Predávanie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Mama's Pizza

19.11.2015
84%
Hra - Mama's Pizza
Video sa načíta
Zvládnete obslúžiť všetkých vašich zákazníkov tak, aby boli spokojní? Musíte sa poriadne snažiť a jedlo im pripraviť tak, ako ho majú radi.

Potherbs Farm

25.10.2015
75%
Hra - Potherbs Farm
Video sa načíta
Pestujte svoje vlastné plodiny, budete kupovať semienka a potom predávať vašej úrodu. Zarobte si čo najviac a najrýchlejšie, aby ste mohli postúpiť ďalej.
Hra - Disney Princess Cupcake Frenzy
Video sa načíta
Obsluhujte vašich zákazníkov, budete predávať sladké dobroty. Bude rozhodovať váš postreh a rýchlosť, dokážete zarobiť čo najviac peňazí?

T Shirt Stand

18.9.2015
72%
Hra - T Shirt Stand
Video sa načíta
V tejto hre si vyskúšate, aké to je vlastniť obchodík s tričkami. Skôr to bude drobný stánok. Musíte tričká nakúpiť a chytro predať. Dokážete si dokúpiť aj ďalšie vybavenie a reklamy?

Papa's Cheeseria

25.6.2015
88%
Hra - Papa's Cheeseria
Video sa načíta
Zahrajte si parádny diel z dielne Papa 's. Tentoraz si vaši zákazníci budú chcieť dať poriadny syrový toast. Na výber majú veľa možností! Všetky druhy syrov a toastov. Navrch pridáte nejaký doplnok a za dobré ohodnotenie dostanete vysoké prepitné. Za peniaze potom môžete nakupovať rôzne vylepšenia.

Carly's Fancy Jewellery

24.6.2015
82%
Hra - Carly's Fancy Jewellery
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete predavačkou v klenotníctve. Obslúžte čo najviac zákazníkov a predajte všetok tovar. Musíte rýchlo reagovať, myslíte si, že to zvládnete?

The Perfect Proposal

24.6.2015
79%
Hra - The Perfect Proposal
Video sa načíta
V tejto hre budete predávať klenoty a ďalšie rôzne veci potrebné k svadbe. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov včas?

Lisa Food Shop

21.6.2015
68%
Hra - Lisa Food Shop
Video sa načíta
Pomôžte mladej Líze s predajom v jej fast foode. Cieľom je čo najrýchlejšie obslúžiť zákazníkov a zarobiť čo najviac peňazí.

Candy Shop Maker

14.5.2015
79%
Hra - Candy Shop Maker
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou predávať deťom poriadne sladkosti a dobroty. Musíte ich čo najrýchlejšie obslúžiť, myslíte, že to zvládnete?

Tropical Ice Tycoon

15.4.2015
72%
Hra - Tropical Ice Tycoon
Video sa načíta
Pokúste sa naštartovať novú sieť predajní s čajmi a ďalšími nápojmi. Nebojte sa investovať do nového vybavenia, pretože jedine tak prilákate nových zákazníkov. Ako sa Vám bude dariť sledujte na podrobných grafoch.

Ice Cream Mania

1.4.2015
69%
Hra - Ice Cream Mania
Video sa načíta
Staňte sa predavačom zmrzliny. Vašou úlohou bude správne pripraviť zmrzlinu s polevou pre vašich zákazníkov. Musíte byť veľmi rýchli, pretože zajačikovia sú veľmi netrpezliví. Dokážete všetkých obslúžiť a postúpiť do ďalších levelov?

KidS Umbrella Store

1.4.2015
74%
Hra - KidS Umbrella Store
Video sa načíta
V tejto hre sa z vás stane predajca detských dáždnikov. Dokážete uspokojiť všetkých malých zákazníkov, ktorí chodia do obchodu v sprievode rodičov? Niekedy s nimi musíte mať veľkú trpezlivosť.

Shop Empire 3

9.2.2015
86%
Hra - Shop Empire 3
Video sa načíta
Kto z vás hral predchádzajúce diely, tak sa môže tešiť na veľa nových možností! Začnite s jedným skladiskom a malým obchodíkom a sledujte, ako vaše obchodné impérium prekvitá. Nebude to vôbec jednoduché, pretože musíte najať aj zamestnanca. Dokážete docieliť maximálnu popularity a zisk?

Santas Christmas Shop

6.1.2015
76%
Hra - Santas Christmas Shop
Video sa načíta
Santa na Vianoce prevádzkuje svoj maličký obchod a v ňom plní želania všetkým návštevníkom. Budete musieť plniť ich priania a vybrať presne tie darčeky, ktoré si želajú. Ďalej je tiež potrebné vybrať správny baliaci papier. Dokážete všetko splniť podľa priania zákazníka?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím (Ďalšie informácie)