok. Ty jej v tom máš pomôcť. Vybrať si môžeš strih vlasov, makeup a nakoniec ju obliecť do krásneho oblečenia. Na záver si vyberieš, aký doplnok bude mať Flora v ruke. Čo povieš na takú gitaru?

Winx Club Coloring

12.8.2013
73%
Hra - Winx Club Coloring
Video sa načíta
Vyskúšaj si v tejto skvelej omalovánce vymaľovať dievčatá z Winx klubu! Máš na výber veľa možností a až obrázok dokončíš, môžeš si ho uložiť a vytlačiť.

Winx Club Just Bloom

26.7.2013
86%
Hra - Winx Club Just Bloom
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky puzzle, ktoré majú navyše radi seriál Winx, je tu super hra s Bloom v hlavnej úlohe. Budete skladať krásne obrázky s vílou v hlavnej úlohe. Hra je výborná v tom, že si môžete vybrať obtiažnosť aj tvar jednotlivých častí.

Winx Club Just LaylaHra na skóreHra o medaily

2.6.2013
85%
Hra - Winx Club Just Layla
Video sa načíta
Máte radi seriál Winx? Áno? Tak táto hra sa vám určite zapáči. Poskladajte si vašu obľúbenú Laylu. Máte na výber z 11 obrázkov. Nie ste obmedzení časom, ale hra je na skóre, takže čím rýchlejšie, tým lepšie. Ak by vám hra prišla príliš ľahká, tak vľavo máte panel, na ktorom si môžete nastaviť…

Bloom Girl Bathroom

31.5.2013
86%
Hra - Bloom Girl Bathroom
Video sa načíta
Pripravte dokonalú kúpeľňu pre víly Winx. Zo širokej ponuky jednotlivých druhov zariadení vyberte to, čo sa vám bude najviac páčiť ako zrkadlo, umývadlo, vaňa, sprchovací kút, koberček aj farba podlahy a stien. Nakoniec si vyberte, ktorú vílu necháte práve kúpať vo vani;)

Winx Club Layla

23.5.2013
77%
Hra - Winx Club Layla
Video sa načíta
Jedna z víl z Winx klubu - Layla - je opäť tu, aby sa od vás nechala obliecť a upraviť celý image. Vyberte pre ňu ten najlepší účes, farbu vlasov, štýlové šatôčky, topánky, rukavičky aj doplnky. Nezabudnite ani na pravé vílie krídla.

Miniwinx Dollhouse

14.5.2013
87%
Hra - Miniwinx Dollhouse
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky krásnych víl z klubu Winx je tu bezchybná dekoračná hra, v ktorej môžete úplne podľa svojich predstáv prestavať ich nový dom. Pre každú je v ňom nachystaná spálnička a je len na vás, kde bude ktorá víla bývať a ako budú izby vyzerať. Tak uplatnite svoje estetické cítenie a…

Pop Pixie Amore

7.5.2013
78%
Hra - Pop Pixie Amore
Video sa načíta
V tejto naozaj veľmi podarenej obliekačke na vás čaká roztomilá malá víla Winx, aby sa od Vás nechala učesať a obliecť. Vyberte pre ňu podľa svojej fantázie ten najlepší účes, topánky, pančušky, doplnky, niektoré z veľkého výberu šiat a určite aj krásne vílie krídelká.

Chibi Winx Flora

5.5.2013
77%
Hra - Chibi Winx Flora
Video sa načíta
Jedna z obľúbených víl Winx je opäť tu, aby si od Vás nechala poradiť, ako si má upraviť vlasy, ako sa obliecť, obuť .... Vyberte preto pre ňu podľa vlastného vkusu a chuti tie najkrajšie šaty alebo sukienku s pekným topom, doplnkami aj neodmysliteľné vílie krídla, aby jej to čo najviac pristalo :)

Rock Star Musa

30.4.2013
79%
Hra - Rock Star Musa
Video sa načíta
Rock Star Musa je super hra s obľúbenou vílou Winx v hlavnej úlohe. Vašou úlohou ju bude pripraviť na fotenie na obálku časopisu. Vyberte pre ňu ten najlepší a najzaujímavejší účes, farbu vlasov, oblečenie, doplnky a samozrejme nevyhnutné krídla. Nakoniec môžete rozhodnúť o dizajne časopisu, na…

Pop Pixie Chatta

24.4.2013
78%
Hra - Pop Pixie Chatta
Video sa načíta
Pustite sa do úpravy vzhľadu krásnej maličkej víly Winx. Vyberte pre ňu podľa svojho vkusu ten najlepší účes aj farbu vlasov a vyberte niektoré zo super oblečenia. Dáte jej radšej sukňu s tričkom alebo niektoré zo šiat? Tak už na nič nečakajte a pustite sa do toho :)

Winx Club Stella Style

5.4.2013
78%
Hra - Winx Club Stella Style
Video sa načíta
Užite si podarenú Obliekačky sa Stellou zo seriálu Winx v hlavnej úlohe. Oblečte ju podľa vlastnej fantázie a vkusu do super šiat alebo topíkov so sukňami. Na výber máte taky množstvo farebných typických topánok a šperkov. Nezabudnite ani niektorý zo zaujímavých účesov. Ako bude nakoniec vyzerať…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie