Torty

Od najnovších

Metin2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu MMO pařbu Metin 2! Hra vás zavedie do orientálneho sveta, v ktorom budete musieť dokázať svoju česť, hrdosť a silu! Počas svojej výpravy sa stretnete s obyvateľmi 3 kráľovstvo, Jinny, Chunjo a Shinso. Všetky kráľovstvá žila šťastne a spokojne pod ochranou dračieho boha! Už tomu… (viac)

Sweet 16 Cake

VČERA
65%
Hra - Sweet 16 Cake
Video sa načíta
Sladkých 16 rokov má dievča len raz za život a preto by sa mal tento deň patrične osláviť s krásnou tortou. Pripravíte ju?

Dora Make Cake

7.4.2014
73%
Hra - Dora Make Cake
Video sa načíta
V hre Dora Make Cake musíte vyrobiť narodeninovú tortu. Je na Vás, ako ozdobíte jednotlivé poschodia. Vyberte si ozdoby a môžete povoliť uzdu svojej fantázie. Dokážete urobiť tú najkrajšiu tortu?

Cake Decoration

8.12.2013
98%
Hra - Cake Decoration
Video sa načíta
Chceli by ste byť cukrárkou? Vyskúšajte si túto prácu s hrou Cake Decoration. Kde máte na výber mnoho dekorácií, ktoré môžete všemožne kombinovať. Na tortu môžete napríklad napísať, aj venovanie a ak sa vám nebude páčiť začať môžete od začiatku.
Hra - Ever After High Cake Decor
Video sa načíta
Vytvorte si svoj vlastný krásny koláč a vyberte mu krásne dekorácie, aby vyzeral, čo najchutnejšie.

Maggie's Bakery

23.3.2014
69%
Hra - Maggie's Bakery
Video sa načíta
Maggie si otvorila svoju cukráreň, v ktorej pečie tie najlepšie torty. Vytvor si aj ty v jej cukrárni jednu tortu a postupuj podľa jej pokynov.

Bolo da Barbie

23.2.2014
78%
Hra - Bolo da Barbie
Video sa načíta
Staňte sa aj vy cukrárkou a vytvorte si vlastnú originálnu Barbie Tortu. Najskôr jej vyberiete top a potom sukňu, ktorá sa vám páči. V ďalšom kroku môžete bábiku zdobiť všemožnými dekoráciami, ktoré máte k dispozícii.

Princess Castle Cake 3

12.2.2014
74%
Hra - Princess Castle Cake 3
Video sa načíta
Vyzdobte si vašu tortu podľa vašich predstáv. Budete môcť tvoriť polevy, ktoré vyzerajú ako hradby, okná z perníkov a mnoho ďalších. Tak sa ukážte, kto z vás vie spraviť tú najlepšiu tortu.

Frosty Cake

4.2.2014
69%
Hra - Frosty Cake
Video sa načíta
Frosty Cake je dekoračná hra, v ktorej budete zdobiť a upravovať tortu. Vyberte rôzne farby na poschodia a polevy. Vyberte ako bude vyzerať stôl a zdobenie. Záleží len na vás, ako bude torta vyzerať.

New Year Confetti Cake

17.1.2014
72%
Hra - New Year Confetti Cake
Video sa načíta
Upečte si spoločne s milou dievčatkom chutný novoročný koláč, ktorým chce prekvapiť celú rodinu. Nebojte sa, že by ste niečo poplietli neustále budete mať pri sebe radcu.

Merry Christmas Cake

15.1.2014
79%
Hra - Merry Christmas Cake
Video sa načíta
Staňte sa cukrárkou a prijímajte objednávky od svojich zákazníkov. Po prevzatí objednávky treba tortu upiecť, ozdobiť a odniesť zákazníkovi. Ak budete objednávky stíhať v čas, dostanete peniaze, za ktoré si môžete do svojho obchodu zakúpiť zaujímavé veci na lepšie pečenie a zdobenie torty.

Strawberry Short Cake

23.12.2013
74%
Hra - Strawberry Short Cake
Video sa načíta
Vyskúšajte si upiecť tento vynikajúci dezert, ktorý sa hodí ku ktorejkoľvek príležitosti. Najskôr si musíte nachystať veci, suroviny potrebné k príprave a pečeniu. Postupujte podľa toho, čo sa vám zobrazí na ploche, a nemôžete nič pokaziť. Akonáhle ho vyzdobíte, tak ho môžete aj celý zjesť.

Cooking with Love

21.12.2013
91%
Hra - Cooking with Love
Video sa načíta
Poznáte to, žena nemá ľahký život, musí zvládať viacero vecí naraz. Napríklad vybrať si oblečenie na domáce práce, upiecť chutné koláčiky pre môže a nakoniec si vybrať pekné šaty a make-up, keď príde. Pomôžte tejto sympatickej slečne, aby všetko stihla.

Red Velvet Cake

8.12.2013
93%
Hra - Red Velvet Cake
Video sa načíta
Upečte si za pár minút chutný koláčik, po ktorom sa vám budú zbiehať slinky. Postupný návod, aké suroviny budete potrebovať a miešať, nájdete v ľavom dolnom rohu. Nezabúdajte ani na to, že keď budete chcieť naliať tekuté ingrediencie, musíte ich najskôr otvoriť. Nakoniec sa spoločne so Sárou môžete…

My Little Bakery

27.11.2013
73%
Hra - My Little Bakery
Video sa načíta
My Little Bakery je kreatína hra, v ktorej si môžete ozdobiť napríklad torty, koláče, zmrzlinové poháre alebo muffiny. Vyberte si jeden z ponuky a ozdobte ho, čo najkrajšie. V hornej časti hry nájdete farby a dekorácie, ktoré môžete v hre využiť.

Hlavné kategórie

Tower defense hry

Ostatné kategórie