Predávanie

Od najnovších

Good Game BigFarm

26.8.2015
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

T Shirt Stand

18.9.2015
72%
Hra - T Shirt Stand
Video sa načíta
V tejto hre si vyskúšate, aké to je vlastniť obchodík s tričkami. Skôr to bude drobný stánok. Musíte tričká nakúpiť a chytro predať. Dokážete si dokúpiť aj ďalšie vybavenie a reklamy?

Papa's Cheeseria

25.6.2015
88%
Hra - Papa's Cheeseria
Video sa načíta
Zahrajte si parádny diel z dielne Papa 's. Tentoraz si vaši zákazníci budú chcieť dať poriadny syrový toast. Na výber majú veľa možností! Všetky druhy syrov a toastov. Navrch pridáte nejaký doplnok a za dobré ohodnotenie dostanete vysoké prepitné. Za peniaze potom môžete nakupovať rôzne vylepšenia.

Carly's Fancy Jewellery

24.6.2015
82%
Hra - Carly's Fancy Jewellery
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete predavačkou v klenotníctve. Obslúžte čo najviac zákazníkov a predajte všetok tovar. Musíte rýchlo reagovať, myslíte si, že to zvládnete?

The Perfect Proposal

24.6.2015
79%
Hra - The Perfect Proposal
Video sa načíta
V tejto hre budete predávať klenoty a ďalšie rôzne veci potrebné k svadbe. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov včas?

Lisa Food Shop

21.6.2015
68%
Hra - Lisa Food Shop
Video sa načíta
Pomôžte mladej Líze s predajom v jej fast foode. Cieľom je čo najrýchlejšie obslúžiť zákazníkov a zarobiť čo najviac peňazí.

Candy Shop Maker

14.5.2015
79%
Hra - Candy Shop Maker
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou predávať deťom poriadne sladkosti a dobroty. Musíte ich čo najrýchlejšie obslúžiť, myslíte, že to zvládnete?

Tropical Ice Tycoon

15.4.2015
72%
Hra - Tropical Ice Tycoon
Video sa načíta
Pokúste sa naštartovať novú sieť predajní s čajmi a ďalšími nápojmi. Nebojte sa investovať do nového vybavenia, pretože jedine tak prilákate nových zákazníkov. Ako sa Vám bude dariť sledujte na podrobných grafoch.

Ice Cream Mania

1.4.2015
69%
Hra - Ice Cream Mania
Video sa načíta
Staňte sa predavačom zmrzliny. Vašou úlohou bude správne pripraviť zmrzlinu s polevou pre vašich zákazníkov. Musíte byť veľmi rýchli, pretože zajačikovia sú veľmi netrpezliví. Dokážete všetkých obslúžiť a postúpiť do ďalších levelov?

KidS Umbrella Store

1.4.2015
74%
Hra - KidS Umbrella Store
Video sa načíta
V tejto hre sa z vás stane predajca detských dáždnikov. Dokážete uspokojiť všetkých malých zákazníkov, ktorí chodia do obchodu v sprievode rodičov? Niekedy s nimi musíte mať veľkú trpezlivosť.

Shop Empire 3

9.2.2015
86%
Hra - Shop Empire 3
Video sa načíta
Kto z vás hral predchádzajúce diely, tak sa môže tešiť na veľa nových možností! Začnite s jedným skladiskom a malým obchodíkom a sledujte, ako vaše obchodné impérium prekvitá. Nebude to vôbec jednoduché, pretože musíte najať aj zamestnanca. Dokážete docieliť maximálnu popularity a zisk?

Santas Christmas Shop

6.1.2015
76%
Hra - Santas Christmas Shop
Video sa načíta
Santa na Vianoce prevádzkuje svoj maličký obchod a v ňom plní želania všetkým návštevníkom. Budete musieť plniť ich priania a vybrať presne tie darčeky, ktoré si želajú. Ďalej je tiež potrebné vybrať správny baliaci papier. Dokážete všetko splniť podľa priania zákazníka?

Cocktail Frenzy

26.11.2014
75%
Hra - Cocktail Frenzy
Video sa načíta
Práca v bare nie je pre každého z nás. Teraz si môžete vyskúšať, ako dobre viete miešať koktaily. Je potrebné plniť priania všetkým zákazníkom individuálne. Je nutné postupovať podľa kuchárky na nápoje. Okrem iného musíte tiež nakupovať zásoby v prípade, že Vám dôjdu ingrediencie.

Zandras Orchid Garden

21.11.2014
79%
Hra - Zandras Orchid Garden
Video sa načíta
Starostlivosť o orchidey nie je nič jednoduché. V tejto hre sa tým navyše budete musieť živiť. Dokážete si poradiť s pestovaním všetkých druhov a tiež so starostlivosťou o ne? Každá rastlina potrebuje individuálny prístup. Akonáhle rastliny dospejú, môžete predať ich časti alebo celé rastliny.

Beach Cocktail Bar

16.11.2014
81%
Hra - Beach Cocktail Bar
Video sa načíta
Staňte sa predavačom koktailov na pláži. Budete mať vlastný bar a vašou úlohou bude miešať nápoje. Za zarobené peniaze budete tiež môcť vyzdobiť a vylepšiť váš podnik. Snažte sa každého obslúžiť čo najrýchlejšie a odmena vás neminie.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie

Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. Súhlasím