Winx

Od najnovších

Good Game BigFarm

VČERA
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Winx Club Alfea Rescue

16.9.2014
61%
Hra - Winx Club Alfea Rescue
Video sa načíta
Pomôžte jednej z hrdiniek zo seriálu Winx s vyhnaním zlých škriatkov. Ak sa vám to podarí nie len že premeníte tmavú krajinu na krásnu, ale postúpite aj do vyššieho kola.
Hra - Just Musa Winx Club Jigsaw Puzzle
Video sa načíta
Poskladajte si známu postavu Musu z winx v rôznych polohách. Na výber máte niekoľko puzzle, ktoré si môžete poskladať.

Winx Club Mah-jongg 2

30.8.2014
83%
Hra - Winx Club Mah-jongg 2
Video sa načíta
Zahrajte si známu čínsku hru Mahjong. Ha je veľmi jednoduchá, musíte hľadať rovnaké páry a odstraniť ich, čím sa vám otvoria iné obrázky.

Chibi Stella Dress Up

3.7.2014
84%
Hra - Chibi Stella Dress Up
Video sa načíta
Stella z Winx v štýle chibi. Ako ju oblečieš a ako bude nakoniec vyzerať? To je len na tebe!

Inspiration Beauty

29.5.2014
79%
Hra - Inspiration Beauty
Video sa načíta
Ako bude vyzerať víla Musa z Winx, ktorú oblečieš? Teraz na to máš totiž vhodnú príležitosť v tejto hre.
Hra - Bloom Hair Spa And Facial
Video sa načíta
Aby bola Bloom neustále krásna, musí sa o svoj žovňajšok starať. Potrebuje vyčistiť pleť, vlasy a vybrať pekné šaty a make-up. Pomôžeš jej práve ty?
Hra - Enchantix or Believix Mix-Up
Video sa načíta
Enchantis or Believisx je zábavná hra, v ktorej si budete skladať puzzle. Jednotlivé diely môžete presúvať ľubovolne. Ak sa s jednotlivými dielikmi trafíte na správne miesto, vytvorí sa pekný obrázok s jednou postavičkou z Winx.

Musa Hair Spa & Facial

12.1.2014
75%
Hra - Musa Hair Spa & Facial
Video sa načíta
Musa potrebuje vašu pomoc. Svoju pleť, ale i vlasy zanedbala a potrebuje spraviť celkový makeover. Podujmete sa tejto úlohy a spravíte z nej krásku? Po konečnej úprave jej môžete vybrať pekný účes, šaty a doplnky.

Winx Club Bloom Dress Up

10.12.2013
83%
Hra - Winx Club Bloom Dress Up
Video sa načíta
Táto sympatická slečna zo seriálu Winx potrebuje radu v oblasti módy. Vyber jej účes, ktorý môžeš kombinovať s ofinou a zafarbiť ho. Nezabudni, ani na oblečenie a doplnky v podobe krídiel.

Winx Club Just Flora

28.11.2013
80%
Hra - Winx Club Just Flora
Video sa načíta
Máme tu skvelé puzzle, v ktorých budete skladať niekoľko obrázkov!! Jednotlivé dieliky môžete otáčať pomocou medzerníka, a je tiež možné nastaviť si zložitosť obrázku. To znamená, že môžete mať napríklad len 5 veľkých dielikov alebo 100 maličkých.
Hra - Stella Hair Spa and Facial
Video sa načíta
Stella chce byť, vždy tá najkrajšia preto sa o seba pravidelne stará. Postaraj sa o ňu teraz ty a sprav jej kozmetiku a vyber vhodný make-up a celkový outfit, aby bola krajšia, ako predtým.

Flora Hair and Facial

12.10.2013
88%
Hra - Flora Hair and Facial
Video sa načíta
Flora potrebuje celkovú zmenu vzhľadu pretože ten starý ju už omrzel. Pomôžeš jej a vyberieš jej pekné šaty, doplnky s kozmetickými úpravami,i a výberom účesu, aby zažiarila ? Ako bude vyzerať tvoja Flora?

Winx Club Flora

9.10.2013
77%
Hra - Winx Club Flora
Video sa načíta
Oblečte si svojou krásnou prírodnou vílu z vášho obľúbeného seriálu! Vyberte jej nevídané účesy a oblečenie, v ktorom bude nádherná. Ku koncu jej môžete dať aj krídelká.

Hallowinx Dress Up

1.10.2013
85%
Hra - Hallowinx Dress Up
Video sa načíta
Aj keď práve nie je Halloween, môžeš si zahrať túto haloweenovo hru. Obleč si jednu svoju vílu winx, vyber jej vlasy, oblečenie i krídla, a samozrejme čarodejnícky klobúk. Je to predsa čarodejnice, lieta na metle, nie?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)