Predávanie

Od najnovších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)

Fionas Farm Center

10.4.2014
73%
Hra - Fionas Farm Center
Video sa načíta
Hra Fionas Farm Center je skvelý simulátor práca na farme. Musíte pestovať plodiny, ktoré sa stávajú potravou pre zvieratá. Zvieracie produkty môžete predávať a tým zarobíte na nové prírastky do Vašich stajní.

Mama's Ice Cream

10.3.2014
79%
Hra - Mama's Ice Cream
Video sa načíta
Staňte sa na pár minút predajcom tej najlepšej zmrzliny v okolí. Vašou úlohou bude prijať od zákazníka objednávku a splniť mu ju, podla jeho predstáv. Každým kolom musíte nazbierať určitý počet peňazí. Podarí sa vám prejsť všetky kolá?

Merry Christmas Cake

15.1.2014
79%
Hra - Merry Christmas Cake
Video sa načíta
Staňte sa cukrárkou a prijímajte objednávky od svojich zákazníkov. Po prevzatí objednávky treba tortu upiecť, ozdobiť a odniesť zákazníkovi. Ak budete objednávky stíhať v čas, dostanete peniaze, za ktoré si môžete do svojho obchodu zakúpiť zaujímavé veci na lepšie pečenie a zdobenie torty.

Thrift Shop

13.1.2014
83%
Hra - Thrift Shop
Video sa načíta
V tento deň ste si otvorili svoj vlastný obchod s moderným oblečením, aby vám podnik prosperoval musíte sa venovať svojím zákazníčkam, zo všetkých strán. Musíte ich priviesť k danému kúsku oblečenia, ktoré chcú kúpiť a taktiež ich musíte odprevadiť k pokladni, ak si danú vec budú chcieť kúpiť. Za…

Ice Cream Shop game

21.9.2013
83%
Hra - Ice Cream Shop game
Video sa načíta
Predstavte si, že pracujete v zmrzlinárni a vašou prácou je pripravovať a predávať zmrzlinu zákazníkom. V tejto hre budete obsluhovať hlavne deti, ktoré si od vás môžu v bublinke vypýtať rôzny typ zmrzliny. Každým kolom sa úroveň hry zvyšuje, dokážeš obslúžiť všetky deti?

Pet Restaurant

20.9.2013
86%
Hra - Pet Restaurant
Video sa načíta
Zvieracie reštaurácie v dnešnej dobe, nie sú ničím nezvyčajným. Tatýto podnik môžete viesť i vy, s hrou Pet restaurant. Návštevníci vašej reštaurácie sú zvyčajne mačky, psy a zajace, ktoré pri príchode treba usadiť do kresiel. Následne si od vás vyžiadajú pokrm, na ktorý majú chuť. Vy im ho musíte…

Gina's Juice Bar

18.9.2013
86%
Hra - Gina's Juice Bar
Video sa načíta
Gine se splnil sen, otevřela si svůj vlastní nápojoví bar v parku. Pomůžeš jí s přípravou ovocných nápojů a roznáškou? Každý zákazník má na výběr z několika typů džusů, abyste zjistili, jaký typ si přejí třeba na ně kliknout, následně se vám zobrazí ovoce, ze kterého chtějí džus připravit. V dalších…

Kids Shopping Mall

18.9.2013
63%
Hra - Kids Shopping Mall
Video sa načíta
Kids Shopping Mall je hra, v ktorej budete predávať hračky. Preto niet divu, že vaši zákazníci budú malé deti. Deti, ktoré prídu do obchodu si v bublinke vypýtajú hračku, vašou úlohou je im ju podať, ale pozor, aby vám ju zaplatili musíte kliknúť na mincu, ktorá sa za pár sekúnd nad zákazníkom…

Cosmetics Shop

17.9.2013
84%
Hra - Cosmetics Shop
Video sa načíta
Cosmetics shop je hra, kde vlastníte svoj obchod s kozmetikou. Vašou úlohou v tejto hre, bude predaj kozmetiky a rôznorodých doplnkov, ktoré ženy potrebujú. Okrem predaja, bude vašou úlohou aj dopĺňanie tovarov do regálu. Dokážete viesť svoj obchod úspešne?
Hra - Equestria Girls Sweetshop
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu hru, ktorá sa viaže k seriálu My little pony a k naväzujúcemu filmu Equestria girls. Pinkie Pie si otvorila obchod so sladkosťami a potrebuje tvoju pomoc. Budeš obsluhovať zákazníčky a baliť cukríčky. Za každú predanú položku dostaneš určitý počet peňazí, pričom v každom kole musíš…

Papa's CupcakeriaNÁŠ TIP

9.8.2013
90%
Hra - Papa's Cupcakeria
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel skvelých hier Papa 's!! Tentoraz sa budete starať o zákazníkov v novej cukrárničke! Tvoriť tu budete chutné a sladké tortičky, s mnohými druhmi cesta, polevami, ovocím alebo sladkosťami. Vždy prijmete objednávku, upečiete tortu a ozdobíte podľa zákazníkových predstáv.

Molly Go Round

17.7.2013
93%
Hra - Molly Go Round
Video sa načíta
Chcete být kaderníčkou, opatrovateľkou alebo čašníčkou? V tejto hre si to môžete vyskúšať. Hrou vás bude sprevádzať Molly, ktorá sa musí postarať o svojich zákazníkov čo najrýchlejšie. Ak sa tak nestane, stratíte ich a s nimi aj dobré ohodnotenie.

Papa´s Wingeria

23.3.2013
90%
Hra - Papa´s Wingeria
Video sa načíta
Veďte svoju vlastnú novú Papa 's reštauráciu, tentoraz zameranú na výborné vyprážané kuracie kúsky. Zákazníci budú mať veľa najrôznejších prianí a požiadaviek od množstva kuriatok, až po druh omáčky a zeleny. Dajte si preto s prípravou záležať, aby bolo všetko podľa ich predstáv a navyše to aj…

Papa´s Freezeria

20.3.2013
94%
Hra - Papa´s Freezeria
Video sa načíta
Je tu ďalšia super hra zo série Papa 's reštauráciou, v kterké tentoraz budete svojim netrpělým a často aj náročným zákazníkom pripravovať podľa ich priania zmrzlinu. Dokážete to dosť dobre, aby boli spokojní a dostali ste za svoju prácu maximálny možný počet bodov a tak aj peňazí?

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie