Predávanie

Od najnovších

Goodgame Empire

15.9.2014
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Rabbit Farmer

24.9.2014
76%
Hra - Rabbit Farmer
Video sa načíta
V hre Rabbit Farmer sa stanete farmárom. Dokážete si vypestovať farmu na králiky od začiatku? Musíte vypestovať krmivo, starať sa o vodu a tiež mnoho ďalšieho. Čo vypestujete je možné predať a tým si zarobiť na ďalší chod farmy.

Yaminas Honey Garden

23.7.2014
76%
Hra - Yaminas Honey Garden
Video sa načíta
V hre Yaminas Honey Garden si budete musieť poradiť s rozvojom včelej farmy. Dokážete ju vybudovať od začiatku? Starajte sa o kvety a tiež o samotné úle, ktoré sú najdôležitejšie.
Hra - Waitress Adventures Chasing Beauty
Video sa načíta
Každý máme v živote nejaký cieľ. Servírka v hre Waitress Adventures Chasing Beauty si chce prácou zarobiť na návštevy salónov, aby sa stala atraktívnejšou pre svoje okolie. Dokážete jej s týmto snom pomôcť?
Hra - Farmer Frenzy 3 American Pie
Video sa načíta
Veľa starostí, ale aj radosti nájdete v hre Farmer Frenzy 3 American Pie. Cieľom je vybudovať farmu a starať sa o zvieratá. Môžete predávať zvieracie produkty a vďaka tomu si zarobiť na ďalšie vylepšenia.

Papa's Donuteria

17.6.2014
89%
Hra - Papa's Donuteria
Video sa načíta
Je to tu, už dlho očakávaná hra Papa 's Donuteria je vonku! Louie si otvoril novú pobočku v zábavnom parku, a chce vás tam ako svojho zamestnanca! Budete robiť krásne šišky pre vašich zákazníkov, budete môcť aj vylepšovať vašu predajňu, tiež sa budete zúčastňovať aj veľa ďalších minihier! Je to len…

Dora Shop

7.5.2014
71%
Hra - Dora Shop
Video sa načíta
Dora si v hre Dora Shop otvorila obchod s pochutinami a cukrovinkami. Musíte jej pomôcť s obsluhovaním, pretože návštevnosť je veľmi vysoká. Nerobte chyby pri objednávach, pretože by Vám mohli utekať zákazníci.

Lizas Sports Shoppe

26.4.2014
73%
Hra - Lizas Sports Shoppe
Video sa načíta
Práca v obchode so športovým tovarom nie je úplne jednoduchá. Musíte sa venovať všetkým zákazníkom a tiež obchod postupom času vylepšovať. Je to veľmi dôležité, pretože inak sa nepodarí uspokojiť všetkých klientov, ktorí do obchodu prídu.

Fionas Farm Center

10.4.2014
73%
Hra - Fionas Farm Center
Video sa načíta
Hra Fionas Farm Center je skvelý simulátor práca na farme. Musíte pestovať plodiny, ktoré sa stávajú potravou pre zvieratá. Zvieracie produkty môžete predávať a tým zarobíte na nové prírastky do Vašich stajní.

Mama's Ice Cream

10.3.2014
79%
Hra - Mama's Ice Cream
Video sa načíta
Staňte sa na pár minút predajcom tej najlepšej zmrzliny v okolí. Vašou úlohou bude prijať od zákazníka objednávku a splniť mu ju, podla jeho predstáv. Každým kolom musíte nazbierať určitý počet peňazí. Podarí sa vám prejsť všetky kolá?

Merry Christmas Cake

15.1.2014
79%
Hra - Merry Christmas Cake
Video sa načíta
Staňte sa cukrárkou a prijímajte objednávky od svojich zákazníkov. Po prevzatí objednávky treba tortu upiecť, ozdobiť a odniesť zákazníkovi. Ak budete objednávky stíhať v čas, dostanete peniaze, za ktoré si môžete do svojho obchodu zakúpiť zaujímavé veci na lepšie pečenie a zdobenie torty.

Thrift Shop

13.1.2014
83%
Hra - Thrift Shop
Video sa načíta
V tento deň ste si otvorili svoj vlastný obchod s moderným oblečením, aby vám podnik prosperoval musíte sa venovať svojím zákazníčkam, zo všetkých strán. Musíte ich priviesť k danému kúsku oblečenia, ktoré chcú kúpiť a taktiež ich musíte odprevadiť k pokladni, ak si danú vec budú chcieť kúpiť. Za…

Ice Cream Shop game

21.9.2013
83%
Hra - Ice Cream Shop game
Video sa načíta
Predstavte si, že pracujete v zmrzlinárni a vašou prácou je pripravovať a predávať zmrzlinu zákazníkom. V tejto hre budete obsluhovať hlavne deti, ktoré si od vás môžu v bublinke vypýtať rôzny typ zmrzliny. Každým kolom sa úroveň hry zvyšuje, dokážeš obslúžiť všetky deti?

Pet Restaurant

20.9.2013
86%
Hra - Pet Restaurant
Video sa načíta
Zvieracie reštaurácie v dnešnej dobe, nie sú ničím nezvyčajným. Tatýto podnik môžete viesť i vy, s hrou Pet restaurant. Návštevníci vašej reštaurácie sú zvyčajne mačky, psy a zajace, ktoré pri príchode treba usadiť do kresiel. Následne si od vás vyžiadajú pokrm, na ktorý majú chuť. Vy im ho musíte…

Gina's Juice Bar

18.9.2013
86%
Hra - Gina's Juice Bar
Video sa načíta
Gine se splnil sen, otevřela si svůj vlastní nápojoví bar v parku. Pomůžeš jí s přípravou ovocných nápojů a roznáškou? Každý zákazník má na výběr z několika typů džusů, abyste zjistili, jaký typ si přejí třeba na ně kliknout, následně se vám zobrazí ovoce, ze kterého chtějí džus připravit. V dalších…

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie